Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
10.05. klo 10:00 Suomen Aikuisurheiluliiton SM-maastot Ilmoittautuneet
Sarja Nro  Sukunimi       Etunimi    Seura

M30   3001 Häyrinen       Ville      Heinolan Isku
6km   3002 Huhtala        Pasi       Kylmäkosken Veikot ry
      3003 Juntunen       Visa       Suomussalmen Rasti
      3004 Leskinen       Ville      Teivo Stayers ry
      3005 Nikkanen       Markku     Limingan Niittomiehet ry
      3006 Nyyssönen      Juha       Kylmäkosken Veikot ry
      3007 Puhakka        Jani       Kymen Urheiluveteraanit ry
      3008 Ruokolainen    Mikko      Esbo IF
      3009 Salmus         Risto      Kylmäkosken Veikot ry
      3010 Silvennoinen   Pasi       Riihimäen Kiista-Veikot ry
      3011 Uusitalo       Matti      Kuivasjärven Aura
      3012 Sorsa          Perttu     Askolan Urheilijat

M35   3501 Ahokas         Ilari      Helsingin Kisa-Veikot
6km   3502 Forsblom       Tomi       Lempäälän Kisa ry
      3503 Haatainen      Jouni      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      3504 Hiltunen       Jani       Lempäälän Kisa ry
      3505 Klasila        Janne      Finnish Marathon Runners ry.
      3506 Kulmala        Kalle      Keuruun Kisailijat ry
      3507 Kykyri         Petri      Kälviän Tarmo
      3508 Lähteenmäki    Timo       Kylmäkosken Veikot ry
      3509 Laitinen       Pekka      Teivo Stayers ry
      3510 Lampinen       Juha       Vantaan Salamat ry
      3511 Lassila        Kimmo      Vetelin Urheilijat ry
      3512 Maimonen       Jarno      Kunto-Pirkat ry
      3513 Mäkelä         Markus     Lempäälän Kisa ry
      3514 Martomaa       Esa        Vehkalahden Veikot ry
      3515 Muukkonen      Petteri    Sjundeå Idrottsförening r.f.
      3516 Raivio         Miikka     Virtain Urheilijat ry
      3517 Salonen        Tero       Liedon Luja ry
      3518 Salonen        Timo       Toholammin Urheilijat ry
      3519 Siponen        Markku     Kiuruveden Urheilijat
      3520 Tikkanen       Harri-PekkaKiuruveden Urheilijat
      3521 Välimaa        Sami       Rovaniemen Roadrunners ry
      3522 Välimäki       Markus     Kylmäkosken Veikot ry

M40   4001 Erkkilä        Kalle      Tampereen Pyrintö ry
6km   4002 Hevonoja       Jani       Kylmäkosken Veikot ry
      4003 Jaakkola       Jari       Virtain Urheilijat ry
      4004 Jämsen         Sami       Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4005 Juntunen       Ismo       Suomussalmen Rasti
      4006 Kahilainen     Marko      Kenttäurheilijat -58 ry
      4007 Keikko         Tommi      Kylmäkosken Veikot ry
      4008 Kero           Timo       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4009 Kinnunen       Jari       Suomussalmen Rasti
      4010 Kirkkopelto    Saku       Vehkalahden Veikot ry
      4011 Kotila         Marko      Toholammin Urheilijat ry
      4012 Lehtimäki      Harri      Hämeenlinnan Tarmo ry
      4013 Leppäkorpi     Timo       Kenttäurheilijat -58 ry
      4014 Lönnström      Kim        Porvoon Urheilijat ry
      4015 Määttä         Jani       Limingan Niittomiehet ry
      4016 Miettinen      Tero       Riihimäen Kiista-Veikot ry
      4017 Mikkonen       Riku       Kymen Urheiluveteraanit ry
      4018 Mutikainen     Markus     Lempäälän Kisa ry
      4019 Nieminen       Jari       Kylmäkosken Veikot ry
      4020 Palonen        Juha       Teuvan Rivakka ry
      4021 Pitkänen       Marko      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4022 Roine          Janne      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4023 Ruohonen       Janne      Finnish Marathon Runners ry.
      4024 Sakkara        Janne      Kymen Urheiluveteraanit ry
      4025 Stenhoim       Toni       Kunto-Pirkat ry
      4026 Tala           Tuomas     Pakilan Visa ry
      4027 Tast           Miikka     Korson Kengurut ry
      4028 Tirkkonen      Jami       Keiteleen Kunto
      4029 Vilppola       Jiri       Kunto-Pirkat ry
      4030 Virtanen       Juha       Hämeenlinnan Tarmo ry

