Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
10.02. klo 17:00 Iltakisat Tulokset (päivitetty: 20:05 10.02.2016)
Iltakisat
Kuopiohalli
10.2.2016

TULOKSET

M 60 m

  1. Joona Kokkola                           1992 ValtVa               7,02
  2. Eliel Pohjolainen                            KuopRei              7,13
  3. Teemu Keronen                           1995 OravisU              7,21
  4. Markku Pitkänen                         1993 KuopRei              7,29
  5. Ville Keskinen                          1995 KuopRei              7,42
  6. Ville Kiviniemi                         1990 SotkJy               7,56
  7. Mikko Perttinä                          1980 KuopRei              7,83
  8. Johannes Harakka                        2000 LeppävVi             8,04
  9. Jukka Nissinen                               KuopRei              8,05
 10. Sakke Lyyra                             2000 LapinlVe             8,29
 11. Juhani Ryynänen                         1959 JuuanU               8,82
 12. Jouni Kettunen                          1962 KuopRei              9,47
 13. Pentti (M80) Ritvanen                        KuopRei             11,21
     Pyry-Pekka Härkönen                     1995 KuopRei               DNS
     Kalle Hämäläinen                        1997 LapinlVe              DNS
     Urpo (M75) Mikkonen                          KuopRei               DNS
     Antti (M60) Turunen                          KuopRei               DNS
     Taneli (M80) Konttinen                       KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Juhani Ryynänen                         1959 JuuanU               8,82
  2. Jouni Kettunen                          1962 KuopRei              9,47
  3. Pentti (M80) Ritvanen                        KuopRei             11,21
     Urpo (M75) Mikkonen                          KuopRei               DNS
     Antti (M60) Turunen                          KuopRei               DNS
     Taneli (M80) Konttinen                       KuopRei               DNS

Erä 2                

  1. Teemu Keronen                           1995 OravisU              7,21
  2. Ville Kiviniemi                         1990 SotkJy               7,56
  3. Mikko Perttinä                          1980 KuopRei              7,83
  4. Johannes Harakka                        2000 LeppävVi             8,04
  5. Jukka Nissinen                               KuopRei              8,05
  6. Sakke Lyyra                             2000 LapinlVe             8,29

Erä 3                

  1. Joona Kokkola                           1992 ValtVa               7,02
  2. Eliel Pohjolainen                            KuopRei              7,13
  3. Markku Pitkänen                         1993 KuopRei              7,29
  4. Ville Keskinen                          1995 KuopRei              7,42
     Pyry-Pekka Härkönen                     1995 KuopRei               DNS
     Kalle Hämäläinen                        1997 LapinlVe              DNS

M 200 m

  1. Teemu Keronen                           1995 OravisU             22,57
  2. Eliel Pohjolainen                            KuopRei             22,63
  3. Ville Keskinen                          1995 KuopRei             23,05
  4. Joona Välipakka                         1998 KuopRei             23,16
  5. Ville Hyttinen                          1997 KuopRei             24,00
  6. Ville Kiviniemi                         1990 SotkJy              24,09
  7. Juhapekka Tuomainen                     1973 LapinlVe            25,40
  8. Johannes Harakka                        2000 LeppävVi            25,92
  9. Sakke Lyyra                             2000 LapinlVe            27,56
 10. Arto (M50) Tapaninen                         KuopRei             30,13
 11. Juhani Ryynänen                         1959 JuuanU              30,30
 12. Mikko (M65) Häiväläinen                      KuopRei             32,99
     Markku Pitkänen                         1993 KuopRei               DNS
     Kalle Hämäläinen                        1997 LapinlVe              DNS
     Juuso Välipakka                         2000 KuopRei               DNS
     Aaro Parviainen                              KuopRei               DNS
     Urpo (M75) Mikkonen                          KuopRei               DNS
     Taneli (M80) Konttinen                       KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Arto (M50) Tapaninen                         KuopRei             30,13
  2. Juhani Ryynänen                         1959 JuuanU              30,30
  3. Mikko (M65) Häiväläinen                      KuopRei             32,99
     Urpo (M75) Mikkonen                          KuopRei               DNS
     Taneli (M80) Konttinen                       KuopRei               DNS

