Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
23.07. klo 18:00 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 20:20 05.08.2014)
Silja Line -seurakisat 23.7, Siilinjärvi
-käsiaika

P8 100m
1. Samu Miettinen SiilPo 17,0
2. Alex Kraft SiilPo 17,2
3. Jesse Räsänen SiilPo 17,9
4. Jesse Niemelä SiilPo 18,4

P7 100m
1. Lucas Kraft SiilPo 19,4
2. Lauri Juvonen SiilPo 19,9
3. Eevert Happonen KuopRei 21,3
4. Jimi Kokkarinen SiilPo 22,1
5. Eeti Soininen SiilPo 23,1

P6 100m
1. Samu Hirvonen SiilPo 23,7
2. Olavi Juvonen SiilPo 24,5
3. Tatu Metsärinne SiilPo 24,8
4. Kasper Ossi SiilPo 25,5
5. Veeti Puhakka SiilPo 26,3

P5 100m
1. Henry Kraft SiilPo 24,4
2. Atte Yletyinen SiilPo 25,7
3. Niko Sutinen SiilPo 25,9
4. Arttu Pitkänen SiilPo 27,8
5. Viljami Kainulainen SiilPo 30,0

P4 100m
1. Valtteri Noronen Espoo 26,4

P3 100m
1. Renne Roivainen SiilPo 35,0
2. Nuutti Soininen SiilPo 52,1

T9 100m
1. Gabriella Mehraban Glen Head, New York 25,8

T8 100m
1. Nea Savolainen MaanMa 17,1
2. Tiia Veikonmaa Siilinjärvi 19,6
3. Elli Savolainen SiilPo 21,7

T7 100m
1. Minja Korhonen SiilPo 19,2
2. Venla Noronen Espoo 19,4
3. Kristiina Nevalainen SiilPo 20,2
4. Anni Törrönen SiilPo 20,4
5. Iiris Airaksinen SiilPo 20,7
6. Saimi Miettinen SiilPo 21,1
7. Maiju Eronen SiilPo 22,1

T6 100m
1. Noora Savolainen MaanMa 21,7
2. Jasmin Puomilahti KuopRei 23,3
3. Milja Leskinen SiilPo 23,3
4. Anna Tujunen SiilPo 23,7
5. Petra Roivainen SiilPo 25,6

T5 100m
1. Liinu Eronen SiilPo 25,9
2. Mimosa Karjalainen SiilPo 26,1
Linda Vehniäinen KuopRei DNS

T4 100m
1. Jade Puomilahti KuopRei 26,7
2. Annika Sairanen SiilPo 29,8

T3 100m
1. Juni Kyllönen SiilPo 34,4
2. Netta Savolainen Maanma 37,9
Aamu Eronen DNS
	
P8 pallo
1. Jesse Räsänen SiilPo 20,15
2. Samu Miettinen SiilPo 20,08
3. Alex Kraft SiilPo 19,05
4. Jesse Niemelä SiilPo 18,70

P7 pallo
1. Lucas Kraft SiilPo 12,32
2. Lauri Juvonen SiilPo 11,00
3. Jimi Kokkarinen SiilPo 10,71
4. Eeti Soininen SiilPo 10,65
5. Eevert Happonen KuopRei 7,14

P6 pallo
1. Samu Hirvonen SiilPo 10,13
2. Olavi Juvonen SiilPo 8,93
3. Veeti Puhakka SiilPo 8,61
4. Tatu Metsärinne SiilPo 8,48
5. Kasper Ossi SiilPo 7,47

P5 pallo
1. Niko Sutinen SiilPo 9,84
2. Arttu Pitkänen SiilPo 9,38
3. Henry Kraft SiilPo 7,63
4. Atte Yletyinen SiilPo 7,60
5. Viljami Kainulainen SiilPo 3,62

P4 pallo
1. Valtteri Noronen Espoo 4,65

P3 pallo
1. Renne Roivainen SiilPo 3,40
2. Nuutti Soininen SiilPo 2,15

T9 pallo
1. Gabriella Mehraban Glen Head, New York 5,89

T8 pallo
1. Tiia Veikanmaa Siilinjärvi 13,07
2. Nea Savolainen MaanMa 12,89
3. Elli Savolainen SiilPo 7,84


T7 pallo
1. Saimi Miettinen SiilPo 11,41
2. Minja Korhonen SiilPo 11,22
3. Kristiina Nevalainen SiilPo 9,94
4. Maiju Eronen SiilPo 9,04
5. Anni Törrönen SiilPo 8,80
6. Iiris Airaksinen SiilPo 7,69
7. Venla Noronen Espoo 6,35

T6 pallo
1. Anna Tujunen SiilPo 8,90
2. Milja Leskinen SiilPo 8,06
3. Noora Savolainen MaanMa 7,95
4. Jasmin Puomilahti KuopRei 7,75
5. Petra Roivainen SiilPo 6,69

T5 pallo
1. Liinu Eronen SiilPo 6,65
2. Mimosa Karjalainen SiilPo 4,09
Linda Vehniäinen KuopRei DNS

T4 pallo
1. Annika Sairanen SiilPo 2,50
2. Jade Puomilahti KuopRei 1,61

T3 pallo
1. Juni Kyllönen SiilPo 2,79
2. Netta Savolainen SiilPo 1,78