M45   4501 Ahtiainen      Ari-Pekka  Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
6km   4502 Aijälä         Timo       Kunto-Pirkat ry
      4503 Ala-Korpi      Raimo      Tampereen Juoksijat ry
      4504 Forsbacka      Fredrik    Idrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
      4505 Haalisto       Ilpo       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4506 Haapala        Matti      Vaajakosken Kuohu ry
      4507 Heikkerö       Peter      Porvoon Urheilijat ry
      4508 Keronen        Tommi      Kunto-Pirkat ry
      4509 Kitti          Hansi      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      4510 Komulainen     Jouni      Vihdin Urheiluveteraanit ry
      4511 Koskela        Pertti     Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      4512 Kumpulainen    Asko       Kiuruveden Urheilijat
      4513 Laine          Veli-Matti Vampulan Urheilijat ry
      4514 Larikka        Tapani     Lempäälän Kisa ry
      4515 Lehtonen       Matti      Vaajakosken Kuohu ry
      4516 Lignell        Anders     IF Trean rf
      4517 Loukkalahti    Marko      IF Raseborg
      4518 Luomi          Marko      Lempäälän Kisa ry
      4519 Mahlamäki      Jouko      Lauttakylän Luja ry
      4520 Mäkelä         Markku     Virtain Urheilijat ry
      4521 Närhinen       Heikki     Helsingin Kisa-Veikot
      4523 Nuikka         Asko       Kylmäkosken Veikot ry
      4524 Ojala          Mika       Teivo Stayers ry
      4525 Partanen       Marko      Keuruun Kisailijat ry
      4526 Pennanen       Juha       Leppävirran Viri ry
      4527 Perttunen      Jyrki      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      4528 Rangell        Pasi       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      4529 Rantala        Mika       Vaajakosken Kuohu ry
      4530 Ronkainen      Teppo      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      4531 Ruuska         Vesa       Kunto-Pirkat ry
      4532 Uusitalo       Jari       Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
      4533 Virtanen       Kari       Hämeenlinnan Tarmo ry

