Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
11.05. klo 11:00 SM-maastot Ilmoittautuneet
Sarja  Nro  Sukunimi      Etunimi     Seura

M      11   Feuth         Thijs       Turun Urheiluliitto
12km   12   Haatainen     Jouni       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       13   Hallanaro     Marko       Esbo IF
       14   Hellström     Magnus      Sjundeå IF
       15   Hirsimäki     Juha        Lahden Ahkera
       16   Hukka         Sakari      Polvijärven Urheilijat
       17   Hytönen       Tommi       Kenttäurheilijat -58
       18   Jokinen       Tuomas      Turun Weikot Yleisurheilu
       19   Järvenpää     Jarkko      Tampereen Pyrintö
       20   Kaas          Jan         Gamlakarleby IF
       21   Kero          Jaakko      Turun Urheiluliitto
       22   Kero          Jukka       Turun Urheiluliitto
       23   Kirwa         Francis     Lahden Ahkera
        1   Korir         Lewis       IF Länken
       24   Kronberg      Patrick     IF Länken
        8   Kuorikoski    Petteri     Kuortaneen Kunto
       25   Kuusela       Mikko       Kenttäurheilijat -58
       26   Kärkkäinen    Matti       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       27   Lieto         Panu        Keuruun Kisailijat
       28   Lipiäinen     Lauri       Sjundeå IF
       29   Luoto         Mika        Turun Urheiluliitto
        3   Manninen      Henri       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       30   Metsälä       Juuso       Joensuun Kataja
       31   Muukkonen     Petteri     Sjundeå IF
       32   Nieminen      Jaakko      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       33   Niskanen      Iiro        Lempäälän Kisa
       34   Nisonen       Antti       Mikkelin Kilpa-Veikot
        6   Pajunen       Jere        Joensuun Kataja
       35   Partanen      Marko       Keuruun Kisailijat
       36   Peltoniemi    Ossi        Ylikiimingin Nuijamiehet
       37   Pennanen      Oskari      Joensuun Kataja
       38   Pesonen       Yrjö        Joensuun Kataja
       39   Piispa        Toni        Kenttäurheilijat -58
       40   Pyylampi      Tomi        Joensuun Kataja
       41   Rahkonen      Jukka       Polvijärven Urheilijat
        7   Randelin      Kimmo       Iisalmen Visa
        2   Rotich        Willy       IF Länken
       42   Salmenoja     Samuli      Liedon Luja
       43   Sellami       Gharbi      Polvijärven Urheilijat
       44   Suonpää       Lasse       Turun Weikot Yleisurheilu
       45   Sällinen      Mika        Gamlakarleby IF
       46   Taini         Matti       Seinäjoen Seudun Urheilijat
       47   Toivanen      Teemu       Leppävirran Viri
       48   Tolonen       Mikko       Oulun Pyrintö
       10   Tuokko        Marko       Naantalin Löyly
       49   Turkulainen   Sami        Parikkalan Urheilijat
       50   Utriainen     Ilkka       Turun Urheiluliitto
        4   Utriainen     Jussi       Lahden Ahkera
       51   Vanhanen      Jari        Sjundeå IF
       52   Vattulainen   Arttu       Joensuun Kataja
       53   Vesa-Matti    Seppälä     Turun Weikot Yleisurheilu
       54   Wihlman       Niklas      Pargas IF
       55   Virta         Mikko       Turun Weikot Yleisurheilu
       56   Välikorpi     Jari        Kenttäurheilijat -58

M      111  Ahola         Asmo        Endurance Ultrarunning Team Finland
4km    112  Areva         Aleksi      Turun Toverit
       113  Asikainen     Saku        Eurajoen Veikot
       114  Bergdahl      Mikael      IK Falken
       115  Brunila       Johannes    Turun Urheiluliitto
       116  Finnholm      Jimmy       IK Falken
       117  Flander       Frans-Anton Helsingin Kisa-Toverit
       118  Fox           Matthew     Viipurin Urheilijat
       109  Granberg      Hannu       Lahden Ahkera
       119  Haatainen     Matti       Kuopion Reipas ry
       120  Haatainen     Jouni       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       121  Hakala        Juuso       Porin Yleisurheilu
       122  Hakala        Antti       Kortesjärven Järvi-Veikot
       123  Harjamäki     Joonas      Viipurin Urheilijat
       124  Heikkinen     Janne       Kuopion Reipas ry
       125  Heittola      Tommi       Tampereen Urheilijat -38
       126  Hellström     Magnus      Sjundeå IF
       127  Henriksson    Jani        Pakilan Visa
       128  Hevonoja      Jani        Kylmäkosken Veikot
       129  Huusko        Samuli      Oulun Pyrintö
       130  Isola         Markus      Muurolan Kisaveikot
       131  Jantunen      Panu        Parikkalan Urheilijat
       132  Jeskanen      Juuso       Karhulan Katajaiset
       133  Julkunen      Jaakko      Lapin Veikot
       134  Järvelä       Juha        Sjundeå IF
       102  Järvenpää     Jarkko      Tampereen Pyrintö
       135  Kekki         Ossi        Lahden Ahkera
       136  Kero          Jukka       Turun Urheiluliitto
       137  Keskisalo     Jukka       Joensuun Kataja
       138  Klemola       Väinö       Kuopion Reipas ry
       139  Knif          Mikkel      IK Falken
       101  Korir         Lewis       IF Länken
       140  Kronberg      Patrick     IF Länken
       141  Kumpula       Juha-Pekka  Teuvan Rivakka
       107  Kärjä         Tapani      Kalajoen Junkkarit
       142  Laakso        Jaakko      Tampereen Pyrintö
       143  Lassila       Kimmo       Vetelin Urheilijat
       144  Lassila       Ari-Pekka   Vetelin Urheilijat
       145  Lehikoinen    Saku        Turun Urheiluliitto
       110  Lehtinen      Joonas      Turun Urheiluliitto
       106  Leinonen      Jaakko      Ylikiimingin Nuijamiehet
