Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Marraskuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
  Joulukuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
01 30 31          
  Tammikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01     1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe-su 03.-05.07.akKUY GamesTuusula01.07.
la-su 04.-05.07.pkAikuisurheilun tuloskilpailutLohja02.07.
la-su 04.-05.07.amAvoimet AM moniottelutAlajärvi01.07.
su 05.07.pkJorman MoukaripörssiLeppävirta05.07.
su 05.07.pkHeinäpään heittokisatOulu03.07.
su 05.07.pkHeinäheitotLaitila02.07.
su 05.07.pkKEV-heittokisatKuusamo03.07.
ma 06.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.07.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo05.07.
ma 06.07.pkBorgå stavcup 1 - Porvoon seiväscup 1Borgå - Porvoo04.07.
ma 06.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia05.07.
ma 06.07.pkLisälaji Pituus aikuisurheilijoilleMikkeli03.07.
ma 06.07.pkPaimion yleisurheilukilpailutPaimio04.07.
ma 06.07.pkLisälaji ABC3Mikkeli03.07.
ma 06.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 06.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 06.07.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.07.
ma 06.07.pkMIKV avoin ABC3 kilpailuMikkeli03.07.
ma 06.07.amAluemestaruuskisat esteet - Regionmästerskap hinderKyrkslätt02.07.
ma 06.07.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ma 06.07.seuraSeurakisatTammela -
ti 07.07.akKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.pkKultajousi kuukausikisat 2/4Kuopio03.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatKuopio03.07.
ti 07.07.pkKankaanpää GamesKankaanpää03.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatPori06.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatIitti07.07.
ti 07.07.pkPiirinmestaruuskilpailut 9-17v, osa 1Lappeenranta03.07.
ti 07.07.akTilastopajacup 4Turku04.07.
ti 07.07.pmAvoimet pm esteet Turku04.07.
ti 07.07.seuraSeurakisatParkano06.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen07.07.
ti 07.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.07.pkKiskon mestaruuskisat - juoksutRiihimäki05.07.
ti 07.07.pkKeuruun pituuskisaKeuruu07.07.
ti 07.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut T/P12, T/P13Urjala05.07.
ke 08.07.pk5-ottelun harjoituskisaHelsinki05.07.
ke 08.07.pkOrivesi Games SAUL:n kansallinen kilpailuOrivesi05.07.
ke 08.07.pkPaunu Games IIIJämsä05.07.
ke 08.07.pkXIV Sirpa Holopaisen muistokilpailut Savonlinna, Kerimäki06.07.
ke 08.07.pmpm-sisulisäottelut P9-15Loimaa03.07.
ke 08.07.pmHämSY:n pm--sisulisäottelut P10, P/T11, T14/15Hämeenlinna06.07.
ke 08.07.pkJunnukisatLieksa07.07.
ke 08.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 08.07.pkHärmäläiset yleisurheilukisatAlahärmä06.07.
ke 08.07.seuraSeurakisatLappeenranta (Ylämaa) -
ke 08.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 08.07.pkKnattekarnevalen deltävling 3Vasa06.07.
ke 08.07.pkSalokylän moukarikisatLiperi05.07.
ke 08.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 08.07.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä29.06.
to 09.07.pkHartolan voiman aluekilpailutHartola07.07.
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
to 09.07.seuraSeurakisatRanua -
to 09.07.pkArctic-heitotRovaniemi08.07.
to 09.07.pkVeikkolan NuorisokisatVeikkola06.07.
to 09.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatTyrnävä -
to 09.07.pkLeKi YU:n välikisaLempäälä08.07.
to 09.07.pkImatran INKERI kisatImatra05.07.
to 09.07.pkSläggtävling i Borgå 1 /Porvoon moukari 1Borgå - Porvoo05.07.
to 09.07.pmpm-sisulisämoniottelut T9-15Mynämäki04.07.
to 09.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 09.07.pmHämSYn sisulisäottelut T/P9, T10, P14/15Akaa, Toijala07.07.
to 09.07.pkPyhäselän heinäkisat Joensuu -
to 09.07.pkKesäkisa 1 - lisälajitHelsinki07.07.
to 09.07.pkKesäkisa - 1Helsinki07.07.
