Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
01.07. klo 12:00 Pikajuoksukarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 372 henk. (534 lajisuoritusta)
M 100m (36)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Erik BackHelsingfors IFK10.79 / -
Jonni BlomqvistBorgå Akilles11.52 / -
Jonathan BraceEsbo IF10.76 / -
Niklas BryggareHelsingin Kisa-Veikot11.11 / -
Don-Zheni EkoebveHelsingfors IFK11.43 / -
Benjamin HeinonenTampereen Pyrintö11.89 / -
Tuukka HuuskolaEsbo IF10.89 / 10.89
Ville HyttinenKuopion Reipas11.21 / 11.21
Markus JutilaTampereen Pyrintö11.03 / 11.42
Willem KajanderBorgå Akilles10.65 / 10.65
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot11.55 / 11.55
Joonas KokkoLapuan Virkiä10.89 / 11.38
Eemil KosoTampereen Pyrintö11.75 / -
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö11.09 / 11.57
Mikko LaaksonenKaustisen Pohjan-Veikot10.94 / 11.14
Samuli LehtinenLahden Ahkera10.69 / 11.30
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.64 / 10.64
Ilari MäkinenHelsingfors IFK10.70 / 10.89
Ilari ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat10.93 / -
Erno MehtonenSavonlinnan Riento10.76 / 10.86
Sami NieminenKankaanpään Seudun Leisku11.04 / 11.50
Niko NymanHämeenlinnan Tarmo10.98 / 11.44
Daniel OfosuTurun Weikot Yleisurheilu11.19 / -
Santeri ÖrnPolvijärven Urheilijat10.86 / 10.86
Arttu PaananenHelsingin Kisa-Veikot10.98 / 11.01
Eerikki PekkolaIkaalisten Urheilijat10.74 / 10.74
Niko RistirantaKuusankosken Kisa - / -
Juho RönkäJanakkalan Jana11.16 / 11.78
Aleksi SairanenKerimäen Urheilijat11.15 / 11.15
Daniel SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat10.90 / 11.05
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot10.76 / 10.95
Pekka SinkkonenHelsingfors IFK11.26 / 11.45
Leo-Pekka TähtiPorin Tarmo - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK11.25 / 11.25
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.29 / 11.65
Aleksi TuononenÄhtärin Urheilijat10.88 / 10.96
 
M 200m (34)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö21.27 / 22.14
Erik BackHelsingfors IFK21.58 / 21.58
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22.73 / 22.73
Jonathan BraceEsbo IF22.20 / 22.74
Don-Zheni EkoebveHelsingfors IFK22.36 / -
Tuukka HuuskolaEsbo IF21.67 / 21.67
Ville HyttinenKuopion Reipas23.01 / -
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö22.70 / -
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot23.22 / 23.22
Gustav KlingstedtHelsingfors IFK22.10 / -
Antti KokkonenOulun Pyrintö22.00 / -
Eemil KosoTampereen Pyrintö22.96 / 22.96
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö22.46 / -
Mikko LaaksonenKaustisen Pohjan-Veikot22.09 / 22.36
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat21.43 / 21.43
Oskari LehtonenNurmijärven Yleisurheilu20.99 / 20.99
Ilari ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat22.04 / 22.56
Jukka MononenJyväskylän Kenttäurheilijat23.01 / 28.18
Heikki NieminenJanakkalan Jana21.96 / 22.52
Niko NymanHämeenlinnan Tarmo22.78 / -
Eerikki PekkolaIkaalisten Urheilijat21.60 / 21.70
Jarkko PesolaHelsingin Kisa-Veikot22.87 / 23.22
Niko RistirantaKuusankosken Kisa - / -
Roope SaarinenEsbo IF21.19 / 21.41
Aleksi SairanenKerimäen Urheilijat22.51 / -
Daniel SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat22.32 / 22.32
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot21.91 / 21.96
Pekka SinkkonenHelsingfors IFK22.72 / 23.16
Iiro SurkkaJyväskylän Kenttäurheilijat23.24 / 24.60
Leo-Pekka TähtiPorin Tarmo - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK23.32 / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.15 / 23.15
Aleksi TuononenÄhtärin Urheilijat21.69 / 21.85
Joni Vainio-KailaLaitilan Jyske21.89 / -
 