       146  Leppäsaajo    Jouni       Viipurin Urheilijat
       147  Lieto         Panu        Keuruun Kisailijat
       148  Lindahl       Anders      IF Länken
       104  Lindfors      Eetu        Karhulan Katajaiset
       149  Luoto         Severi      IF Länken
       150  Maamela       Sami        Anjalan Liitto
       151  Manninen      Henri       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       152  Martikainen   Tommi       Lempäälän Kisa
       153  Marttinen     Riku        Lahden Ahkera
       154  Metsälä       Juuso       Joensuun Kataja
       155  Männikkö      Antti       Kuivasjärven Aura
       156  Naskali       Riku-Antti  Lempäälän Kisa
       157  Nieminen      Jaakko      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       158  Nikkanen      Markku      Limingan Niittomiehet
       159  Nipuli        Juhamatti   Lahden Ahkera
       160  Nisonen       Antti       Mikkelin Kilpa-Veikot
       161  Nuikka        Asko        Kylmäkosken Veikot
       162  Nyrönen       Jouni       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       163  Ojapalo       Joona       Sjundeå IF
       164  Pellinen      Mikko       Teuvan Rivakka
       165  Peltoniemi    Niklas      Teuvan Rivakka
       166  Peltoniemi    Ossi        Ylikiimingin Nuijamiehet
       167  Pennanen      Oskari      Joensuun Kataja
       168  Penttinen     Topi        Lahden Ahkera
       103  Piipponen     Ilari       Karhulan Katajaiset
       169  Petäjäjärvi   Sami        Savonlinnan Riento
       170  Pulkkanen     Olli        Kuopion Reipas ry
       171  Pukema        Hannu-Pekka Rovaniemen Roadrunners
       172  Puttonen      Anssi       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       173  Pyylampi      Tomi        Joensuun Kataja
       174  Raittinen     Antti       Kurikan Ryhti
       175  Raittinen     Jussi       Kurikan Ryhti
       176  Rajamäki      Markus      Kuusankosken Urheiluseura
       177  Rauma         Matti       Turun Urheiluliitto
       178  Rehnström     Dennis      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       179  Ronnila       Reijo       Heinolan Isku
       180  Rossi         Jere        Joutsan Pommi
       181  Rotich        Willy       IF Länken
       182  Ruuth         Pasi        Pakilan Visa
       183  Rytkönen      Kalle       Pakilan Visa
       184  Räsänen       Jari        Joensuun Kataja
       185  Salminen      Ismo        Viipurin Urheilijat
       186  Salo          Jussi       Lempäälän Kisa
       187  Seppä         Esa         Lempäälän Kisa
       188  Sipilä        Pyry        Sjundeå IF
       189  Strandvall    Matias      Tampereen Pyrintö
       190  Strömsholm    Jani        Kenttäurheilijat -58
       191  Taini         Antti       Ylikiimingin Nuijamiehet
       192  Toivari       Maunu       Turun Urheiluliitto
       193  Träskelin     Joakim      Vasa IS
       194  Tuokko        Marko       Naantalin Löyly
       195  Ukonmaanaho   Janne       Ylikiimingin Nuijamiehet
       196  Utriainen     Jussi       Lahden Ahkera
       197  Vanhanen      Jari        Sjundeå IF
       198  Varis         Kari        Joensuun Kataja
       199  Vattulainen   Arttu       Joensuun Kataja
       200  Vesa-Matti    Seppälä     Turun Weikot Yleisurheilu
       201  Vuorinen      Lauri       Karhulan Katajaiset
       202  Välitalo      Ilkka-Petri Muurolan Kisaveikot
       791  Huhtala       Pasi        Teivo Stayers

P15    203  Aden          Sakariye    Helsingfors IFK
4km    204  Aho           Aaro        Valkeakosken Haka
       205  Akbari        Ashgar      Turun Urheiluliitto
       206  Arhola        Valtteri    Kenttäurheilijat -58
       207  Asklöf        Henrik      Espoon Tapiot
       208  Björkendahl   Carl-VilhelmBorgå Akilles
       209  Engblom       Casimir     Helsingfors IFK
       210  Fagerström    Tobias      IF Raseborg
       211  Haiko         Saku        Rekolan Raikas
       212  Hakala        Aarne       Pyhäselän Urheilijat
       213  Harakka       Johannes    Leppävirran Viri
       214  Hautala       Wilho       Lahden Ahkera
       215  Hava          Joni        Kenttäurheilijat -58
       216  Heikkilä      Niklas      Kuusankosken Urheiluseura
       217  Heikkinen     Joni        Oulun Pyrintö
       218  Heinonen      Waltteri    Laitilan Jyske
       219  Helenius      Vilho       Nokian Urheilijat
       220  Helkama       Niilo       Salon Vilpas
       221  Hellman       Aleksi      Liedon Parma
       222  Hurskainen    Joona       Polvijärven Urheilijat
       223  Hyrkäs        Jaakko      Lempäälän Kisa
       224  Hyvärinen     Roope       Rauman Urheilijat
       225  Hämäläinen    Ville       Sulkavan Urheilijat -41
       226  Ingman        Erik        IF Raseborg
       227  Jalkanen      Robin       Porvoon Urheilijat
       228  Joenperä      Visa        Ylöjärven Urheilijat
       229  Kahilainen    Otto        Kenttäurheilijat -58
       230  Kanerva       Antti       Forssan Salama
       231  Kanerva       Janne       Lahden Ahkera
       232  Kataja-Rahko  Lauri       Seinäjoen Seudun Urheilijat
       233  Kauppila      Simo        Nurmijärven Yleisurheilu
       234  Kekkonen      Elmo        Turun Urheiluliitto
       235  Kilpeläinen   Vilho       Piikkiön Kehitys
       236  Kinnala       Ville       Turun Urheiluliitto
       237  Kivelä        Aleksi      Lempäälän Kisa
       238  Kohtaniemi    Ravinder    Ykspihlajan Reima
