Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
  Heinäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
  Elokuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31       1 2 3 4
32 5 6 7 8 9 10 11
33 12 13 14 15 16 17 18
34 19 20 21 22 23 24 25
35 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 29.07.seuraSeurakisatJoutseno, Lappeenranta28.07.
ma 29.07.seuraSeurakisatKestilä -
ma 29.07.seuraSeurakisatKempele27.07.
ma 29.07.seuraSeurakisatPori27.07.
ma-ti 29.-30.07.am15- ja 14 v. aluemestaruuskilpailutHelsinki26.07.
ma 29.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 29.07.seuraSeurakisatHankasalmi -
ma 29.07.seuraSilja Line SeurakisatPyhtää -
ma 29.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 29.07.pkyleisurheiluveteraanien pm kilpailut ja kansallisetLaihia27.07.
ma 29.07.seuraSilja Line SeurakisatHimanka29.07.
ma 29.07.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ti-ke 30.-31.07.pmEtelä-Savon Yleisurheilun 9-15v. piirihuipentumaSavonlinna26.07.
ti 30.07.poPiiriottelu ( HämSY-SatY-VarSY-EPU )Hämeenlinna27.07.
ti 30.07.seuraSeurakisatLohja -
ti 30.07.pkSeuracup piirikisa osa 2Imatra24.07.
ti 30.07.pkFazer Reilu Cup IVLahti26.07.
ti 30.07.seuraSeurakisatHämeenkyrö -
ti 30.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 30.07.pkDT i MalaxMalax28.07.
ti 30.07.pkDT LarsmoLuoto 28.07.
ti 30.07.pkVeikkolan Veikkojen viikkokisa 3Veikkola27.07.
ti 30.07.pkKuohun viikkokisatJuankoski29.07.
ti 30.07.seuraSilja Line SeurakisatOrimattila -
ti 30.07.pkPiikkiön Kehityksen aluekilpailukaarina27.07.
ti 30.07.seuracupSeuracup II osakilpailuKempele26.07.
ti 30.07.pkViiskuntakisatSoini28.07.
ti 30.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 30.07.seuraSeurakisatParkano29.07.
ti 30.07.pkSeuranmestaruuskisatUrjala28.07.
ke 31.07.pkEspoonlahden heittokisatEspoo28.07.
ke 31.07.pkJunnut radalleTampere29.07.
ke 31.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 31.07.pkKesäliiga VHämeenlinna29.07.
ke 31.07.pkForssan Salaman JuniorikisatForssa29.07.
ke 31.07.seuraSilja Line SeurakisatPerniö29.07.
ke 31.07.seuraSeurakisatMarttila -
ke 31.07.seuraSeurakisatYlämaa31.07.
ke 31.07.pkEläinpuistokisatÄhtäri29.07.
ke 31.07.seuraSilja Line SeurakisatTUPOS -
ke 31.07.seuraSeurakisatHaukipudas30.07.
ke 31.07.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 31.07.pkTarmon kisatPori29.07.
ke 31.07.pkAvoin PeU:n kilpailu IIIPerniö29.07.
to-su 01.-04.08.SMKalevan kisatLappeenranta24.07.
to 01.08.seuraSeurakisatKaavi -
to 01.08.seuraSeurakisatILOMANTSI -
to 01.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo29.07.
to 01.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 01.08.seuraSeurakisatHamina -
to 01.08.pkIitti-hölkkäIitti30.07.
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatRaisio29.07.
to 01.08.pkKaiun elokuun piirikunnallisetKaavi31.07.
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala31.07.
to 01.08.seuraSeurakisatSäkylä01.08.
to 01.08.pkYlivieskan Kuulan elokisatYlivieska30.07.
to 01.08.pkTeuvan Rivakan YU-KilpailutTeuva31.07.
to 01.08.pkPorvoon viikkokisa 3 - Borgå veckotävling 3Porvoo - Borgå -
to 01.08.pkSisulisätOrivesi30.07.
to 01.08.seuraSeurakisatHartola -
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
la 03.08.pkAluekisatLieto30.07.
la 03.08.pkPNM TrailNousiainen -
la 03.08.pkKempele-Z-MaratonKempele26.07.
la-su 03.-04.08.pmPohjois-Pohjanmaan Sisuhuipentuma Oulu29.07.
la 03.08.pkRuisvarrasheitot IIIKaustinen31.07.
la 03.08.pkToijala Junior GamesAkaa01.08.
la 03.08.pkKarhu-HölkkäRanua02.08.
la 03.08.pmpm- kävelyt 9-15v.Töysä28.07.
la 03.08.pkHämeenlinnan Kaupunkimaraton, Puolimaraton ja KymppiHämeenlinna02.08.
la 03.08.pkIvar Wilskman. heitotTöysä02.08.
la 03.08.maantieHelsinki Twilight RunHelsinki -
su 04.08.pkVarsyn juoksucup:n ja Spotox heittopörssin osakilpailuKaarina01.08.
su 04.08.pkVarstakisatUrjala02.08.