Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Seurakilpailu
30.06. klo 18:00 Silja Line Seurakisat Tulokset (päivitetty: 23:34 01.07.2014)
Silja Line -seurakisat, Siilinjärvi 30.6.2014 		
käsiaika
P8 40m
1. Samu Miettinen SiiPo			7,3
2. Kaapo Korhonen SiiPo		        7,7
3. Jesse Niemelä SiiPo			7,8
4. Alex Kraft SiiPo			7,9
5. Jesse Räsänen SiiPo			8,0
P7 40m
1. Lucas Kraft SiiPo			8,3
2. Lauri Juvonen SiiPo			8,4
3. Eeli Häikiö SiiPo 			8,6
4. Eevert Happonen KuopRei		8,8
5. Eeti Soininen SiiPo			9,4
6. Jimi Kokkarinen Siipo		9,5
7. Miko Merivalo SiiPo			11,1	
P6 40m
1. Petrus Räsänen SiiPo			8,1
2. Paavo Laasanen SiiPo 		9,4
3. Olavi Juvonen SiiPo			9,5
4. Tatu Metsärinne SiiPo		9,7
5. Samu Hirvonen SiiPo 			9,7	
6. Touko Salmi SiiPo			9,8
7. Kasper Ossi SiiPo			10,2
P5 40m
1. Henry Kraft SiiPo			9,9	
2. Arttu Pitkänen SiiPo			10,6
3. Niko Sutinen SiiPo			11,7
4. Otso Huuskonen SiiPo 		13,1
5. Mikko Stepanoff SiiPo		17,0			
P4 40m
1. Johannes Havu Espoo			11,6
2. Sylvester Ossi Siilinjärvi		12,8
3. Werner Ossi Siilinjärvi		13,0	
P3 40m
1. Renne Roivainen SiiPo		14,5
T8 40m
1. Nea Savolainen MaanMa		7,7
2. Aino Pohjanjousi SiiPo		7,8
3. Elli Savolainen SiiPo		8,9
T7 40m
1. Minja Korhonen SiiPo			8,2
2. Saimi Miettinen SiiPo		9,0
3. Anni Törrönen SiiPo			9,0
4. Pinja Havu Espoo			9,1
5. Maiju Eronen SiiPo			9,2
T6 40m
1. Iisa Holappa SiiPo			8,8
2. Noora Savolainen MaanMa		9,0
3. Mette-Maija Jääskeläinen SiiPo	9,6
4. Milja Leskinen SiiPo			9,6
5. Jasmin Puomilahti KuopRei 		9,6
6. Anniina Kaarivaara SiiPo		9,8
7. Petra Roivainen SiiPo		9,9
8. Ella Naumanen SiiPo			10,2		
9. Anna Kinnunen SiiPo			10,7
T5 40m
1. Linda Vehniäinen KuopRei		10,5
2. Liinu Eronen SiiPo 			11,1
3. Mimosa Karjalainen SiiPo		11,2
4. Senja Merivalo SiiPo			12,5
5. Elli Pohjanjousi SiiPo		13,0	
T4 40m
1. Tinja Jalava SiiPo 			11,5
2. Jade Puomilahti KuopRei		12,0
3. Annika Sairanen SiiPo		12,2
4. Juni Kyllönen SiiPo			13,6
5. Linda Stepanoff SiiPo		27,0
T3 40m
1. Aamu Eronen SiiPo			22,3
2. Henni Pohjanjousi SiiPo		40,5
P8  pituus
1. Samu Miettinen SiiPo		        288
2. Kaapo Korhonen SiiPo		        282
3. Jesse Niemelä SiiPo			276
4. Jesse Räsänen SiiPo			248
P7 pituus
1. Eeli Häikiö SiiPo 			220
2. Lauri Juvonen SiiPo			219
3. Eeti Soininen SiiPo			190
4. Eevert Happonen KuopRei	        176
5. Jimi Kokkarinen SiiPo 		150
6. Miko Merivalo SiiPo		        148
7. Juuso Tuomela SiiPo			143
P6 pituus
1. Petrus Räsänen SiiPo		        222
2. Paavo Laasanen SiiPo 		212
3. Touko Salmi SiiPo			184
4. Samu Hirvonen SiiPo 		        165
5. Olavi Juvonen SiiPo			159		
6. Tatu Metsärinne SiiPo		132	
P5 pituus
1. Niko Sutinen SiiPo			148
2. Arttu Pitkänen SiiPo			147
3. Otso Huuskonen SiiPo 		118
4. Mikko Stepanoff SiiPo		81	
P4 pituus
1. Johannes Havu Espoo		        131
P3 pituus
1. Renne Roivainen SiiPo		 29
T8 pituus
1. Nea Savolainen MaanMa		266
2. Aino Pohjanjousi SiiPo		252
3. Elli Savolainen SiiPo		188
T7 pituus
1. Minja Korhonen Siipo		        202
2. Maiju Eronen SiiPo			199
3. Pinja Havu Espoo			196
4. Saimi Miettinen SiiPo		136
5. Anni Törrönen SiiPo			 91
T6 pituus
1. Petra Roivainen SiiPo		192
2. Iisa Holappa SiiPo			188
3. Noora Savolainen MaanMa	        177
4. Jasmin Puomilahti KuopRei      	175
5. Milja Leskinen SiiPo		        164
6. Mette-Maija Jääskeläinen	SiiPo	155
7. Ella Naumanen SiiPo		        137
8. Anniina Kaarivaara SiiPo		136
9. Anna Kinnunen SiiPo		        119
T5 pituus	
1. Liinu Eronen SiiPo 			170
2. Mimosa Karjalainen SiiPo		136
3. Senja Merivalo SiiPo		        127
4. Elli Pohjanjousi SiiPo		126
5. Linda Vehniäinen KuopRei	         86
T4 pituus		
1. Tinja Jalava SiiPo 			130
2. Jade Puomilahti KuopRei		114
3. Annika Sairanen SiiPo		 95
4. Juni Kyllönen SiiPo			 86
5. Linda Stepanoff SiiPo		 52