Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.07. klo 18:00 Piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 84 henk. (155 lajisuoritusta)
M 100m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.89
Kaapo HavuluotoKurikan Ryhti12.23 / 12.23
Rami KankaanpääIlmajoen Kisailijat12.32 / -
Petteri MattilaKauhajoen Karhu13.45 / -
 
M 800m (9)
Felix ForsgårdIF Nykarlebynejden1:59.24 / 2:00.35
Robert HagströmGamlakarleby IF1:56.29 / 1:56.29
Kaapo HavuluotoKurikan Ryhti2:16.62 / -
Joni HulkkoJalasjärven Jalas1:58.38 / -
Robin KronqvistIK Falken2:00.00 / 2:00.00
Topi LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:20.73 / 2:20.73
Petteri MattilaKauhajoen Karhu2:05.16 / 2:05.16
Jussi RaittinenKurikan Ryhti1:52.08 / 1:54.77
Alex RauhalaVasa IS1:52.72 / 1:54.90
 
M keihäs (3)
Juhani Hauta-AhoTöysän Veto63.44 / 62.28
Petri LättiJalasjärven Jalas59.76 / 55.17
Jussi RaittinenKurikan Ryhti58.45 / -
 
N 100m (1)
Wera HuddVaasan Toverit14.93 / -
 
N 800m (2)
Anni JauholaAlatornion Pirkat2:31.42 / 2:31.42
Marie SippusIF VOM2:24.25 / -
 
N keihäs (2)
Wera HuddVaasan Toverit25.11 / 25.11
Pauliina SalovaaraIlmajoen Kisailijat44.10 / 41.08
 
P15 100m (5)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.90 / 11.90
Viljami KariVetelin Urheilijat12.18 / 12.18
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot13.91 / 13.91
Joonas RajaniemiOulaisten Huima12.01 / 12.01
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat12.72 / 12.72
 
P15 3-loikka (2)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat12.05 / 12.05
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot9.93 / 9.93
 
P15 keihäs (1)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat34.67 / 34.67
 
T15 100m (5)
Moa ForslundVasa IS13.51 / 13.51
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka14.05 / 14.05
Emilia KiveläÄhtärin Urheilijat14.04 / 14.04
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat14.43 / 14.43
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat14.03 / -
 
T15 3-loikka (1)
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot8.24 / 8.24
 
T15 keihäs (1)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka36.60 / 36.60
 
P13 keihäs (5)
Eevert HaapalaSeinäjoen Seudun Urheilijat42.10 / 42.10
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat33.03 / 33.03
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto50.89 / 50.89
Niko MarttilaJalasjärven Jalas35.71 / 35.71
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit33.15 / 33.15
 
T13 60m (9)
Ella HuuskonenKurikan Ryhti10.17 / 10.17
Senni HuuskonenKurikan Ryhti10.18 / 10.18
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.44 / 9.44
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti 8.91 / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö 9.93 / -
Tilde NordmanVasa IS10.02 / 10.02
Sanni RajalaKurikan Ryhti 9.58 / 9.58
Fanny TairaKurikan Ryhti10.69 / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu 9.88 / 9.88
 
T13 800m (7)
Ella HuuskonenKurikan Ryhti3:03.88 / 3:03.88
Senni HuuskonenKurikan Ryhti3:20.11 / 3:20.11
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3:12.46 / 3:12.46
Alisa NiemiOulun Pyrintö2:39.65 / 2:39.65
Tilde NordmanVasa IS3:08.60 / -
Sanni RajalaKurikan Ryhti - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu2:59.72 / 2:59.72
 
T13 korkeus (6)
Molly ForslundVasa IS1.40 / 1.40
Ella HuuskonenKurikan Ryhti - / -
Senni HuuskonenKurikan Ryhti - / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö1.35 / 1.35
Sanni RajalaKurikan Ryhti - / -
Vanessa SaaranluomaKauhajoen Karhu1.20 / 1.20
 
T13 keihäs (8)
Molly ForslundVasa IS24.84 / 24.84
Ella HuuskonenKurikan Ryhti6.79 / -
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat27.73 / 27.73
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit25.34 / 25.34
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit25.80 / 25.80
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto44.01 / 44.01
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat31.40 / 31.40
Fanny TairaKurikan Ryhti37.00 / 37.00
 
