Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
01 30 31          
  Tammikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01     1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31    
  Helmikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05           1 2
06 3 4 5 6 7 8 9
07 10 11 12 13 14 15 16
08 17 18 19 20 21 22 23
09 24 25 26 27 28 29  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe 03.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 04.01.halliSeuraottelu TP-JKU-KuopRe-OPTampere01.01.
su 05.01.halliTalvihallitHaaparanta01.01.
ma 06.01.halliLoppiaiskisatTurku02.01.
ma 06.01.halliPersonal Best Pikajuoksucup 1/2Lahti03.01.
ma 06.01.pkAvoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailutHyvinkää,03.01.
ma 06.01.halliVirkiän loppiaishallitLapua04.01.
ma 06.01.halliPikajuoksucup 1/2Lahti02.01.
ti 07.01.halliMotonet kuukausikisatJoensuu05.01.
to 09.01.halliTammipomputKuopio06.01.
pe-su 10.-12.01.halliSeiväshypyn talvikarnevaalitLahti, Pajulahti06.01.
pe 10.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 10.01.halliHimangan seiväskisaHimanka08.01.
la 11.01.halliTunturihallitRovaniemi05.01.
la 11.01.maantieRinkimaratonUusikaupunki07.01.
la 11.01.halliHimangan HallitHimanka09.01.
la 11.01.pkLohjan talvijuoksusarja 3Lohja10.01.
la 11.01.pkSeuraottelu VU-LUMHelsinki10.01.
la 11.01.pkImatran hallikisatImatra07.01.
su 12.01.halliAv. Pohjanmaan hallikisat ja hallitonniKuortane10.01.
ke 15.01.halliUrheiluoppilaitosten HallimestaruuskilpailutKuopio09.01.
to 16.01.halliHallitonnitKuopio13.01.
pe 17.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 18.01.halli200 metrin hallikisatHelsinki16.01.
la 18.01.pkAvoimet Satakunnan piirihallitPori16.01.
la-su 18.-19.01.halliAvoimet pm-hallitJoensuu -
la 18.01.halliVARSY:n pm-hallimoniottelutTurku13.01.
la 18.01.halliHippohallitTampere14.01.
la 18.01.halliVARSY:n kansallisetTurku15.01.
la 18.01.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää17.01.
la 18.01.halliJunior Indoor Meeting - JIMJyväskylä13.01.
la 18.01.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la 18.01.pkHSU:n hallihypytHyvinkää15.01.
la 18.01.halliÖppna NÅID HALL mästerskapen i 9-15 årsklasserHelsinki15.01.
su 19.01.halliPersonal Best Pikajuoksucup 2/2Lahti, Pajulahti15.01.
su 19.01.SMParayleisurheilun SM-hallikilpailutLahti, Pajulahti08.01.
su 19.01.halliÖppna NÅID hall mästerskap i 17, 19 och allmänna klassernaHelsinki15.01.
su 19.01.halliPikajuoksucup 2/2Lahti, Pajulahti15.01.
ti 21.01.halliRuonalan tammihallitKotka17.01.
ke 22.01.halliLuolasprintit 1/3Vantaa19.01.
pe-la 24.-25.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio20.01.
pe 24.01.halliSeuraottelu HKV-TP-TuUl-LATampere21.01.
la 25.01.halliBotnia Junior GamesVaasa19.01.
la 25.01.halliKarhuhallin kansallisetPori23.01.
la 25.01.pkJunnuviestitHelsinki20.01.
la 25.01.pkKeski-Suomen talvijuoksusarja 3/5Jyväskylä -
su 26.01.halliVARSY:n pm-halliviestitTurku21.01.
su 26.01.halliPirkkahallijuoksutTampere23.01.
su 26.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki22.01.
ke 29.01.pkTunnin hallijuoksuImatra24.01.
pe 31.01.halliOP-viestikarnevaalitTurku28.01.