Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
19.06. klo 11:00 Harju Cup 2 Aikataulu (päivitetty: 10:35 17.06.2021)
Harju Cup 2 la 19.6.															
päivitetty 16.6. klo 14:50								
									
Juoksut				                Kenttälajit					
									
11:00	P11	60m aidat (3-ottelu)     	11:00	T/P13	        seiväs
11:04	T11	60m aidat (3-ottelu) 3E		13:30	M	        seiväs	
11:16	P9	60m aidat (3-ottelu) 2E		16:00	N	        seiväs
11:24	T9	60m aidat (3-ottelu) 2E							
11:40	P13	60m  2E		                11:15	P11 (3-ottelu)	korkeus
11:48	T13	60m  3E		                12:15	T11 (3-ottelu)	korkeus
12:05	N30+	100m 2E		                14:00	N30+/M30+	korkeus
12:15	M30+	100m 	                        15:20	N	        korkeus
12:30	P15	300m 						
12:35	T15	300m 	                        11:30	T15	        3-loikka
12:45	P13	600m 	                        13:00	P15	        3-loikka
12:55	T13	600m 	                        14:00	M	        3-loikka
13:05	P15/T15	800m 		                15:30	N	        3-loikka
13:15	T9	400m (3-ottelu)		        17:00	N	        pituus
13:25	P9	400m (3-ottelu) 							
13:35	M	4x100m		                11:00	N30+/M30+	keihäs	
13:40	N	4x100m		                12:00	T/P9 (3-ottelu)	keihäs	(3 kierrosta)
13:50	P13/N19	2000m kävely		        13:00	T13	        keihäs	(4 kierrosta)
14:10	T/P11	1000m kävely (3-ottelu)		14:00	P13	        keihäs	(4 kierrosta)
				                15:00	M/M17/P15	kiekko
14:30	M	110m aj. 2. juoksu		16:00	N/T15	        kiekko
14:35	M19/M17	110m aj. 2. juoksu							
14:42	N	100m aj. 2. juoksu 2E							
14:52	N17	100m aj. 2. juoksu							
15:00	N	100m alkuerät      5E							
15:25	M	100m alkuerät      3E							
15:45	M	110m aj. 1. juoksu							
15:50	M19/M17	110m aj. 1. juoksu							
15:57	N	100m aj. 1. juoksu 2E							
16:07	N17	100m aj. 1. juoksu						
16:20	N	100m loppukilpailu C+B+A  Huom. 3 finaalierää. Ilmoita tulospalveluun, mikäli et juokse finaalissa					
16:35	M	100m loppukilpailu B+A	  Huom. 2 finaalierää. Ilmoita tulospalveluun, mikäli et juokse finaalissa					
16:55	N	400m aidat 2E						
17:05	M19/M17	400m aidat   							
17:20	M	400m  2E						
17:30	N	400m  2E						
17:45	N/N30+	1500m						
17:55	M/M30+	1500m						


Palkinnot jaetaan 9-11 -sarjojen otteluissa sekä 13-15 -sarjojen lajeissa.


HUOM.
osallistumisen varmistukset kaikissa lajeissa sähköisesti viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua: https://www.tuloslista.com/varmistus/

OHJEET:
1. Mene osoitteeseen https://www.tuloslista.com/varmistus/
2. Odota, että lista latautuu ja valitse Harju Cup 2. Huom listan latautumisessa voi kestää hetken aikaa.
3. Valitse seura jonka varmistuksia haluat käsitellä
4. Syötä seurakoodi: harju
5. Tee varmistus, paina muutosten esikatselu ja lopuksi tallenna tiedot

Mikäli varmistus tuloslistan kautta ei onnistu, laita varmistus sähköpostitse [email protected]

Seurakoodi on kaikilla seuroilla: harju