to 09.07.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
to 09.07.pkKeihäs - Matalankynnyksen harkka kisatHelsinki08.07.
to 09.07.pkViispiikkis- cupKarstula07.07.
pe 10.07.pkMarkkinakisat Himanka 08.07.
pe 10.07.pkKuulakisaHeinävesi09.07.
la-su 11.-12.07.akHannes Junior GamesKuopio06.07.
la 11.07.pkKymiRing Running DayIitti08.07.
la 11.07.pkKansaliset yleisurheilukilpailutKouvola /Kuusankoski08.07.
la 11.07.pmKnattestafett DM i KorsholmKorsholm07.07.
la 11.07.pkPohjois-savon piirinmestaruuskisat HeittolajitIisalmi09.07.
la 11.07.pk Moukarikisat INousiainen07.07.
la 11.07.amLäntisen alueen aluemestaruuskilpailutKauhava07.07.
la 11.07.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali07.07.
la 11.07.amPohjois-Suomen mestaruuskilpailuKajaani06.07.
la 11.07.pkSummer Tour KartanonkoskiVantaa -
la 11.07.pkRantalakeusjuoksuLiminka08.07.
la 11.07.pmSisukävelytKauhava09.07.
la 11.07.pkNuorten PaavonkisaSaarijärvi10.07.
su 12.07.akPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå08.07.
su 12.07.amAluemestaruuskilpailu 2. päiväAlajärvi08.07.
su 12.07.pkKestilä-päivien nuorisokisatSiikalatva/Kestilä12.07.
su 12.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo -
su 12.07.pkAlavieska-viikon kilpailuAlavieska09.07.
su 12.07.pkIskun heittokisat IIMynämäki07.07.
su 12.07.pkTOPGAMES SprintPorvoo - Borgå08.07.
ma 13.07.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 3Savonlinna, Kerimäki12.07.
ma 13.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 13.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 13.07.pkJoutsan Pommin avoimet yu-kisatJoutsa10.07.
ma 13.07.pkHämeenlinnan Tarmon nuorisokisatHämeenlinna10.07.
ma 13.07.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere11.07.
ma 13.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 13.07.pmAvoimet hyppy- ja juoksukisat sekä pitäjänmestaruuskisatPosio12.07.
ma 13.07.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ti 14.07.pkMIKV nuorten pikamatkatMikkeli12.07.
ti 14.07.pkPiirinmestaruuskilpailut 9-17 v, osa 2Parikkala10.07.
ti 14.07.akTilastopajacup 5Turku11.07.
ti 14.07.pkNummelan Tarmon AluekilpailutVihti, Nummela11.07.
ti 14.07.seuraSeurakisatParkano13.07.
ti 14.07.pkKV:n iltakisat IIKokkola12.07.
ti 14.07.pkYleisurheilukilpailutMuurame -
ti 14.07.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen14.07.
ti 14.07.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / Suupohja-CupTeuva13.07.
ti 14.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ke 15.07.pkKolmikuntaottelu Vire-SaPu-OrPoJämsä10.07.
ke 15.07.pkPolvijärven heinäkuun kisatPolvijärvi13.07.
ke 15.07.pkViikkokisat IIVirrat13.07.
ke 15.07.seuraSeurakisatHeinola13.07.
ke 15.07.pkAkilles mästerskap mångkamp - Akilleen mestaruuskisat ottelutBorgå - Porvooc -
ke 15.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 15.07.seuraSeurakisatLeppävirta -
ke 15.07.seuraSilja Line SeurakisatVirrat -
ke 15.07.seuraSeurakisatJuuka14.07.
ke 15.07.seuraSilja Line SeurakisatLIMINKA -
ke 15.07.pkPk. kilpailuKajaani13.07.
ke 15.07.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 15.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 15.07.seuraSeurakisatTornio -
ke 15.07.pkMetalli Cup 2Tornio12.07.
ke 15.07.GPMotonet GP LahtiLahti05.07.
to 16.07.pkpk Aikuisurheilijoiden heinäkuun kisatSulkava -
to 16.07.pkAikuisurheilijoiden heittocup 2/4Kouvola/Inkeroinen -
to 16.07.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna12.07.
