Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
  Syyskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
  Lokakuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 06.07.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo05.07.
ma 06.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.07.pkPaimion yleisurheilukilpailutPaimio04.07.
ma 06.07.pkBorgå stavcup 1 - Porvoon seiväscup 1Borgå - Porvoo04.07.
ma 06.07.pkLisälaji Pituus aikuisurheilijoilleMikkeli03.07.
ma 06.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia05.07.
ma 06.07.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere05.07.
ma 06.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 06.07.pkMIKV avoin ABC3 kilpailuMikkeli03.07.
ma 06.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 06.07.pkLisälaji ABC3Mikkeli03.07.
ma 06.07.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ma 06.07.seuraSeurakisatTammela -
ma 06.07.amAluemestaruuskisat esteet - Regionmästerskap hinderKyrkslätt02.07.
ti 07.07.pkKultajousi kuukausikisat 2/4Kuopio03.07.
ti 07.07.akKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.pkKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatKuopio03.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatIitti06.07.
ti 07.07.akTilastopajacup 4Turku04.07.
ti 07.07.pkPiirinmestaruuskilpailut 9-17v, osa 1Lappeenranta03.07.
ti 07.07.pmAvoimet pm esteet Turku04.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatPori06.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen07.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut T/P12, T/P13Urjala05.07.
ti 07.07.pkKiskon mestaruuskisat - juoksutRiihimäki05.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatParkano06.07.
ti 07.07.pkKeuruun pituuskisaKeuruu06.07.
ke 08.07.pk5-ottelun harjoituskisaHelsinki05.07.
ke 08.07.pkOrivesi Games SAUL:n kansallinen kilpailuOrivesi05.07.
ke 08.07.pkPaunu Games IIIJämsä05.07.
ke 08.07.pkXIV Sirpa Holopaisen muistokilpailut Savonlinna, Kerimäki06.07.
ke 08.07.pmHämSY:n pm--sisulisäottelut P10, P/T11, T14/15Hämeenlinna06.07.
ke 08.07.pkJunnukisatLieksa07.07.
ke 08.07.pmpm-sisulisäottelut P9-15Loimaa03.07.
ke 08.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 08.07.pkSalokylän moukarikisatLiperi05.07.
ke 08.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 08.07.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä29.06.
ke 08.07.seuraSeurakisatLappeenranta (Ylämaa) -
ke 08.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 08.07.pkKnattekarnevalen deltävling 3Vasa06.07.
ke 08.07.pkHärmäläiset yleisurheilukisatAlahärmä06.07.
to 09.07.pkHartolan voiman aluekilpailutHartola07.07.
to 09.07.seuraSeurakisatRanua -
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatTyrnävä -
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
to 09.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 09.07.pkVeikkolan NuorisokisatVeikkola06.07.
to 09.07.pkArctic-heitotRovaniemi08.07.
to 09.07.pkLeKi YU:n välikisaLempäälä08.07.
to 09.07.pkSläggtävling i Borgå 1 /Porvoon moukari 1Borgå - Porvoo05.07.
to 09.07.pkImatran INKERI kisatImatra05.07.
to 09.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 09.07.pkPyhäselän heinäkisat Joensuu -
to 09.07.pkViispiikkis- cupKarstula07.07.
to 09.07.pkKesäkisa 1 - lisälajitHelsinki07.07.
to 09.07.pkKeihäs - Matalankynnyksen harkka kisatHelsinki08.07.
to 09.07.pmpm-sisulisämoniottelut T9-15Mynämäki04.07.
to 09.07.pkKesäkisa - 1Helsinki07.07.
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
to 09.07.pmHämSYn sisulisäottelut T/P9, T10, P14/15Akaa, Toijala07.07.
pe 10.07.pkMarkkinakisat Himanka 08.07.
pe 10.07.pkKuulakisaHeinävesi09.07.
la-su 11.-12.07.akHannes Junior GamesKuopio06.07.
la 11.07.pkKansaliset yleisurheilukilpailutKouvola /Kuusankoski08.07.
la 11.07.pkKymiRing Running DayIitti08.07.
la 11.07.pkPohjois-savon piirinmestaruuskisat HeittolajitIisalmi09.07.
la 11.07.amLäntisen alueen aluemestaruuskilpailutKauhava07.07.
la 11.07.pmKnattestafett DM i KorsholmKorsholm07.07.
la 11.07.pk Moukarikisat INousiainen07.07.
la 11.07.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali07.07.
la 11.07.pkSibbo höjdtävling / Sipoo korkeuskisatSibbo / Sipoo10.07.
la 11.07.pkSummer Tour KartanonkoskiVantaa -
la 11.07.amPohjois-Suomen mestaruuskilpailuKajaani06.07.
la 11.07.pmSisukävelytKauhava09.07.
la 11.07.pkRantalakeusjuoksuLiminka08.07.
la 11.07.pkNuorten PaavonkisaSaarijärvi10.07.
su 12.07.akPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå08.07.
su 12.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo -
su 12.07.pkKestilä-päivien nuorisokisatSiikalatva/Kestilä12.07.
su 12.07.amAluemestaruuskilpailu 2. päiväAlajärvi08.07.
su 12.07.pkIskun heittokisat IIMynämäki07.07.
su 12.07.pkAlavieska-viikon kilpailuAlavieska09.07.
su 12.07.pkTOPGAMES SprintPorvoo - Borgå08.07.