Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    
  Toukokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.02.pkLapuan helmihallit - osa 2Lapua -
ma 08.02.pkPajulahden seiväsryhmän hallikisaLahti05.02.
ti 09.02.pkJanan seurakisatJanakkala07.02.
ke 10.02.halliPERUTTU Kymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)Kotka05.02.
ke 10.02.pkKultävling- inbjudningstävlingBotniahallen08.02.
ke 10.02.pk Aikuisurheilijoiden kutsukilpailuSavonlinna -
ke 10.02.pkImatran hallikisatImatra09.02.
to 11.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusVihti, Nummela -
to 11.02.halliKutsukilpailu 3-loikkaLahti -
to 11.02.pkHarjoitusryhmien kilpailuSavonlinna10.02.
to 11.02.pkPituuskisaKuortane10.02.
pe 12.02.pkPirkkahallin kiekkokisaTampere -
pe 12.02.pkStavtävling- Seiväskilpailu, inbjudningstävlin/kutsukilpailubBotniahallen10.02.
pe 12.02.pkHalli heitotOulu11.02.
pe 12.02.pkSprinttävling- inbjudningstävlingBotniahallen10.02.
la 13.02.halliTunturihallitRovaniemi06.02.
la 13.02.pkMikkeli STADIUMI hallikisa kutsukilpailunaMikkeli08.02.
la 13.02.pkInbjudningstävling 800 m/1500 m Botniahallen10.02.
la 13.02.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe10.02.
la 13.02.halliPirkanmaan Avoimet Nuorten HallikisatTampere11.02.
la 13.02.pkHalli HyppelytOulu11.02.
la 13.02.halliVARSY kutsukilpailu 3Turku10.02.
la 13.02.pkKutsukilpailutPori -
la 13.02.pkRDS talvisarja - Helmikuun osakilpailuRovaniemi -
la 13.02.pkImatran hyppykisatImatra -
la 13.02.halliAvoimet HelSY-hallit PERUTTUHelsinki09.02.
la 13.02.pkMyllyn kutsukilpailu 4Helsinki -
la 13.02.pkHelmikuun seiväskisaKuortane -
su 14.02.pkHopptävling- inbjudningstävlingBotniahallen12.02.
su 14.02.pkPole Vault Team Sawon seiväskisa Kuopio-hallissaKuopio -
su 14.02.halliKansallisetTampere10.02.
su 14.02.pkKultävling-inbjudningstävlingKorsholm11.02.
su 14.02.halliAvoimet Helsyn Junnuviestit PERUTTUHelsinki09.02.
su 14.02.pkJonin juoksutKuortane -
su 14.02.halliKutsukilpailuLahti10.02.
su 14.02.halliHallikansalliset PERUTTULahti, Nastola -
su 14.02.pkPommisuojajuoksut 2 - kutsukilpailuVantaa11.02.