M50   5001 Aarnisalo      Simo-Pekka Hämeenlinnan Tarmo ry
6km   5002 Ahola          Asmo       Pakilan Visa ry
      5003 Alden          Jan        Porvoon Urheilijat ry
      5004 Eskola         Jorma      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5005 Hakola         Jari       Kyyjärven Kyky
      5006 Hassinen       Jukka-PekkaKenttäurheilijat -58 ry
      5007 Heininen       Juha       Porvoon Urheilijat ry
      5008 Heinola        Esko       Jalasjärven Jalas ry
      5009 Järvinen       Jussi      Alavuden Urheilijat ry
      5010 Juuso          Jarmo      Veitsiluodon Kisaveikot ry
      5011 Kaskinen       Hannu      Kunto-Pirkat ry
      5012 Katajamäki     Esa        Pakilan Visa ry
      5013 Kauppila       Jorma      Vehkalahden Veikot ry
      5014 Kinnunen       Jari       Riihimäen Kiista-Veikot ry
      5015 Kivistö        Seppo      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5016 Korkalainen    Hannu      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      5017 Kouru          Kimmo      Rauman Urheilijat ry
      5018 Kuumola        Veikko     Lempäälän Kisa ry
      5019 Kylmälä        Pertti     LahtiSport35+
      5020 Laaksonen      Seppo      Voimistelu- ja Urheiluseura Vehmaisten Urheilijat ry
      5021 Lensu          Vesa       Pakilan Visa ry
      5022 Leppimäki      Jari       Kunto-Pirkat ry
      5023 Lettojärvi     Eero       Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      5024 Lindberg       Niko       Porvoon Urheilijat ry
      5025 Lindgren       Ari        Finnish Marathon Runners ry.
      5026 Moilanen       Arto       Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      5027 Niemi          Reijo      Pakilan Visa ry
      5028 Päällysaho     Pasi       Runners Club ry
      5029 Pouru          Eero       Kylmäkosken Veikot ry
      5030 Pylvänäinen    Pertti     Pakilan Visa ry
      5031 Pylvänen       Esa        Kymen Urheiluveteraanit ry
      5032 Rauhala        Seppo      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      5033 Salo           Ahti       Runners Club ry
      5034 Salo           Aulis      Porvoon Urheilijat ry
      5035 Schmidlechner  Richard    Kunto-Pirkat ry
      5036 Simanov        Sergei     Riihimäen Kiista-Veikot ry
      5037 Ståhl          Peter      IF Sibbo Vargarna rf
      5038 Strömsholm     Rolle      Kunto-Pirkat ry
      5039 Suopuro        Tommi      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      5040 Syrjälä        Timo       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5041 Tukiainen      Kimmo      Kaipolan Vire ry
      5042 Uusitalo       Jari       Porvoon Urheilijat ry
      5043 Vähä-Vahe      Pekka      Hangon Hyrskyt
      5044 Valjakka       Jorma      Runners Club ry
      5045 Vanha          Arto       Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      5046 Vihma          Timo       Pakilan Visa ry
      5047 Viitanen       Jarmo      Kenttäurheilijat -58 ry

M55   5501 Ahonen         Arto       Kunto-Pirkat ry
6km   5502 Kauppila       Jukka      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      5503 Kirjavainen    Viljo      Oulun NMKY:n Urheilijat ry
      5504 Koskela        Jari       Kankaanpään Urheilijat ry
      5505 Kukonlehto     Kyösti     Valkeakosken Haka ry
      5506 Kykkänen       Seppo      Kunto-Pirkat ry
      5507 Lehtinen       Eero       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      5508 Leppänen       Pekka      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5509 Murtonen       Juha       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      5510 Niskanen       Teijo      Kiuruveden Urheilijat
      5511 Paananen       Harri      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      5512 Pellinen       Jari       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      5513 Rantala        Vesa       Vehkalahden Veikot ry
      5514 Sjöblom        Klaus      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      5515 Suominen       Kari       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      5516 Tuorilainen    Eero       Kiuruveden Urheilijat
      5517 Ukkonen        Leo        Tampereen Pyrintö ry
      5518 Vakkuri        Ilkka      Kankaanpään Urheilijat ry
      5519 Vänni          Veli-Pekka Kankaanpään Urheilijat ry
      5520 Varjo          Markku     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5521 Virta          Markku     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5522 Vornanen       Alpo       Kiuruveden Urheilijat
      5523 Vuoksiala      Heikki     Vehkalahden Veikot ry
      5524 Vuorimaa       Timo       Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry

M60   6001 Aho-Mantila    Aki        Ilmajoen Kisailijat ry
4km   6002 Alen           Heikki     Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      6003 Anttila        Kari       Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      6004 Haapa          Markku     Kankaanpään Urheilijat ry
      6005 Hanhinen       Jaakko     Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      6006 Iso-Peura      Ilpo       Kankaanpään Urheilijat ry
      6007 Jetsonen       Voitto     Valkeakosken Haka ry
      6008 Jussila        Ari        Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6009 Juutilainen    Teuvo      Leppävirran Urheilijat ry
      6010 Kärkkäinen     Heimo      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      6011 Komulainen     Risto      Leppävirran Urheilijat ry
      6012 Kopra          Jarmo      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      6013 Kortetmaa      Eero       Toholammin Urheilijat ry
      6014 Kotomäki       Simo       Etelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
      6015 Laitila        Erkki      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6016 Lehtinen       Sauli      LahtiSport35+
      6017 Lehtinen       Taisto     Sporttiveteraanit ry
      6018 Loikkanen      Mikko      Sporttiveteraanit ry
      6019 Myyry          Pertti     Polvijärven Vauhti ry
      6020 Näppäri        Harri      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6021 Ojen           Jorma      Kunto-Pirkat ry
      6022 Paakko         Jarmo      Kymen Urheiluveteraanit ry
      6023 Pääkkö         Markku     Sporttiveteraanit ry
      6024 Paukkonen      Markku     Leppävirran Urheilijat ry
      6025 Piiroinen      Valde      Polvijärven Vauhti ry
      6026 Rannanpää      Jouko      Korson Kengurut ry
      6027 Rytkönen       Jouko      Sporttiveteraanit ry
      6028 Silvennoinen   Rauno      Sporttiveteraanit ry
      6029 Tamminen       Pentti     LahtiSport35+
      6030 Tanskanen      Matti      Polvijärven Vauhti ry
      6031 Tuomainen      Pertti     Leppävirran Urheilijat ry
      6032 Turunen        Visa       Sporttiveteraanit ry
      6033 Tynkkynen      Esko       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6034 Ylä-Hallinen   Eino       Virtain Urheilijat ry
      6035 Ylikoski       Erkki      Kankaanpään Urheilijat ry

M65   6501 Arminen        Veli       Sporttiveteraanit ry
4km   6502 Finnig         Ahti       Kunto-Pirkat ry
      6503 Harakka        Pentti     Turun Senioriurheilijat ry
      6504 Hartonen       Raimo      Sporttiveteraanit ry
      6505 Kääriäinen     Viljo      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      6506 Kirkkopelto    Mikko      Vehkalahden Veikot ry
      6507 Koivuaho       Timo       Kunto-Pirkat ry
      6508 Koivuranta     Lauri      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      6509 Koljonen       Matti      LahtiSport35+
      6510 Kuningas       Kauko      Kymen Urheiluveteraanit ry
      6511 Niemi          Raimo      Sporttiveteraanit ry
      6512 Nikulainen     Arto       Sporttiveteraanit ry
      6513 Nyyssönen      Sakari     Keiteleen Kunto
      6514 Ollitervo      Lauri      Sporttiveteraanit ry
      6515 Puukkoniemi    Pekka      Virtain Urheilijat ry
      6516 Rouhiainen     Jaakko     Kunto-Pirkat ry
      6517 Sääksjärvi     Alpo       Viitasaaren Viesti ry
      6518 Saukkonen      Urpo       Sporttiveteraanit ry
      6519 Toivonen       Reijo      Kunto-Pirkat ry
      6520 Tonttila       Markku     Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      6521 Törmä          Raimo      Kunto-Pirkat ry
      6522 Vähäsantanen   Aulis      Kunto-Pirkat ry
      6523 Wastimo        Ilkka      Sporttiveteraanit ry
      6524 Elonen         Arto       Suomen Aikuisurheiluliitto ry

