Pyhäselkä 7. – 8.8.2023
Pohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-huipentuma:
Ilmoittautuneet myös s-postin kautta, tilanne 6.8. klo 21, 146 kilpailijaa, osallistumisoikeus yhteensä neljään lajiin. Ulkopuolella kilpailun (= ylimääräiset lajit) mainittu UP-merkinnällä, yht. 511 lajisuoritusta.
Jälki-ilmoittautumiset lauantai-iltaan (5.8.) mennessä: [email protected], 050 530 6794
P13 60m (2)
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Toivo Takanen Joensuun Kataja
- / -
P13 200m (1)
Tobias Lier Joensuun Kataja
- / -
P13 1000m (2)
Jaakko Auvinen Joensuun Kataja
- / -
Tobias Lier Joensuun Kataja
- / -
P13 60m aj (2)
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
10.36 / 10.52
Toivo Takanen Joensuun Kataja
- / -
P13 200m aj (2)
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
34.44 / 35.45
P13 korkeus (2)
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
1.60 / 1.47
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat UP
1.49 / 1.43
P13 pituus (3)
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
4.78 / 4.78
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
4.49 / 4.49
Toivo Takanen Joensuun Kataja
- / -
P13 3-loikka (2)
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
10.50 / 10.50
Toivo Takanen Joensuun Kataja
- / -
P13 kuula (5)
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
8.28 / -
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat UP
8.42 / 8.42
Toivo Takanen Joensuun Kataja UP
- / -
Kalle Torssonen Liperin Taimi
- / -
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P13 kiekko (3)
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
26.48 / 26.48
Kalle Torssonen Liperin Taimi
- / -
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P13 moukari (3)
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Kalle Torssonen Liperin Taimi
- / -
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P13 keihäs (5)
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
53.55 / 53.55
Toivo Takanen Joensuun Kataja UP
- / -
Kalle Torssonen Liperin Taimi
- / -
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
T13 60m (7)
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Viida Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
- / -
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
9.07 / 9.07
Fanni Puhakka Pyhäselän Urheilijat
9,21/9,21
Siiri Ratilainen Outokummun Partio
- / -
Hertta Vatanen Liperin Taimi
9.72 / -
T13 200m (7)
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Viida Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat UP
30.63 / -
Minja Itkonen Joensuun Kataja
- / -
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
Fanni Puhakka Pyhäselän Urheilijat
Siiri Ratilainen Outokummun Partio
- / -
T13 1000m (3)
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat
3:24.29 / 3:29.44
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Joensuun Kataja
3:33.64 / 3:33.64
T13 60m aj (6)
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Ida-Liina Hyvönen Joensuun Kataja
10.21 / 10.21
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Joensuun Kataja
11.61 / 11.61
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
10.59 / 10.59
Siiri Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
T13 200m aj (3)
Venla Malinen Savonlinnan Riento
- / -
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
37.10 / -
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
T13 korkeus (4)
Viida Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat
1.35 / 1.35
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
1.35 / 1.35
Siiri Ratilainen Outokummun Partio
- / -
T13 seiväs (2)
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat
2.00 / 2.00
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
232 / 232
T13 pituus (10)
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Viida Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat
4.12 / 4.12
Ida-Liina Hyvönen Joensuun Kataja
4.46 / 4.46
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
- / -
Sara Noponen Joensuun Kataja
3.89 / 3.89
Aino Numminen Outokummun Partio
- / -
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
4.42 / 4.42
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat UP
- / -
Hertta Vatanen Liperin Taimi
3.79 / -
T13 3-loikka (3)
Aino Numminen Outokummun Partio
- / -
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
T13 kuula (6)
Ida-Liina Hyvönen Joensuun Kataja
12.44 / 12.44
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat UP
9.16 / 9.06
Aino Numminen Outokummun Partio
- / -
Fanni Puhakka Pyhäselän Urheilijat
Siiri Ratilainen Outokummun Partio
- / -
Annika Ristola Outokummun Partio
- / -
T13 kiekko (6)
Iida Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Venla Malinen Savonlinnan Riento UP
- / -
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat UP
13.42 / -
Aino Numminen Outokummun Partio
- / -
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
Annika Ristola Outokummun Partio
- / -
T13 moukari (3)
Iida Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Venla Malinen Savonlinnan Riento UP
- / -
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat UP
- / -
T13 keihäs (6)
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat UP
- / -
Ida-Liina Hyvönen Joensuun Kataja
32.52 / 32.52
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Joensuun Kataja
19.97 / 19.97
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
28.14 / 28.14
Annika Ristola Outokummun Partio
- / -
P12 60m (3)
Venni Kotiranta Joensuun Kataja