       239  Kokkinen      Leevi       Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       240  Kokkinen      Peetu       Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       241  Koponen       Tomi        Maaningan Mahti
       242  Korhonen      Iiro        Tampereen Pyrintö
       243  Kotila        Eemeli      Toholammin Urheilijat
       244  Kotiranta     Mika        Joensuun Kataja
       245  Kuuttinen     Patrik      IF Kraft
       246  Kuva          Lassi       Lahden Ahkera
       247  Kytölä        Kim         Esbo IF
       248  Lainto        Niklas      Turun Urheiluliitto
       249  Lampinen      Juuso       Mikkelin Kilpa-Veikot
       250  Lehtiaho      Matias      Turun Urheiluliitto
       251  Lehtinen      Miika       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       252  Lehto         Tomi        Espoon Tapiot
       253  Lehtonen      Valtteri    Turun Urheiluliitto
       254  Lindberg      Peik        Turun Urheiluliitto
       255  Lindholm      Eetu        Turun Urheiluliitto
       256  Lindholm      Kevin       Lovisa Tor
       257  Lönnström     Eric        Porvoon Urheilijat
       258  Mandelin      Max         Espoon Tapiot
       259  Mannonen      Ville       Pakilan Veto
       260  Marekwia      Lauri       Espoon Tapiot
       261  Meriläinen    Matias      Nurmijärven Yleisurheilu
       262  Mäenpää       Valtteri    Lempäälän Kisa
       263  Määttänen     Jaakko      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       264  Panttila      Santtu      Teuvan Rivakka
       265  Parantainen   Kalle       Viipurin Urheilijat
       266  Parikka       Severi      Lahden Ahkera
       267  Peltola       Teemu       Längelmäen Urheilijat
       268  Pennanen      Aleksi      Leppävirran Viri
       269  Rantahalvari  Leo         Säkylän Urheilijat
       270  Rantahalvari  Onni        Säkylän Urheilijat
       271  Rauhansalo    Joni        Valkeakosken Haka
       272  Sallinen      Elias       Valkeakosken Haka
       273  Salonen       Artturi     Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       274  Seppälä       Tuomas      Säkylän Urheilijat
       275  Sevelius      Ville       Porvoon Urheilijat
       276  Siekkinen     Patrik      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       277  Simanainen    Arttu       Joensuun Kataja
       278  Sivosavi      Juho-Kusti  Turun Weikot Yleisurheilu
       279  Svartsjö      Alex        IF Femman
       280  Tallbacka     Anton       Helsingfors IFK
       281  Talsi         Emil        IF Raseborg
       282  Tirroniemi    Iikka       Veitsiluodon Kisaveikot
       283  Tuura         Ville       Haapajärven Kiilat
       284  Uusitalo      Elmeri      Nurmijärven Yleisurheilu
       285  Uusitalo      Tuomas      Espoon Tapiot
       286  Vakkila       Ville       Kenttäurheilijat -58
       287  Valoranta     Pietari     Jyväskylän Kenttäurheilijat
       288  Virolainen    Aapo        Nurmijärven Yleisurheilu
       289  Vuori         Justus      Turun Urheiluliitto
       290  Vänttinen     Christian   Raision Kuula
       291  Väänänen      Veikka      Espoon Tapiot
       292  Yousfi        Abdoullah   Turun Urheiluliitto

M17    293  af Hällström  Fabian      Helsingfors IFK
4km    294  Alanenpää     Janne       Aavasaksan Urheilijat
       295  Alanko        Markus      Helsingin Tarmo
       296  Alen          Jere        Karkkilan Pojat
       297  Antikainen    Pekka       Kaarinan Ura
       298  Eerola        Teemu       Tampereen Pyrintö
       299  Erkkilä       Henri       Kenttäurheilijat -58
       300  Eskola        Jussi       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       301  Haavisto      Olli        Nokian Urheilijat
       302  Heikkilä      Tuomas      Mäntsälän Urheilijat
       303  Heikkilä      Ollipekka   IF Raseborg
       304  Heikkinen     Valtteri    Vehkalahden Veikot
       305  Heimonen      Aleksi      Tampereen Urheilijat -38
       306  Heinonen      Eero        Forssan Salama
       307  Hiidenhovi    Aleks       Forssan Salama
       308  Hirvelä       Jussi       Rekolan Raikas
       309  Hirvonen      Mikko       Kuopion Reipas ry
       310  Holopainen    Vili        Kuopion Reipas ry
       311  Huila         Joona       Euran Raiku
       312  Huotari       Mika        Kenttäurheilijat -58
       313  Hussa         Samuli      Haapaveden Urheilijat
       314  Häikiö        Amos        Helsingin Tarmo
       315  Hämäläinen    Konsta      Sulkavan Urheilijat -41
       316  Härkönen      Aleksi      Pudasjärven Urheilijat
       317  Ibrahim       Ahmed       Helsingfors IFK
       318  Ihamäki       Antti       Alajärven Ankkurit
       319  Jalli         Eero        Forssan Salama
       320  Johansson     Fhilip      Gamlakarleby IF
       321  Julkunen      Aaro        Forssan Salama
       322  Järvelin      Atte        Lempäälän Kisa
       323  Kaario        Otto        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       324  Karjalainen   Jiri        Joensuun Kataja
       325  Kettunen      Okko        Karhulan Katajaiset
       326  Klemetti      Mico        Hyvinkään seudun Urheilijat
       327  Kohtaniemi    Naveen      Ykspihlajan Reima
       328  Korhonen      Miikka      Tampereen Pyrintö
       329  Koskenmäki    Erno        Porvoon Urheilijat
       330  Kuusimaa      Akseli      Karhulan Katajaiset
       331  Laakkonen     Aarni       Helsingin Tarmo
       332  Laaksonen     Arttu       Salon Vilpas
       333  Lahtinen      Topi        Tampereen Urheilijat -38
       334  Lahtinen      Manu        Tampereen Urheilijat -38