Erä 2                

  1. Juhapekka Tuomainen                     1973 LapinlVe            25,40
  2. Johannes Harakka                        2000 LeppävVi            25,92
  3. Sakke Lyyra                             2000 LapinlVe            27,56
     Juuso Välipakka                         2000 KuopRei               DNS
     Aaro Parviainen                              KuopRei               DNS

Erä 3                

  1. Joona Välipakka                         1998 KuopRei             23,16
  2. Ville Hyttinen                          1997 KuopRei             24,00
  3. Ville Kiviniemi                         1990 SotkJy              24,09
     Markku Pitkänen                         1993 KuopRei               DNS

Erä 4                

  1. Teemu Keronen                           1995 OravisU             22,57
  2. Eliel Pohjolainen                            KuopRei             22,63
  3. Ville Keskinen                          1995 KuopRei             23,05
     Kalle Hämäläinen                        1997 LapinlVe              DNS

M Kuula

  1. Panu Tirkkonen                          1997 KeitKu              16,61
          16,12  16,20  16,24  16,61  16,01      X
  2. Arto (M50) Tapaninen                         KuopRei             10,65
          10,65      X   9,89  10,47  10,02  10,41
  3. Mauri (M70) Laaksonen                        KuopRei              9,66
           9,30   9,65      X   9,66      X      X
  4. Jouko (M65) Voutilainen                      KuopRei              8,13
              X      X   7,94   8,13      X      X
     Rauno (M60) Holopainen                       KuopRei               DNS
        

P11 60 m


  1. Elmer Vauhkonen                         2006 LapinlVe             8,74
  2. Elias Vanhanen                          2007 KuopRei              9,59
  3. Samu Miettinen                          2006 SiilPo               9,66
  4. Veeti Paavola                           2005 SiilPo               9,73
  5. Eelis Turunen                                KuopRei             10,62
  6. Eevert Happonen                         2007 KuopRei             11,19
  7. Aleksi Moilanen                              KuopRei             12,31

P11 200 m

  1. Elmer Vauhkonen                         2006 LapinlVe            30,83
  2. Elias Vanhanen                          2007 KuopRei             32,46
  3. Veeti Paavola                           2005 SiilPo              33,53
  4. Samu Miettinen                          2006 SiilPo              34,62
  5. Eelis Turunen                                KuopRei             35,04
  6. Eevert Happonen                         2007 KuopRei             39,12
  7. Aleksi Moilanen                              KuopRei             42,57

Erä 1                

  1. Elmer Vauhkonen                         2006 LapinlVe            30,83
  2. Eelis Turunen                                KuopRei             35,04
  3. Eevert Happonen                         2007 KuopRei             39,12

Erä 2                

  1. Elias Vanhanen                          2007 KuopRei             32,46
  2. Veeti Paavola                           2005 SiilPo              33,53
  3. Samu Miettinen                          2006 SiilPo              34,62
  4. Aleksi Moilanen                              KuopRei             42,57

P11 Kuula

  1. Veeti Paavola                           2005 SiilPo               8,26
           8,26
  2. Samu Miettinen                          2006 SiilPo               6,60
           6,60
  3. Eelis Turunen                                KuopRei              6,49
           6,49
  4. Elias Vanhanen                          2007 KuopRei              6,15
           6,15
  5. Aleksi Moilanen                              KuopRei              5,78
           5,78

P13 60 m


  1. Otto Vilpponen                          2003 KuopRei              8,69
  2. Matti Pousi                             2003 KuopRei              8,96
  3. Miska Pousi                             2003 KuopRei              9,01
  4. Ville Pennanen                          2003 MaanMa               9,07
  5. Nuutti Nyyssönen                             KuopRei              9,14
  6. Samuli Lyyra                            2004 LapinlVe             9,48

P13 200 m

  1. Otto Vilpponen                          2003 KuopRei             28,38
  2. Matti Pousi                             2003 KuopRei             30,42
  3. Miska Pousi                             2003 KuopRei             31,64
  4. Samuli Lyyra                            2004 LapinlVe            33,40
     Ville Pennanen                          2003 MaanMa                DNS

