Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
30.08. klo 13:00 SM-kilpailut M/N19-22 Aikataulu (päivitetty: 13:00 28.08.2019)
SM M/N 19-22, Porvoo 30.8-1.9 	
Lopullinen aikataulu (päivitetty 26.8. klo 8.50
	
Perjantai 30.8.	
	
13.00 	Kilpailujen avaus
13.15 	N19 100m aidat alkuerät 4 erää
13.15 	M19 Korkeus
13.15 	N19 Pituus karsinta R1
13.30 	N22 Keihäs
13.40 	N22 100m aidat alkuerät 2 erää
14.00	M22 110m aidat alkuerät 2 erää
14.20	N19 400m 3 erää
14.35 	N19 Pituus karsinta R2
14.50	N22 400m 3 erää
15.00 	N22 Korkeus
15.10	M19 400m 4 erää
15.15 	N19 Keihäs
15.35	M22 400m 3 erää
16.10	M22 10000m kävely
	M19 10000m kävely
16.10	N22 5000m kävely
	N19 5000m kävely
16.30 	N22 Pituus karsinta
17.15 	N19 Korkeus
17.30 	N19 3000m esteet
17.30 	M19 Kuula
17.30 	N19 Kiekko
17.50 	N22 3000m esteet
18.10	M19 3000m esteet
18.20	M19 Pituus karsinta HUOM! poistuu, Suoraan loppukilpailu lauantaina klo. 15.10, varmistus lauantaina klo. 13.40
18.30 	M22 3000m esteet
18.50 	N19 1500m
19.05	N22 1500m
19.15 	M19 1500m  2 erää
19.30 	M22 Kuula
19.30	N22 Kiekko
19.35 	M22 1500m
19.40 	M22 Korkeus
19.50 	N19 100m aidat loppukilpailu
20.00 	N22 100m aidat loppukilpailu
20.10	M19 110m aidat loppukilpailu
20.20	M22 110m aidat loppukilpailu
	
Lauantai 31.8.	
	
10.20	N22 Pituus loppukilpailu
10.20	N19 Moukari
10.30	N19 100m alkuerät 5 erää
11.10	N22 Kuula
11.20	M19 100m alkuerät  5 erää
12.00 	M19 Moukari
12.10	N22 100m alkuerät 4 erää
12.20	N19 Pituus loppukilpailu
12.50	M22 100m alkuerät 3 erää
13.30 	M22 Moukari
13.30 	M19 Seiväs
14.10	N19 100m välierät  3 erää
14.30 	M19 100m välierät  3 erää
14.50 	N22 100m välierät  2 erää
15.10	N22 Moukari
15.10	M19 Pituus loppukilpailu
15.20	N19 800m loppukilpailu 3 erää
15.40 	N19 Kuula
16.00 	M19 800m loppukilpailu 4 erää
16.30 	M22 Seiväs
16.45	M22 Pituus loppukilpailu
16.40	N22 800m loppukilpailu  2 erää
17.00	M22 800m loppukilpailu  2 erää
17.30	N22 100m loppukilpailu
17.40 	N19 100m loppukilpailu
17.50 	M19 100m loppukilpailu
18.00	M22 100m loppukilpailu
	
Sunnuntai 1.9	
	
10.00	N19 200m alkuerät  6 erää
10.00 	M19 Kiekko
10.10	N22 Kolmiloikka
10.55	N22 200m alkuerät  4 erää
10.50	N19 Seiväs
11.10	M19 200m alkuerät 7 erää
11.45	M22 Kiekko
11.45	M22 Kolmiloikka
11.50	M22 200m alkuerät 4 erää
12.20	N19 400m aidat 3 erää
12.40	N22 400m aidat 2 erää
13.00 	M19 400m aidat 2 erää
13.20 	M22 400m aidat 2 erää
13.30 	M19 Kolmiloikka
13.35 	M19 Keihäs
13.40 	N19 3000m
14.00 	N22 5000m
14.00	N22 Seiväs
14.30 	M19 5000m
15.00 	M22 5000m
15.10	N19 Kolmiloikka
15.15 	M22 Keihäs
15.30 	N19 200m loppukilpailu  2 erää
15.45 	N22 200m loppukilpailu
15.55	M19 200m loppukilpailu  2 erää
16.10	M22 200m loppukilpailu