       335  Lahtinen      Vesa        Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       336  Lapila        Eero        Liedon Luja
       337  Lehtinen      Antti       Karhulan Katajaiset
       338  Lindahl       Jesper      Porvoon Urheilijat
       339  Lindström     Mark        Helsingfors IFK
       340  Luoma         Eetu        Kälviän Tarmo
       341  Lönnström     Emil        Porvoon Urheilijat
       342  Mohamud       Hamza       Helsingfors IFK
       343  Moilanen      Lasse       Pudasjärven Urheilijat
       344  Mustonen      Vili        Tampereen Pyrintö
       345  Mustonen      Pyry        Tampereen Pyrintö
       346  Mutanen       Aapo        Lahden Ahkera
       347  Niemi         Jere        Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       348  Niemi         Olli        Kangasalan Kisa
       349  Nieminen      Pyry        Mynämäen Isku
       350  Nikander      Markus      Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       351  Niskanen      Valtteri    Lempäälän Kisa
       352  Nurmi         Veikko      Tampereen Pyrintö
       353  Nurminen      Jani        Valkeakosken Haka
       354  Ojanaho       Olli        Lapin Lukko
       355  Parantainen   Ville       Viipurin Urheilijat
       356  Paukkeri      Jarkko      Limingan Niittomiehet
       357  Pernu         Lari        Sjundeå IF
       358  Pitkänen      Konsta      Tampereen Pyrintö
       359  Puputti       Tuomas      IF Raseborg
       360  Puranen       Konsta      Tampereen Pyrintö
       361  Purhonen      Mikko       Espoon Tapiot
       362  Puutio        Konsta      Ykspihlajan Reima
       363  Pyssysalo     Anton       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       364  Rahkola       Mikko       Lapin Lukko
       365  Ranta         Jaakko      Yleisurheilu-Team
       366  Reijonen      Kasperi     Porvoon Urheilijat
       367  Rintala       Niku        Teuvan Rivakka
       368  Ruohola       Akseli      Liedon Parma
       369  Ryynänen      Robin       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       370  Salmenkylä    Anton       Helsingin Kisa-Veikot
       371  Sandell       Kevin       IK Falken
       372  Schmid        Arman       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       373  Sevelius      Emil        Porvoon Urheilijat
       374  Siltanen      Lauri       Helsingfors IFK
       375  Siltanen      Simo        Salon Vilpas
       376  Simola        Paavo       Forssan Salama
       377  Stenberg      Jonathan    Helsingfors IFK
       378  Strömsholm    Robert      Tampereen Urheilijat -38
       379  Sulisalo      Samuli      Lapin Lukko
       380  Syrjäläinen   Topi        Sjundeå IF
       381  Tervala       Miska       Forssan Salama
       382  Toikka        Max         Sjundeå IF
       383  Toivanen      Elmeri      IF Raseborg
       384  Toivonen      Eevert      Forssan Salama
       385  Toppari       Oskari      Espoon Tapiot
       386  Tulonen       Benjamin    IF Raseborg
       387  Turtiainen    Jari        Savonlinnan Riento
       388  Tynys         Joona       Forssan Salama
       389  Tyrväinen     Tatu        Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       390  Untinen       Olli        Kalajoen Junkkarit
       391  Visala        Teemu       Valkeakosken Haka
       392  Visuri        Ilari       Helsingfors IFK
       393  Åström        Hugo        Helsingfors IFK

M19    394  Ahola         Joonas      Mikkelin Kilpa-Veikot
6km    395  Ahola         Topias      Mikkelin Kilpa-Veikot
       396  Bengs         Jesper      Vasa IS
       397  Björklöf      Tomas       Karjaan Ura
       398  Haarala       Juuso       Gamlakarleby IF
       399  Hagiali       Liiban      Espoon Tapiot
       400  Hanhela       Samu        Limingan Niittomiehet
       401  Heiskanen     Sami        Kenttäurheilijat -58
       402  Hollanti      Juuso       Gamlakarleby IF
       403  Huostila      Anssi       Lammin Säkiä
       404  Hyvönen       Arvi        Lapin Lukko
       405  Hänninen      Sami        Kuopion Reipas ry
       406  Kalliokoski   Jooseppi    Perhon Kiri
       407  Kangas        Veli        IF Raseborg
       408  Karkkulainen  Jussi       Pyhäselän Urheilijat
       409  Karppinen     Aleksi      Laitasaaren Veto
       410  Kommio        Jere        Janakkalan Jana
       411  Kortetmaa     Aleksi      Toholammin Urheilijat
       412  Kulagin       Artur       Helsingin Kisa-Toverit
       413  Kuukka        Anton       Tampereen Pyrintö
       414  Kymäläinen    Henrik      Espoon Tapiot
       415  Kyrölä        Markus      Lempäälän Kisa
       416  Lampinen      Ville       IF Raseborg
       417  Lehto         Elias       Karjaan Ura
       418  Lehto         Linus       Karjaan Ura
       419  Lehtokannas   Lassi       Forssan Salama
       420  Liipo         Arttu       Oulun Pyrintö
       421  Lindberg      Mikko       Someron Esa
       422  Lipiäinen     Kalle       Imatran Urheilijat
       423  Lipsanen      Jeremias    Mikkelin Kilpa-Veikot
       424  Loukkalahti   Vilho       IF Raseborg
       425  Lyytikäinen   Osku        Imatran Urheilijat
       426  Mielonen      Lauri       Kuopion Reipas ry
       427  Miettinen     Jesse       Karttulan Urheilijat
       428  Mikkonen      Samu        Kuopion Reipas ry
       429  Moilanen      Pauli       Lapin Lukko
       430  Penttilä      Iiro        Gamlakarleby IF
       431  Raikunen      Samuli      Liedon Parma
       432  Raitanen      Topi        Sjundeå IF