Erä 1                

  1. Matti Pousi                             2003 KuopRei             30,42
  2. Miska Pousi                             2003 KuopRei             31,64
  3. Samuli Lyyra                            2004 LapinlVe            33,40
     Ville Pennanen                          2003 MaanMa                DNS

Erä 2                

  1. Otto Vilpponen                          2003 KuopRei             28,38

P13 Kuula

  1. Riku Tenhunen                           2004 SiilPo              10,06
          10,06

P15 60 m


  1. Jussi Julkunen                          2001 KuopRei              7,70
  2. Albert Vauhkonen                        2002 LapinlVe             7,81
  3. Viljami Aittokoski                      2002 IisVi                8,23
  3. Richard Liemula                         2002 KuopRei              8,23
     Juho Ikonen                             2001 VarkKV                DNS

P15 200 m


  1. Albert Vauhkonen                        2002 LapinlVe            25,84
  2. Richard Liemula                         2002 KuopRei             26,79
  3. Viljami Aittokoski                      2002 IisVi               27,16

P15 Seiväs

  1. Miro Tuppurainen                                                   280
         260 270 280 290
           O  XO   O XXX
  2. Juho Ikonen                             2001 VarkKV                240
         200 210 220 230 240 250
           O   -   O   -   O XXX

P15 Kuula

  1. Juuso Vanhanen                          2001 KuopRei             12,56
              X      X      X  12,41  12,56      X

M19 Seiväs

  1. Santeri Hirvonen                        1997 SiilPo                370
         340 350 360 370 380
           O   -  XO  XO XXX
  2. Johannes Harakka                        2000 LeppävVi              340
         300 310 320 330 340 350
           O   O   O   O   O XXX

N 60 m

  1. Maria Räsänen                           1992 KuopRei              7,56
  2. Milla Heiskanen                         1996 IisVi                7,79
  3. Kirsi Pekkanen                          1995 KuopRei              7,84
  4. Sara Francis                            2000 KiuruvU              7,95
  5. Aino Mikkola                            1993 KuopRei              8,04
  6. Essi Väänänen                           1998 KuopRei              8,15
  7. Anni Kaukola                            1997 KuopRei              8,18
  7. Eveliina Kumpulainen                    1999 KuopRei              8,18
  9. Juulia Julkunen                         1998 KuopRei              8,21
 10. Laura Risto                             1999 KuopRei              8,39
 11. Janika Heikkinen                        1993 VarkKV               8,48
 11. Hanna Kuosmanen                         1997 KuopRei              8,48
 13. Aida-Linnea Kukila                      1997 JuankKuo             8,50
 14. Veera Mensonen                          1999 MaanMa               8,54
 15. Mette Lukin                             2000 KuopRei              8,57
 16. Niina Asikainen                         1999 JuankKuo             8,64
 17. Laura Lundberg                          1992 VarkKV               8,75
 18. Miida-Tuulia Kukila                     1999 JuankKuo             8,86
 19. Sini Asikainen                          2000 JuankKuo             9,58
     Kirsi Mehto                             1995 KuopRei                DQ

Erä 1                

  1. Janika Heikkinen                        1993 VarkKV               8,48
  2. Veera Mensonen                          1999 MaanMa               8,54
  3. Niina Asikainen                         1999 JuankKuo             8,64
  4. Laura Lundberg                          1992 VarkKV               8,75
  5. Miida-Tuulia Kukila                     1999 JuankKuo             8,86
  6. Sini Asikainen                          2000 JuankKuo             9,58
     Kirsi Mehto                             1995 ÄänekU                 DQ

Erä 2                

  1. Anni Kaukola                            1997 KuopRei              8,18
  1. Eveliina Kumpulainen                    1999 KuopRei              8,18
  3. Juulia Julkunen                         1998 KuopRei              8,21
  4. Laura Risto                             1999 KuopRei              8,39
  5. Hanna Kuosmanen                         1997 KuopRei              8,48
  6. Aida-Linnea Kukila                      1997 JuankKuo             8,50
  7. Mette Lukin                             2000 KuopRei              8,57

Erä 3                

  1. Maria Räsänen                           1992 KuopRei              7,56
  2. Milla Heiskanen                         1996 IisVi                7,79
  3. Kirsi Pekkanen                          1995 KuopRei              7,84
  4. Sara Francis                            2000 KiuruvU              7,95
  5. Aino Mikkola                            1993 KuopRei              8,04
  6. Essi Väänänen                           1998 KuopRei              8,15

