Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.07. klo 17:30 Seppo Välimäki aluekisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 96 henk. (173 lajisuoritusta)
M 150m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Sami KoivunenNoormarkun Nopsa17.57 / -
 
N 150m (1)
Sini VäliläPorin Yleisurheilu - / -
 
N 300m (6)
Eleonora KorpuaPorin Yleisurheilu44.14 / 44.14
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu46.74 / -
Fanni LandvikRauman Urheilijat47.05 / -
Pihla SalonenPorin Yleisurheilu - / -
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu46.85 / 46.85
Julia YlikahriNoormarkun Nopsa42.96 / -
 
M19 150m (3)
Patrik JakonenPorin Yleisurheilu18.17 / -
Pyry SantahuhtaKankaanpään Seudun Leisku24.04 / -
Santeri VälimäkiNoormarkun Nopsa17.74 / -
 
M19 pituus (4)
Patrik JakonenPorin Yleisurheilu6.43 / 6.43
Niko KekkiNoormarkun Nopsa6.28 / -
Santeri VälimäkiNoormarkun Nopsa5.87 / -
Leevi VihtalahtiNoormarkun Nopsa5.96 / 5.49
 
N19 150m (3)
Adeliina HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu19.90 / -
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu21.73 / -
Julia YlikahriNoormarkun Nopsa - / -
 
N19 pituus (2)
Suvi MäkitaloNoormarkun Nopsa5.17 / -
Elli UusitaloNoormarkun Nopsa5.10 / 5.10
 
N19 keihäs (3)
Fanni-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku - / -
Jane LemberNoormarkun Nopsa22.24 / 22.24
Suvi MäkitaloNoormarkun Nopsa39.71 / 38.10
 
M17 150m (3)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö22.00 / -
Sakari VatunenPorin Tarmo - / -
Leevi VihtalahtiNoormarkun Nopsa17.55 / -
 
M17 300m (1)
Asseri VälimäkiNoormarkun Nopsa37.84 / -
 
N17 100m (6)
Fanni-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku15.63 / 15.94
Eleonora KorpuaPorin Yleisurheilu13.20 / 13.25
Olivia KuusmanPorin Yleisurheilu13.78 / -
Linnea LandvikRauman Urheilijat13.77 / -
Jane LemberNoormarkun Nopsa15.12 / 15.69
Maarit NurmiMerikarvian Into13.96 / 14.04
 
N17 pituus (4)
Adeliina HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu5.57 / 5.57
Fanni-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku4.32 / 4.12
Maarit NurmiMerikarvian Into4.61 / 4.24
Reeta RuohoPorin Tarmo5.36 / -
 
P15 100m (3)
Patrik JakonenPorin Yleisurheilu11.53 / 11.53
Lauri NiemiKankaanpään Seudun Leisku12.68 / 12.69
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat15.88 / -
 
P15 800m (4)
Hermanni HaaparantaNoormarkun Nopsa2:23.70 / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:20.25 / 2:20.25
Robert SilenkoLauttakylän Luja2:10.27 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat3:19.57 / -
 
P15 korkeus (1)
Petteri VihtalahtiNoormarkun Nopsa1.40 / 1.40
 
T15 100m (8)
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu14.21 / 14.21
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu13.91 / 14.03
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot13.31 / 13.31
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu14.96 / 14.96
Pihla SalonenPorin Yleisurheilu14.81 / 14.81
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat14.71 / -
Nina VälimäkiVammalan seudun Voima - / -
Lilli VirtanenLauttakylän Luja - / -
 
T15 pituus (9)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö4.43 / -
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu4.52 / 4.46
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu4.84 / 4.62
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot5.00 / 4.98
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu5.04 / 5.04
Elisa LähdeVammalan seudun Voima4.20 / 3.93
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.10 / 4.10
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat4.40 / 4.40
Lilli VirtanenLauttakylän Luja4.34 / -
 
T15 keihäs (10)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö39.76 / 38.99
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa22.70 / 22.70
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu32.50 / 32.22
Salla JylhänkoskiUlvila Sport Team29.56 / 29.56
Elisa LähdeVammalan seudun Voima29.12 / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa27.99 / 27.99
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team28.99 / 28.99
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat26.28 / -
Nelli VihtalahtiNoormarkun Nopsa24.51 / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa24.44 / 24.44
 
P13 200m (5)
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku30.28 / -
Joona NurmiPorin Yleisurheilu29.45 / 29.55
Janne PajunenPorin Yleisurheilu - / -
Oskari PalomäkiUlvila Sport Team31.01 / -
Kosti SaineKankaanpään Seudun Leisku28.01 / -
 
