Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
  Syyskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
  Lokakuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 10.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 10.08.pkViikkokisatLappeenranta09.08.
ma 10.08.pkMIKV avoin ABC4 kilpailuMikkeli07.08.
ma-ti 10.-11.08.seuraSeurakisatSonkajärvi08.08.
ma 10.08.pkTarmon satanenHelsinki07.08.
ma 10.08.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere09.08.
ma 10.08.pkPlussa yu-kilpailutJoensuu08.08.
ma 10.08.seuraSilja Line SeurakisatHuutjärvi10.08.
ma 10.08.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ma 10.08.seuraSeurakisatNykarleby10.08.
ti 11.08.pkHippokisatSalo07.08.
ti 11.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuVihti, Nummela08.08.
ti 11.08.pkPohjan Koiton iltakisatRovaniemi09.08.
ti 11.08.iaafPaavo Nurmi GamesTurku -
ti 11.08.pkLieksan kaupunginmestaruuskilpailutLieksa10.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatIitti10.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatPori10.08.
ti 11.08.pkSeuracup 2020 - piirikisatIisalmi07.08.
ti 11.08.pkSeuranmestaruuskilpailutUrjala09.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa09.08.
ti 11.08.pkKipinän pk-kesäkisat IIIKajaani10.08.
ti 11.08.pkSommartälingar i Friidrott 2020Lemland -
ti 11.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 11.08.pkkokkolan työväen urheilijat aluekilpailutkokkola11.08.
ti 11.08.seuraSeurakisatMyrskylä -
ke 12.08.pkYkköslohko seuracupSalo07.08.
ke 12.08.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 4Savonlinna, Kerimäki11.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup KeSyJyväskylä10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup 2, LaSY, KymYLahti09.08.
ke 12.08.pkSeuracup Etelä-Karjalan piirikisa Imatra09.08.
ke 12.08.pkAloittelijoiden seiväskilpailuHelsinki11.08.
ke 12.08.seuracupPohjois-Karjalan SeuracupJoensuu10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracupin piirikisaVantaa08.08.
ke 12.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 12.08.seuraSeurakisatLeppävirta -
ke 12.08.pkKEV-heittokisatKuusamo11.08.
ke 12.08.pkTarmon kisatPori10.08.
ke 12.08.seuracupTurun lohko seuracup Kaarina08.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup piirikisa Alavus10.08.
ke 12.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.divTammela10.08.
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 12.08.pkVireen seurakilpailutVarpaisjärvi12.08.
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatRiihimäki -
ke 12.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 12.08.pkSalo-Loimaa lohko seuracupLoimaa10.08.
ke 12.08.seuracupSeuracup Hämsyn 1.Div 2.osakisaNokia09.08.
ke 12.08.seuracupVakka-lohko Seuracup Laitila09.08.
ke 12.08.seuracupKainuun seuracupSuomussalmi08.08.
ke 12.08.pkNåids föreningscup / Nåid:n seuracupEsbo - Espoo10.08.
ke 12.08.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 12.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 12.08.seuraSeurakisatSahalahti -
ke 12.08.pkAvoimet Mänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula10.08.
ke 12.08.seuracupFöreningscupenVasa09.08.
to-su 13.-16.08.SMKalevan KisatTurku05.08.
to 13.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 13.08.seuraSeurakisatPaimio11.08.
to 13.08.seuraSilja Line SeurakisatJokela, Tuusula12.08.
to 13.08.pk4.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina -
to 13.08.pkKuulan ja seipään tuloskisat Kalajoki 12.08.
to 13.08.pkAvoimet seuran mestaruuskisatOrivesi11.08.
to 13.08.seuraSeurakisatAsikkala12.08.
to 13.08.pkPekka Vasala GamesMäntsälä12.08.
pe 14.08.seuraSeurakisatRauma13.08.
pe 14.08.seuraSilja Line SeurakisatKokkola13.08.
la 15.08.pkOravikosken kisatLeppävirta15.08.
la 15.08.pkPärnä XC RunLiperi13.08.
la 15.08.pkSAUL.n kansallinen KuulakisaVihti/Nummela14.08.
la 15.08.pkVetelin markkinahölkkäVeteli -
la 15.08.pkRaatteen Maraton/Puoli-Maraton/Kymppi/ Kaveria ei jätetä joukkuekisaSuomussalmi15.08.
la 15.08.pkKalajoen Junkkarit 90v juhlakilpailuKalajoki13.08.
la 15.08.pkHaaga RunHelsinki -
la 15.08.pkRyskeen Kesä-CUPTammela12.08.
la 15.08.pkEkin muistokisatTöysä13.08.
su 16.08.pk53. Auliksen OlympialaisetJämsä13.08.
su 16.08.maantie17. Hamina puolimaratonHamina11.08.
su 16.08.pkPohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-moniottelut osa 2Lieksa10.08.
su 16.08.pkEinarin tonniMäntsälä14.08.
su 16.08.pkTUL Järvi- Suomen heitto-ottelutLeppävirta13.08.
su 16.08.pmSisuhuipentuma I.kisapäiväOulu11.08.
su 16.08.pkLeKi YU:n vieraileva moukariNokia14.08.
su 16.08.pkHyvän Tuulen SeiväskisatEspoo15.08.
su 16.08.seuraSilja Line SeurakisatInari -