M 400m (29)
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK 50.78 / 51.36
Erik BackHelsingfors IFK 47.80 / 47.80
Christoffer EnvallIK Falken 47.90 / 48.69
Lauri HassiOriveden Ponnistus 49.56 / -
Jonathan HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot 50.4h / -
Filiph JohanssonGamlakarleby IF 48.48 / 49.31
Joonatan JunkkalaVammalan seudun Voima 51.68 / -
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö 49.08 / -
Teemu KeronenJyväskylän Kenttäurheilijat 49.89 / 49.89
Antti KokkonenOulun Pyrintö 47.95 / -
Kalle KompuinenSäkylän Urheilijat 49.51 / 49.51
Jaakko LehtiläHelsingfors IFK 48.70 / 49.66
Samuli LehtinenLahden Ahkera 49.93 / -
Matias LinkoahoHelsingin Kisa-Veikot 48.18 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK 49.83 / 50.92
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot 48.09 / 48.73
Heikki NieminenJanakkalan Jana 50.98 / -
Juho PirskanenKuopion Reipas 48.64 / 49.61
Kalle RaitalaKosken Kaiku 49.80 / 50.72
Joonas RinneSaarijärven Pullistus 49.82 / -
Niko RistirantaKuusankosken Kisa - / -
Mikko RyhänenLappeenrannan Urheilu-Miehet 52.03 / 52.88
Ilari RyyppöTampereen Urheilijat -38 49.37 / 49.37
Benjamin StendahlEsbo IF 49.71 / 50.09
Leo-Pekka TähtiPorin Tarmo - / -
Elias TuominenNaantalin Löyly 49.61 / 49.61
Leo UusimäkiKenttäurheilijat -58 49.14 / 49.14
Julius UutelaHelsingin Kisa-Veikot 48.58 / 48.66
Juho VanhalaHarjavallan Jymy 48.08 / 48.84
 
N 100m (41)
Mette BaasVeitsiluodon Kisaveikot12.34 / 12.34
Eveliina BogdanoffKuivasjärven Aura12.49 / 12.49
Charlotta BützowHelsingin Kisa-Veikot12.40 / 12.70
Katri DjerfRunners Club - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti13.07 / 13.45
Sara FrancisKiuruveden Urheilijat11.75 / 11.75
Anna HämäläinenSeinäjoen Seudun Urheilijat11.69 / 11.90
Annika HaverinenKajaanin Kipinä11.89 / 12.21
Tiia HeikkinenTampereen Pyrintö13.29 / 13.29
Milla HeiskanenIisalmen Visa12.01 / 12.35
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto12.20 / 12.20
Merituuli JääskeläinenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.35 / 12.35
Jandeh JallowHelsingin Kisa-Veikot12.42 / 12.75
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat12.29 / 12.50
Tiia JärvinenVeitsiluodon Kisaveikot12.22 / 12.63
Anna JulinIF Nykarlebynejden12.04 / 12.26
Lotta KemppinenHelsingfors IFK11.92 / 11.92
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu11.76 / 11.87
Anniina KortetmaaKannuksen Ura11.60 / 11.60
Ella KumpulainenSavonlinnan Riento12.65 / 12.90
Essi KurttiOulun Pyrintö12.97 / 13.08
Hanna-Maari LatvalaJyväskylän Kenttäurheilijat11.30 / 11.63
Iina LehtimäkiTampereen Pyrintö12.44 / 12.74
Laura LundbergVarkauden Kenttä-Veikot13.96 / 14.15
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa12.04 / 12.04
Sanni MahonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.85 / 11.95
Anna MäkeläMaarian Mahti12.44 / -
Titta MehtänenTampereen Pyrintö12.51 / 13.10
Eeva PaavilainenTurun Weikot Yleisurheilu12.10 / 12.10
Sanna PihkalaTampereen Pyrintö12.81 / 12.95
Jenna PihkolaLahden Ahkera12.29 / 12.63
Aino PulkkinenÄänekosken Urheilijat11.65 / 11.65
Anne RajaniemiLahden Ahkera - / -
Maria RäsänenLapinlahden Veto11.65 / -
Elisabet SalmelaVeitsiluodon Kisaveikot12.28 / -
Jasmin ShowlahHelsingfors IFK11.75 / 12.01
Iina TakkulaOulun Pyrintö12.85 / 12.85
Sini ToivolaJyväskylän Kenttäurheilijat12.48 / 12.65
Iiris TörrönenOulun Pyrintö13.10 / 13.10
Suvi-Maarit UusitaloOulun Pyrintö13.54 / -
Neea ZinsTampereen Pyrintö12.75 / 13.37
 
