Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Maaliskuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09 1 2 3 4 5 6 7
10 8 9 10 11 12 13 14
11 15 16 17 18 19 20 21
12 22 23 24 25 26 27 28
13 29 30 31        
  Huhtikuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    
  Toukokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 07.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 07.-08.06.iaafPaavo Nurmi GamesTurku26.05.
ma 07.06.seuraSeurakisatKempele05.06.
ma 07.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma 07.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia06.06.
ma 07.06.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere05.06.
ma 07.06.pkBorgåbarnens Olympiad - Lasten OlympialaisetBorgå - Porvoo04.06.
ma 07.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 07.06.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 07.06.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 07.06.pkEste- ja nuorisokisatForssa05.06.
ma 07.06.seuraSeurakisatHimanka -
ti 08.06.pkHIFK avoimet junnuottelut ja keihäsHelsinki04.06.
ti 08.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 08.06.pkKymenlaaksen lajipäivä, pituus ja moukariKouvola / Inkeroinen05.06.
ti 08.06.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki06.06.
ti 08.06.seuraSeurakisatKiukainen08.06.
ti 08.06.pkVeikkolan viikkokisat 1Veikkola07.06.
ti 08.06.pkBorgå diskustävling - Porvoon kiekkokisaBorgå - Porvoo06.06.
ti 08.06.seuraSeurakisatParkano07.06.
ti 08.06.pkRastin TiistaikisatSuomussalmi08.06.
ti 08.06.pkHippokisatUrjala06.06.
ti 08.06.seuraSeurakisatMyrskylä -
ke 09.06.pkKieKuMo IVirrat06.06.
ke 09.06.pmPohjois-Savon 9-15-v. pm-moniottelutKuopio06.06.
ke 09.06.pkPaunu Games IIJämsä06.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKankaanpää08.06.
ke 09.06.pkTampereen nuorten yu mestaruuskilpailutTampere06.06.
ke 09.06.seuracupSeuraCup ISaarijärvi07.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatLiperi -
ke 09.06.pkHämeenlinnan Tarmon ViikkokisatHämeenlinna07.06.
ke 09.06.pkNYQS yleisurheilukilpailut 4Ilmajoki08.06.
ke 09.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 09.06.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / LIMINKA LIMINKA07.06.
ke 09.06.pkLuokittelukilpailut / KeUcup1Savonlinna, Kerimäki08.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 09.06.pkKILPAILUT PERUTTU, Kymenlaakson lajipäivä, pika-aitdat, seiväsKouvola06.06.
ke 09.06.pkSipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävlingSipoo/Sibbo08.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 09.06.pkJuoksucupin maastosprintit Raisio06.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKemi -
ke 09.06.seuraSeurakisatMäntyharju07.06.
ke 09.06.kansTampereen yu-mestaruuskilpailutTampere07.06.
ke 09.06.pkMikkeli avoin ABC2 kilpailuMikkeli07.06.
ke 09.06.pkPorin aitakarnevaalitPori07.06.
ke 09.06.pkTomatspelenNärpiö07.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKauhajoki08.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatVantaa -
ke 09.06.pkPm-ottelu lisälajiKuopio -
to 10.06.GPMotonet GP EspooEspoo01.06.
to 10.06.seuraSeurakisatMerikarvia10.06.
to 10.06.pkPikku-Peukku -kisatÄhtäri09.06.
to 10.06.pkKymenlaakson lajipäivä, seiväs, aidat ja pikajuoksuKotka06.06.
to 10.06.seuraSeurakisatNurmijärvi09.06.
to 10.06.seuraSeurakisatNakkila -
to 10.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä09.06.
to 10.06.pkHeitto- ja hyppykisat 1Nurmijärvi09.06.
to 10.06.seuraSeurakisatLapua -
to 10.06.seuraSeurakisatLempäälä09.06.
to 10.06.pkRyskeen Kesäcup II / III-lohkon kilpailuTammela06.06.
to 10.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 10.06.pkAktia Junior Games del 1Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa07.06.
to 10.06.pkHippo viikkokisaValkeakoski08.06.
to 10.06.pkDT i LarsmoLuoto09.06.
to 10.06.pkKraftmek kauden avauskisaKalajoki08.06.
to 10.06.pkPargas IF aluekisat regiontävlingPargas/Parainen09.06.
to 10.06.pk2.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina08.06.
to 10.06.pkPeukku-kisaÄhtäri07.06.
to 10.06.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 10.06.pkSisulisätOrivesi08.06.
to 10.06.seuraSeurakisatNummi09.06.
to 10.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 10.06.seuraSeurakisatYlitornio09.06.
to 10.06.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe08.06.
pe 11.06.pkAloittelijoiden seiväskilpailuHelsinki10.06.
pe 11.06.pkKaudenaloituskisatHIMANKA09.06.
la 12.06.pkKiuruhölkkäHelsinki -
la 12.06.seuraSeurakisatOulu10.06.
la-su 12.-13.06.akPyrinnön kesäkirmaisutTampere08.06.
la-su 12.-13.06.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna07.06.
la 12.06.pkTuiskun keihäs kisatNousiainen08.06.
la 12.06.pkSAUL:n kansalliset yu-kilpailutKouvola / Inkeroinen09.06.
la 12.06.pkSAUL SM-viestitJyväskylä -
la 12.06.pkKnattekarnevalenVasa10.06.
la 12.06.pkFazer Reilu Cup, kenttälajitLahti09.06.
la 12.06.pk10. KORENTOKANGAS - juoksuPUDASJÄRVI10.06.
la 12.06.pkRajakisatTornio06.06.
la 12.06.pkMetalli Cup 1Tornio07.06.
la 12.06.pkYlemmäisen juoksuJuuka10.06.
la 12.06.seuraSeurakisatTornio07.06.
la 12.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuviestitOulu09.06.
la 12.06.pkHeinäpään heittokisatOulu10.06.
la 12.06.pkLajipäiväkisatLappeenranta10.06.
la 12.06.kansAlavuden KisatAlavus10.06.
la 12.06.kansKipinän 110-vuotisjuhlakilpailutKajaani08.06.
la 12.06.seuraSeurakisatHimanka -
la 12.06.pk5000 m ChallengeJoensuu09.06.
su 13.06.pkMaakuntaviestitNurmijärvi12.06.
su 13.06.pkPohjola Junior GPHelsinki09.06.
su 13.06.akKälviäGames, KISA PERUTTUKokkola09.06.
su 13.06.akKankaanpää GamesKankaanpää09.06.
su 13.06.pkNuorten yleisurheilukilpailut, PyhtääPyhtää09.06.
su 13.06.pkKankaanpää GamesKankaanpää10.06.
su 13.06.pmKymenlaakson pm-kävelyt 9-15Pyhtää06.06.
su 13.06.pkHeinäpään heittokisatOulu10.06.
su 13.06.pkIskun heittokisat IMynämäki08.06.
su 13.06.pkOlli Teijonmaan muistokisat - lisälajiSavonlinna07.06.
su 13.06.pmAvoimet M/N ja M/N17 pm-kilpailut, 1. kilpailupäiväTurku08.06.
su 13.06.seuraSeurakisatKaarina12.06.