Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Aluekisat
Harju Cup 1
ti 25.05.Jyväskylä, Harjun stadion
Järjestävä seuraJyväskylän Kenttäurheilijat ry
Www 
Järjestäjän lisätiedot
Sarjat/Lajit 25.05. klo 17:00 alkaen:
    M: 150m, 300m, 600m, 3000m, 110m aj, korkeus, pituus, kuula, keihäs, 4 x 100m
    N: 150m, 300m, 600m, 5000m, 100m aj, 3000m ej, seiväs, pituus, kuula, keihäs
    M19: 110m aj, kuula
    M17: kuula, keihäs
    N17: kuula, keihäs
    P15: 100m, 600m, korkeus, kuula
    T15: 100m, 600m, korkeus, kuula
    P13: 1000m, 200m aj, korkeus, kuula
    T13: 1000m, 200m aj, pituus, kuula
    P11: 3-ottelu
    T11: 3-ottelu
    P9: 3-ottelu
    T9: 3-ottelu
    M30: 150m, 3000m, pituus
    N30: 150m, 5000m, pituus
Lajien lisätiedot 
Ilmoittautuminen 22.05.2021 mennessä
Lisätiedot: T/P9-11 miniottelut 15 €/ottelu, muut lajit 10 €/laji - EI JÄLKI-ILMOITTAUTUMISIA
Ilmoittautumismaksut 10€ / laji.

Tässä kilpailussa on käytössä ilmoittautumismaksujen verkkomaksaminen. Ilmoittautumismaksut tulee maksaa ilmoittautumisen lopuksi verkkopankissa. Tarkat ilmoittautumismaksut ovat ilmoittautumisen lajien valinnan yhteydessä.
Tiedustelut Henkilö/Toimisto: JKU:n toimisto
Sähköpostiosoite: [email protected]
Puhelin: (014) 218031
Tulospalvelu
Lisätietoja HUOM. KYSEESSÄ EI OLE YLEISÖTILAISUUS, JOTEN STADIONILLE SAAVAT TULLA VAIN URHEILIJAT, VALMENTAJAT, HUOLTAJAT JA TOIMITSIJAT.


T/P 9 v: 3-ottelu: 40m, pituus, 1000m
T/P 11: 3-ottelu: 60m, keihäs, 1000m
- Voit osallistua 3-otteluun tai yksittäisiin lajeihin
- 3 suoritusta kenttälajeissa 9-11v otteluissa
- HUOM. T/P9 sarjojen osallistujat eivät voi osallistua vanhempien ikäluokkien sarjoihin.
- T/P11 sarjan urheilijat voivat osallistua T/P13 sarjan lajeihin (max. 2 lajia), mikäli eivät osallistu 11 sarjan otteluun.

M/N30+ ilmoittautumiset Nimenhuutoon tai sähköpostitse: [email protected] Maksut tilille FI47 5089 0540 0703 59 (ei maksua JKU:n urheilijoilta).


Palkinnot jaetaan 9-11 -sarjojen otteluissa sekä 13-15 -sarjojen lajeissa.


Toiminta Harjulla:

- tule vain täysin terveenä
- pese kädet jo kotona, portilla ja suorituspaikoilla on käsidesiä
- pyri verryttelemään mahdollisuuksian mukaan maastossa
- jälki-ilmoittautumisia ei oteta
- pukutilat eivät ole käytössä, mutta WC:t ovat
- muista pitää turvavälit kaikissa tilanteissa
- kilpailunumeroja käytetään kaikissa lajeissa
- numerot jaetaan sisääntulokongin kisakansliassa

HUOM.
osallistumisen varmistukset kaikissa lajeissa sähköisesti viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua: https://www.tuloslista.com/varmistus/

OHJEET:
1. Mene osoitteeseen https://www.tuloslista.com/varmistus/
2. Odota, että lista latautuu ja valitse Harju Cup 1. Huom listan latautumisessa voi kestää hetken aikaa.
3. Valitse seura jonka varmistuksia haluat käsitellä
4. Syötä seurakoodi, jonka löydät alempaa tältä sivulta
5. Tee varmistus, paina muutosten esikatselu ja lopuksi tallenna tiedot

Mikäli varmistus tuloslistan kautta ei onnistu, laita varmistus sähköpostitse [email protected]

Seurakoodit:

Alajärven Ankkurit
100 UPA 688
Esbo IF
256 ODI 275
Euran Raiku
070 ACX 113
Gamlakarleby IF
253 TLZ 844
Hankasalmen Hanka
838 CGD 676
Harjavallan Jymy
321 RVX 338
Helsingfors IFK
677 LHP 438
Helsingin Kisa-Veikot
440 DOQ 842
Hippoksen Maratonkerho
260 KUN 848
IF Raseborg
476 NFP 635
IF Sibbo-Vargarna
274 BEW 270
Ikaalisten Urheilijat
343 IUZ 384
Janakkalan Jana
858 WLP 026
Joensuun Kataja
325 JBX 766
Joutsan Pommi
551 RRB 606
Juuan Urheilijat
572 LZO 061
Jyväskylän Kenttäurheilijat
777 NUQ 805
Jämsänkosken Ilves
721 ZCF 182
Kaipolan Vire
776 VLX 806
Kajaanin Kipinä
230 LBY 576
Kangasniemen Kalske
467 UUJ 474
Kannuksen Ura
435 HGJ 762
Keiteleen Kunto
160 SGG 722
Kenttäurheilijat -58
164 WWO 354
Keuruun Kisailijat
530 HIV 475
Koiviston Kipinä
702 ECY 222
Kuivasjärven Aura
324 FDY 138
Kuopion Reipas
421 KFC 816
Kuusankosken Urheiluseura
666 GON 807
Lahden Ahkera
144 NON 716
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
202 USX 262
Lauttakylän Luja
543 PXA 072
Lempäälän Kisa Yleisurheilu
875 RTN 835
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
077 HAY 565
Noormarkun Nopsa
515 BLZ 783
Nurmijärven Yleisurheilu
566 DNJ 446
Oriveden Ponnistus
183 IZA 247
Oulun Pyrintö
056 DPC 768
Pyhäjärven Pohti
152 IVK 121
Pylkönmäen Yrittävä
168 YUP 380
Raahen Vesa
420 WNP 384
Reisjärven Pilke
525 XOB 313
Saarijärven Pullistus
148 JLU 606
Savonlinnan Riento
342 GGS 288
Seinäjoen Seudun Urheilijat
500 HLW 388
Sysmän Sisu
815 BQZ 656
Säkylän Urheilijat
157 DOK 710
Tampereen Pyrintö
243 VZP 276
Tampereen Urheilijat -38
774 ENS 105
Turun Urheiluliitto
315 AUA 240
Vaajakosken Kuohu
683 ZFA 220
Vammalan seudun Voima
784 OPX 241
Vasa IS
750 WKQ 217
Veitsiluodon Kisaveikot
873 CSE 574
Viitasaaren Viesti
150 NAI 463
Ylöjärven Urheilijat
547 UDI 322
Ähtärin Urheilijat
655 CJJ 637
Äänekosken Urheilijat
247 PHN 755