Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 07.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 07.-08.06.iaafPaavo Nurmi GamesTurku26.05.
ma 07.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia05.06.
ma 07.06.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere05.06.
ma 07.06.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 07.06.pkEste- ja nuorisokisatForssa05.06.
ma 07.06.seuraSeurakisatHimanka -
ti 08.06.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki06.06.
ti 08.06.pkLaSY:n pm- viestit, 9-15vLahti -
ti 08.06.pkHIFK avoimet junnuottelut ja keihäsHelsinki04.06.
ti 08.06.pkKymenlaaksen lajipäivä, pituus ja moukariKouvola / Inkeroinen05.06.
ti 08.06.pkHippokisatUrjala06.06.
ti 08.06.pkBorgå diskustävling - Porvoon kiekkokisaBorgå - Porvoo -
ti 08.06.seuraSeurakisatKiukainen08.06.
ke 09.06.pkKieKuMo IVirrat06.06.
ke 09.06.pmPohjois-Savon 9-15-v. pm-moniottelutKuopio06.06.
ke 09.06.pkHämeenlinnan Tarmon ViikkokisatHämeenlinna07.06.
ke 09.06.pkTampereen nuorten yu mestaruuskilpailutTampere06.06.
ke 09.06.seuracupSeuraCup ISaarijärvi07.06.
ke 09.06.pkPaunu Games IIJämsä06.06.
ke 09.06.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / LIMINKA LIMINKA07.06.
ke 09.06.pkNYQS yleisurheilukilpailut 4Ilmajoki08.06.
ke 09.06.pmUudyn pm junnuottelut 1. 9-11vHyvinkää06.06.
ke 09.06.pkKymenlaakson lajipäivä, pika-aitdat, seiväsKouvola06.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 09.06.pkSipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävlingSipoo/Sibbo08.06.
ke 09.06.kansTampereen yu-mestaruuskilpailutTampere07.06.
ke 09.06.pkPorin aitakarnevaalitPori07.06.
ke 09.06.seuraSeurakisatMäntyharju07.06.
ke 09.06.pkMikkeli avoin ABC2 kilpailuMikkeli07.06.
ke 09.06.pkTomatspelenNärpiö07.06.
to 10.06.GPMotonet GP EspooEspoo01.06.
to 10.06.pkKILPAILUN AJANKOHTA SIIRTYNYT 19.05 Kymenlaakson lajipäivä, seiväs, aidat ja pikajuoksuKotka06.06.
to 10.06.seuraSeurakisatNurmijärvi09.06.
to 10.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä09.06.
to 10.06.pkHeitto- ja hyppykisat 1Nurmijärvi08.06.
to 10.06.seuraSeurakisatLempäälä09.06.
to 10.06.pkRyskeen Kesäcup II / III-lohkon kilpailuTammela06.06.
to 10.06.pkDT i LarsmoLuoto09.06.
to 10.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 10.06.pk2.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina08.06.
to 10.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 10.06.seuraSeurakisatNummi09.06.
to 10.06.pkPeukku-kisaÄhtäri07.06.
to 10.06.pkSisulisätOrivesi08.06.
to 10.06.pkHippo viikkokisaValkeakoski08.06.
to 10.06.pkAktia Junior Games del 1Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa07.06.
pe 11.06.pkKaudenaloituskisatHIMANKA09.06.
la-su 12.-13.06.akPyrinnön kesäkirmaisutTampere08.06.
la-su 12.-13.06.akLahti Junior MeetingLahti07.06.
la-su 12.-13.06.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna07.06.
la 12.06.pkMetalli Cup 1Tornio07.06.
la 12.06.pkRajakisatTornio06.06.
la 12.06.seuraSeurakisatTornio07.06.
la 12.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuviestitOulu09.06.
la 12.06.kansAlavuden KisatAlavus10.06.
la 12.06.kansKipinän 110-vuotisjuhlakilpailutKajaani07.06.
la 12.06.seuraSeurakisatHimanka -
su 13.06.pkTuiskun keihäs kisatNousiainen09.06.
su 13.06.pmUUDY pm-junnuviestit (9-15v.)Nurmijärvi10.06.
su 13.06.pkNuorten yleisurheilukilpailut, PyhtääPyhtää09.06.
su 13.06.akKankaanpää GamesKankaanpää09.06.
su 13.06.akKälviäGamesKokkola09.06.
su 13.06.pkPohjola Junior GPHelsinki09.06.
su 13.06.pkIskun heittokisat IMynämäki08.06.
su 13.06.pmAvoimet M/N ja M/N17 pm-kilpailut, 1. kilpailupäiväTurku08.06.
su 13.06.seuraSeurakisatKaarina12.06.