N 200m (43)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot25.07 / 25.07
Eveliina BogdanoffKuivasjärven Aura26.85 / -
Charlotta BützowHelsingin Kisa-Veikot25.52 / 25.99
Amira ChokairyHelsingin Kisa-Veikot25.43 / -
Katri DjerfRunners Club - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti27.76 / 28.07
Sara FrancisKiuruveden Urheilijat24.44 / 24.49
Anna HämäläinenSeinäjoen Seudun Urheilijat23.70 / -
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö25.44 / -
Annika HaverinenKajaanin Kipinä24.45 / 25.25
Tiia HeikkinenTampereen Pyrintö27.61 / 27.89
Janina HeinoTampereen Pyrintö27.69 / -
Milla HeiskanenIisalmen Visa24.62 / 24.62
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto24.59 / 24.59
Merituuli JääskeläinenLappeenrannan Urheilu-Miehet26.39 / 26.39
Jandeh JallowHelsingin Kisa-Veikot25.99 / -
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat25.96 / 25.96
Tiia JärvinenVeitsiluodon Kisaveikot25.25 / 26.22
Anna JulinIF Nykarlebynejden24.57 / 25.65
Silja KempasLieksan Urheilijat25.35 / -
Lotta KemppinenHelsingfors IFK24.88 / 24.91
Anniina KortetmaaKannuksen Ura23.62 / 23.94
Helmi KortetmaaKannuksen Ura26.15 / 26.15
Ella KumpulainenSavonlinnan Riento25.96 / 26.95
Essi KurttiOulun Pyrintö27.67 / 27.77
Oona LaineYlöjärven Urheilijat25.52 / 25.68
Hanna-Maari LatvalaJyväskylän Kenttäurheilijat22.98 / 23.72
Iina LehtimäkiTampereen Pyrintö25.53 / 26.03
Laura LundbergVarkauden Kenttä-Veikot29.33 / 29.83
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa25.25 / 25.25
Sanni MahonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.72 / 24.82
Nea MattilaHelsingfors IFK24.47 / -
Nathalie NystrandIF Fyren25.36 / 27.19
Sanna PihkalaTampereen Pyrintö26.50 / 28.23
Jenna PihkolaLahden Ahkera25.43 / -
Aino PulkkinenÄänekosken Urheilijat23.95 / 23.97
Maria RäsänenLapinlahden Veto24.10 / -
Matilda SakkoOulun Pyrintö28.64 / -
Jasmin ShowlahHelsingfors IFK24.48 / 25.38
Vilhelmiina TornbergJyväskylän Kenttäurheilijat27.77 / -
Iiris TörrönenOulun Pyrintö27.55 / 27.55
Suvi-Maarit UusitaloOulun Pyrintö27.63 / -
Rosa YlimaulaJoensuun Kataja26.56 / 26.56
 
