Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
09.03. klo 09:30 Tampere Junior Indoor Games Aikataulu (päivitetty: 17:25 07.03.2018)
LOPULLINEN AIKATAULU					
7.3.2018					
					
PERJANTAI 09.03.2018			* = aikaistettu		
			** = myöhäistetty		
18:00	T-15	Keihäs			
	N-17	60m aitajuoksu alkuerät			
18:20	T-15	Seiväshyppy			
	M-17	60m alkuerät			
18:30	N-17	Kuula			
18:35	N-17	60m alkuerät			
19:00	M-17	Pituus	**		
19:10	N-17	800m			
19:20	M-17	800m			
19:30	P-15	Keihäs	**		
19:40	N-17	300m	**		
19:55	M-17	300m	**		
20:10	N-17	60m aitajuoksu finaali	**		
20:15	M-17	60m aitajuoksu finaali	**	2 erää suoraan loppukilpailuna	
					
LAUANTAI 10.03.2018					
					
09.30	T-15	pituushyppy, vauhti kaarteesta		2 ryhmää	Ryhmä 2 klo n. 10.50
09.45	T-12	60m alkuerät / etusuora			
	P-10	60m alkuerät / takasuora			
	P-11	korkeushyppy / B paikka			
	P-12	pituushyppy / B-halli		2 ryhmää	
	T-10	kiekonheitto			
10.00	P-13	kuulantyöntö / B paikka	**		
	P-15	korkeushyppy / A paikka			
10.20	T-11	60m alkuerät / takasuora			
10.30	T-13	60m alkuerät / etusuora			
10.35	P-10	kuulantyöntö / A paikka			
11.05	T-10	60m alkuerät / takasuora			
11.15	T-14	60m alkuerät / etusuora	**		
11.30	T-11	pituushyppy / B-halli		2+2 ryhmää	Ryhmä 3 ja 4 klo n.13.05
11.45	P-12	60m alkuerät / takasuora			
	P-15	kuulantyöntö / B paikka			
11.50	P-14	60m alkuerät / etusuora			
	T-12	korkeushyppy / A paikka	*	2 ryhmää	
12.05	T-11	kiekonheitto	*		
12.10	T-13	kuulantyöntö / A paikka			
12.20	P-11	60m alkuerät / takasuora			
	P-15	60m alkuerät / etusuora			
12.20	N-17	pituushyppy	*		
12.45	T-15	60m alkuerät / etusuora			
12.50	P-13	60m alkuerät / takasuora			
13.15	P-14	kuulantyöntö / B paikka			
	T-10	60m finaali			
13.55	P-10	60m finaali			
	P-12	kiekonheitto	*		
14.00	T-11	60m finaali			
14.05	P-11	60m finaali			
14.10	T-12	60m finaali			
14.15	P-12	60m finaali			
14.20	T-14	pituushyppy / A paikka	**	2 ryhmää	Ryhmä 2 klo n. 16.00
	T-13	60m finaali			
14.25	P-13	60m finaali			
14.35	T-14	60m finaali			
	T-10	kuulantyöntö / A paikka			
14.40	P-14	60m finaali			
14.45	T-15	60m finaali			
	P-10	pituushyppy / B-halli		2 ryhmää	
14.50	P-15	60m finaali			
14.55	N-17	60m finaali			
15.00	M-17	60m finaali			
	P-14	korkeushyppy / A paikka	*		
15.15	T-14	800m			
15.30	P-14	800m			
15.40	P-13	kiekonheitto	*		
15.45	T-15	800m			
16.00	P-15	800m			
	P-11	kuulantyöntö / B paikka	*		
16.25	T-13	pituus / B-halli		2+2 ryhmää	Ryhmä 3 ja 4 klo n. 17.55
	T-12	kuulantyöntö / A paikka			
16.30	P-15	300m aidat			
16.40	T-15	300m aidat	*		
16.55	P-12	korkeushyppy / A paikka			
	P-14	300m aidat	*		
17.10	T-14	300m aidat	*		
17.25	N-17	300m aidat	*		
	T-14	kiekonheitto	*		
17.40	M-17	300m aidat			
17.50	P-14	kolmiloikka			
18.00	T-11	4x60m aitaviesti			
18.20	P-11	4x60m aitaviesti			
18.25	M-17	kuulantyöntö / A paikka			
18.45	P-13	4x60m aitaviesti			
19.00	M-17	korkeushyppy / A paikka			
19.10	T-13	4x60m aitaviesti			
19.15	T-15	kiekonheitto	*		
19.25	P-15	kolmiloikka			
20.00	T-15	4x80m aitaviesti			
20.30	P-15	4x80m aitaviesti			
20.55	P-14/15	kiekonheitto			
					
					
SUNNUNTAI 11.03.2018					
					
 9.45	T-10	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)			
	T-12	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna			
	P-14	pituushyppy, vauhti kaarteesta juoksusuuntaan			
	T-14	korkeushyppy / A+B paikka		2 ryhmää	
	T-15	kuulantyöntö / A paikka			
10.10	P-12	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna			
	P-10	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)			
	T-12	keihäänheitto			
10.20	T-13	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna			
	T-10	pituushyppy / B-halli		2 ryhmää	
10.25	T-11	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)			
10.50	P-13	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna	**		
11.05	T-15	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna	**		
	P-11	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)	*		
11.20	T-14	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna	**		
	P-13	pituushyppy			
11.30	T-14	kuulantyöntö / A paikka			
	T-11	korkeushyppy / A paikka		1 ryhmä	
11.45	P-15	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna	**		
11.55	P-14	60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna	**		
12.10	T-13	keihäänheitto			
12.15	T-12	1000m			
12.30	P-12	1000m			
12.35	T-12	pituushyppy / B-halli	*	2+2 ryhmää	Ryhmä 3 ja 4 klo n.14.05
12.45	T-11	1000m			
13.00	P-11	1000m			
13.15	T-10	1000m			
	T-15	korkeushyppy / B paikka	*		
13.25	P-15	pituushyppy	**		
13.30	P-10	1000m			
	T-11	kuulantyöntö / A paikka			
13.40	P-13	korkeushyppy / A paikka			
13.45	T-13	1000m			
14.00	P-13	1000m			
14.10	P-11	keihäänheitto	*		
14.30	P-15	300m			
14.50	P-14	300m	*		
14.55	T-14	kolmiloikka		1 ryhmä	
15.15	T-15	300m	**		
15.40	T-13	korkeushyppy / A paikka		1 ryhmä	
	P-12	kuulantyöntö / A paikka			
15.45	P-10	keihäänheitto			
15.50	T-14	300m			
16.10	P-11	pituushyppy / B-halli		2 ryhmää	
16.55	T-11	4x100m			
17.10	T-15	kolmiloikka	*		
17.20	P-13	4x100m			
	T-14	keihäänheitto			
17.40	P-15	4x100m			
17.55	T-13	4x100m	*		
18:20	P-15	seiväshyppy			
18.30	P-11	4x100m	**		
18.40	T-15	4x100m			
18.55	P-14	keihäänheitto