- / -
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
9.93 / -
Lenni Rieppo Polvijärven Urheilijat
- / -
P12 200m (3)
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
36.96 / -
Lenni Rieppo Polvijärven Urheilijat
- / -
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
- / -
P12 1000m (3)
Venni Kotiranta Joensuun Kataja
- / -
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
3:19.72 / 3:19.72
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
- / -
P12 60m aj (1)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
10.51 / 10.51
P12 200m aj (1)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
37.37 / 37.37
P12 korkeus (1)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
1.50 / 1.50
P12 pituus (3)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja UP
4.24 / 4.24
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
- / -
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
- / -
P12 3-loikka (1)
Venni Kotiranta Joensuun Kataja
- / -
P12 kuula (2)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja UP
10.02 / 9.65
Aaron Sippola Liperin Taimi
- / -
P12 kiekko (1)
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja UP
25.06 / 25.06
P12 keihäs (3)
Venni Kotiranta Joensuun Kataja
- / -
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
38.94 / 38.94
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
- / -
T12 60m (6)
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat
8.95 / 8.95
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
9.09 / 9.09
Olga Piipponen Outokummun Partio
- / -
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja UP
- / -
Helmi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
T12 200m (2)
Lila Riissanen Joensuun Kataja
32.27 / -
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
T12 1000m (4)
Milja Pyykkö Joensuun Kataja
3:44.47 / 3:44.47
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
- / -
Lila Riissanen Joensuun Kataja
3:23.90 / 3:23.90
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
T12 60m aj (4)
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat
11.33 / 11.33
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
10.89 / 10.89
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
T12 200m aj (5)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat UP
- / -
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja UP
37.46 / 37.46
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja UP
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja UP
- / -
T12 korkeus (4)
Iina Ahonen Outokummun Partio
1.26 / 1.26
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
1.35 / 1.35
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
Helmi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
T12 seiväs (2)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
T12 pituus (8)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat
4.35 / 4.35
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
4.41 / 4.41
Olga Piipponen Outokummun Partio
- / -
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
- / -
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
Helmi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
T12 3-loikka (5)
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja UP
- / -
Lila Riissanen Joensuun Kataja
8.61 / 8.61
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
Helmi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
T12 kuula (2)
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
10,25 / 10,25
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat UP
7.63 / 7.37
T12 kiekko (6)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
27,24 / 27,24
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja UP
- / -
Sofia Nummi Heinäveden Yleisurheilijat
24,71 / 24,71
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja UP
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja UP
- / -
T12 moukari (2)
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
- / -
Iida Kervinen Pyhäselän Urheilijat
19.76 / 19.76
T12 keihäs (4)
Iina Ahonen Outokummun Partio
20.00 / 20.00
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja UP
25.64 / 25.64
Aava Seppänen Joensuun Kataja
- / -
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja UP
- / -
P11 60m (2)
Miika Hirvonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Eino Turunen Outokummun Partio
- / -
P11 1000m (1)
Veikko Kortelainen Joensuun Kataja
- / -
P11 60m aj (3)
Miika Hirvonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
- / -
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
11,06 / 11,06
P11 korkeus (3)
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
- / -
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat UP
1.19 / 1.19
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
140 / 140
P11 seiväs (3)
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat UP
1.60 / 1.60
Eino Turunen Outokummun Partio UP
- / -
Oskari Väkeväinen Joensuun Kataja
245 / 245
P11 pituus (4)
Miika Hirvonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja UP
- / -
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
390 / 390
Eino Turunen Outokummun Partio
- / -
P11 3-loikka (3)
Miika Hirvonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
8,95 / 8,95
Eino Turunen Outokummun Partio
- / -
P11 kuula (5)
Veikko Hyrskylä Lieksan Urheilijat
6.95 / -
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
- / -
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat
7.98 / 7.82
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