N 400m (30)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot 56.51 / 57.31
Mette BaasVeitsiluodon Kisaveikot 55.79 / 55.79
Amira ChokairyHelsingin Kisa-Veikot 55.41 / -
Emma FalckHelsingfors IFK 60.27 / 60.97
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 58.09 / 58.09
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 58.17 / 58.17
Janina HeinoTampereen Pyrintö 58.67 / 64.25
Janina JahkolaJyväskylän Kenttäurheilijat 60.76 / 64.54
Sara JokinenTampereen Pyrintö 57.30 / 57.42
Silja KempasLieksan Urheilijat 58.48 / 60.91
Helmi KortetmaaKannuksen Ura 59.91 / 60.46
Kira KruutiHelsingin Kisa-Veikot 55.93 / 57.84
Roosa LahtinenTampereen Pyrintö 58.76 / 59.04
Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 54.69 / 55.78
Isha MurrayHelsingfors IFK - / -
Jeanine NygårdIF Drott 55.07 / 56.13
Eveliina OjalaSoinin Sisu 57.51 / 58.13
Jenni PeräinenTampereen Pyrintö 61.33 / 64.47
Veera PeräläSeinäjoen Seudun Urheilijat 56.09 / 56.95
Anniina PerkiöSeinäjoen Seudun Urheilijat 63.14 / 66.29
Aino PulkkinenÄänekosken Urheilijat 54.36 / 54.91
Pinja PurolaOulun Pyrintö 64.53 / 65.92
Anne RajaniemiLahden Ahkera 62.17 / 66.54
Ida RavaskaVeitsiluodon Kisaveikot 57.07 / 57.86
Jonna SkrifvarsIF Nykarlebynejden 55.35 / -
Essi SyrjäläTampereen Pyrintö 60.75 / 63.50
Iina TakkulaOulun Pyrintö 61.39 / 61.39
Hilla UusimäkiKenttäurheilijat -58 53.14 / 55.70
Simone WiklundIF Nykarlebynejden 56.20 / 59.03
Rosa YlimaulaJoensuun Kataja 61.05 / 61.05
 
M19 100m (12)
Lasse HämelahtiLängelmäen Urheilijat11.36 / -
Viljami HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat11.11 / 11.23
Joni JärvinenLahden Ahkera11.50 / 11.94
Lauri KoivistoKaipolan Vire12.24 / -
Anton KoskinenHelsingin Kisa-Veikot11.79 / 11.79
Joonas LiukkonenJuvan Urheilijat11.13 / 11.13
Veikka MikkonenSavonlinnan Riento11.76 / 11.76
Eliel PohjolainenKuopion Reipas10.95 / 11.03
Tha TaLarsmo IF11.18 / 11.47
Teemu TuomelaAlajärven Ankkurit11.37 / -
Pietari ValorantaJyväskylän Kenttäurheilijat11.45 / 11.45
Jesse VäyrynenJyväskylän Kenttäurheilijat11.04 / 11.17
 
M19 200m (14)
Konsta AlatupaKokkolan Työväen Urheilijat21.38 / 21.38
Levi BackholmVasa IS27.49 / -
Viljami HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat22.94 / -
Veikko HirvonenSavonlinnan Riento26.46 / 26.46
Henrik IllmanBorgå Akilles23.91 / 23.91
Anton KoskinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eetu KumpulainenKuopion Reipas22.80 / 23.81
Sebastian LundqvistBorgå Akilles24.76 / 24.76
Veikka MikkonenSavonlinnan Riento24.06 / 24.06
Niko MutikainenSavonlinnan Riento23.24 / 23.24
Eliel PohjolainenKuopion Reipas22.54 / 22.55
Teemu TuomelaAlajärven Ankkurit23.31 / -
Pietari ValorantaJyväskylän Kenttäurheilijat23.24 / 23.24
Jesse VäyrynenJyväskylän Kenttäurheilijat22.80 / -
 