M70   7001 Ahtiainen      Antero     Kuusankosken Kisa ry
2km   7002 Damberg        Jorma      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      7003 Engberg        Markku     Padasjoen Yritys ry
      7004 Haarala        Vesa       Hölkkä-ja kuntoliikuntaseura Häjyt ry
      7005 Heinonen       Jaakko     Sporttiveteraanit ry
      7006 Järvelä        Eino       Kunto-Pirkat ry
      7007 Juopperi       Markku     Sporttiveteraanit ry
      7008 Karo           Pentti     Kunto-Pirkat ry
      7009 Karvonen       Raimo      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7010 Kauppila       Reijo      Kunto-Pirkat ry
      7011 Koivula        Keijo      Sporttiveteraanit ry
      7012 Komulainen     Viljo      Sporttiveteraanit ry
      7013 Korhonen       Osmo       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7014 Koskinen       Jouko      Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      7015 Kosonen        Taisto     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7016 Lappalainen    Paavo      Polvijärven Vauhti ry
      7017 Lehtimäki      Keijo      Kunto-Pirkat ry
      7018 Lehtiniemi     Aimo       Kurikan Ryhti ry
      7019 Mattila        Risto      LahtiSport35+
      7020 Peltola        Eero       Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
      7021 Pitkänen       Paavo      Rovaniemen Roadrunners ry
      7022 Rajamäki       Tapio      Kunto-Pirkat ry
      7023 Salo           Heikki     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7024 Sillanpää      Pentti     Kunto-Pirkat ry
      7025 Tikkanen       Veikko     Kiuruveden Urheilijat
      7026 Tunturi        Markku     Kunto-Pirkat ry
      7027 Viljakainen    Kauko      Kunto-Pirkat ry
      7028 Vainikka       Einari     Kunto-Pirkat ry

M75   7501 Aaltonen       Unto       Harjun Urheilijat -82 ry
2km   7502 Friman         Harri      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7503 Harjunpää      Veli       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      7504 Juntunen       Allan      Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
      7505 Kiirla         Sulo       Sporttiveteraanit ry
      7506 Lindberg       Kauko      Sporttiveteraanit ry
      7507 Rautio         Antti      Toholammin Urheilijat ry
      7508 Siltanen       Veikko     Lempäälän Kisa ry
      7509 Tahvanainen    Lauri      Lempäälän Kisa ry
      7510 Tukonen        Lasse      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      7511 Vihma          Yrjö       Sporttiveteraanit ry

M80   8001 Anonen         Martti     Lappeenrannan Urheilumiehet ry
2km   8002 Kangasmäki     Ahti       Lappeenrannan Urheilumiehet ry
      8003 Kari           Aatos      Sporttiveteraanit ry
      8004 Korhonen       Niilo      Suonenjoen Vasama ry
      8005 Pihlajamäki    Antti      Sporttiveteraanit ry
      8006 Vaahisto       Raimo      Sporttiveteraanit ry
      8007 Vehkjärvi      Pauli      Lappeenrannan Urheilumiehet ry

M85   8501 Mattsson       Unto       Hämeenlinnan Tarmo ry
2km   8502 Savolainen     Aaro       Lempäälän Kisa ry
      8503 Tamminen       Matti V    Kyyjärven Kyky

M90   9001 Saukkosaari    Pentti     Sporttiveteraanit ry
1km

N30   3013 Eskola         Marianne   Tampereen Pyrintö ry
6km   3014 Holländer      Anette     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      3015 Savukoski      Marika     Keuruun Kisailijat ry
      3016 Tulppo         Riikka     Kuivasjärven Aura
      3017 Vesikkala      Henna      Nummen Kipinä ry

N35   3523 Harvia         Pirjo      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6km   3524 Jämsen         Miia       Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      3525 Mattila        Jenni      Loimaan Voima ry
      3526 Räisänen       Riikka     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
      3527 Rajaniemi      Katja      Oulaisten Taru ry
      3528 Sorri          Katja      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      3529 Salonen        Jaana      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      3530 Vaara          Annika     Oulaisten Taru ry
      3531 Valtonen       Maarit     Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.

