Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 22.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 22.06.akLIVAL-GamesSipoo / Sibbo19.06.
ma 22.06.pkForssan Salaman viikkokisatForssa19.06.
ma 22.06.pkIskun kesäkuun kisatMynämäki17.06.
ma 22.06.pkKesäkuun aitakisatylivieska21.06.
ma 22.06.pkPiirikunnallisetLAPPAJÄRVI21.06.
ma 22.06.seuraSilja Line SeurakisatRantasalmi -
ti 23.06.seuraSeurakisatKeuruu -
ti 23.06.akHyvinkään aluekisatHyvinkää20.06.
ti 23.06.pkKiekkokilpailutIlmajoki22.06.
ti 23.06.pm9-13-vuotiaiden pm ottelutSastamala19.06.
ti 23.06.pk Fazer Reilu Cup seiväsLahti20.06.
ti 23.06.pkTilastopajacup limited edition 3Turku20.06.
ti 23.06.pkPorvoon viikkokisa 2 - Borgå veckotävling 2Porvoo - Borgå19.06.
ti 23.06.pkKeuruun seiväskilpailuKeuruu23.06.
ti 23.06.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisaSavonlinna20.06.
ti 23.06.seuraSeurakisatParkano22.06.
ti 23.06.pkDT i BennäsPedersöre22.06.
ti 23.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 23.06.pkViiskuntakisaAlajärvi19.06.
ke 24.06.seuraSilja Line Seurakisat - KotiratakisatNedervetil / Alaveteli -
ke 24.06.pkPaunu Games IIJämsä21.06.
ke 24.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 24.06.kansVirtain KansallisetVirrat20.06.
ke 24.06.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
ke 24.06.pkSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisatSibbo / Sipoo21.06.
ke 24.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 24.06.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 24.06.pkHaapajärven piirikisatHaapajärvi22.06.
ke 24.06.pkPk-kisaYlitornio22.06.
to-su 25.-28.06.karnMoukarikarnevaalitKaustinen21.06.
to-la 25.-27.06.karnLohjan Lajikarnevaalit, korkeushyppy, kiekonheitto, kuulantyöntöLohja22.06.
to-la 25.-27.06.pkLohjan LajikarnevaalikilpailutLohja22.06.
to 25.06.seuraSeurakisatNurmijärvi24.06.
to 25.06.pkKesäkuun kisatPaimio23.06.
to 25.06.pkSeurakisatEspoo23.06.
to 25.06.seuraSeurakisatKaavi -
pe 26.06.pkHelsinki Central Park RunHelsinki -
la-su 27.-28.06.pkPyrinnön kesäkirmaisutTampere24.06.
la 27.06.pkKlaukkalan hypyt 2Nurmijärvi25.06.
la 27.06.pmSisuottelutYlitornio24.06.
la 27.06.pkMarttilanharjun juoksuYlikiiminki, Oulu -
la 27.06.akKurikan Ryhdin aluekisatKurikka25.06.
la 27.06.pkLasten ja nuorten kilpailutKeitele25.06.
la 27.06.pkKesäseiväsLaitila24.06.
la 27.06.akTeemakilpailu - Kultainen KeihäsVantaa -
la 27.06.pkEspoo Liikkuu Games -juniorikävelytEspoo24.06.
la 27.06.akTeemakilpailu - Espoo Liikkuu GamesEspoo15.06.
su 28.06.pkHarju Cup 3Jyväskylä23.06.
su 28.06.pkTuiskun keihäskisatNousiainen24.06.
su 28.06.pkKipinän KisatLohja, Nummi, Urheilukuja 325.06.
su 28.06.pkKorona Junior Games 4Seinäjoki27.06.
su 28.06.pkKorona Games 4Seinäjoki27.06.