M19 400m (8)
Maxim BacklundIF Nykarlebynejden 51.87 / 53.86
Jesse HaikolaPyhäjoen Wirta 54.52 / 56.32
Eero PeltolaLahden Ahkera 54.29 / -
Teemu PeltolaLängelmäen Urheilijat 52.79 / 52.79
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera 53.49 / 53.49
Joni RuokaismäkiOriveden Ponnistus 53.58 / -
Akseli SalinHelsingfors IFK 52.90 / 52.90
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N19 100m (22)
Olivia Ben KhalifaTampereen Pyrintö12.44 / 12.55
Neea FlyktmanKaipolan Vire12.74 / 13.12
Anni GrekulaRaahen Vesa12.94 / -
Janette HanskiKarhulan Urheilijat12.63 / 12.94
Viivi HellmanTampereen Pyrintö12.88 / -
Siiri KarjalainenLahden Ahkera12.94 / 13.56
Ilona KekkonenLahden Ahkera12.46 / 12.58
Camilla KohlEspoon Tapiot12.73 / 13.09
Anna KoivistoKaipolan Vire13.54 / -
Karoliina KujanpääValkeakosken Haka12.35 / 12.47
Maisa LaaksoIF Drott12.63 / 12.78
Nea LaineHämeenlinnan Tarmo12.59 / 12.65
Oona LaineYlöjärven Urheilijat12.59 / 12.59
Sandra LiljendalBorgå Akilles12.54 / 13.14
Ilona LuomaTampereen Pyrintö12.71 / 12.99
Petra MannonenKarhulan Katajaiset13.57 / 13.57
Nina MutanenJoensuun Kataja12.85 / 12.85
Iina NykänenLahden Ahkera12.65 / 12.98
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu12.55 / 12.55
Satu-Maaria PentinlehtoTampereen Pyrintö12.75 / 13.07
Veera PudasVeitsiluodon Kisaveikot12.39 / 12.39
Lotta VälkkiVehmaisten Urheilijat14.48 / -
 
N19 200m (33)
Cecilia EkBorgå Akilles27.22 / 28.05
Neea FlyktmanKaipolan Vire26.98 / 26.98
Anni GrekulaRaahen Vesa27.48 / -
Janette HanskiKarhulan Urheilijat26.37 / 26.44
Pinja HirvilahtiJyväskylän Kenttäurheilijat26.00 / -
Oona HuuraTampereen Pyrintö27.62 / -
Nora-Julia IsoluomaJyväskylän Kenttäurheilijat26.81 / -
Siiri KarjalainenLahden Ahkera27.09 / 27.32
Adeliina KemppainenPohjan Koitto27.71 / 27.71
Camilla KohlEspoon Tapiot26.34 / -
Johanna KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat27.16 / 27.16
Maisa LaaksoIF Drott25.80 / 26.23
Nea LaineHämeenlinnan Tarmo25.57 / 25.96
Hanna LammassaariLahden Ahkera27.34 / 27.34
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö27.82 / 27.82
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat27.11 / 27.11
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot26.85 / -
Sandra LiljendalBorgå Akilles25.43 / 27.71
Ilona LuomaTampereen Pyrintö26.36 / -
Emma MäkikallioPohjan Koitto26.05 / -
Petra MannonenKarhulan Katajaiset28.70 / 29.84
Reeta-Mari MäntyselkäKuopion Reipas26.34 / 26.34
Nina MutanenJoensuun Kataja30.41 / -
Iina NykänenLahden Ahkera26.19 / 27.14
Malva NylundVasa IS26.42 / -
Iida PahtajaPohjan Koitto29.32 / -
Veera PudasVeitsiluodon Kisaveikot26.21 / -
Inka PuumalainenMikkelin Kilpa-Veikot26.77 / -
Nea SavolainenMaaningan Mahti - / -
Tiina TaskinenVeitsiluodon Kisaveikot27.40 / 27.40
Saga VanninenTampereen Pyrintö26.34 / -
Aino ViljanmaaJyväskylän Kenttäurheilijat28.14 / 28.14
Jonna VoutilainenKuopion Reipas26.30 / -
 