N40   4031 Eskolin        Tatjana    Pargas Idrottsförening r.f
6km   4032 Halonen        Terhi      Kunto-Pirkat ry
      4033 Hillberg       Sanna      Kunto-Pirkat ry
      4034 Huhtanen       Anne       Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4035 Järvelä        Katja      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4036 Katajainen     Saila      Kunto-Pirkat ry
      4037 Lauri          Tanja      Kaipolan Vire ry
      4038 Lindholm       Johanna    Porvoon Urheilijat ry
      4039 Lindroos       Katri      Kymen Urheiluveteraanit ry
      4040 Lipsanen       Eerika     Helsingin Kisa-Veikot
      4041 Lumijärvi      Päivi      Limingan Niittomiehet ry
      4042 Markkanen      Sanna      Joensuun Kataja ry
      4043 Nurmi          Paula      Nakkilan Vire
      4044 Partti         Johanna    Runners Club ry
      4045 Sorri          Pirjo      Oulaisten Taru ry
      4046 Talonen        Anna       Kuivasjärven Aura
      4047 Talonen        Maarit     Joensuun Kataja ry
      4048 Tuunanen       Mervi      Hölkkä-ja kuntoliikuntaseura Häjyt ry
      4049 Väisänen       Anne       Kiuruveden Urheilijat
      4050 Viertorinne    Tarja      Kiuruveden Urheilijat

N45   4534 Ahvenjärvi     Anne       Kunto-Pirkat ry
6km   4535 Hämäläinen     Kati       Lohikosken Kisa-Veikot ry
      4536 Hyyppä         Mari       Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4537 Joentausta     Päivi      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      4538 Kallio-Kokko   Riitta     Kuivasjärven Aura
      4539 Kiminkinen     Jaana      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4540 Koivu          Sari       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4541 Laurila        Katriina   Kunto-Pirkat ry
      4542 Mäki-Mantila-PaRitva      Seinäjoen Seudun Urheilijat ry
      4543 Mäkinen        Sari       Endurance Ultrarunning Team Finland
      4544 Malkki         Greta      Leppävirran Urheilijat ry
      4545 Meenan         Aira       Vihdin Urheiluveteraanit ry
      4546 Noro           Maarit     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4547 Päivike        Sirkku     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4548 Peltonen       Taina      Kymen Urheiluveteraanit ry
      4549 Pietilä-Annala Jaana      Kunto-Pirkat ry
      4550 Piiparinen     Kirsi      Leppävirran Urheilijat ry
      4551 Pyöriäinen     Kaija      Joensuun Kataja ry
      4552 Riitamäki      Sirpa      Virtain Urheilijat ry
      4553 Selter         Kaja       Kunto-Pirkat ry
      4554 Siekkinen      Kirsti     Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      4555 Siltanen       Riitta     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      4556 Simola         Nina       Kymen Urheiluveteraanit ry
      4557 Suominen       Minna      Sporttiveteraanit ry
      4558 Taistra        Minna      Suomussalmen Rasti
      4559 Teuho          Eeva       Kunto-Pirkat ry
      4560 Toivonen       Sirra      Kunto-Pirkat ry
      4561 Torri-Haikka   Anu        Lohikosken Kisa-Veikot ry
      4562 Torri-Tuominen Mari       Lohikosken Kisa-Veikot ry
      4563 Warwick        Minna      Kaipolan Vire ry
      4564 Yijälä         Kirsi      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.

N50   5048 Haikonen       Liisa      Mikkelin Kilpa-Veikot ry
4km   5049 Hirvelä        Arja       Jämsänkosken Ilves ry
      5050 Kemiläinen     Marja      Kiuruveden Urheilijat
      5051 Koivunurmi     Riitta     Kiuruveden Urheilijat
      5052 Luostarinen    Päivi      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      5053 Oikarinen      Kati       Runners Club ry
      5054 Ojanen         Anu        Hämeenlinnan Tarmo ry
      5055 Potila         Tarja      Kunto-Pirkat ry
      5056 Pyykönen       Kirsi-KaariSporttiveteraanit ry
      5057 Rajala         Marita     LahtiSport35+
      5058 Rantakokko     Eeva       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5059 Romppainen     Eeva       Suomussalmen Rasti
      5060 Soivanen       Satu       Mikkelin Kilpa-Veikot ry
      5061 Voutilainen    Tytti      Mikkelin Kilpa-Veikot ry
      5062 Yrjölä         Tuula      Hämeenlinnan Tarmo ry