8,49 / 8,49
Eino Turunen Outokummun Partio
- / -
P11 kiekko (4)
Veikko Hyrskylä Lieksan Urheilijat
14.54 / -
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
- / -
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat
21.76 / 21.76
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
28,06 / 28,06
P11 moukari (3)
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat
14.80 / -
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
- / -
Eino Turunen Outokummun Partio UP
- / -
P11 keihäs (4)
Veikko Hyrskylä Lieksan Urheilijat
26.96 / 26.66
Pyry Myller Pyhäselän Urheilijat
31.67 / 31.67
Sulo Saarinen Valkeakosken Haka UP
25,42 / 25,42
Eino Turunen Outokummun Partio UP
- / -
T11 60m (8)
Mette Fincke Joensuun Kataja
- / -
Venja Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Stella Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
9,49 / 9,49
Hilda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Lila Tanskanen Joensuun Kataja
- / -
Sara Tarvainen Polvijärven Urheilijat
9.77 / 9.77
T11 1000m (6)
Venja Hiltunen Outokummun Partio
4:19.19 / 4:19.19
Pihla Karttunen Polvijärven Urheilijat
4:19.99 / 4:25.84
Sara Keränen Joensuun Kataja
3:20.95 / 3:20.95
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
3.19,60 / 3.19,60
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Venla Puhakka Pyhäselän Urheilijat
T11 60m aj (12)
Mette Fincke Joensuun Kataja
- / -
Venja Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Sara Keränen Joensuun Kataja
10.37 / 10.37
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
10,44 / 10,44
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat UP
11.73 / 11.74
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Stella Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Lila Tanskanen Joensuun Kataja
- / -
Sara Tarvainen Polvijärven Urheilijat
11.57 / 11.57
Linda Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat UP
12.44 / 12.44
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
12.20 / 12.20
T11 korkeus (7)
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
1.17 / 1.17
Seela Konsti Joensuun Kataja
Selma Purmonen Liperin Taimi
1.18 / -
Hilda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Linda Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
1.22 / 1.17
T11 seiväs (2)
Selma Purmonen Liperin Taimi
1.80 / 1.80
Linda Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
T11 pituus (14)
Mette Fincke Joensuun Kataja
- / -
Pihla Karttunen Polvijärven Urheilijat
3.34 / -
Sara Keränen Joensuun Kataja
4.32 / 4.32
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
398 / 383
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat UP
3.78 / 3.78
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Venla Puhakka Pyhäselän Urheilijat
Hilda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Lila Tanskanen Joensuun Kataja
- / -
Sara Tarvainen Polvijärven Urheilijat
3.84 / 3.84
Linda Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
3.88 / 3.88
T11 3-loikka (9)
Mette Fincke Joensuun Kataja
- / -
Venja Hiltunen Outokummun Partio
- / -
Pihla Karttunen Polvijärven Urheilijat
7.46 / 7.46
Sara Keränen Joensuun Kataja
8.12 / -
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
- / -
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
8.18 / 8.18
Ella Poutiainen Outokummun Partio
- / -
Hilda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Linda Teerikorpi Joensuun Kataja UP
- / -
T11 kuula (8)
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
8.02 / 8.02
Stella Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Emilia Pitkänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Venla Puhakka Pyhäselän Urheilijat
Kerttu Räsänen Outokummun Partio
Lila Tanskanen Joensuun Kataja
- / -
Sara Tarvainen Polvijärven Urheilijat
6.76 / 6.36
T11 kiekko (6)
Pihla Karttunen Polvijärven Urheilijat
17.75 / 17.75
Emilia Pitkänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Selma Purmonen Liperin Taimi
11.25 / -
Kerttu Räsänen Outokummun Partio
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
17.73 / 17.73
T11 moukari (3)
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
15.84 / 15.84
Ella Poutiainen Outokummun Partio
- / -
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat UP
12.39 / 11.82
T11 keihäs (4)
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
16.26 / 16.26
Ella Poutiainen Outokummun Partio
12.85 / 10.04
Selma Purmonen Liperin Taimi
18.28 / 18.27
Meea Varonen Polvijärven Urheilijat
- / -
P10 60m (2)
Valtteri Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
9,56 / 9,56
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat
10.38 / 10.40
P10 1000m (2)
Valtteri Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
3.36,35 / 3.36,35
Taavi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
P10 60m aj (3)
Otto Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
12.12 / 12.12
P10 korkeus (3)
Valtteri Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
125 / 125
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat
0.95 / -
Taavi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
P10 pituus (5)
Otto Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Austin Grönlund Kiteen Urheilijat
- / -
Valtteri Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
379 / 379
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat
3.61 / 3.61
Taavi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
P10 3-loikka (3)
Otto Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Jare Keränen Joensuun Kataja UP
- / -