N19 400m (9)
Cecilia EkBorgå Akilles 60.70 / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö 59.73 / -
Heini IkonenJyväskylän Kenttäurheilijat 58.17 / 58.26
Jonna JalkanenKarhulan Katajaiset 58.75 / 58.75
Pinja KangasLimingan Niittomiehet - / -
Pinja KonttinenHelsingfors IFK 62.57 / -
Mette LukinKuopion Reipas 60.75 / 60.75
Emma PasanenLahden Ahkera 66.35 / 66.35
Lotta VälkkiVehmaisten Urheilijat 67.28 / -
 
M17 100m (25)
Aaro AuvinenTampereen Pyrintö12.30 / 12.30
Sebastian BjörkmanSjundeå IF11.97 / -
Veikko HirvonenSavonlinnan Riento12.62 / 12.62
Aleksi HuotariPohjan Koitto12.68 / 12.68
Henrik IllmanBorgå Akilles11.70 / 11.70
Eemeli KeinänenValkealan Kajo12.05 / 12.05
Jonatan KinnunenSaarijärven Pullistus11.60 / -
Joona KiviahoÄhtärin Urheilijat11.61 / 11.61
Eetu KumpulainenKuopion Reipas11.37 / 11.58
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3811.34 / 11.34
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat11.30 / 11.30
Dani LirkkiJyväskylän Kenttäurheilijat11.77 / 11.77
Sebastian LundqvistBorgå Akilles11.83 / 11.83
Niilo MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.14 / 11.14
Niko MutikainenSavonlinnan Riento11.26 / 11.26
Kaarle MuurikoskiVarkauden Kenttä-Veikot11.85 / 11.90
Arttu PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat11.54 / 11.54
Eero PeltolaLahden Ahkera11.70 / 11.70
Kristian PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat12.03 / 12.03
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera12.15 / -
Roope SarajärviKokkolan Veikot12.96 / 12.96
Atte TimgrenHelsingin Kisa-Veikot11.66 / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö11.06 / 11.06
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat11.96 / 11.96
Eero-Matias ViitalaKannuksen Ura11.68 / 11.68
 
M17 300m (9)
Sebastian BjörkmanSjundeå IF40.49 / -
Jonatan KinnunenSaarijärven Pullistus37.88 / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3836.55 / -
Dani LirkkiJyväskylän Kenttäurheilijat38.26 / -
Niilo MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat38.47 / -
Arttu PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö35.93 / -
Eero-Matias ViitalaKannuksen Ura37.81 / -
 
N17 100m (32)
Fina BackholmVasa IS12.88 / 13.04
Anniina HaapalaJoutsan Pommi13.26 / 13.46
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot12.44 / 12.44
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat13.43 / 13.67
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.78 / 13.15
Veera HolopainenKaavin Kaiku14.38 / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo15.86 / -
Pinja KangasLimingan Niittomiehet13.35 / 13.35
Adeliina KemppainenPohjan Koitto13.42 / 13.42
Laura KemppainenPohjan Koitto12.99 / 12.99
Kiia KoivistoinenIisalmen Visa12.64 / 12.64
Emilia KokkoLapuan Virkiä12.77 / 13.09
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3813.02 / 13.02
Hanna LammassaariLahden Ahkera13.48 / 13.48
Viivi LapinojaKokkolan Työväen Urheilijat13.43 / -
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö13.11 / 13.11
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat13.33 / -
Liina MäkeläMikkelin Kilpa-Veikot13.24 / 13.24
Emma MäkikallioPohjan Koitto12.14 / -
Reeta-Mari MäntyselkäKuopion Reipas12.73 / 12.87
Elli MyllymäkiKaustisen Pohjan-Veikot14.48 / 14.48
Hanna PeltolaTampereen Pyrintö13.16 / 13.28
Neea PuskalaÄhtärin Urheilijat12.69 / 13.01
Inka PuumalainenMikkelin Kilpa-Veikot12.92 / -
Enni SaarinenHämeenlinnan Tarmo13.07 / -
Siiri SaloJyväskylän Kenttäurheilijat13.19 / -
Kiia-Klarika SuomalainenJämsänkosken Ilves - / -
Saara SvahnKaipolan Vire13.76 / -
Emilia TapionlinnaLahden Ahkera13.27 / 13.56
Tiina TaskinenVeitsiluodon Kisaveikot13.00 / 13.00
Aino ViljanmaaJyväskylän Kenttäurheilijat13.48 / 13.56
Jonna VoutilainenKuopion Reipas12.67 / 12.81
 
