Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
19.09. klo 18:00 Kirkkolammen juoksu Tulokset (päivitetty: 20:42 19.09.2014)
Kirkkolammen Juoksu
Kirkkolammen puisto, Rovaniemi
19.9.2014

TULOKSET

M maastojuoksu


  1. Pauli Moilanen                          LapLu                6.57 
  2. Keijo Pintamo-Kenttälä                                       7.07 
  3. Harri Hietanen                          LapLu                7.47 
  4. Sakari Törmänen                                              7.57 
  5. Juho Hasa                                                    8.02 
  6. Ilkka Ruuska                                                 8.12 
  7. Teemu Ranta                                                  8.26 
  8. Aimo Määttä                                                  8.51 
  9. Pekka Kuivalainen                                            9.37 

P7 maastojuoksu


  1. Hermanni Mäkiharju                                           1.17 
  2. Erkka Petrelius                         LapLu                1.24 
  3. Sebastian Palojärvi                                          2.35 

P9 maastojuoksu


  1. Veikka Mäkirunsas                                            1.14 
  2. Rasmus Pääkkönen                        LapLu                1.18 
  3. Kasper Kähkönen                         LapLu                1.20 

P11 maastojuoksu


  1. Joakim Pitkänen                         LapLu                3.57 
  2. Joona Rissanen                          LapLu                3.58 
  3. Jussi Rantala                           LapLu                4.16 
  4. Vertti Turkki                           LapLu                4.22 

N maastojuoksu


  1. Kati Kuivalainen                                             9.53 

T7 maastojuoksu


  1. Sointu Oinas                            PohjKoi              1.19 
  2. Helmi Kunnari                           OH                   1.22 
  3. Sandra Öqvist                           LapLu                1.58 
  4. Siiri Manninen                          OH                   2.07 
     Sofia Palojärvi                         PohjKoi               DNS 

T9 maastojuoksu


  1. Viivi Raudasoja                         LapLu                1.16 
  2. Weera Karhumaa                          LapLu                1.18 
  3. Anni Mikkola                                                 1.21 

T11 maastjuoksu


  1. Enni Petrelius                          LapLu                4.15 
  2. Ansa-Lotta Ojanaho                      LapLu                4.17 
  3. Jenni Ojala                             LapLu                4.17 
  4. Wiivi Karhumaa                          LapLu                4.18 
  5. Seliina Manninen                        OH                   4.48 
  6. Siiri Ruotsala                          LapLu                5.00 
  7. Monica Kähkönen                         PohjKoi              5.52 
     Ojala Lumimaaria                        OH                    DNS 
     Sini Lassila                            LapLu                 DNS 

T13 maastojuoksu


  1. Emilia Irvankoski                       LapLu                4.07 
  2. Emilia Kähkönen                         LapLu                4.11 
  3. Hanna Leppäniemi                        PohjKoi              4.14