to 16.07.pkKarhulan keskuskentän avajaiskilpailutKotka10.07.
to 16.07.pkVirkiän myötätuulisprintitLapua13.07.
to 16.07.pkPyhäjärvi GamesEura14.07.
to 16.07.pkLöylyn kiekkoesteetNaantali12.07.
to 16.07.seuraSeurakisatAsikkala15.07.
to 16.07.seuraSeurakisatKaavi -
to 16.07.pkKesäkisa - 2Helsinki14.07.
to 16.07.pkRatakymppiForssa14.07.
to 16.07.pkHeinäkuun nuorisokisatÄänekoski13.07.
to 16.07.pkRyskeen Kesä-CUP/Ryskeen MestaruuskisatTammela13.07.
pe-su 17.-19.07.akJanakkala GamesJanakkala14.07.
pe 17.07.pmPohjois-Pohjanmaa pm-kilpailutOulu15.07.
la-su 18.-19.07.akKouvola Junior GamesKouvola13.07.
la 18.07.pkKeihään ja kiekon piirinmestaruuskilpailutKeitele16.07.
la 18.07.akKarhu Junior GamesKauhajoki16.07.
la-su 18.-19.07.amAluemestaruusottelut Etelä ja KaakkoLahti14.07.
la-su 18.-19.07.pkAvoimet pohjois-pohjanmaan pm- kilpailut yleinen17-19 vKempele15.07.
la 18.07.akLaitilan NuorisokansallisetLaitila15.07.
su 19.07.pmKNATTEFINALEN för 9-13 åringarNedervetil / Alaveteli15.07.
su 19.07.pkHannun muistokilpailutVarpaisjärvi15.07.
su 19.07.pkVarstakisatUrjala17.07.
su 19.07.pkSFI-PrologenNärpes17.07.
su 19.07.seuraSeurakisatKauhava -
su 19.07.pkArctic-heitotRovaniemi18.07.
su 19.07.pk Moukarikisat 1Rusko (Vahto)15.07.
ma 20.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 20.07.pk9-13 -v ottelutMikkeli / Ristiina16.07.
ma 20.07.seuraSilja Line SeurakisatNurmijärvi19.07.
ma 20.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 20.07.pkKurikan Ryhdin piirinkunnallisetKurikka19.07.
ma 20.07.seuraSeurakisatSonkajärvi18.07.
ma 20.07.pkForssan Salaman viikkokisatForssa18.07.
ma 20.07.pkVisan viikkokisatIisalmi -
ma 20.07.pmAvoimet M/N, M/N17 pm-kilpailut (2.pvä)Raisio15.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatIitti21.07.
ti 21.07.kansKansalliset Tähtien KisatOrimattila17.07.
ti 21.07.pkNuorten Tähtien KisatOrimattila17.07.
ti 21.07.akUran aluekisatKannus19.07.
ti 21.07.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen21.07.
ti 21.07.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisaSavonlinna18.07.
ti-ke 21.-22.07.pmDM 14-19 årVasa18.07.
ti 21.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 21.07.pkViikkokisatUrjala19.07.
ti 21.07.pkRatakusiaisetLieto17.07.
ti-ke 21.-22.07.pkAvoimet Satakunnan Mestaruuskilpailut ti-ke 21-22.07Rauma19.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatParkano20.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatIkaalinen -
ti 21.07.pkKuohun kisatJuankoski17.07.
ke 22.07.seuraSeurakisatRanua -
ke 22.07.pkIlmajoki GamesIlmajoki21.07.
ke 22.07.akPiiriottelu Kymenlaakso Etelä Karjala LahtiKouvola Kuusankoski15.07.
ke 22.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke-to 22.-23.07.amAluemestaruuskilpailut eteläinen alueVantaa17.07.
ke 22.07.pkJunnukisatLieksa21.07.
ke 22.07.seuraSeurakisatKemi -
ke 22.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 22.07.pkPk. kilpailuKajaani20.07.
ke 22.07.seuraSilja Line SeurakisatTUPOS -
ke 22.07.pkAkilles mästerskap 3 - Akilleen mestaruuskisat 3Borgå - Porvoo -
ke 22.07.seuraSeurakisatLappeenranta (Ylämaa) -
ke 22.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 22.07.pkVireen seurakilpailutVarpaisjärvi -
ke 22.07.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke-to 22.-23.07.akTampereen teemakisaTampere17.07.