       433  Rantanen      Mikael      Tampereen Urheilijat -38
       434  Rehn          Dennis      IF Raseborg
       435  Rinne         Joonas      Saarijärven Pullistus
       436  Ruohola       Aaro        Liedon Parma
       437  Ruokamo       Alexi       Posion Pyrintö
       438  Ruostetsaari  Pauli       Gamlakarleby IF
       439  Rönkkö        Juho        Vieremän Koitto
       440  Saleva        Eero        Sjundeå IF
       441  Salopelto     Atso        Imatran Urheilijat
       442  Sarasmaa      Valtteri    Espoon Tapiot
       443  Seilonen      Antti       Noormarkun Nopsa
       444  Silvennoinen  Santeri     Joensuun Kataja
       445  Sundén        Marc        IF Sibbo-Vargarna
       446  Suominen      Eemeli      IF Raseborg
       447  Syrjäläinen   Arttu       Sjundeå IF
       448  Talvinen      Arto        IF Raseborg
       449  Tenhunen      Miika       Nivalan Urheilijat
       450  Uussaari      Erik        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
       451  Vendelin      Marko       IF Raseborg
       452  Virkkala      Joni        Gamlakarleby IF
       453  Vuorela       Markus      Kankaanpään Seudun Leisku

M22    454  Elo           Markku      Turun Urheiluliitto
6km    455  Haiko         Aki         Rekolan Raikas
       456  Heikkilä      Ville       Lammin Säkiä
       457  Huhtinen      Mikko       Sjundeå IF
       458  Huuskonen     Jussi       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       459  Hämäläinen    Markus      Haminan Ponteva
       460  Härkönen      Oscar       Espoon Tapiot
       461  Joukas        Juuso       Yläneen Kiri
       462  Jurvakainen   Tuukka      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       463  Jussila       Ville       Iin Urheilijat
       464  Keskipoikela  Kalle       Arctic Athletics Rovaniemi
       465  Kirmula       Miika       Turun Urheiluliitto
       466  Knuuttila     Mikko       Lahden Ahkera
       467  Koskinen      Roope       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       468  Kronberg      Christian   IF Länken
       469  Kuukka        Elias       Tampereen Pyrintö
       470  Laukkarinen   Jesse       Sjundeå IF
       471  Leskinen      Antti-Pekka Sjundeå IF
       472  Loukkalahti   Otto        IF Raseborg
       473  Moilanen      Janne       Pudasjärven Urheilijat
       474  Mäki-Heikkilä Rikhard     IF Länken
       475  Nerg          Samu        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       476  Niemelä       Aleksi      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       477  Niemi         Jari        Rekolan Raikas
       478  Ojansivu      Antti       Teivo Stayers
       479  Parkkinen     Ville       Kuivasjärven Aura
       480  Peltoniemi    Niklas      Teuvan Rivakka
       481  Pohjanvirta   Mikko       Rekolan Raikas
       482  Räsänen       Markus      Nilsiän Nujakka
       483  Sainio        Santeri     Kangasalan Kisa
       484  Selenius      Andreas     IF Raseborg
       485  Siikaluoma    Martti      Lahden Ahkera
       486  Siirde        Geir        Helsingin Kisa-Toverit
       487  Sipponen      Jere        Turun Urheiluliitto
       488  Suominen      Ville       IF Länken
       489  Tiiro         Matias      Iin Urheilijat
       490  Valtonen      Luukas      IF Raseborg
       491  Vesanto       Anssi       IF Raseborg
       492  Viholainen    Eeli        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       493  Vilkman       Konsta      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       494  Visuri        Kerkko      Helsingfors IFK
       495  Vuollet       Eino        Arctic Athletics Rovaniemi
       496  Ylisaukko-Oja Jani        Arctic Athletics Rovaniemi

N      511  Ahervo        Eeva        Kenttäurheilijat -58
6km    512  Ala-Pöntiö    Johanna     Kälviän Tarmo
       513  Alusniemi     Sini        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       514  Bergdahl      Mari        Kälviän Tarmo
       507  Chydenius     Nina        Viipurin Urheilijat
       501  Eriksson      Sandra      IK Falken
       515  Haka-Risku    Minna       Vammalan seudun Voima
       516  Hannikainen   Hanna-Mari  Lahden Ahkera
       517  Hartikainen   Eija        Mikkelin Kilpa-Veikot
       518  Heikkinen     Anna-Elina  Jyväskylän Kenttäurheilijat
       519  Heino         Janina      Nakkilan Vire
       520  Hemminki      Anni        Rovaniemen Roadrunners
       521  Hyyppä        Mari        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       522  Ilomäki       Kirsti      Lahden Ahkera
       523  Järvelä       Katja       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       524  Kainulainen   Angela      Vammalan seudun Voima
       525  Katajisto     Anu         Viipurin Urheilijat
       526  Kellokoski-KarEija        Vetelin Urheilijat
       527  Kero          Andreina    Turun Urheiluliitto
       528  Klemelä       Sanni       Forssan Salama
       529  Knutar        Päivi       Kälviän Tarmo
       530  Knuuti        Anna-Mari   Forssan Salama
       531  Kokko         Päivi       Helsingin Jyry
       532  Kullberg      Sanna       Kenttäurheilijat -58
       533  Kykyri        Johanna     Kälviän Tarmo
       534  Laakkonen     Mari        Pudasjärven Urheilijat
       535  Lehtonen      Anni        Kuopion Reipas ry
       536  Leikas        Minna       Mikkelin Kilpa-Veikot
       537  Leivo         Jaana       Kenttäurheilijat -58
       538  Lindholm      Johanna     Lovisa Tor
       539  Lähteenmäki   Krista      Ikaalisten Urheilijat