N 200 m

  1. Maria Räsänen                           1992 KuopRei             24,98
  2. Kirsi Pekkanen                          1995 KuopRei             25,08
  3. Milla Heiskanen                         1996 IisVi               25,20
  4. Eveliina Kumpulainen                    1999 KuopRei             26,10
  5. Sara Francis                            2000 KiuruvU             26,34
  6. Essi Väänänen                           1998 KuopRei             26,45
  7. Anni Kaukola                                 KuopRei             26,89
  8. Aida-Linnea Kukila                      1997 JuankKuo            27,40
  9. Juulia Julkunen                         1998 KuopRei             27,64
 10. Veera Mensonen                          1999 MaanMa              28,16
 11. Hanna Kuosmanen                         1997 KuopRei             28,38
 12. Niina Asikainen                         1999 JuankKuo            28,55
 13. Miida-Tuulia Kukila                     1999 JuankKuo            28,94
 14. Mette Lukin                             2000 KuopRei             30,40
 15. Sini Asikainen                          2000 JuankKuo            33,62
     Laura Lundberg                          1992 VarkKV                DNS

Erä 1                

  1. Aida-Linnea Kukila                      1997 JuankKuo            27,40
  2. Veera Mensonen                          1999 MaanMa              28,16
  3. Miida-Tuulia Kukila                     1999 JuankKuo            28,94
     Laura Lundberg                          1992 VarkKV                DNS

Erä 2                

  1. Niina Asikainen                         1999 JuankKuo            28,55
  2. Mette Lukin                             2000 KuopRei             30,40
  3. Sini Asikainen                          2000 JuankKuo            33,62

Erä 3                

  1. Eveliina Kumpulainen                    1999 KuopRei             26,10
  2. Essi Väänänen                           1998 KuopRei             26,45
  3. Anni Kaukola                                 KuopRei             26,89
  4. Juulia Julkunen                         1998 KuopRei             27,64
  5. Hanna Kuosmanen                         1997 KuopRei             28,38

Erä 4                

  1. Maria Räsänen                           1992 KuopRei             24,98
  2. Kirsi Pekkanen                          1995 KuopRei             25,08
  3. Milla Heiskanen                         1996 IisVi               25,20
  4. Sara Francis                            2000 KiuruvU             26,34

N Kuula

     Kaisu Eskelinen                         2000 MaanMa                  X
              X      X      X      X      X      X
  1. Eveliina Rouvali                        1997 KuopRei             14,06
              X  14,06      X      X      X      X
  2. Tara Tuominen                           1993 UudKK               13,41
              X      X  13,27  13,41      X      X
  3. Taija Tirkkonen                         2000 KeitKu               9,72
           9,38   9,30   9,21   9,72   9,41   9,27

T11 60 m

  1. Pinja Laasanen                          2005 SiilPo               9,61
  2. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU             9,70
  3. Heidi Tirkkonen                         2005 KaavKai              9,78
  4. Viivi Räsänen                           2005 KuopRei             10,21
  5. Taru Savolainen                         2005 KuopRei             10,29
  6. Elli Pitkänen                           2005 KuopRei             10,43
  7. Lilja Korhonen                          2005 KaavKai             10,52
  8. Nea Vartiainen                          2006 KuopRei             10,82
  8. Maija Lahtela                           2006 KuopRei             10,82
 10. Lumia Sonninen                               KuopRei             10,98
 11. Maire Kylmälä                           2006 KuopRei             12,30
     Enni Ryynänen                           2005 KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Pinja Laasanen                          2005 SiilPo               9,61
  2. Viivi Räsänen                           2005 KuopRei             10,21
  3. Elli Pitkänen                           2005 KuopRei             10,43
  4. Lilja Korhonen                          2005 KaavKai             10,52
  5. Lumia Sonninen                               KuopRei             10,98
     Enni Ryynänen                           2005 KuopRei               DNS

