Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
  Lokakuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      
  Marraskuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 17.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 17.06.seuraSeurakisatKestilä -
ma 17.06.seuracupSeuracup IJämsä14.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ma 17.06.pkViikkokisatLappeenranta16.06.
ma 17.06.pkViiskuntakisatTöysä15.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatPyhtää14.06.
ma 17.06.pkForssan Salaman ViikkokisatForssa16.06.
ma 17.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere16.06.
ma 17.06.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 17.06.seuracupSeuracup I, Salon-Loimaan lohkoSalo14.06.
ma 17.06.pkVisan SeurakisatIisalmi13.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
ma 17.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma 17.06.pkPk viikkokisat ja veteraanien pmLeppävirta -
ma 17.06.poUngdomsserie (utomhus), omgång 3Mariehamn -
ma 17.06.pkStav och spjut- seiväs ja keihäsVasa15.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatForssa16.06.
ma 17.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatHimanka17.06.
ma 17.06.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ti-ke 18.-19.06.amAluemestaruusmoniottelutHelsinki15.06.
ti 18.06.pkAikuisurheilijoiden avoimet heittolajien kilpailutKurikka -
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatKiiminki17.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatUlvila17.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatHyvinkää16.06.
ti 18.06.pkAikuisurheilijoiden juhannusheitotKouvola -
ti 18.06.seuracupSeuracup 1. YkköslohkoNaantali14.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatJanakkala -
ti 18.06.seuracupSeuracup piirikisa1Savonlinna15.06.
ti 18.06.pkseuracup: Seuracup 1.osakilpailu, itäinen alueÄhtäri16.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup 1 Turun lohkoKaarina15.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatHämeenkyrö -
ti 18.06.seuracupSeuracup piirikisa 1. osa, läntinen alueIlmajoki17.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 18.06.pkSeurakisat - lisälajiHyvinkää16.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatParkano17.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatKangasala17.06.
ti 18.06.pmKainuun sisuviestitKajaani14.06.
ti 18.06.pkKU-68 Viikkokisa II / KESÄLIIGA IIIKangasala17.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatViiala -
ti 18.06.seuraSeurakisatKiukainen18.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen16.06.
ti 18.06.pkKuohun viikkokisatJuankoski17.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatOrimattila -
ti 18.06.seuraSeurakisatHirvensalmi -
ti 18.06.seuracupSeuracup 1.osakilpailuKuopio16.06.
ti 18.06.pkYlemmäisen YmpärijuoksuJuuka16.06.
ti 18.06.pkPiiriviestihuipentuma 9-15 vuotiaatKANNUS14.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup I, VakkalohkoUusikaupunki15.06.
ti 18.06.pkNuorten yleisurheilukilpaillutPyhtään kirkonkylä14.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatIitti17.06.
ti 18.06.pkSeiväskilpailuImatra16.06.
ti 18.06.pkSeuracup piirikisa1 lisälajiSavonlinna15.06.
ke 19.06.pkAvoimet pk-kilpailutKajaani17.06.
ke 19.06.pkMotonet GP Jyväskylä - lisälajitJyväskylä09.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatKempele17.06.
ke 19.06.pkJunnut radalleTampere17.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatYlöjärvi -
ke 19.06.seuraSeurakisatPyhäjoki19.06.
ke 19.06.pkJannen IltalenkkiElimäki -
ke 19.06.pkPohjois-Karjalan Seuracup 1. piirikilpailuJoensuu16.06.
ke 19.06.pkSeuracup piirikisa osa 1Joutseno14.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatSotkamo -
ke 19.06.pmNÅID F/P mångkamp 9-13 år och ÖK mångkamp 9-15 årSibbo / Sipoo17.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatHaukipudas18.06.
ke 19.06.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 19.06.seuraSeurakisatYlämaa19.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatLeppävirta -
ke 19.06.pkDT i NedervetilNedervetil18.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 19.06.seuraSeurakisatSaarijärvi18.06.
ke 19.06.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä09.06.
ke 19.06.seuraSilja Line SeurakisatKerava18.06.
ke 19.06.seuraSilja Line SeurakisatIsojoki -
ke 19.06.seuraSeurakisatTUPOS -
ke 19.06.pkKiekkokisaAlavieska18.06.
ke 19.06.pkPk-kisaYlitornio -
ke 19.06.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 19.06.pkJyryn juhannuskisatHelsinki -
to 20.06.pkAtria Junior Games , Etelä-Pohjalaasen timanttiliigan 2. osakilpailuSeinäjoki17.06.
to 20.06.kansPohjantähti-gamesPudasjärvi16.06.
to 20.06.seuraSeurakisatAkaa, Toijala -
to 20.06.pkPyhäselän juhannuskisatJoensuu -
to 20.06.pkKarnevaalien kenraalikisaPori19.06.
to 20.06.pkSisulisätOrivesi18.06.
to 20.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 20.06.seuraSilja Line SeurakisatTuusula, Kellokoski19.06.
to 20.06.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala19.06.
pe 21.06.akPosion Pyrinnön juhannuskisatPosio19.06.
pe 21.06.kans53. Keuruun JuhannuskisatKeuruu17.06.
pe 21.06.akIkaalisten JuhannuskisatIkaalinen18.06.
pe 21.06.akSomeron juhannuskisatSomero19.06.
pe 21.06.pkKeiteleen juhannusheitotKeitele20.06.
la 22.06.EAKuortane GamesKuortane15.06.
su 23.06.kansKansainväliset 83.Saarijärven JuhannuskisatSaarijärvi17.06.
su 23.06.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo22.06.