P13 1000m (1)
Oskari PalomäkiUlvila Sport Team3:07.16 / 3:07.16
 
P13 kuula (6)
Petrus JakonenPorin Yleisurheilu11.65 / 11.65
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö8.73 / 8.73
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku9.91 / 9.91
Janne PajunenPorin Yleisurheilu6.32 / 6.16
Oskari PalomäkiUlvila Sport Team7.58 / 7.58
Kosti SaineKankaanpään Seudun Leisku10.11 / -
 
T13 200m (15)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu30.34 / -
Bettina HeikkiläNoormarkun Nopsa - / -
Sara HeinoKiukaisten Kisailijat - / -
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku32.39 / -
Aada JuhalaPorin Tarmo29.23 / -
Jenny KarttunenPorin Yleisurheilu - / -
Olivia KononenNoormarkun Nopsa - / -
Noora LehtiNoormarkun Nopsa - / -
Jessi LopeNoormarkun Nopsa - / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa32.89 / 32.89
Aino MannerNoormarkun Nopsa35.25 / -
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu - / -
Jasmin PajunenPorin Yleisurheilu - / -
Anni VälimäkiPorin Yleisurheilu - / -
Nina VälimäkiVammalan seudun Voima - / -
 
T13 1000m (4)
Pauliina KoivuniemiVammalan seudun Voima3:35.32 / 3:35.32
Aino MannerNoormarkun Nopsa3:38.52 / -
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo3:23.69 / 3:23.69
Nina VälimäkiVammalan seudun Voima3:22.78 / 3:22.78
 
T13 kuula (12)
Bettina HeikkiläNoormarkun Nopsa7.61 / 7.00
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.30 / 10.30
Salla JylhänkoskiUlvila Sport Team9.79 / 9.79
Olivia KononenNoormarkun Nopsa5.72 / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto10.91 / 10.91
Noora LehtiNoormarkun Nopsa - / -
Jessi LopeNoormarkun Nopsa7.26 / 7.26
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa10.36 / 10.36
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu7.93 / 7.93
Jasmin PajunenPorin Yleisurheilu8.18 / 8.18
Anni VälimäkiPorin Yleisurheilu - / -
Amanda Yli-FutkaNakkilan Vire9.06 / 9.06
 
P11 60m (3)
Leo FabigNoormarkun Nopsa10.03 / -
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 9.44 / 9.44
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa 9.49 / 9.49
 
P11 600m (2)
Leo FabigNoormarkun Nopsa2:15.17 / -
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
 
P11 keihäs (4)
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu23.30 / 21.62
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa23.61 / 23.61
Sami LähdeVammalan seudun Voima15.43 / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa19.24 / -
 
T11 60m (5)
Olivia KärkiLauttakylän Luja 9.08 / 9.10
Vilma LaaksonenPorin Yleisurheilu 9.64 / 9.86
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team 9.69 / 9.69
Mea RosenvallNakkilan Vire 9.65 / 9.65
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 9.41 / 9.41
 
T11 600m (2)
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team2:16.82 / -
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu2:12.29 / 2:12.29
 
T11 kuula (7)
Olivia KärkiLauttakylän Luja7.09 / 7.09
Vilma LaaksonenPorin Yleisurheilu6.81 / 6.72
Siiri LainoKankaanpään Seudun Leisku6.58 / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa5.15 / 5.15
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team8.87 / 8.87
Mea RosenvallNakkilan Vire7.52 / 7.52
Amanda WitikkalaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu7.27 / 7.23
 
P10 60m (8)
Max BjörsesIF Länken10.59 / 10.59
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat10.09 / 10.09
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa 9.49 / 9.49
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa 9.87 / 9.87
Joel PeltonenPorin Tarmo - / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa - / -
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.96 / 10.11
 
P10 600m (6)
Max BjörsesIF Länken2:02.86 / 2:02.86
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa2:24.09 / -
Joel PeltonenPorin Tarmo2:08.37 / -
Elias RuusuvuoriNoormarkun Nopsa2:49.99 / -
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa2:26.65 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat2:11.31 / 2:11.31
 
T10 60m (10)
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa 9.43 / 9.43
Siiri LainoKankaanpään Seudun Leisku10.01 / 10.01
Alisa LehmikangasKempeleen Kiri 9.44 / 9.44
Emilia PalomäkiUlvila Sport Team10.82 / 10.82
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa10.15 / 10.15
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi10.44 / 10.44
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa 9.65 / 9.65
Cenja VehmanenNoormarkun Nopsa10.15 / 10.15
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa - / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa 9.56 / 9.56
 
T10 600m (11)
Emilia ArolaUlvila Sport Team2:22.48 / 2:22.48
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa2:08.91 / -
Iida IlanderPorin Tarmo2:15.44 / 2:15.44
Ella KausePorin Yleisurheilu2:02.33 / -
Siiri LainoKankaanpään Seudun Leisku2:08.66 / 2:08.66
Alisa LehmikangasKempeleen Kiri - / -
Emilia PalomäkiUlvila Sport Team - / -
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa - / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa2:19.35 / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa2:11.11 / -