Erä 2                

  1. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU             9,70
  2. Heidi Tirkkonen                         2005 KaavKai              9,78
  3. Taru Savolainen                         2005 KuopRei             10,29
  4. Nea Vartiainen                          2006 KuopRei             10,82
  4. Maija Lahtela                           2006 KuopRei             10,82
  6. Maire Kylmälä                           2006 KuopRei             12,30

T11 200 m

  1. Pinja Laasanen                          2005 SiilPo              32,84
  2. Heidi Tirkkonen                         2005 KaavKai             33,85
  3. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU            34,16
  4. Elli Pitkänen                           2005 KuopRei             35,08
  5. Viivi Räsänen                           2005 KuopRei             35,73
  6. Lilja Korhonen                          2005 KaavKai             36,34
  7. Nea Vartiainen                          2006 KuopRei             36,75
  8. Taru Savolainen                         2005 KuopRei             37,23
  9. Maija Lahtela                           2006 KuopRei             37,59
 10. Maire Kylmälä                           2006 KuopRei             44,86
     Eveliina Sairanen                       2005 SiilPo                DNS
     Enni Ryynänen                           2005 KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Lilja Korhonen                          2005 KaavKai             36,34
  2. Taru Savolainen                         2005 KuopRei             37,23
  3. Maija Lahtela                           2006 KuopRei             37,59
  4. Maire Kylmälä                           2006 KuopRei             44,86

Erä 2                

  1. Pinja Laasanen                          2005 SiilPo              32,84
  2. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU            34,16
  3. Elli Pitkänen                           2005 KuopRei             35,08
  4. Viivi Räsänen                           2005 KuopRei             35,73

Erä 3                

  1. Heidi Tirkkonen                         2005 KaavKai             33,85
  2. Nea Vartiainen                          2006 KuopRei             36,75
     Eveliina Sairanen                       2005 SiilPo                DNS
     Enni Ryynänen                           2005 KuopRei               DNS

T11 Seiväs

  1. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU              150
         110 120 130 140 150 160
           O  XO   O   O XXO XXX

T11 Kuula

  1. Viivi Räsänen                           2005 KuopRei              6,65
           6,65
  2. Pirkko Järvikylä                        2006 JyväskKU             6,59
           6,59
  3. Heidi Tirkkonen                         2005 KaavKai              5,44
           5,44
  4. Lilja Korhonen                          2005 KaavKai              5,24
           5,24
  5. Maire Kylmälä                           2006 KuopRei              3,43
           3,43
     Eveliina Sairanen                       2005 SiilPo                DNS
        

T13 60 m

  1. Riika Tirkkonen                              KuopRei              8,81
  2. Alina Tuomela                           2004 KuopRei              8,93
  3. Jenna-Julia Kettunen                    2003 KuopRei              9,20
  4. Anni Tervamäki                          2004 KaavKai              9,24
  5. Tilda Korhonen                          2004 SiilPo               9,38
  6. Viivi Pääkkönen                         2003 KuopRei              9,67
  7. Jenna Lahti                             2003 SuolU               10,05
  8. Mila Peltoniemi                              KuopRei             10,42
     Peppi Laurila                           2004 KuopRei               DNS
     Venla Karhunen                               KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Anni Tervamäki                          2004 KaavKai              9,24
  2. Viivi Pääkkönen                         2003 KuopRei              9,67
  3. Mila Peltoniemi                              KuopRei             10,42
     Venla Karhunen                               KuopRei               DNS

Erä 2                

  1. Riika Tirkkonen                              KuopRei              8,81
  2. Alina Tuomela                           2004 KuopRei              8,93
  3. Jenna-Julia Kettunen                    2003 KuopRei              9,20
  4. Tilda Korhonen                          2004 SiilPo               9,38
  5. Jenna Lahti                             2003 SuolU               10,05
     Peppi Laurila                           2004 KuopRei               DNS

T13 200 m

  1. Riika Tirkkonen                              KuopRei             30,40
  2. Jenna-Julia Kettunen                    2003 KuopRei             30,80
  3. Alina Tuomela                           2004 KuopRei             30,93
  4. Anni Tervamäki                          2004 KaavKai             31,82
  5. Tilda Korhonen                          2004 SiilPo              32,08
  6. Mila Peltoniemi                              KuopRei             34,78
  7. Jenna Lahti                             2003 SuolU               34,84
     Peppi Laurila                           2004 KuopRei               DNS
     Venla Karhunen                               KuopRei               DNS