to 23.07.pkJakob MarathonPietarsaari16.07.
to 23.07.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
to 23.07.pkPohjois-Karjalan pm-ratakävelytJoensuu21.07.
to 23.07.pkIvar Wilksmanin heitot (sisuikäisten moukarin ja seipään pm-kilpailu)Töysä21.07.
to 23.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 23.07.pkSäästöpankki GamesKristiinankaupunki13.07.
to 23.07.pkLeKi YU:n viikkokisa IVLempäälä22.07.
to 23.07.seuraSeurakisatLempäälä22.07.
to 23.07.pkFazer Reilu Cup IVLahti20.07.
to 23.07.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki21.07.
to 23.07.pkSisulisätOrivesi21.07.
pe-su 24.-26.07.akLohja Junior Games 2020Lohja20.07.
pe-su 24.-26.07.pmPm-sisulisähuipentumaJämsä18.07.
la-ti 25.-28.07.pmpm sisulisähuipentumaTurku20.07.
la-su 25.-26.07.pmPohjois-Savon 9-15v. piirihuipentumaKuopio20.07.
la-su 25.-26.07.pkKePY piirihuipentuma 9-15 vHaapajärvi20.07.
la-su 25.-26.07.pmPm- sisuhuipentumaLapua (1.päivä) ja Seinäjoki (2.päivä)22.07.
la-su 25.-26.07.pmSatakunnan pm-huipentumaKankaanpää21.07.
la-su 25.-26.07.pmHämSY:n pm-sisulisähuipentumaTampere21.07.
la 25.07.akPohjan KoitoksetRovaniemi18.07.
la 25.07.pkav. kiekonheitto kilpailuJalasjärvi22.07.
la 25.07.pkSäästöpankin heinäheitotSomero24.07.
su 26.07.pkLopU:n KesämoukaritLoppi23.07.
su 26.07.pkDT i Malax 1/2Malax25.07.
ma 27.07.pkUnikeon seiväskisatNaantali26.07.
ma 27.07.seuraSeurakisatPaimio25.07.
ma-ti 27.-28.07.pmEtelä-Savon yleisurheilun 9-15v. piirihuipentumaMikkeli24.07.
ma 27.07.seuraSeurakisatHankasalmi26.07.
ma-ti 27.-28.07.amEteläisen alueen mestaruuskilpailut 17/19vHelsinki24.07.
ma 27.07.pkHämeenlinnan Tarmon viikkokisatHämeenlinna24.07.
ma 27.07.pkDT i Malax 2/2Malax26.07.
ma 27.07.kansÄänekoski GamesÄänekoski23.07.
ma 27.07.pkyu veteraanien pm kilpailut ja lujan kansalliset yu veteraanikisat saulLaihia25.07.
ma-ti 27.-28.07.pmHämsyn M/N pm-kisat Nokia24.07.
ma 27.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 27.07.seuraSilja Line SeurakisatPudasjärvi -
ma 27.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 27.07.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ti 28.07.pmAvoin pm kymppi ja nuorten esteetTurku25.07.
ti 28.07.akTilastopajacup 6Turku25.07.
ti 28.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 28.07.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-13 v, osa 2Kouvola/Koria25.07.
ti 28.07.pkDT i BennäsPedersöre 26.07.
ti 28.07.pkViiskuntakisatSoini26.07.
ti 28.07.seuraSeurakisatMyrskylä -
ke 29.07.pkHäme Games JuniorRiihimäki27.07.
ke 29.07.pkOla Fågelberg juoksutHelsinki -
ke 29.07.akPohjantähti- Games, Piirin GP-osakilpailuPudasjärvi26.07.
ke 29.07.pkJunnut RadalleTampere26.07.
ke 29.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 29.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 29.07.pkSalaman Holjat nuorisokisatForssa27.07.
ke-to 29.-30.07.amAluemestaruuskisat T/P14,15 v - Regionmästerskap F/P 14,15 årBorgå - Porvoo26.07.
ke 29.07.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
to 30.07.seuraSeurakisatRanua -
to 30.07.kansHäme GamesRiihimäki27.07.
