Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
12.06. klo 11:30 Knattekarnevalen Aikataulu (päivitetty: 22:59 11.06.2021)
Knattekarnevalen 12.6.2021 på Karlsplan
TIDSSCHEMA --- AIKATAULU
Uppdaterad 11.6.2021 kl. 22:00


11:30	Höjd / Korkeus	F-09	Höjd plats 2
11:30	Spjut / Keihäs	F-11/10	Spjut plats 1
11:30	Höjd / Korkeus	F-13/12	Höjd plats 1
11:30	Längd / Pituus	P-07	Längd grop 1
11:30	Spjut / Keihäs	P-09	Spjut plats 2
11:30	100mh	P-15/14	Final / 1 heat
11:40	80mh	F-15/14	Final / 2 heat

12:00	60mh 	P-13	Final / 1 heat
12:05	Längd / Pituus	F-15/14	Längd grop 1
12:05	60mh 	P-12	Final / 1 heat
12:05	Längd / Pituus	P-15/14	Längd grop 1
12:25	60mh 	F-10	Final / 1 heat
12:25	60mh 	F-11	Final / 1 heat
12:25	Spjut / Keihäs	P-11/10	Spjut plats 1
12:30	Kula / Kuula	F-07	Kula plats 1
12:45	Längd / Pituus	P-13/12	Längd grop 1
12:50	Höjd / Korkeus	F-11/10	Höjd plats 1
12:50	60mh 	F-13	Final / 2 heat
12:55	Höjd / Korkeus	P-09	Höjd plats 2

13:00	60mh 	F-12	Final / 1 heat
13:05	Spjut / Keihäs	F-15/14	Spjut plats 2
13:05	Spjut / Keihäs	P-15/14	Spjut plats 2
13:10	Spjut / Keihäs	F-09	Spjut plats 1
13:10	60mh 	P-11	Final / 1 heat
13:15	60mh 	P-10	Final / 1 heat
13:25	40m	P-07	Final / 1 heat
13:30	Längd / Pituus	F-13/12	Längd grop 1
13:35	40m	F-07	Final / 2 heat
13:45	Höjd / Korkeus	F-15/14	Höjd plats 1
13:45	40m	P-09	Final / 1 heat
13:45	Spjut / Keihäs	P-13/12	Spjut plats 1
13:50	40m	F-09	Final / 2 heat
13:50	Kula / Kuula	P-07	Kula plats 1

14:00	Höjd / Korkeus	P-11/10	Höjd plats 2
14:00	Stav / Seiväs	P-15/14	Stav plats 1
14:15	800m 	F-11/10	Final / 1 heat
14:25	Längd / Pituus	F-07	Längd grop 1
14:25	Spjut / Keihäs	F-13/12	Spjut plats 2
14:25	800m 	P-09	Final / 1 heat
14:30	Diskus / Kiekko	P-13/12	Diskus plats 1
14:35	800m 	F-09	Final / 1 heat
14:55	800m	F-15/14	Final / 1 heat

15:05	800m 	P-11/10	Final / 1 heat
15:15	800m 	F-13/12	Final / 2 heat
15:30	800m 	P-13/12	Final / 1 heat
15:40	1000m	P-15/14	Final / 1 heat
15:50	200m	D	Final / 1 heat

16:00	200m	H	Final / 1 heat