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
7.80 / 7.80
P10 kuula (4)
Austin Grönlund Kiteen Urheilijat
- / -
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
7.22 / 6.83
Kasperi Pussinen Joensuun Kataja
- / -
Noel Tarvainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P10 kiekko (6)
Otto Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Austin Grönlund Kiteen Urheilijat
- / -
Leon Lasaroff Joensuun Kataja UP
21.26 / 21.26
Aleksi Pitkänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Kasperi Pussinen Joensuun Kataja
- / -
Taavi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
P10 moukari (2)
Austin Grönlund Kiteen Urheilijat
- / -
Aleksi Pitkänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P10 keihäs (2)
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
21.40 / 21.40
Kasperi Pussinen Joensuun Kataja
- / -
T10 60m (8)
Siiri Juppi Juuan Urheilijat
- / -
Aino-Sofia Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
9.94 / 9.94
Lilia Korpinurmi Joensuun Kataja
10,94 / 10,94
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Melissa Ng Joensuun Kataja
- / -
Milja Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Linnea Sippola Liperin Taimi
- / -
Neela Suhonen Joensuun Kataja
10.75 / 10.75
T10 1000m (3)
Elsi Hautamäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Melissa Ng Joensuun Kataja
- / -
Milja Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
T10 60m aj (2)
Aino-Sofia Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Melissa Ng Joensuun Kataja
- / -
T10 korkeus (1)
Iita Vasarainen Pyhäselän Urheilijat
1.09 / 1.09
T10 seiväs (3)
Elsi Hautamäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Milja Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Iita Vasarainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
T10 pituus (6)
Siiri Juppi Juuan Urheilijat
3.02 / -
Aino-Sofia Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
3.66 / 3.66
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Diana Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Melissa Ng Joensuun Kataja
- / -
Neela Suhonen Joensuun Kataja
2.79 / 2.79
T10 3-loikka (3)
Sandra Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Melissa Ng Joensuun Kataja
- / -
Iita Vasarainen Pyhäselän Urheilijat
7.68 / 7.68
T10 kuula (4)
Enni Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Diana Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Sandra Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Neela Suhonen Joensuun Kataja
- / -
T10 kiekko (2)
Diana Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Sandra Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
T10 moukari (4)
Elsi Hautamäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Diana Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Milja Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Iita Vasarainen Pyhäselän Urheilijat
10.01 / -
T10 keihäs (3)
Elsi Hautamäki Pyhäselän Urheilijat
- / -
Enni Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Sandra Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P9 40m (10)
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Juho Halonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Paavo Hiltunen Joensuun Kataja
- / 7,13
Maks Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Jare Keränen Joensuun Kataja
6.54 / 6.54
Tauno Koponen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Niklas Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Leo Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eemi Räsänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eino Rutanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P9 1000m (11)
Juho Halonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Paavo Hiltunen Joensuun Kataja
- / 3.58,0h
Taavi Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
Maks Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Jare Keränen Joensuun Kataja
3:12.03 / 3:12.03
Kimi Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
4:23.3h / 4:23.3h
Eemi Räsänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eino Rutanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Jasper Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
Arsi Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Arttu Tuononen Juuan Urheilijat
- / -
P9 korkeus (6)
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Paavo Hiltunen Joensuun Kataja
- / 103
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat
1.05 / 1.05
Tauno Koponen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Leo Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eemi Räsänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
P9 pituus (11)
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
318 / -
Juho Halonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Paavo Hiltunen Joensuun Kataja
- / 352
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat UP
3.25 / 3.25
Jare Keränen Joensuun Kataja
3.89 / 3.89
Tauno Koponen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Niklas Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Leo Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eemi Räsänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eino Rutanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Jasper Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
P9 kuula (11)
Juho Halonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Urho Hyrskylä Lieksan Urheilijat
4.45 / -
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat
6.66 / 6.66
