Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.06.pkLahden seiväsryhmän Alku-kisaLahti05.06.
ma 08.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 08.-09.06.seuraSeurakisatPori07.06.
ma 08.06.seuraSeurakisatVeikkola -
ma 08.06.pkFazer Reilu Cup I, sarjat 8-11vLahti06.06.
ma 08.06.pkAlueelliset kesäkuun nuorisokisatÄänekoski05.06.
ma 08.06.pmAvoimet heittokisat ja pitäjänmestaruuskisatPosio05.06.
ma 08.06.pkJuoksukoulun pikamatkatKurikka07.06.
ma 08.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå04.06.
ma 08.06.pkMIKV avoin ABC2 kilpailuMikkeli05.06.
ma 08.06.pkTomatspelenNärpes06.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatKeuruu -
ti 09.06.seuraSeurakisatIitti09.06.
ti 09.06.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisaSavonlinna06.06.
ti 09.06.pkTilastopajacup Limited edition 1Turku06.06.
ti 09.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 09.06.pkJuniorien moukarikilpailutIlmajoki08.06.
ti 09.06.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen09.06.
ti 09.06.pkVeikkolan Veikkojen viikkokisa 2Veikkola07.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatParkano08.06.
ti 09.06.pkKeuruun kuulakisaKeuruu09.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatMyrskylä -
ti 09.06.pkPiikkiön aluekisaKaarina06.06.
ke 10.06.seuraSilja Line Seurakisat - KotiratakisatNedervetil / Alaveteli -
ke 10.06.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää09.06.
ke 10.06.pkArctic-heitotRovaniemi09.06.
ke 10.06.pkKesäkuun MoukariTampere08.06.
ke 10.06.pkPaunu Games IJämsä07.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatHankasalmi09.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatNurmijärvi09.06.
ke 10.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 10.06.pkHämeenlinnan Tarmon viikkokisatHämeenlinna08.06.
ke 10.06.pkFazer Reilu Cup I, sarjat 12-15vLahti07.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatHuittinen (Vampula) -
ke 10.06.pkHSU kilpailutHyvinkää08.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 10.06.pkSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisat Sibbo / Sipoo07.06.
ke 10.06.pkViispiikkinen CupSaarijärvi09.06.
ke 10.06.pkPk-kilpailutKajaani08.06.
ke 10.06.pkNoU Kesäkuun Kisat Nokia07.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatKarkkila09.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 10.06.pkVSVetU:n pm-kilpailutSalo08.06.
ke 10.06.pkPk-kisaYlitornio08.06.
to 11.06.pmSisumaastotRovaniemi07.06.
to 11.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 11.06.pkPyrinnön heitotTampere09.06.
to 11.06.seuraSeurakisatLempäälä10.06.
to 11.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä10.06.
to 11.06.pkKuulan kaarrejuoksukisatRaisio09.06.
to 11.06.pkPower Park GamesAlahärmä09.06.
to 11.06.pkVauhdin RatajuoksutKuusankoski 10.06.
to 11.06.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 11.06.pkSprinttikisatEspoo08.06.
to 11.06.pkSisulisätOrivesi09.06.
to 11.06.pkHeitto- ja hyppykilpailutKaavi09.06.
to 11.06.pkPyhäselän kesäkuun kisatJoensuu -
pe 12.06.pmSisumaastotTornio10.06.
la 13.06.pkIlves GamesJanakkala10.06.
la-su 13.-14.06.pkRailin ja Kielon heittokisatTampere10.06.
la 13.06.pkHarju Cup 2 ja pm-ottelut 9-15vJyväskylä09.06.
la 13.06.pkMarttilan HeittokisatMarttila10.06.
la 13.06.pkForssan Salaman hyppykisatForssa11.06.
la-su 13.-14.06.pk M 10 ottelun kutsukilpailuLappajärvi -
la 13.06.pkKalajoen kisatKalajoki11.06.
la 13.06.pkHeittokisatIisalmi11.06.
la 13.06.pmSisuottelu 1Oulu11.06.
la 13.06.pkKeihään lajipäivä ja N/M seiväskisaKuortane08.06.
la 13.06.pkKeuruun KesäkisatKeuruu -
la 13.06.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo10.06.
la 13.06.pkIskun heittokisat IMynämäki08.06.
la 13.06.akAlavuden KisatAlavus11.06.
la 13.06.pkKuulan kutsukilpailuIkaalinen10.06.
la 13.06.pkTervolan 10 000mTervola10.06.
su 14.06.pkLohjan ottelutLohja12.06.
su 14.06.pkLöylyn kesäkuun kisat 2.Naantali11.06.
su 14.06.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala12.06.
su 14.06.kans49. Toukokuun kisatHelsinki12.06.
su 14.06.am10000 m aluemestaruuskilpailuHelsinki12.06.
su 14.06.pkKieKuMo Cup II Virrat12.06.
su 14.06.pkKisakauden avausAlavieska12.06.
su 14.06.pkKorona Junior Games 2Seinäjoki13.06.
su 14.06.pkRyskeen Kesä-CUPTammela08.06.
su 14.06.pkKorona Games 2Seinäjoki13.06.