Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2022 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31 1 2 3 4 5 6 7
32 8 9 10 11 12 13 14
33 15 16 17 18 19 20 21
34 22 23 24 25 26 27 28
35 29 30 31        
  Syyskuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35       1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30    
  Lokakuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39           1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.08.seuraSeurakisatLappeenranta05.08.
ma 08.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 08.08.seuracupSeuraCup II-osakilpailuVeikkola05.08.
ma 08.08.seuraSeurakisatHamina -
ma 08.08.seuraSeurakisatRaisio07.08.
ma 08.08.pkLuokittelukilpailut / KeU-cup 4Savonlinna, Kerimäki07.08.
ma 08.08.seuracupPohjola Seuracup II osakilpailuSastamala05.08.
ma 08.08.pkOsuuspankin HippokisatTampere06.08.
ma 08.08.akSeinäjoen aluekisat 3Seinäjoki05.08.
ma 08.08.seuracupSeuracup II Pohjoislohko, 9v lajitMynämäki04.08.
ma 08.08.seuracupNÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2Sipoo/Sibbo05.08.
ma 08.08.seuracupFöreingscupen deltävling 2VASA05.08.
ma 08.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 08.08.seuracupSeuracup 2, PohjoislohkoMynämäki04.08.
ma 08.08.pkAvoimet Kaupungin mestaruuskilpailutPudasjärvi06.08.
ma 08.08.pkViikkokisat ja aikuisten pmLeppävirta08.08.
ma-ke 08.-10.08.pmÖppna Åländska MästerskapenMariehamn -
ma 08.08.pkTarmon pikajuoksuiltaHämeenlinna06.08.
ma 08.08.seuraSeurakisatPUDASJÄRVI -
ma 08.08.pkForssan Salaman Holjat kisatForssa06.08.
ti 09.08.pkRaaseporin iltapäivätuuletRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis 07.08.
ti 09.08.pkElokuun kisat 1Imatra -
ti 09.08.seuracupSeuraCup IISaarijärvi05.08.
ti-ke 09.-10.08.pkPohjois-Karjalan 9-11-vuotiaiden pm-huipentumaJoensuu07.08.
ti 09.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuHyvinkää06.08.
ti 09.08.seuracupSeuracup II Etelälohko, 9v lajitKaarina05.08.
ti 09.08.pkFinprofile seurakisatIitti08.08.
ti 09.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 09.08.seuracupSeuracup II, ykköslohko 9v lajitRaisio05.08.
ti 09.08.seuracupPohjola Seuracup 2Ilmajoki08.08.
ti 09.08.seuracupSeuracup 2, EtelälohkoKaarina05.08.
ti 09.08.seuracupPohjola Seuracup IILapinlahti04.08.
ti 09.08.seuracupSeuracup 2, ykköslohkoRaisio05.08.
ti 09.08.seuraSeurakisatPolvijärvi -
ti 09.08.seuraSeurakisatIkaalinen08.08.
ti 09.08.pkPargas IF Klubbmästerskap / Seuran mestaruus 1Pargas/Parainen08.08.
ti 09.08.seuracupSeuracup piiirikisa II Veteli05.08.
ti 09.08.pkSäästöpankin kesäkisatUrjala07.08.
ke 10.08.pkPaunu Games IVJämsä07.08.
ke 10.08.pkSeiväskisaTurku08.08.
ke 10.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 10.08.pkViikkokisa 3Virrat08.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatLaitila09.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatHelsinki09.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatSaarijärvi -
ke 10.08.seuraSeurakisatVirrat -
ke 10.08.seuraSeurakisatKiukainen -
ke 10.08.akKipinän aluekilpailutKajaani06.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatKerava -
ke 10.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 10.08.pkTuiskun moukari kisatRusko(Vahto)08.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatUurainen -
ke 10.08.pkAv. Mänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula08.08.
ke 10.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 10.08.seuraSeurakisatKauhajoki09.08.
to-su 11.-14.08.pkSAUL SM-yleisurheiluPedersöre -
to 11.08.seuraSeurakisatKEMI09.08.
to 11.08.seuraSeurakisatMerikarvia -
to 11.08.pkHippokisatSalo08.08.
to 11.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 11.08.seuraSeurakisatEspoo -
to 11.08.seuraSeurakisatLapua -
to 11.08.pkPeukkukisaTöysä09.08.
to 11.08.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 11.08.pkOK Maakunnan lasten kisailutKajaani09.08.
to 11.08.seuraSeurakisatNummi09.08.
to 11.08.seuraSeurakisatYlivieska -
to 11.08.pkKaavin Kaiun hyppykilpailutKaavi09.08.
to 11.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
pe-su 12.-14.08.SMSM-kilpailut P/T 15-14Nurmijärvi05.08.
pe-su 12.-14.08.SMSM-kilpailut M/N17-16Lempäälä04.08.
pe 12.08.pkSomeron kaupunginmestaruuskisatSomero10.08.
pe 12.08.seuraSeurakisatRauma -
pe 12.08.seuraSeurakisatKokkola -
la 13.08.seuraSeurakisatLahti14.08.
la 13.08.pkRaatteen MaratonSuomussalmi13.08.
la 13.08.pkLasyn pm-ottelut. Osa 2. 9-13v.Heinola11.08.
la 13.08.maantiePyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratonit)Pyhtää08.08.
la 13.08.pkHaaga RunHelsinki -
la 13.08.pk9 - 13 vuotiaiden moniottelutPUDASJÄRVI09.08.
la 13.08.pkSäästöpankin eloheitotsomero10.08.
su 14.08.pkPaRaS-lenkkiParikkala12.08.
su 14.08.seuraSeurakisatKaarina -