Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.07. klo 18:00 Fyrrypinkaasut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 81 henk. (157 lajisuoritusta)
M 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
David BammVasa IS11.25 / 11.44
Teemu TuomelaAlajärven Ankkurit11.23 / 11.23
 
M 800m (4)
Nico DahlbackaGamlakarleby IF2:03.24 / -
Felix ForsgårdIF Nykarlebynejden1:59.24 / 2:04.90
Jonas IngoVasa IS2:01.06 / -
Robin KronqvistIK Falken2:03.43 / 2:03.43
 
N 100m (9)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama12.17 / 12.17
Emma KällbackaIF VOM14.17 / 14.17
Tuuli KujalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.05 / 13.05
Kaisa PukkinenVaasan Toverit13.52 / 13.52
Katarina RönnqvistIF Fyren13.01 / 13.43
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti13.62 / 13.67
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.14 / 13.20
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3813.57 / 14.04
Simone WiklundIF Nykarlebynejden12.47 / -
 
N seiväs (2)
Tuuli KujalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.40 / 3.40
Linnea MarttalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.72 / 3.35
 
M17 seiväs (3)
Juho AlasaariLaihian Luja4.36 / 4.36
Otto LaukasVähänkyrön Viesti1.90 / 1.90
Matias OnnenlehtoKyrön Voima1.85 / 1.85
 
N17 400m (3)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat 63.40 / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 60.76 / 60.76
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti 64.70 / 65.05
 
N17 kiekko (4)
Minna KahelinVähänkyrön Viesti34.05 / -
Marja KorkeamäkiVähänkyrön Viesti32.54 / 29.47
Maria LehtonenVähänkyrön Viesti25.78 / 25.28
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3836.62 / 36.62
 
N17 moukari (2)
Elina LappalainenVähänkyrön Viesti47.37 / 47.37
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3841.42 / 41.42
 
P15 100m (4)
Mika KetolaAlahärmän Kisa12.55 / 12.55
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti12.70 / 12.70
Oskari MelenderVaasan Vasama14.02 / 14.02
Uki TorkkoVähänkyrön Viesti - / -
 
P15 korkeus (3)
Mika KetolaAlahärmän Kisa1.62 / 1.62
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti1.42 / 1.38
Oskari MelenderVaasan Vasama1.37 / 1.37
 
P15 kuula (3)
Mika KetolaAlahärmän Kisa10.12 / 10.12
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti7.82 / -
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat12.37 / 12.37
 
T15 100m (5)
Mirjam BammIF VOM14.54 / 14.54
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka14.05 / 14.05
Linnea KällbackaIF VOM - / -
Iida LounelaIlmajoen Kisailijat15.12 / 15.12
Neea SuhonenViialan Valtti15.08 / 15.08
 
T15 seiväs (1)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka2.00 / 2.00
 
T15 kiekko (2)
Mimi NybackaVähänkyrön Viesti33.69 / 33.69
Neea SuhonenViialan Valtti22.79 / 22.79
 
P13 200m (7)
Colin EvbidaruIF Länken30.29 / 30.29
Eeli KeckmanKyrön Voima31.73 / -
Otto LaukasVähänkyrön Viesti - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa28.73 / 28.73
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat27.87 / 27.87
Kaapo TorkkoVähänkyrön Viesti - / -
 
P13 3-loikka (2)
Eeli KeckmanKyrön Voima9.34 / -
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat - / -
 
P13 keihäs (5)
Colin EvbidaruIF Länken - / -
Eevert HaapalaSeinäjoen Seudun Urheilijat42.10 / 42.10
Eeli KeckmanKyrön Voima34.85 / 34.85
Taavi LauttamusKauhavan Wisa32.25 / 32.25
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat39.06 / -
 
T13 200m (6)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti29.86 / 31.35
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat32.30 / 32.30
Anni TakamaaLapuan Virkiä30.52 / 30.52
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti31.79 / -
 
T13 60m aj (5)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott10.28 / 10.28
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti11.44 / 11.44
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti11.89 / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 9.63 / 9.63
 
