Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2022 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31 1 2 3 4 5 6 7
32 8 9 10 11 12 13 14
33 15 16 17 18 19 20 21
34 22 23 24 25 26 27 28
35 29 30 31        
  Syyskuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35       1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30    
  Lokakuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39           1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 11.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 11.07.seuraSeurakisatLapua -
ma 11.07.seuraSeurakisatJämsä -
ma 11.07.pkKEV-heittokisaKuusamo10.07.
ma 11.07.seuraSeurakisatYlivieska -
ma 11.07.seuraSeurakisatPUDASJÄRVI -
ma 11.07.seuraSeurakisatKurikka -
ma 11.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 11.07.pkPK viikkokisatLeppävirta -
ma 11.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti-ke 12.-13.07.amAluemestaruuskilpailut (M/N), Eteläinen ja Kaakkoinen alueRiihimäki09.07.
ti 12.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 12.07.pkFinprofile seurakisatIitti11.07.
ti 12.07.akKankaanpää GamesKankaanpää09.07.
ti 12.07.seuraSeurakisatParkano11.07.
ti-ke 12.-13.07.pmHämSY:n M/N pm-kilpailutIkaalinen08.07.
ti 12.07.pkPiirikunnallisetKurikka11.07.
ke 13.07.pkPolvijärven kuukausikisatPolvijärvi11.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatTyrnävä13.07.
ke 13.07.pkPaunu Games IIIJämsä10.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatHelsinki12.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatTampere11.07.
ke 13.07.pkSuonenjoen Vasaman polkujuoksutSuonenjoki10.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatKankaanpää -
ke 13.07.pkArctic-heitotRovaniemi12.07.
ke 13.07.pkLUM Kesäkisa 3Lappeenranta12.07.
ke 13.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 13.07.pkJunnukisatLieksa12.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatValkeala -
ke 13.07.pkVirkiän myötätuulisprintitLapua11.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatPolvijärvi -
ke 13.07.seuraSeurakisatUurainen -
ke 13.07.pkElli-kisatJuuka11.07.
ke 13.07.pkPole Vault KalajokiKalajoki11.07.
ke 13.07.pkDT i NedervetilNedervetil / Alaveteli11.07.
ke 13.07.pmAvoimet M/N, M/N17 pm-kilpailut (2. pvä)Laitila08.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatKuivaniemi -
ke 13.07.seuraSeurakisatKiukainen -
ke 13.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 13.07.pkTarmon nuorisokilpailutHämeenlinna11.07.
ke 13.07.seuraSeurakisatSaarijärvi -
ke 13.07.seuraSeurakisatTervo -
to 14.07.pk9-13 v. ottelutRistiina12.07.
to 14.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 14.07.seuraSeurakisatMerikarvia -
to 14.07.pkPyhäjärvi GamesEura13.07.
to 14.07.seuraSeurakisatRovaniemi11.07.
to 14.07.seuraSeurakisatNakkila -
to 14.07.pkFyrrypinkaasutvähäkyrö13.07.
to 14.07.pkMetalli Cup 2Tornio11.07.
to 14.07.seuraSeurakisatSulkava -
to 14.07.pkRatakymppiForssa12.07.
to 14.07.pkMahdin kisatMaaninka11.07.
to 14.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
to 14.07.pkOK Maakunnan lasten kisailutKajaani12.07.
to 14.07.seuraSeurakisatJakobstad13.07.
to 14.07.seuraSeurakisatTornio -
to 14.07.seuraSeurakisatNivala -
pe-la 15.-16.07.akKlaukkala GamesNurmijärvi13.07.
pe 15.07.seuraSeurakisatOulu13.07.
pe 15.07.seuraSeurakisatKokkola -
pe 15.07.pkHeittokisaIisalmi14.07.
pe 15.07.seuraSeurakisatJanakkala -
la 16.07.pkPerinneurheilun avoimet TUL:n mestaruuskilpailutKuopion Muuruvesi -
la 16.07.pkTimon ja Sepon lenkkiVieremä14.07.
la 16.07.maantieHamina TattoojuoksuHamina13.07.
la 16.07.pkAvoimet kisat ja Posion Pitäjänmestaruuskisat Posio14.07.
la 16.07.akSiilinjärvi GamesSiilinjärvi11.07.
la-su 16.-17.07.akKouvola Junior GamesKouvola11.07.
la-su 16.-17.07.pmAvoimet Pohjois-pohjanmaan pm-kilpailutPudasjärvi13.07.
la 16.07.pk48 Pentin olympialaisetSaarijärvi15.07.
la 16.07.pkSeppo Välimäki -aluekisatNoormarkku14.07.
la 16.07.pkKnattestafett DM och stafett DM HD17Uusikaarlepyy13.07.
la 16.07.akLaitilan NuorisokansallisetLaitila13.07.
la 16.07.pkIvar Wilskman HeitotTöysä13.07.
la 16.07.amAm-esteet, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueNurmijärvi13.07.
su 17.07.akKarhu Junior Games ja Etelä-Pohojalaanen Timanttiliiga, 3.osakilpailuKauhajoki15.07.
su 17.07.pkKipinän KisatLohja, Nummi14.07.
su 17.07.pkNaantalin AurinkokisatNaantali13.07.
su 17.07.pmAvoimet pm esteet Naantali13.07.
su 17.07.pkAlavieska-viikon kilpailutAlavieska15.07.
su 17.07.pkVarstakisatUrjala15.07.
su 17.07.pkYlöjärven kaupunginmestaruuskilpailutYlöjärvi15.07.