Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
25.06. klo 18:00 Seuracup 1-osakilpailu 2-divisioona Aikataulu (päivitetty: 08:31 25.06.2019)
Aikataulu (24.6.) 
18.00   T11 	60m, 3 erää         
        P11     pituus (paikka B)
        M/N17   3-loikka (paikka A=myötätuuli)
        M/N17   kuula (M17 5kg, N17 3kg) 
        P/T15   seiväs 
        P11  	kiekko (600g)
        P13     korkeus 
18.10   P11     60m, 2 erää                                                     
18.15   T13     60m, 2 erää                                                    
18.20   P13     60m, 2 erää                                                    
18.30   T15     100m, 2 erää 
	T11 	kiekko (600g)                                                   
18.35   P15     100m                                              
18.45   T15     2000m  
	P15     kuula (4kg)                                                   
19.00   P15     2000m 
	T11     pituus (paikka B)
	T13     korkeus                                                 
19.20   T11     1000m
	T15     kuula (3kg)
       	P/T13   keihäs(400g)                                                    
19.30   P11     1000m                                                   
19.40   T13     1000m                                                  
19.50   P13     1000m                                                   
20.00   N17     200m, 1 erä                                                   
20.05   M17     200m, 1 erä                                                    
20.15   T11     4*50m, 2 erää                                                   
20.25   P11     4*50m, 1 erä                                                   
20.40   T13     4*100m, 1 erä                                                  
20.45   P13     4*100m, 1 erä                                                  
20.50   T15     4*100m, 2 erää                                                  
21.00   P15     4*100m, 1 erä
                
juoksut ja tulospalvelu YlöjU

toimitsijavastuut, suluissa lajin alkamisaika:

Ikaalisten Urheilijat: kuula M/N17 (18.00) + P15 (18.45) 
Viialan Valtti: kuula T15 (19.20)
Urjalan Urheilijat: kiekko P11 (18.00) + T11 (18.30)
Tammelan Ryske: pituus P11 (18.00) + T11 (19.00)
Valkeakosken Haka: seiväs P/T15 (18.00)
Vehmaisten Urheilijat: korkeus P13 (18.00) + T13 (19.00) 
Toijalan Vauhti: keihäs P/T13 (19.20)
Kangasalan Urheilijat -68: 3-loikka M/N17 (18.00)

Kenttälajeissa kaikilla 4 suorista!


Keltaisesta maalikoppista:
- Ilmoittakaa paikanpäällä poisjäännit (/mahdolliset muutokset) 
- Numerot pitkille matkoille, vähintään 30min aikaisemmin.
- Viestien juoksujärjestykset 19.45 mennessä.