Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.04. klo 18:00 Pääsiäishallit Tulokset (päivitetty: 21:45 02.04.2015)
Pääsiäishallit
Lapin urheiluopisto
1.4.2015

TULOKSET

P7 40 m


  1. Atte Tiihonen                           PohjKoi              8,21 
  2. Aamos Oinas                             PohjKoi              8,75 
  3. Olavi Miettinen                         PohjKoi              8,86 
  4. Eetu Ylisuvanto                         LapLu                9,63 

P7 40 m aj


  1. Atte Tiihonen                           PohjKoi              9,19 
  2. Olavi Miettinen                         PohjKoi             10,03 
  3. Eetu Ylisuvanto                         LapLu               10,83 

P9 40 m aj


  1. Tuomas Pahtaja                          PohjKoi              8,95 

P11 60 m aj


  1. Jesperi Kemppainen                      PohjKoi             13,00 
  2. Rasmus Pääkkönen                        PohjKoi             15,20 

P15 Korkeus

  1. Aaro Davidila                           LapLu                 176 
         155 160 165 170 174 176 178
           O   O   O   O XXO   O XXX

N 60 m

  1. Anniina Rissanen                        LapLu                8,55 
  2. Laura Auno                              LapLu                8,70 
  3. Tarja Nevalainen                        PohjKoi              8,76 
  4. Adeliina Kemppainen                     PohjKoi              9,18 
  5. Jenni Ojala                             PohjKoi              9,19 
  6. Milla Nevalainen                        PohjKoi              9,25 
  7. Anni Karanta                            PohjKoi              9,55 

Erä 1                

  1. Adeliina Kemppainen                     PohjKoi              9,18 
  2. Jenni Ojala                             PohjKoi              9,19 
  3. Milla Nevalainen                        PohjKoi              9,25 
  4. Anni Karanta                            PohjKoi              9,55 

Erä 2                

  1. Anniina Rissanen                        LapLu                8,55 
  2. Laura Auno                              LapLu                8,70 
  3. Tarja Nevalainen                        PohjKoi              8,76 

N Seiväs

  1. Tarja Nevalainen                        PohjKoi               285 
         250 285 296
          XO XXO XXX
  2. Anniina Rissanen                        LapLu                 250 
         220 240 250 255    
           O   O XXO XXX    

T7 40 m


  1. Lumia Kemppainen                        PohjKoi             11,66 
     Unna Anttila                            PohjKoi               DNS 

T9 40 m aj


  1. Noora Joki                              PohjKoi              8,87 
  2. Helmi Kunnari                           PohjKoi              9,20 
  3. Sointu Oinas                            PohjKoi              9,99 
  4. Lumi Suopajärvi                         LapLu               10,01

T9 Korkeus

 1. Noora Joki                              PohjKoi               095
 1. Lumi Suopajärvi                         LapLu                 095
 1. Sointu Oinas                            PohjKoi               095

T11 60 m aj


  1. Iida Pahtaja                            PohjKoi             12,03 
  2. Neea-Maria Joki                         PohjKoi             12,09 
  3. Minttu Suopajärvi                       LapLu               15,00 

T11 Korkeus

  1. Iida Pahtaja                            PohjKoi               115 
         100 105 110 115 120
           O  XO  XO  XO XXX
  2. Minttu Suopajärvi                       LapLu                 090 
         080 085 090 095
           X  XO   O XXX
     Neea-Maria Joki                         PohjKoi                NH 
         120
         XXX

T13 60 m aj

  1. Emma Mäkikallio                         PohjKoi             11,37 
  2. Adeliina Kemppainen                     PohjKoi             11,47 
  3. Sanni Hirttiö                           LapLu               12,37 
  4. Nea Pääkkönen                           PohjKoi             12,44 
  5. Anni Karanta                            PohjKoi             12,78 
  6. Saana Peura                             TervTe              13,19 
  7. Enni Aula                               PohjKoi             13,28 

Erä 1                

  1. Emma Mäkikallio                         PohjKoi             11,37 
  2. Adeliina Kemppainen                     PohjKoi             11,47 
  3. Anni Karanta                            PohjKoi             12,78 

Erä 2                

  1. Sanni Hirttiö                           LapLu               12,37 
  2. Nea Pääkkönen                           PohjKoi             12,44 

Erä 3                

  1. Saana Peura                             TervTe              13,19 
  2. Enni Aula                               PohjKoi             13,28 

T13 Korkeus

  1. Emma Mäkikallio                         PohjKoi               140 
         115 125 127 130 135 140 143
           O   O XXO  XO XXO   O XXX
  2. Saana Peura                             TervTe                110 
         100 110 115
           O   O XXX

T13 Seiväs

  1. Milla Nevalainen                        PohjKoi               230 
         200 215 225 230 235
           O   O   O   O XXX

T15 60 m aj


  1. Maria Peura                             TervTe              11,93 

T15 Korkeus

  1. Maria Peura                             TervTe                135 
         130 135 140
          XO   O XXX