P11 60m (5)
Max BjörsesIF Länken10.19 / 10.19
Anttu KorhonenKurikan Ryhti 9.40 / 9.40
Veikka RajalaKurikan Ryhti 9.75 / 9.75
Juho SaariIlmajoen Kisailijat10.15 / 10.15
Viljami VisuriLaihian Luja 9.51 / 9.51
 
P11 600m (3)
Max BjörsesIF Länken2:02.86 / 2:09.18
Veikka RajalaKurikan Ryhti2:26.48 / -
Tatu SaarelaJalasjärven Jalas2:18.99 / -
 
P11 pituus (6)
Max BjörsesIF Länken3.27 / 3.27
Anttu KorhonenKurikan Ryhti3.75 / 3.75
Osku MäkiAlajärven Ankkurit3.81 / 3.81
Veeti MarttilaJalasjärven Jalas3.20 / 3.20
Veikka RajalaKurikan Ryhti3.03 / -
Viljami VisuriLaihian Luja3.85 / 3.85
 
P11 kuula (2)
Max BjörsesIF Länken - / -
Juho SaariIlmajoen Kisailijat6.79 / 6.79
 
T11 60m (8)
Malva EkTjöck IK10.83 / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat 9.55 / 9.55
Iida KananojaKauhajoen Karhu10.40 / 10.40
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat 9.23 / 9.23
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit 9.06 / 9.06
Amanda MäkeläLapuan Virkiä10.73 / 10.73
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu10.52 / 10.52
Viivi VisuriLaihian Luja 9.12 / 9.12
 
T11 600m (6)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Iida KananojaKauhajoen Karhu2:40.46 / -
Sara KannostoJalasjärven Jalas2:52.08 / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit2:11.57 / -
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu2:44.39 / -
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu2:36.06 / -
 
T11 pituus (7)
Malva EkTjöck IK3.41 / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat3.60 / 3.60
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat4.00 / 4.00
Amanda MäkeläLapuan Virkiä3.35 / 3.35
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu3.42 / 3.42
Viivi VisuriLaihian Luja3.88 / 3.88
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu3.21 / 3.21
 
T11 kuula (7)
Malva EkTjöck IK5.76 / -
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat9.88 / 9.88
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat6.29 / 6.29
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit7.63 / 7.63
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat7.89 / 7.89
Amelia WesterlundTjöck IK7.88 / 7.88
Sara YlinenKauhajoen Karhu9.68 / 9.68
 
P9 40m (4)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas 6.95 / 6.95
Joona SuokkoLapuan Virkiä 6.84 / 6.84
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu 7.06 / 7.06
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu 7.57 / 7.57
 
P9 600m (3)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
P9 pituus (4)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas3.25 / 3.25
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.25 / 3.25
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu3.36 / 3.36
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu2.91 / 2.91
 
P9 kuula (7)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas4.72 / 4.72
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti6.82 / 6.82
Joona SuokkoLapuan Virkiä5.47 / 5.47
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu5.26 / 5.26
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu4.95 / 4.95
Arttu YlinenKauhajoen Karhu7.31 / 7.31
Eetu YlinenKauhajoen Karhu8.04 / 8.04
 
T9 40m (6)
Lithea EkTjöck IK 7.54 / 7.54
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas 7.82 / 7.82
Amanda NiemiOulun Pyrintö 8.13 / 8.13
Elli PihlajaKurikan Ryhti 7.44 / 7.44
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat 7.56 / 7.56
 
T9 600m (8)
Lithea EkTjöck IK - / -
Lumia Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti2:33.78 / -
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti - / -
Sara SaarelaJalasjärven Jalas - / -
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas - / -
 
T9 pituus (4)
Lithea EkTjöck IK2.93 / 2.93
Elli PihlajaKurikan Ryhti2.92 / -
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat2.95 / 2.95
 
T9 kuula (4)
Lithea EkTjöck IK3.83 / 3.83
Elli PihlajaKurikan Ryhti5.00 / 5.00
Alisa RistiluomaKurikan Ryhti - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat4.96 / 4.96