Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30          
  Toukokuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18     1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31    
  Kesäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 22.07.pkEtelä-Savon PM Ottelu 9-13VMikkeli19.07.
ma 22.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 22.-23.07.amEteläisen alueen mestaruuskilpailut 17/19 vPorvoo20.07.
ma 22.07.seuraSeurakisatKestilä -
ma 22.07.pkTarmon ViikkokisatHämeenlinna20.07.
ma 22.07.seuraSeurakisatSotkamo -
ma 22.07.akVetelin aluekisatVeteli19.07.
ma 22.07.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 22.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 22.07.seuraSilja Line SeurakisatHimanka22.07.
ti 23.07.seuraSeurakisatLiperi22.07.
ti-ke 23.-24.07.pmPm-kilpailut 9-13-v. 1.osaHeinola19.07.
ti 23.07.pmHämSYn N/M pm-kisat, 2. päiväTampere21.07.
ti 23.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 23.07.pkPyhäjärvi GamesEura19.07.
ti 23.07.pkRatakusiaisetLieto18.07.
ti 23.07.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri -
ti 23.07.seuraSilja Line SeurakisatUukuniemi -
ti 23.07.seuraSeurakisatParkano22.07.
ti 23.07.pkKuohun viikkokisatJuankoski22.07.
ti 23.07.pkAvoimet pk-kilpailutKajaani21.07.
ti 23.07.seuraSeurakisatHirvensalmi -
ti 23.07.pkIK Falkens DtPännäinen22.07.
ti 23.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 24.07.akJoensuu Junior GamesJoensuu21.07.
ke 24.07.pkIlkka Games 15Ilmajoki23.07.
ke 24.07.seuracupUudy seuracup 2. osakilpailuRiihimäki20.07.
ke 24.07.GPMotonet GP JoensuuJoensuu -
ke 24.07.pkPaunu Games IVJämsä21.07.
ke 24.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 24.07.seuraSeurakisatLIMINKA -
ke 24.07.seuraSilja Line SeurakisatVirrat23.07.
ke 24.07.seuracupSeuracup II Pori22.07.
ke 24.07.seuraSeurakisatLeppävirta -
ke 24.07.seuraSiljaline seurakisatVarpaisjärvi -
to 25.07.seuracupSeuracup II-osaRistiina22.07.
to 25.07.pkTeam Sportia Junior GamesRaseborg, Karis - Raasepori, Karjaa21.07.
to 25.07.seuraSeurakisatRiihimäki 23.07.
to 25.07.seuraSeurakisatJanakkala -
to 25.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 25.07.ak5. TilastopajacupTurku22.07.
to 25.07.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
to 25.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 25.07.pkRakokiven kisatLahti, Nastola21.07.
to 25.07.pkÖstra kretsens juniortävlingLiljendal -
to 25.07.seuraSeurakisatSäkylä25.07.
to 25.07.akAvoimet pm-esteet M/N17, P/T14-15Turku22.07.
pe-su 26.-28.07.akLohja Junior GamesLohja23.07.
pe 26.07.pkJakob MarathonPietarsaari19.07.
la-su 27.-28.07.pmpm sisulisähuipentumaTurku22.07.
la-su 27.-28.07.pmPohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentumaJoensuu22.07.
la-su 27.-28.07.pkHämSY:n pm-sisulisähuipentumaTampere24.07.
la-su 27.-28.07.pkpm-sisumestaruuskisat T/P 9-15Alavus24.07.
la 27.07.akPohjan KoitoksetRovaniemi23.07.
la-su 27.-28.07.akNuorisokansalliset Kouvola Junior GamesKouvola22.07.
la 27.07.seuraSeurakisatRaasepori26.07.
la-su 27.-28.07.pmKainuun sisuhuipentumaPaltamo 24.07.
la-su 27.-28.07.pmKePy piirihuipenrumaKalajoki24.07.
la-su 27.-28.07.pmpm-sisulisähuipentumaJyväskylä22.07.
la 27.07.pkKuhmo-juoksuKuhmo -
la 27.07.pk10. Heinolan KaupunkipuistojuoksuHeinola -
su 28.07.pkSAUL.n Kansalliset TuloskisatVihti/Nummela27.07.
su 28.07.seuraSilja Line SeurakisatInari -