Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18     1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31    
  Kesäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
  Heinäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.07.seuraSeurakisatKestilä -
ma 08.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 08.07.pkTarmon NuorisokisatHämeenlinna06.07.
ma 08.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia06.07.
ma 08.07.pkVihdin Viestin kansallisetVihti, Nummela05.07.
ma 08.07.pkKalajoen kisatKalajoki -
ma 08.07.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 08.07.seuraSilja Line SeurakisatUukuniemi -
ma 08.07.pkLahden piirin heittocupin osakilpailuOrimattila05.07.
ma 08.07.seuraSeurakisatHimanka08.07.
ma 08.07.seuraSilja Line SeurakisatTammela04.07.
ti 09.07.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna05.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatOulu -
ti 09.07.seuraSeurakisatHämeenkyrö -
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 09.07.ak3. TilastopajacupTurku06.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatParkano07.07.
ti 09.07.pkOp Oulu Tiistaikisa IIIOulu07.07.
ti 09.07.pkOrimattilan Jymyn piirikunnalliset Orimattila05.07.
ti-ke 09.-10.07.pmKymenlaakson pm-kilpailut T/P9-13, osa 1Kouvola03.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatIitti08.07.
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen07.07.
ti 09.07.pkAvoin pk-kilpailuKajaani07.07.
ti 09.07.pmHämSY:n pm sisulisäottelut 12-13v.Urjala06.07.
ti 09.07.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame08.07.
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 10.07.pkPaunu Games IIIJämsä07.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatYlöjärvi -
ke 10.07.seuraSeurakisatPori08.07.
ke 10.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut P10, P/T11, T14, T15Hämeenlinna08.07.
ke 10.07.pkXXXVII Knattekarnevalen (mångkamp)Vasa08.07.
ke 10.07.pkpm-sisulisämoniottelut T9-15Loimaa05.07.
ke 10.07.tähtiSeinäjoen TähtikisatSeinäjoki07.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatYlämaa10.07.
ke 10.07.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju09.07.
ke 10.07.pkTahto-kisatHuittinen08.07.
ke 10.07.pkKeskiviikon tuloskisaSaarijärvi09.07.
to 11.07.pkHäme Games juniorRiihimäki08.07.
to 11.07.pkAvoimet aluekisatNakkila09.07.
to 11.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 11.07.pmpm-sisulisäottelut P9-15Salo06.07.
to 11.07.seuraSeurakisatKeitele -
to 11.07.pkSisulisätOrivesi09.07.
to 11.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut P/T9, T10, P14/15Akaa, Toijala09.07.
to 11.07.seuraSeurakisatSäkylä11.07.
pe 12.07.pkIlves GamesJanakkala08.07.
pe-la 12.-13.07.akHannes Junior GamesKuopio08.07.
pe 12.07.pkIlves GamesJanakkala -
la 13.07.pkYleisurheilukisatRanua 4 27429.06.
la-su 13.-14.07.pmPohjois-Pohjanmaan pm-kisat yleinen ja 19-17vOulu09.07.
la 13.07.pk20. Kikkan kisatMarttila10.07.
la 13.07.pkKarhu Junior Games, Etelä-Pohojalaasen Timanttiliigan 3.osakilpailuKauhajoki11.07.
la 13.07.pmKePYn otteluhuipentuma 9-15 vuotiaatKokkola09.07.
la 13.07.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali09.07.
su 14.07.pkPk-heittokisatRistiina11.07.
su 14.07.pkPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå09.07.
su 14.07.pkHeinäseiväsNaantali12.07.
su 14.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo11.07.
su 14.07.pkKnattestafett DMNedervetil / Alaveteli10.07.
su 14.07.pkalavieska viikon kilpailualavieska12.07.
su 14.07.akKurikan Ryhdin aluekisatKurikka12.07.