Maks Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Tauno Koponen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Kimi Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
2.99 / -
Jimi Piiroinen Pyhäselän Urheilijat
Leevi Puranen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eemi Räsänen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eino Rutanen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Arttu Tuononen Juuan Urheilijat
5.52 / -
P9 kiekko (4)
Urho Hyrskylä Lieksan Urheilijat
9.50 / -
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat
15.49 / 15.49
Jare Keränen Joensuun Kataja UP
- / -
Leo Päivelin Pyhäselän Urheilijat
- / -
P9 moukari (3)
Urho Hyrskylä Lieksan Urheilijat
- / -
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat
3.13 / -
Leo Koistinen Tohmajärven Urheilijat
- / -
P9 keihäs (9)
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
- / -
Paavo Hiltunen Joensuun Kataja UP
- / 12,67
Urho Hyrskylä Lieksan Urheilijat
21.59 / 21.59
Maks Kempas Lieksan Urheilijat
- / -
Jare Keränen Joensuun Kataja
26.36 / 26.36
Niklas Martikainen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Leevi Puranen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Jasper Sieviläinen Joensuun Kataja
- / -
Arttu Tuononen Juuan Urheilijat
19.93 / -
T9 40m (20)
Sara Ahosola Polvijärven Urheilijat
- / -
Iina Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
Veera Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Elsi Hämäläinen Joensuun Kataja
Essi Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Lilja Kananen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Kaisla Karttunen Polvijärven Urheilijat
- / -
Toini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
7.11 / 7.11
Minja Pekkanen Lieksan Urheilijat
7,61 / -
Martha Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat
7,88 / -
Anni Reijonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Eevi Reijonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Lotta Räsänen Outokummun Partio
Kerttu Sorsa Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Sorsa Polvijärven Urheilijat
- / -
Linda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Moona Varonen Polvijärven Urheilijat
8.60 / 8.60
T9 1000m (11)
Iina Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
Lotta Halonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Elsi Hämäläinen Joensuun Kataja
Minessa Itkonen Joensuun Kataja
4:08.47 / 4:08.47
Aino Kortelainen Joensuun Kataja
- / -
Toini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
3:58.6h / 3:58.6h
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat
4.09,36 / -
Eevi Reijonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Siiri Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Viivi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
T9 korkeus (7)
Selja Myller Pyhäselän Urheilijat
1.15 / 1.15
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
1.09 / 1.09
Minja Pekkanen Lieksan Urheilijat
- / -
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat
92 / -
Linda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Helmi Toivanen Juuan Urheilijat
- / -
T9 pituus (18)
Venla Grönlund Huaman Kiteen Urheilijat
- / -
Veera Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Elsi Hämäläinen Joensuun Kataja
Roosa Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Lilja Kananen Pyhäselän Urheilijat
2.80 / 2.80
Kaisla Karttunen Polvijärven Urheilijat
- / -
Toini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat
3.59 / 3.59
Minja Pekkanen Lieksan Urheilijat UP
- / -
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat
290 / -
Eevi Reijonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Kerttu Sorsa Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Sorsa Polvijärven Urheilijat
- / -
Linda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Siiri Teerikorpi Joensuun Kataja
- / -
Helmi Toivanen Juuan Urheilijat
- / -
Moona Varonen Polvijärven Urheilijat
2.22 / 2.22
Viivi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
T9 kuula (15)
Iina Aimasmäki Pyhäselän Urheilijat
Venla Grönlund Huaman Kiteen Urheilijat
- / -
Essi Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Roosa Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Kaisla Karttunen Polvijärven Urheilijat
3.42 / 3.42
Selja Myller Pyhäselän Urheilijat
6.46 / 6.46
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat UP
4.54 / 4.54
Minja Pekkanen Lieksan Urheilijat
4,62 / -
Martha Pelli Polvijärven Urheilijat
- / -
Eevi Reijonen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Lotta Räsänen Outokummun Partio
Kerttu Sorsa Polvijärven Urheilijat
- / -
Linda Tanskanen Polvijärven Urheilijat
- / -
Ronja Tarvainen Lieksan Urheilijat
3.91 / -
Siiri Teerikorpi Joensuun Kataja UP
- / -
Helmi Toivanen Juuan Urheilijat
- / -
T9 kiekko (6)
Venla Grönlund Huaman Kiteen Urheilijat
- / -
Veera Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
- / -
Elsi Hämäläinen Joensuun Kataja
Selja Myller Pyhäselän Urheilijat
17.72 / 17.72
Ronja Tarvainen Lieksan Urheilijat
11.09 / 11.09
Moona Varonen Polvijärven Urheilijat
6.04 / 6.04
T9 moukari (5)
Venla Grönlund Huaman Kiteen Urheilijat
- / -
Essi Kakkonen Polvijärven Urheilijat
- / -
Selja Myller Pyhäselän Urheilijat UP
11.63 / -
Minja Pekkanen Lieksan Urheilijat
Ronja Tarvainen Lieksan Urheilijat
- / -
T9 keihäs (5)
Veera Hiltunen Pyhäselän Urheilijat
7.94 / 7.94
Viivi Kerkkänen Pyhäselän Urheilijat
Selja Myller Pyhäselän Urheilijat
16.97 / 16.97
Helmi Toivanen Juuan Urheilijat
- / -
Moona Varonen Polvijärven Urheilijat
5.47 / -
|