N55   5525 Berg           Aino       Kunto-Pirkat ry
4km   5526 Huttunen       Tarja      LahtiSport35+
      5527 Kytöaho        Liisa      Raahen Sporttiveteraanit ry
      5528 Lahtinen       Anne       Kunto-Pirkat ry
      5529 Mörä-Leino     Anneli     Kensu
      5530 Murtomäki      Teija      LahtiSport35+
      5531 Nieminen       Eija       Mäntän Urheilijat ry
      5532 Pääkkönen      Sirpa      Sotkamon Jymy ry
      5533 Pihjala        Salme      Espoon Tapiot
      5534 Rostén         Mervi      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5535 Tenhu          Leena      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      5536 Teräväinen     Merja      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5537 Uusitalo       Hannele    Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      5538 Nurmi          Seija      Suomen Aikuisurheiluliitto ry

N60   6036 Karvonen       Pirjo      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4km   6037 Koskinen       Päivi      Tampereen Maratonklubi ry
      6038 Laakso         Sirkka     Hämeenlinnan Tarmo ry
      6039 Lauronen       Eeva       Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      6040 Patomäki       Ritva      Kunto-Pirkat ry
      6041 Rantakari      Helena     Raahen Sporttiveteraanit ry
      6042 Roppo          Kerttuli   LahtiSport35+
      6043 Tynkkynen      Mirjam     Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6044 Virtanen       Arja       Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry

N65   6525 Ahonen         Marjatta   Sporttiveteraanit ry
4km   6526 Huttunen       Kristiina  Säyneisen Salpa
      6527 Karjalainen    Kirsti     Kunto-Pirkat ry
      6528 Kumpula        Maija      Haukiputaan Veikot ry
      6529 Lahdenperä     Tuula      Idrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
      6530 Lintunen       Leila      Sporttiveteraanit ry
      6531 Mauno          Airi       Sporttiveteraanit ry
      6532 Ojala          Maija-LiisaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      6533 Piispanen      Seija      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
      6534 Saimovaara     Marjatta   LahtiSport35+
      6535 Salo           Sinikka    Kunto-Pirkat ry
      6536 Sepponen       Ulla       LahtiSport35+
      6537 Turunen        Seija      Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry

N70   7029 Holmberg       Varpu      Helsingin Kisa-Veikot
2km   7030 Janhunen       Inkeri     Virtain Urheilijat ry
      7031 Kaartinen      Leena      Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry
      7032 Karetie        Pirjo      Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
      7033 Kivistö        Hannele    Sporttiveteraanit ry
      7034 Laisi          Eeva       Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
      7035 Lehto          Liisa      Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
      7036 Marttila       Terttu     Toivakan Rivakka ry
      7037 Pihlajaniemi   Tellervo   Kunto-Pirkat ry
      7038 Piironen       Pirjo      Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
      7039 Rasimus        Riitta     Riihimäen Kiista-Veikot ry
      7040 Sandman        Ilona      Sporttiveteraanit ry
      7041 Vehnämäki      Tuulikki   Päijät-Hämeen Veteraaniurheilijat ry

N75   7512 Laurila        Hanna      Hämeenlinnan Tarmo ry
2km   7513 Nieminen       Eila       Sporttiveteraanit ry
      7514 Taipale        Marjatta   Toivakan Rivakka ry

N80   8008 Lattu          Elma       Sporttiveteraanit ry
1km   8009 Sopanen        Senni      Sporttiveteraanit ry