Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
28.08. klo 10:00 Uudy:n pm 9-15v Aikataulu (päivitetty: 22:42 27.08.2021)
Lopullinen aikataulu (julkaistu 27.8.2021 klo 8.30)

Varmistukset suorituspaikoilla noin 10-15 minuuttia ennen lajin alkamisaikaa. Mikäli tiedät, että et osallistu pikajuoksumatkoihin, pyydämme ilmoittamaan niistä mahdollisimman pikaisesti kansliaan/tulospalveluun.

Aikataulussa on paljon pieniä 5-10 minuutin muutoksia alkamisaikoihin, kun osallistujamäärät on tarkistettu lajeittain. Lisäksi muutama isompi muutos. Tarkista siis AINA lopullinen aikataulu ennen kilpailupaikalle lähtemistä.

Lauantai  28.8.  

10:00	P14/P15	300m aj (1 erä)

T9	korkeus 

T10	pituus 	P1 

P11	kuula 

P12/P13	seiväs 

T12/T13	seiväs 

T11	keihäs 

T14	kiekko 

10:10	T14/T15	300m aj (1 erä)

10.25	P14/P15	pituus	P2 

10:40	P10	kuula 

10:50	T15	kiekko 

11:00	P9	keihäs 

11:10	P11	60m 

11:15	P12	60m 

11:20	T11	kuula  

11:30	T12	kiekko 

P14/P15 seiväs 

11:35	P11	pituus	P1 

P12/P13	korkeus 

T14	pituus	P2	

11:40	T9	40m 

12:00	P9	40m 

12:10	T10	kuula 

12:20	T12	korkeus 

T9	keihäs 

12:25	T11	60m 

T13	kiekko 

12:30 	T14/T15	seiväs 

12:35	P10	pituus	P1 

12:45	T15	pituus	P2 

12:55	T10	60m 

13:10 	P14/P15	kuula

13:10   P12/P13	kiekko 	 

13:15	T13	60m 

13:35 	T10	keihäs 

13:35   T12	60m 

13:35   T13     kuula

13:50   T11	pituus	P1 

13:55	P9	korkeus 

13:55 	P10	60m 

14:10	P13	60m 

14:10   T12     kuula

14:20   P14/P15	kiekko 

14:25	P11	keihäs 

14:35	T14	100m 

14:45	T15	100m 

15:00	P14	100m 

15:05	P15	100m 

15:10   T14/T15	kuula 

15:15	P10	keihäs	

15:15	T13	korkeus  

15:25	T12/T13	2000m kävely 

15:25   P12/P13	2000m kävely 

15:45	T10/T11	1000m kävely 

P10/P11	1000m kävely

P/T9 1000m kävely 

T14/T15	3000m kävely 

P14/P15	3000m kävely 

16:00	P12/P13	kuula

16:15	P14/P15	800m 

16:30	T14/T15	800m 

 
Sunnuntai  29.8. 	 

10:00	T10	60m aj	 

P14/P15	3-loikka	P1 

T14/T15	korkeus 

P11	kiekko 

T12/T13	keihäs	P2 

T9	pituus 

10:15	P10	60m aj 

10:20	T11	60m aj 

10:40	P11	60m aj 

10:50	T10	kiekko 

11:10	T12	60m aj 

11:15	P12	60m aj 

11:20   P11	korkeus P2

11:20 	P13	60m aj 

11:25   T13	60m aj 

11:30	T12 	pituus	P1 

11:30	T10	korkeus 

11:30	T11	kiekko 

11:35	P9	pituus	P2 

11:35   P12/P13	keihäs	P2 

11:50	P14	100m aj (P15 ei osallistujia) 

12:10   T14	80m aj 

12:15	T15	80m aj 

12:20   P10	kiekko 

12:25	T11	korkeus 

12:35	P14/P15	keihäs 

12:45	T14/T15	3-loikka	P1 

12:50	P12/P13	moukari 

13:00	T12	200m 

13:00	T9	kuula 

13:20   T13	200m 

13:30   P14/P15	moukari 

13:40	P12	200m 

13:45	P13	200m 

13:50   P10	korkeus 

14:05	T14	300m 

14:05	T14/T15	keihäs

14:10	P12/P13	pituus	P1 

14:10	T15	300m 

14:15   P14/P15	300m (1 erä)

14:20	P9	kuula 

14:20	T12/T13	moukari 

14:40	T9	1000m 

14:50	T10	1000m 

15:00	P11	1000m 

15:00   P14/P15	korkeus 	 

15:10	T11	1000m 

15:10   T14/T15	moukari 

15:20   T13	pituus	P1 

15:20	T12	1000m 

15:30	P12/P13	1000m 

15:40	P9	1000m 

15:50	P10	1000m 

16:10	T13	1000m  

16:35	P14/P15	2000m 

16:50	T14/T15	2000m