       540  Miettinen     Suvi        Turun Urheiluliitto
       541  Monto         Jonna       Savonlinnan Riento
       542  Murtorinne    Maria       Kuopion Reipas ry
       543  Mustonen      Kukka-MaariaKenttäurheilijat -58
       544  Mustonen      Katja       Koiviston Kipinä
       545  Mäkelä        Janica      Forssan Salama
       546  Mäki          Kristiina   Lahden Ahkera
       547  Mäkinen       Henna       Karhulan Katajaiset
       548  Niittynen     Marjo       Forssan Salama
       549  Norrgrann     Saara       IF Länken
       550  Oksanen       Pauliina    Jyväskylän Kenttäurheilijat
       551  Pajunen       Laura       Mikkelin Kilpa-Veikot
       502  Peiponen      Johanna     Rovaniemen Lappi
       552  Pura          Anni        Forssan Salama
       553  Railio        Jonna       Helsingin Kisa-Veikot
       554  Salminen      Laura       Viipurin Urheilijat
       555  Sandell-HyväriAnnemari    Forssan Salama
       556  Sointu        Laura       Tampereen Urheilijat -38
       557  Soivanen      Satu        Mikkelin Kilpa-Veikot
       558  Syvälä        Minna       Espoon Tapiot
       559  Sällinen      Johanna     Turun Urheiluliitto
       509  Taipale       Tiia        Turun Urheiluliitto
       560  Tofferi       Henni       Viipurin Urheilijat
       561  Tukiainen     Paula       Kenttäurheilijat -58
       505  Tuominen      Mira        Valkeakosken Haka
       562  Tyni          Kaisa       Haminan Ponteva
       563  Utriainen     Pauliina    Lahden Ahkera
       564  Virtanen      Niina       Lahden Ahkera
       565  Välimaa       Jonna       Vammalan seudun Voima

T15    566  Alasaukko-Oja Meri        Kenttäurheilijat -58
4km    567  Alenius       Pauliina    Mikkelin Kilpa-Veikot
       568  Ankkuri       Anni-Sofia  Seinäjoen Seudun Urheilijat
       569  Eerola        Lotta       Tampereen Pyrintö
       570  Ervast        Maria       Turun Urheiluliitto
       571  Forsell       Saara       Hämeenlinnan Tarmo
       572  Forss         Jemina      Tampereen Pyrintö
       573  Färm          Heidi       Porin Yleisurheilu
       574  Gauriloff     Katri       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       575  Haara         Laura       Lahden Ahkera
       576  Haataja       Sanni       Esbo IF
       577  Hakkila       Aino        Espoon Tapiot
       578  Heikkilä      Tuuli       Veikkolan Veikot
       579  Heiskanen     Essi        Kenttäurheilijat -58
       580  Heiskanen     Kia         Pyhtään Yritys
       581  Hiltunen      Elli        Varkauden Kenttä-Veikot
       582  Holopainen    Laura       Kuopion Reipas ry
       583  Hyvärinen     Ella        Lahden Ahkera
       584  Hyytiäinen    Alisa       Karhulan Katajaiset
       585  Hämäläinen    Rosa-Maria  Suolahden Urho
       586  Ikonen        Heini       Hankasalmen Hanka
       587  Isola         Saana       Tampereen Pyrintö
       588  Itkonen       Evita       Porvoon Urheilijat
       589  Jalkanen      Ada         Porvoon Urheilijat
       590  Joronen       Reetta      Savonlinnan Riento
       591  Jyrkinen      Ella        Lappeenrannan Urheilu-Miehet
       592  Järvinen      Viola       Turun Urheiluliitto
       593  Kalliokoski   Loviisa     Perhon Kiri
       594  Karsikas      Neea        Hämeenlinnan Tarmo
       595  Katajalaakso  Emma        Kannuksen Ura
       596  Katajamäki    Sonja       IF Nykarlebynejden
       597  Keinonen      Kiia        Tampereen Pyrintö
       598  Keränen       Maija       Hämeenlinnan Tarmo
       599  Keränen       Jenni       Hämeenlinnan Tarmo
       600  Kivenmäki     Sara        Kuortaneen Kunto
       601  Klemettinen   Kaisa       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       602  Kuivalahti    Nelly       Tampereen Pyrintö
       603  Kukonlehto    Hilda       Valkeakosken Haka
       604  Kuljukka      Aino        Lahden Ahkera
       605  Kupari        Noora       Seinäjoen Seudun Urheilijat
       606  Kuusinen      Sanni       Janakkalan Jana
       607  Kähärä        Jasmin      Mikkelin Kilpa-Veikot
       608  Laakkonen     Johanna     Kuopion Reipas ry
       609  Laakso        Maisa       IF Drott
       610  Lahtinen      Sonja       Valkeakosken Haka
       611  Laukkanen     Silja       Borgå Akilles
       612  Lehikoinen    Viivi       Helsingfors IFK
       613  Lilja         Andrea      IF Länken
       614  Liski         Rebekka     Turun Urheiluliitto
       615  Lukin         Mette       Kuopion Reipas ry
       616  Löf           Roosa       Kalajoen Junkkarit
       617  Mahkonen      Anniina     Toijalan Vauhti
       618  Mensonen      Veera       Maaningan Mahti
       619  Metzner       Emma        IF Raseborg
       620  Mielonen      Riikka      Kuopion Reipas ry
       621  Moilanen      Katriina    Heinolan Isku
       622  Moisio        Iiris       Kuopion Reipas ry
       623  Mäki-Panula   Tiina       Seinäjoen Seudun Urheilijat
       624  Möller        Siiri       Suolahden Urho
       625  Niemi         Pinja       Porvoon Urheilijat
       626  Nieminen      Elina       Suolahden Urho
       627  Nummi         Samina      Espoon Tapiot
       628  Nurminen      Inka        Jyväskylän Kenttäurheilijat
       629  Oilinki       Kia         Kenttäurheilijat -58
       630  Pakola        Jonna       Kosken Kaiku
       631  Penttinen     Sunna       Turun Urheiluliitto
       632  Perkiö        Riina       Espoon Tapiot
       633  Pietiläinen   Frida       Porin Yleisurheilu
       634  Pulkkinen     Erika       Vehmaisten Urheilijat
       635  Puranen       Tiina       IF Drott
       636  Rainio        Siiri       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       637  Rajamäki      Josefine    Vaasan Toverit
       638  Ranta         Venla       Lempäälän Kisa
       639  Rantanen      Essi        Mynämäen Isku
       640  Riihikoski    Henriikka   Vehmaisten Urheilijat
       641  Romberg       Lina        Porvoon Urheilijat
       642  Ruokonen      Sara-Elise  Kuusjoen Humu
       643  Salonen       Tuuli       Sysmän Sisu
       644  Sarin         Anselika    Forssan Salama
       645  Seppä         Milla       Suolahden Urho
       646  Sikkinen      Aino        Tampereen Pyrintö
       647  Sillanpää     Saara       Forssan Salama
       648  Smidtslund    Janita      Porvoon Urheilijat
       649  Snäll         Astrid      Forssan Salama
       650  Stark         Alexandra   Vasa IS
       651  Stenberg      Sofia       Porin Yleisurheilu
       652  Sumuvuori     Lotta       Seinäjoen Seudun Urheilijat
       653  Suomalainen   Alina       Kuortaneen Kunto
       654  Sydänmaa      Oona        Anjalan Liitto
       655  Tivinen       Noora       Mikkelin Kilpa-Veikot
       656  Tulonen       Jenna       IF Raseborg
       657  Vehmasto      Matilda     Porin Yleisurheilu
       658  Westerlund    Erika       IF Drott
       659  Viholainen    Elisa       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       660  Voutilainen   Minna       Kuopion Reipas ry
       661  Voutilainen   Viivi       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       662  Vuorio        Ester       Janakkalan Jana
       663  Välkki        Lotta       Vehmaisten Urheilijat
       664  Österblad     Cecilia     Vasa IS

N17    665  Alakoski      Anni        Forssan Salama
4km    666  Alatalo       Sanni       Tampereen Pyrintö
       667  Andersson     Ida         Nurmijärven Yleisurheilu
       668  Annala        Vilma       Kangasalan Kisa
       669  Cederberg     Ida-Marie   Pargas IF
       670  Escartin      Elva        Espoon Tapiot
       671  Haanpää       Anni        Tampereen Pyrintö
       672  Haikonen      Anna-Leena  Mikkelin Kilpa-Veikot
       673  Hakala        Anniina     Porin Yleisurheilu
       674  Heikkinen     Elina       Oulun Pyrintö
       675  Holappa       Elli        Nastolan Naseva
       676  Huttunen      Eveliina    Savonlinnan Riento
       677  Hyvärinen     Anna        Turun Urheiluliitto
       678  Hyvärinen     Roosa       Lahden Ahkera
       679  Immonen       Ella        Nastolan Naseva
       680  Jaakkola      Jolana      Virtain Urheilijat
       681  Jahkola       Janina      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       682  Jalkanen      Emma        Porvoon Urheilijat
       683  Juva          Jonna       Salon Vilpas
       684  Jyrkinen      Emma        Lappeenrannan Urheilu-Miehet
       685  Karlsson      Lycke       Vasa IS
       686  Kilpi         Rosa        Oulun Pyrintö
       687  Kinnala       Venla       Turun Urheiluliitto
       688  Kivelä        Essi        Espoon Tapiot
       689  Klemettinen   Veera       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       690  Koivunen      Jasmin      Esbo IF
       691  Kontkanen     Ronja       Tampereen Pyrintö
       692  Koskela       Sanna       Ilmajoen Kisailijat
       693  Kovanen       Maiju       Laukaan Urheilijat
       694  Kuuttinen     Heidi       IF Kraft
       695  Lehtilä       Lumikki     Lempäälän Kisa
       696  Lehtonen      Kaarina     Hyvinkään seudun Urheilijat
       697  Leponiemi     Klaara      Lempäälän Kisa
       698  Leppikorpi    Linda       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       699  Leppimaa      Noora       Lempäälän Kisa
       700  Linkovuori    Eeva        Lahden Ahkera
       701  Löf           Ninni       Kalajoen Junkkarit
       702  Martikainen   Karoliina   IF Sibbo-Vargarna
       703  Mast          Sofia       Nastolan Naseva
       704  Miettinen     Cindy       Turun Urheiluliitto
       705  Mononen       Emma        Helsingin Tarmo
       706  Myötyri       Ellinoora   Nokian Urheilijat
       707  Mäkinen       Riikka      Mäntsälän Urheilijat
       708  Nakolinna     Laura       Turun Urheiluliitto
       709  Niemi         Janette     Haminan Ponteva
       710  Nordlund      Nelli       Eurajoen Veikot
       711  Norrbacka     Sanni       Hyvinkään seudun Urheilijat
       712  Nummela       Liinu       Mäntsälän Urheilijat
       713  Nummi         Taika       Espoon Tapiot
       714  Nurmi         Enni        Espoon Tapiot
       715  Nurminen      Laura       Mäntsälän Urheilijat
       716  Nurminen      Jutta       Valkeakosken Haka
       717  Nymalm        Amy         Nagu IF
       718  Nyyssönen     Jasmin      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       719  Oikarinen     Pauliina    Paltamon Urheilijat
       720  Olander       Laura       Someron Esa
       721  Paqvalen      Josefina    Esbo IF
       722  Pelkonen      Roosa       Mäntsälän Urheilijat
       723  Peltoniemi    Vilja       Kaustisen Pohjan-Veikot
       724  Piippo        Eveliina    Tampereen Pyrintö
       725  Piksilä       Erica       Helsingfors IFK
       726  Plit          Heidi       Espoon Tapiot
       727  Puikkonen     Janika      Jyväskylän Kenttäurheilijat
       728  Rahkola       Ella-Noora  Lapin Lukko
       729  Rintanen      Heini       Kangasalan Kisa
       730  Rontu         Nella       Salon Vilpas
       731  Räsänen       Johanna     Nilsiän Nujakka
       732  Saalo         Hanna-Mari  Hyvinkään seudun Urheilijat
       733  Sederholm     Mila        Lappeenrannan Urheilu-Miehet
       734  Seppä         Saija       Suolahden Urho
       735  Ståhlberg     Emilia      Track and Field Espoo
       736  Sundman       Josefina    IF Raseborg
       737  Talvitie      Jenni       Ilmajoen Kisailijat
       738  Talvitie      Laura       Ilmajoen Kisailijat
       739  Uski          Hanna       Turun Urheiluliitto
       740  Vainio        Alisa       Lappeenrannan Urheilu-Miehet
       741  Westerlund    Hanna       IF Drott
       742  Vikman        Sonja       Turun Urheiluliitto
       743  Vuori         Emilia      Salon Vilpas
       744  Vähähyyppä    Jenna       Kälviän Tarmo
       745  Väistö        Roosa       Leppävirran Viri

N19    746  Aaltomaa      Sonja       Helsingin Kisa-Veikot
4km    747  Gröndahl      Antonia     Turun Urheiluliitto
       748  Grönroos      Wilma       Turun Urheiluliitto
       749  Haataja       Anna        Lapin Lukko
       750  Halonen       Johanna     Porvoon Urheilijat
       751  Harala        Linnea      Someron Esa
       752  Heikkilä      Venla       Mäntsälän Urheilijat
       753  Hietanen      Pinja       Kuusankosken Urheiluseura
       754  Hukka         Minttu      Karhulan Katajaiset
       755  Hulkkonen     Niina       Kenttäurheilijat -58
       756  Huttunen      Petra       Someron Esa
       757  Hyyppä        Emma        Lahden Ahkera
       758  Hyyrynen      Noora       Lahden Ahkera
       759  Hämäläinen    Roosa       Kälviän Tarmo
       760  Jokela        Emmi        Vammalan seudun Voima
       761  Julkunen      Sonja       Tampereen Pyrintö
       762  Kivenmäki     Aino        Kuortaneen Kunto
       763  Kivikko       Tiina       Lahden Ahkera
       764  Korhonen      Miia        Forssan Salama
       765  Korpela       Julia       Raahen Vesa
       766  Lausmaa       Hanna       Oulun Pyrintö
       767  Leivo         Nina        Helsingfors IFK
       768  Lindholm      Krista      Karhulan Katajaiset
       769  Manderbacka   Hanne       IF Femman
       770  Marjaniemi    Roosa       Noormarkun Nopsa
       771  Matintalo     Johanna     Turun Urheiluliitto
       772  Muinonen      Sofia       Espoon Tapiot
       773  Mäkinen       Pauliina    Ylöjärven Urheilijat
       774  Otsamo        Pihla       Sjundeå IF
       775  Rantanen      Emilia      Mynämäen Isku
       776  Rantanen      Roosa       Karhulan Katajaiset
       777  Rantanen      Nelli       Karhulan Katajaiset
       778  Räisänen      Noora       Raahen Vesa
       779  Saari         Anna-Kaisa  Ylivieskan Kuula
       780  Seitsonen     Stina       Raision Kuula
       781  Sjöstedt      Åsa         Helsingfors IFK
       782  Taipalus      Sanni       Lehtimäen Jyske
       783  Tokola        Linnea      Vammalan seudun Voima
       784  Ukskoski      Karoliina   Perhon Kiri
       785  Uusitalo      Amanda      Someron Esa
       786  Wallenius     Noora       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
       787  Viitamaa      Marianne    Vammalan seudun Voima
       788  Virtanen      Amanda      Uudenkaupungin Kenttäkarhut
       789  Von Schoultz  Katja       Helsingfors IFK
       790  Yahya         Sarah       Helsingin Kisa-Toverit

N22    60   Eklund        Emilia      Turun Urheiluliitto
4km    61   Haataja       Iida        Lapin Lukko
       62   Hakala        Emma        Helsingfors IFK
       63   Hirvonen      Eveliina    Turun Urheiluliitto
       64   Hokkanen      Pihla       Savonlinnan Riento
       65   Holopainen    Aurora      Porvoon Urheilijat
       66   Horn          Nora        Porvoon Urheilijat
       67   Huostila      Anna        Oriveden Ponnistus
       68   Hyvärinen     Emilia      Lahden Ahkera
       69   Ilmoni        Rafaela     Helsingfors IFK
       70   Karkkulainen  Laura       Pyhäselän Urheilijat
       71   Karvonen      Sara        Sjundeå IF
       72   Kivelä        Sanni       Turun Urheiluliitto
       73   Kymäläinen    Sanni       Tampereen Pyrintö
       74   Lahtinen      Roosa       Tampereen Pyrintö
       75   Laitinen      Vilma       Turun Urheiluliitto
       76   Lankinen      Sara        Kenttäurheilijat -58
       77   Liukkonen     Sonja       Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       78   Lövdahl       Sofie       Vasa IS
       79   Maaskola      Emilia      Turun Toverit
       80   Mattila       Roosa-Maria Turun Urheiluliitto
       81   Mäkinen       Essi        Lempäälän Kisa
       82   Mäkäräinen    Venla       Kuopion Reipas ry
       83   Niemistö      Katri       Jyväskylän Kenttäurheilijat
       84   Nikander      Saara       Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       85   Rantanen      Meri        Nummen Kipinä
       86   Richardsson   Camilla     Vasa IS
       87   Rintala       Ida         Nokian Urheilijat
       88   Räisänen      Mira        Raahen Vesa
       89   Saarnio       Janina      Turun Urheiluliitto
       90   Silvennoinen  Emma        Turun Urheiluliitto
       91   Skog          Henna       Someron Esa
       92   Suihko        Ella        Tampereen Pyrintö
       93   Söderström    Mikaela     Porvoon Urheilijat
       94   Vilkko        Sanna       Turun Urheiluliitto
       95   Vuori         Julia       Salon Vilpas
       96   Välimäki      Ilona       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
       97   Ylä-Peräinen  Tiia        Länsi-Uudenmaan Urheilijat
       98   Hulkkonen     Johanna     Kenttäurheilijat -58