N17 300m (6)
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet41.66 / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Laura KemppainenPohjan Koitto42.65 / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3843.97 / 43.97
Johanna KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat44.02 / -
Julia RaunioHelsingin Kisa-Veikot43.42 / -
 
P15 100m (11)
Matias AhtinenJoensuun Kataja12.93 / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja12.17 / 12.17
Lassi HakonenPihtiputaan Tuisku11.83 / 11.83
Tuukka IngersIitin Pyrintö12.14 / 12.14
Ukko KorhonenHämeenlinnan Tarmo12.00 / 12.11
Tuukka KoskinenLahden Ahkera11.59 / 11.59
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot11.92 / 11.92
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot12.44 / 12.44
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja11.71 / 11.71
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera12.44 / 12.44
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto12.79 / 12.79
 
P15 300m (14)
Matias AhtinenJoensuun Kataja38.43 / 38.43
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja39.20 / 39.20
Lassi HakonenPihtiputaan Tuisku38.19 / 38.19
Pyry IltanenTampereen Pyrintö42.79 / 42.79
Tuukka IngersIitin Pyrintö40.31 / -
Ukko KorhonenHämeenlinnan Tarmo39.35 / 39.35
Tuukka KoskinenLahden Ahkera - / -
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot39.77 / 41.28
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot39.01 / 39.01
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja37.62 / 37.62
Aaro ParviainenRistiinan Urheilijat41.62 / 41.62
Jere RaunioHelsingin Kisa-Veikot39.67 / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto41.21 / 41.21
 
T15 100m (14)
Moa ForslundVasa IS13.51 / 13.51
Sanni IivariPohjan Koitto13.58 / 13.58
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot12.87 / 12.88
Veera JokinenKarstulan Kiva14.68 / -
Ida KolehmainenJyväskylän Kenttäurheilijat13.60 / -
Sade LampilaKarhulan Katajaiset15.21 / -
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö13.25 / 13.25
Netta LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat13.33 / 13.38
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot12.97 / -
Tessa MoisioKaipolan Vire13.37 / 13.37
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö12.82 / 12.96
Heidi SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat12.96 / 12.96
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot14.26 / 14.26
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat13.72 / 13.78
 
T15 300m (5)
Vilma ItälinnaTampereen Pyrintö40.44 / -
Tessa MoisioKaipolan Vire44.73 / -
Heidi SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat41.52 / 41.52
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot48.24 / -
Nea TennoPohjan Koitto46.11 / -
 
P14 100m (13)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat12.55 / 12.55
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet12.44 / 12.44
Joonas JäppinenEspoon Tapiot12.25 / 12.25
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö13.16 / 13.16
Juho KivistöPorin Yleisurheilu13.01 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.07 / 14.07
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku13.21 / 13.21
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat13.14 / 13.14
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat12.80 / 12.80
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot13.96 / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat13.09 / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat12.59 / 12.59
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat15.88 / -
 
P14 300m (10)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat40.54 / 40.54
Joonas JäppinenEspoon Tapiot - / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö41.97 / 41.97
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot46.28 / 46.28
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku43.35 / 43.35
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat42.39 / 42.39
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat40.97 / 40.97
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot40.59 / 40.59
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat52.25 / -
 
