Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
01.09. klo 16:30 Harju Cup 3 ja KeSY:n pm-ottelut osa 2 (9-13 v.) Aikataulu (päivitetty: 14:10 31.08.2021)
Aikataulu
päivitetty ma 30.8. klo 17:05

JUOKSUT				KORKEUS 1				P9			T9	
16:30	M17	4x100m aj	17:00	T12/13 5-o  Korkeus		16:50	Keihäs		16:50	Keihäs
16:40	M19	4x100m aj	17:50	T11 4-o     Korkeus		18:30	40m		18:35	40m
17:00	P10 4-o 60m aj	        19:00	P10/P11 4-o Korkeus		19:00	Korkeus		19:00	Korkeus
17:04	P11 4-o 60m aj	        20:10	M/N	    Korkeus		20:05	800m		20:12	800m
17:08	T10 4-o 60m aj  2E										
17:16	T11 4-o 60m aj  3E	KORKEUS 2				P10			P11	
17:30	M19	110m aj		17:00	T12/13 5-o  Korkeus		17:00	60maj		17:04	60maj
17:35	N	100m aj		17:50	T10 4-o     Korkeus		17:50	Keihäs		17:50	Keihäs
17:40	P15	100m aj		19:00	P9/T9 4-o   Korkeus		19:00	Korkeus		19:00	Korkeus
17:45	N17	100m aj						        20:19	800m		20:19	800m
17:50	T15	80m aj		SEIVÄS								
                                18:00	P15	    Seiväs		T10			T11	
18:05	P12 5-o 60m aj						        17:08	60maj		17:16	60maj
18:10	P13 5-o 60m aj		PITUUS etusuora				17:50	Korkeus		17:50	Korkeus
18:15	T12 5-o 60m aj		17:00	M/P15	    Pituus		19:10	Keihäs		19:30	Keihäs
18:20	T13 5-o 60m aj  2E	18:30	P12/P13 5-o Pituus		20:26	800m		20:33	800m
18:30	P9 4-o  40m		19:30	T12/T13 5-o Pituus						
18:35	T9 4-o  40m						        P12       		P13	
18:50	T15	100m    2E	PITUUS/3-LOIKKA takasuora		17:00	Kiekko		17:00	Kiekko
19:00	P15	100m	2E	17:00	T15	    Pituus		18:05	60maj		18:10	60maj
19:15	N30+	200m		18:20	N	    Pituus		18:30	Pituus		18:30	Pituus
19:25	N	200m		19:50	M30+/N30+   3-loikka		19:50	Keihäs		19:50	Keihäs
19:35	M30+	200m						        20:45	800m		20:45	800m
19:40	M	200m		HEITOT 1 (heittopääty)								
19:55	P15/T15	2000m		17:00	P12/P13 5-o Kiekko		T12			T13	
20:05	P9 4-o      800m	17:50	M/M17/N17   Keihäs		17:00	Korkeus		17:00	Korkeus
20:12	T9 4-o      800m	19:10	T10 4-o     Keihäs		18:15	60maj		18:20	60maj
20:19	P10/11 4-o  800m	19:50	P12/P13 5-o Keihäs		18:40	Keihäs		18:40	Keihäs
20:26	T10 4-o     800m	20:30	N	    Keihäs		19:30	Pituus		19:30	Pituus
20:33	T11 4-o     800m						20:40	800m		20:40	800m
20:40	T12/T13 5-o 800m	HEITOT 2 (hyppypääty)								
20:45	P12/P13 5-o 800m	16:50	P9/T9 4-o   Keihäs						
20:50	N	    800m	17:50	P10/P11 4-o Keihäs						
20:55	M	    800m	18:40	T12/T13 5-o Keihäs						
21:00	M30+	    800m	19:30	T11 4-o     Keihäs						
 	                        20:30	P15/T15	    Kuula (normaali kuulapaikka)						



Varmistukset on tehtävä viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua.

OHJEET:

1. Mene osoitteeseen https://www.tuloslista.com/varmistus/

2. Odota, että lista latautuu ja valitse Harju Cup 3 ja KeSY:n pm-ottelut osa 2 (9-13 v.). Huom. listan latautumisessa voi kestää hetken aikaa.

3. Valitse seura jonka varmistuksia haluat käsitellä

4. Syötä seurakoodi: harju

5. Tee varmistus, paina muutosten esikatselu ja lopuksi tallenna tiedot


Mikäli varmistus tuloslistan kautta ei onnistu, laita varmistus sähköpostitse [email protected]

Onnistuneesta varmistuksesta tulee sähköpostikuittaus (huom. voi mennä roskapostiin).

Varmistaneet urheilijat näkee myös Tuloslistasta: https://live.tuloslista.com/10230

Osallistumisen peruutukset voi ilmoittaa osoitteeseen [email protected]