Erä 1                

  1. Alina Tuomela                           2004 KuopRei             30,93
  2. Tilda Korhonen                          2004 SiilPo              32,08
  3. Jenna Lahti                             2003 SuolU               34,84
     Peppi Laurila                           2004 KuopRei               DNS

Erä 2                

  1. Riika Tirkkonen                              KuopRei             30,40
  2. Jenna-Julia Kettunen                    2003 KuopRei             30,80
  3. Anni Tervamäki                          2004 KaavKai             31,82
  4. Mila Peltoniemi                              KuopRei             34,78
     Venla Karhunen                               KuopRei               DNS

T13 Kuula

  1. Minttu Turunen                          2004 KuopRei              8,02
           8,02
  2. Riina Honkonen                          2003 SuolU                8,00
           8,00
  3. Jenna Lahti                             2003 SuolU                7,77
           7,77
  4. Riika Tirkkonen                              KuopRei              7,57
           7,57
  5. Viivi Pääkkönen                         2003 KuopRei              7,00
           7,00
  6. Tilda Korhonen                          2004 SiilPo               6,85
           6,85
  7. Anni Tervamäki                          2004 KaavKai              5,73
           5,73
     Peppi Laurila                           2004 KuopRei               dns
        

T15 60 m

  1. Kiia Paanila                            2001 KuopRei              8,54
  2. Inka Helminen                           2001 LapinlVe             8,80
  3. Tiia Mähönen                            2001 LeppävVi             8,88
  4. Viivi Lukin                             2002 KuopRei              8,96
  5. Vera Nylander                           2002 SiilPo               9,17
  6. Olivia Piira                            2002 VarkKV               9,21
  7. Anna Hirvonen                           2001 KuopRei              9,43
  8. Nora Österberg                          2001 VarkKV               9,48

Erä 1                

  1. Kiia Paanila                            2001 KuopRei              8,54
  2. Inka Helminen                           2001 LapinlVe             8,80
  3. Viivi Lukin                             2002 KuopRei              8,96
  4. Nora Österberg                          2001 VarkKV               9,48

Erä 2                

  1. Tiia Mähönen                            2001 LeppävVi             8,88
  2. Vera Nylander                           2002 SiilPo               9,17
  3. Olivia Piira                            2002 VarkKV               9,21
  4. Anna Hirvonen                           2001 KuopRei              9,43

T15 200 m

  1. Kiia Paanila                            2001 KuopRei             28,23
  2. Iida Kosunen                            2001 LapinlVe            29,37
  3. Vera Nylander                           2002 SiilPo              29,90
  4. Viivi Lukin                             2002 KuopRei             30,21
  5. Olivia Piira                            2002 VarkKV              31,58
  6. Anna Hirvonen                           2001 KuopRei             32,17
  7. Nora Österberg                          2001 VarkKV              33,15
Kilpailun ulkopuolella
     Laura Lundberg                               VarkKV              29,72

Erä 1                

  1. Iida Kosunen                            2001 LapinlVe            29,37
  2. Vera Nylander                           2002 SiilPo              29,90
  3. Anna Hirvonen                           2001 KuopRei             32,17
Kilpailun ulkopuolella
     Laura Lundberg                               VarkKV              29,72

Erä 2                

  1. Kiia Paanila                            2001 KuopRei             28,23
  2. Viivi Lukin                             2002 KuopRei             30,21
  3. Olivia Piira                            2002 VarkKV              31,58
  4. Nora Österberg                          2001 VarkKV              33,15

T15 Kuula

  1. Anni Ihalainen                          2001 KuopRei             10,48
          10,48
  2. Ida Lindroos                            2001 KuopRei              9,95
           9,95
  3. Riia Toivanen                           2002 JuankKuo             8,95
           8,95
  4. Olivia Piira                            2002 VarkKV               8,56
           8,56
     Viivi Lukin                             2002 KuopRei               DNS
        

N19 Seiväs

  1. Elina Peltola                           1999 LappUM                350
         310 320 330 340 350 360
           O   -   O   O  XO XXX
  2. Heta Rundelin                                                      330
         300 310 320 330 340
           O   -   O   O XXX