to 30.07.akKauhavan nuorisokilpailutKauhava28.07.
to 30.07.pkSisulisätOrivesi28.07.
to 30.07.seuraSeurakisatAsikkala29.07.
to 30.07.pkDT i LarsmoLarsmo29.07.
to 30.07.pk3.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina -
to 30.07.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
pe 31.07.pkSeuracup piirikilpailuVeteli29.06.
la 01.08.pmLaSY:n pm-huipentuma, osa 1Asikkala29.07.
la-su 01.-02.08.pkMondo myötätuulikisatLappeenranta27.07.
la-su 01.-02.08.pmPohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentumaOutokumpu26.07.
la-su 01.-02.08.pmUudyn pm 9-15vKerava29.07.
la 01.08.pkPNM TrailNousiainen -
la 01.08.pkSisu huipentuma ja viestit Lappi Länsi-PohjaKemi27.07.
la-su 01.-02.08.pmPM-huipentuma 9-15vKouvola/Kuusankoski28.07.
la 01.08.pkToivon KipinäVarkauden Kangaslampi -
la 01.08.pkPyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratonit), PyhtääPyhtää/Huutjärvi25.07.
la 01.08.karnMoukarikarnevaalitKaustinen28.07.
la 01.08.pkKarhu-HölkkäRanua -
la 01.08.pkTuisku heitotRusko (Vahto)28.07.
la 01.08.akVuosaari GamesHelsinki28.07.
la 01.08.pkHeittokisatIisalmi -
la-su 01.-02.08.pmKainuun sisuhuipentumaKajaani28.07.
la 01.08.pkHämeenlinnan Kaupunkimaraton, puolimaraton ja kymppiHämeenlinna -
la 01.08.GPMotonet GP KuortaneKuortane25.07.
la 01.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo29.07.
la 01.08.pkElokuun KisatKemi27.07.
la 01.08.pkHelsinki Twilight RunHelsinki -
su 02.08.pmLaSY:n pm-huipentuma, osa 2Lahti30.07.
su 02.08.pkSAUL:n avoimet kansalliset yleisurheilukilpailutKouvola/Inkeroinen31.07.
su 02.08.amAluemestaruusviestitSaarijärvi -
su 02.08.pkHillamaastotRanua26.07.
su 02.08.pkToijala Junior GamesAkaan Toijala31.07.
su 02.08.pkKieKuMo Cup IIIVirrat31.07.
su 02.08.pkSiikalatva cup II osakilpailuSiikalatva -
su 02.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo30.07.
su 02.08.amAluemestaruusviestitTampere 28.07.
ma 03.08.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 03.08.akTampereen mestaruuskilpailutTampere31.07.
ma 03.08.seuracupSeuracup II-osaMikkeli31.07.
ma 03.08.pkArctic-heitotRovaniemi02.08.
ma 03.08.pkAktia Junior Games del 2Raseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari30.07.
ma 03.08.seuracupSeuracup kilpailuSastamala01.08.
ma 03.08.pkavoimet Vakka-Suomen ratakävelytMynämäki31.07.
ma 03.08.pkElokuun KisatYlivieska01.08.
ma 03.08.seuraSilja Line SeurakisatPudasjärvi -
ma 03.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 03.08.pkFyrrypinkaasutvähäkyrö, Vaasa31.07.
ma 03.08.pkTampereen mestaruuskilpailutTampere31.07.
ma 03.08.seuraSilja Line SeurakisatAlavus -
ti 04.08.pkKiskon seiväskoulun päätöskilpailuRiihimäki02.08.
ti 04.08.pkKultajousi kuukausikisat 3/4Kuopio02.08.
ti 04.08.seuraSilja Line SeurakisatKuopio02.08.
ti 04.08.seuracupSeuracup II.osakilpailuOulu30.07.
ti 04.08.seuraSeurakisatIitti04.08.
ti 04.08.akTilastopajacup 7, Kalevan Kisojen esikisatTurku01.08.
ti 04.08.pkKeuruun seiväskilpailuKeuruu04.08.
ti 04.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 04.08.pkPorvoon viikkokisa 3 - Borgå veckotävling 3Porvoo - Borgå31.07.
ti 04.08.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen -