Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku

UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota avoimet aluekilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Avoin aluekilpailu
20.06. klo 18:00 Karkkilan Pojat piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 36 henk. (68 lajisuoritusta)
N17 3-loikka (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Nina PäivärintaKarkkilan Pojat - / -
 
N17 keihäs (2)
Nina PäivärintaKarkkilan Pojat - / -
Anni SiirolaRiihimäen Kisko - / -
 
P15 3-loikka (5)
Jami HeinoKarkkilan Pojat - / -
Pyry KeränenKarkkilan Pojat - / -
Oskari SöderströmKarkkilan Pojat - / -
Santeri SöderströmKarkkilan Pojat - / -
Riku TasalaKarkkilan Pojat - / -
 
P15 kuula (5)
Jami HeinoKarkkilan Pojat - / -
Pyry KeränenKarkkilan Pojat - / -
Oskari SöderströmKarkkilan Pojat - / -
Santeri SöderströmKarkkilan Pojat - / -
Riku TasalaKarkkilan Pojat - / -
 
T15 3-loikka (3)
Emmi HeinoKarkkilan Pojat - / -
Vilja KeränenTurun Urheiluliitto - / -
Venla SaramäkiKarkkilan Pojat - / -
 
T15 keihäs (2)
Emmi HeinoKarkkilan Pojat - / -
Venla SaramäkiKarkkilan Pojat - / -
 
P13 korkeus (2)
Artturi KylmäkorpiNummen Kipinä - / -
Samuli MäkeläKarkkilan Pojat - / -
 
P13 kuula (3)
Matias ÄikäsKarkkilan Pojat - / -
Artturi KylmäkorpiNummen Kipinä - / -
Samuli MäkeläKarkkilan Pojat - / -
 
T13 korkeus (5)
Aino KeränenTurun Urheiluliitto - / -
Emmi PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Henna SöderlundKarkkilan Pojat - / -
Paula SundströmKarkkilan Pojat - / -
 
T13 kuula (5)
Aino KeränenTurun Urheiluliitto - / -
Emmi PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni PajasmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Henna SöderlundKarkkilan Pojat - / -
Paula SundströmKarkkilan Pojat - / -
 
P11 300m (6)
Santeri MäkeläKarkkilan Pojat - / -
Jasse NordmanHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Miro SalminenKarkkilan Pojat - / -
Vico SalminenKarkkilan Pojat - / -
Jere TasalaKarkkilan Pojat - / -
Joonas ViitalaNummen Kipinä - / -
 
P11 pituus (6)
Santeri MäkeläKarkkilan Pojat - / -
Jasse NordmanHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Miro SalminenKarkkilan Pojat - / -
Vico SalminenKarkkilan Pojat - / -
Jere TasalaKarkkilan Pojat - / -
Joonas ViitalaNummen Kipinä - / -
 
T11 300m (4)
Jenni HeinoKarkkilan Pojat - / -
Donna LaukkaVihdin Viesti - / -
Malla MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Emmi SaramäkiKarkkilan Pojat - / -
 
T11 pituus (4)
Jenni HeinoKarkkilan Pojat - / -
Donna LaukkaVihdin Viesti - / -
Malla MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Emmi SaramäkiKarkkilan Pojat - / -
 
P9 600m (1)
Patrick LindbergKarkkilan Pojat - / -
 
P9 pituus (1)
Patrick LindbergKarkkilan Pojat - / -
 
T9 600m (7)
Åsa HakalaxKarkkilan Pojat - / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Eveliina KahilaKarkkilan Pojat - / -
Maikku MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Henriikka NärhiKarkkilan Pojat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Reetta TorikkaKarkkilan Pojat - / -
 
T9 pituus (6)
Åsa HakalaxKarkkilan Pojat - / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat - / -
Eveliina KahilaKarkkilan Pojat - / -
Maikku MajasalmiKarkkilan Pojat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Reetta TorikkaKarkkilan Pojat - / -