T14 100m (24)
Amanda AsikainenMikkelin Kilpa-Veikot13.82 / 13.82
Olivia AsikainenKaipolan Vire13.22 / 13.22
Laura EinamoEspoon Tapiot13.24 / 13.24
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot13.27 / 13.27
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu14.37 / -
Emmi KarjalainenMikkelin Kilpa-Veikot13.89 / 13.89
Nella KarjalainenLimingan Niittomiehet13.89 / 13.89
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.25 / 13.25
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat12.92 / 12.92
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus13.94 / 13.94
Sofia MaarantoLimingan Niittomiehet14.16 / -
Christenvie NzokoTurun Toverit13.22 / 13.22
Iida PahtajaPohjan Koitto12.67 / 12.67
Teresa PerttiläHelsingfors IFK12.64 / 12.64
Siiri PirinenJuvan Urheilijat14.39 / 14.39
Sini RajaniemiLahden Ahkera13.48 / 13.50
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat14.38 / 14.38
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat12.59 / 12.59
Alisa TikkanenEspoon Tapiot13.22 / 13.22
Anniina VaittinenEspoon Tapiot12.91 / 12.91
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat13.16 / 13.16
Emilia VilanderAsikkalan Raikas14.13 / 14.13
Enni ViljanmaaJyväskylän Kenttäurheilijat15.01 / 15.01
 
T14 300m (8)
Laura EinamoEspoon Tapiot - / -
Jenni KiminkinenJyväskylän Kenttäurheilijat44.24 / 44.24
Siiri PirinenJuvan Urheilijat47.29 / 47.29
Inka PöyryHelsingfors IFK41.25 / 41.67
Sini RajaniemiLahden Ahkera43.97 / -
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat44.01 / 44.01
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri - / -
 
T13 60m (13)
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.07 / 9.07
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.67 / 8.67
Pihla JokinenLiedon Parma 8.94 / 8.94
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.66 / 8.66
Helmi KiralyJyväskylän Kenttäurheilijat 8.73 / 8.73
Sofia MaarantoLimingan Niittomiehet 8.61 / 8.76
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 9.26 / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat 8.75 / 8.75
Amanda RontuKeravan Urheilijat 9.09 / 9.09
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.94 / 9.05
Jenna TarvoEspoon Tapiot 9.56 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.28 / 8.28
Promthip WisetkhanLeppävirran Viri - / -
 
P12 60m (5)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.44 / 9.44
Lenni HaavistoKarhulan Katajaiset 8.54 / 8.54
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.79 / 8.79
Joona SavukoskiKeuruun Kisailijat 9.26 / 9.26
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske 8.66 / 8.66
 
T12 60m (23)
Sara AhlforsHelsingfors IFK 8.97 / 8.97
Tora BackholmVasa IS 9.81 / 9.81
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.94 / 8.94
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat 8.50 / 8.50
Jenniina EronenEspoon Tapiot10.14 / 10.37
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.17 / 9.17
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.60 / 8.60
Karoliina HirveläJämsänkosken Ilves 9.74 / 9.74
Saara HokkanenEspoon Tapiot 8.83 / 8.83
Emilia IlolaKannuksen Ura 9.40 / 9.40
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.79 / 8.79
Emma KoskinenEspoon Tapiot 9.24 / 9.24
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.56 / 9.56
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit 8.94 / 9.12
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.60 / 9.60
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat 8.87 / 8.87
Kerttu RantakangasKaipolan Vire 8.85 / 8.93
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.31 / 9.31
Veera ReponenJoutsan Pommi 8.75 / 8.75
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.90 / 8.90
Nea SavolainenMaaningan Mahti 9.10 / 9.10
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.28 / 8.28
Jenna VirtaEspoon Tapiot 9.36 / 9.36
 
P11 60m (3)
Patrik KinnunenSaarijärven Pullistus 9.79 / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti 9.83 / 9.83
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.35 / 9.35
 
T11 60m (8)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire 9.41 / 9.41
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 9.01 / 9.01
Iida KoljonenKaipolan Vire 9.44 / 9.44
Tinja KuoppamaaIF Nykarlebynejden 9.13 / 9.13
Anna NiiranenOulun Pyrintö - / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera 9.91 / 10.22
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat10.12 / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja 9.85 / 9.85