Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
  Kesäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 06.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia04.07.
ma 06.07.pkMIKV avoin ABC3 kilpailuMikkeli03.07.
ma 06.07.pkNuorten yu-kilpailutLoviisa04.07.
ma 06.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 06.07.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.07.
ma 06.07.amAluemestaruuskisat esteet - Regionmästerskap hinderKyrkslätt02.07.
ti 07.07.akKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.pkKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatKuopio05.07.
ti 07.07.pkKultajousi kuukausikisat 2/4Kuopio05.07.
ti 07.07.pkPiirinmestaruuskilpailut 9-17v, osa 1Lappeenranta03.07.
ti 07.07.akTilastopajacupTurku04.07.
ti 07.07.pkKeuruun pituuskisaKeuruu07.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatParkano06.07.
ti 07.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut T/P12, T/P13Urjala05.07.
ke 08.07.pkPaunu Games IIIJämsä05.07.
ke 08.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 08.07.pmHämSY:n pm--sisulisäottelut P10, P/T11, T14/15Hämeenlinna01.07.
ke 08.07.pkHärmäläiset yleisurheilukisatAlahärmä06.07.
ke 08.07.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä28.06.
to 09.07.pkUrheilukentän avajaiskisatHartola07.07.
to 09.07.pkVeikkolan NuorisokisatVeikkola06.07.
to 09.07.pkArctic-heitotRovaniemi08.07.
to 09.07.pkImatran INKERI kisatImatra05.07.
to 09.07.pkLehtimäen Jyskeen KisaAlajärvi07.07.
to 09.07.pmHämSYn sisulisäottelut T/P9, T10, P14/15Akaa, Toijala07.07.
to 09.07.pkKeihäs - Matalankynnyksen harkka kisatHelsinki08.07.
pe 10.07.pkMarkkinakisat Himanka 08.07.
la-su 11.-12.07.akHannes Junior GamesKuopio06.07.
la 11.07.pkKorian kansalisetKouvola /Kuusankoski08.07.
la 11.07.maantieMikkeli juoksuMikkeli26.09.
la 11.07.amLäntisen alueen aluemestaruuskilpailutKauhava07.07.
la 11.07.amPohjois-Suomen mestaruuskilpailuKajaani06.07.
su 12.07.akPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå08.07.
su 12.07.amAluemestaruuskilpailu 2. päiväAlajärvi08.07.
su 12.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo -
su 12.07.pkAlavieska-viikon kilpailuAlavieska09.07.