T13 seiväs (2)
Lumi KenttäIF Raseborg2.80 / 2.80
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti2.80 / 2.80
 
T13 3-loikka (6)
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott9.84 / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti9.06 / 9.06
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti8.30 / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä9.30 / 9.30
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti9.81 / -
 
T13 moukari (4)
Venla MäkiAlavuden Urheilijat32.44 / 32.44
Ella-Maria MarttilaVähänkyrön Viesti29.46 / 29.46
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
Anni YlinenAlavuden Urheilijat25.74 / 25.69
 
P11 150m (4)
Jonas BraxénVasa IS26.60 / 26.60
Matias OnnenlehtoKyrön Voima - / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti24.24 / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti25.45 / -
 
P11 60m aj (4)
Jonas BraxénVasa IS13.87 / 13.87
Matias OnnenlehtoKyrön Voima13.61 / 13.61
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti14.20 / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti12.53 / -
 
P11 3-loikka (4)
Jonas BraxénVasa IS - / -
Matias OnnenlehtoKyrön Voima - / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti7.08 / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti8.01 / -
 
P11 kuula (3)
Jonas BraxénVasa IS5.37 / 5.37
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti8.09 / 8.09
Matias OnnenlehtoKyrön Voima5.75 / 5.75
 
T11 150m (4)
Linnea HirveläLapuan Virkiä22.22 / 22.22
Ada KallioLaihian Luja - / -
Sofia Keski-NikkolaVähänkyrön Viesti24.33 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.57 / -
 
T11 60m aj (4)
Linnea HirveläLapuan Virkiä10.37 / 10.37
Ada KallioLaihian Luja - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat11.70 / 11.94
 
T11 3-loikka (3)
Ada KallioLaihian Luja - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elsi PukkinenVaasan Toverit8.11 / -
 
T11 kiekko (1)
Sofia Keski-NikkolaVähänkyrön Viesti19.31 / -
 
P9 40m (6)
Jesse AutioVähänkyrön Viesti 8.19 / -
Juuso AutioVähänkyrön Viesti - / -
Lewis EvbidaruIF Länken 7.04 / 7.04
Alex LundforsMalax IF friidrott - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti 7.54 / 7.54
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott 6.91 / 6.91
 
P9 400m (3)
Lewis EvbidaruIF Länken - / -
Alex LundforsMalax IF friidrott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott 88.76 / -
 
P9 pituus (5)
Jesse AutioVähänkyrön Viesti2.49 / -
Juuso AutioVähänkyrön Viesti - / -
Alex LundforsMalax IF friidrott2.55 / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti3.21 / 3.21
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott3.39 / 3.09
 
P9 kuula (6)
Jesse AutioVähänkyrön Viesti3.06 / -
Juuso AutioVähänkyrön Viesti - / -
Alex LundforsMalax IF friidrott - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti4.53 / 4.53
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti6.52 / 6.52
Romeo RäfsbäckMalax IF friidrott7.13 / 7.13
 
T9 40m (7)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.07 / 7.07
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.21 / 7.21
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat 7.55 / 7.55
Inez LundforsMalax IF friidrott 8.16 / 8.17
Saimi LuomaAlahärmän Kisa - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot 7.56 / 7.56
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -
 
T9 400m (5)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 97.87 / -
Inez LundforsMalax IF friidrott - / -
Saimi LuomaAlahärmän Kisa - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot 95.53 / -
 
T9 pituus (8)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.30 / 3.30
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.03 / 3.03
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat2.72 / 2.72
Inez LundforsMalax IF friidrott2.60 / -
Saimi LuomaAlahärmän Kisa2.66 / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot3.33 / 3.33
Isabella MutanenVähänkyrön Viesti2.82 / -
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -
 
T9 kuula (6)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat5.21 / 5.21
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat4.37 / 4.37
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat - / -
Inez LundforsMalax IF friidrott3.44 / 3.44
Isabella MutanenVähänkyrön Viesti3.96 / -
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -