Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
07.08. klo 18:00 Piirinkunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 74 henk. (143 lajisuoritusta)
P15 2000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Teemu HavimäkiKurikan Ryhti 7:01.04 / 7:01.04
 
P15 100m aj (2)
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
Sameli PukkinenVaasan Toverit19.03 / 19.03
 
P15 300m aj (1)
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
 
P15 3-loikka (2)
Sameli PukkinenVaasan Toverit9.99 / -
Jere VirtaVaasan Toverit - / -
 
T15 100m (9)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.43 / 13.43
Ella HonkanenTeuvan Rivakka14.64 / 14.64
Iida LounelaIlmajoen Kisailijat15.62 / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti14.21 / 14.21
Neea RantalaIlmajoen Kisailijat14.50 / 14.50
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti13.62 / 13.62
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.49 / 13.49
Johanna TukevaJalasjärven Jalas15.35 / 15.35
Matilda UusitaloVähänkyrön Viesti13.70 / 13.70
 
T15 80m aj (8)
Ella HonkanenTeuvan Rivakka16.49 / 16.49
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat11.96 / 11.96
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat13.16 / 13.16
Sanni PynttäriAlavuden Urheilijat - / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti13.03 / 13.03
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.55 / 13.55
Johanna TikkalaIF Kraft14.49 / 14.49
Johanna TukevaJalasjärven Jalas16.84 / 16.84
 
T15 300m aj (1)
Johanna TukevaJalasjärven Jalas58.06 / 58.06
 
T15 3-loikka (5)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.92 / 10.92
Vilma Luoma-NirvaTeuvan Rivakka10.02 / 10.02
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat10.89 / 10.47
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.03 / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat10.64 / 10.64
 
T15 keihäs (3)
Henriikka PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat34.84 / -
Johanna TikkalaIF Kraft29.24 / 29.24
Johanna TukevaJalasjärven Jalas19.41 / 19.41
 
P13 60m (1)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat 9.90 / 9.90
 
P13 60m aj (2)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat12.49 / 12.49
Juho KallioLapuan Virkiä 9.52 / 9.52
 
P13 keihäs (2)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat28.46 / 28.46
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto40.10 / 40.10
 
T13 60m (5)
Nina HuuskonenKurikan Ryhti 9.50 / 9.50
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti 9.08 / 9.08
Jenni PihlajaJalasjärven Jalas 9.41 / 9.41
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti 9.54 / 9.54
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä 8.36 / 8.36
 
T13 600m (1)
Nina HuuskonenKurikan Ryhti2:19.38 / -
 
T13 60m aj (3)
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.52 / 11.52
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti10.18 / 10.18
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä10.09 / 10.09
 
T13 200m aj (4)
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä - / -
 
T13 3-loikka (4)
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat8.12 / 8.12
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Julia OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jenni PihlajaJalasjärven Jalas8.95 / 8.95
 
T13 keihäs (2)
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat25.63 / 25.63
Fanny TairaKurikan Ryhti30.86 / 30.86
 
P11 60m (6)
Eetu EeliAlavuden Urheilijat 9.36 / 9.36
Colin EvbidaruIF Länken 9.25 / 9.25
Aleksi JoutsiniemiLapuan Virkiä 9.22 / 9.22
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat 9.53 / 9.53
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat 9.29 / 9.29
Joona SänttiKurikan Ryhti 9.91 / 10.10
 
P11 150m (3)
Eetu EeliAlavuden Urheilijat24.09 / 24.09
Colin EvbidaruIF Länken22.63 / 22.63
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti25.45 / 25.45
 
P11 600m (2)
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat2:25.89 / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti2:02.84 / 2:02.84
 
P11 60m aj (3)
Aleksi JoutsiniemiLapuan Virkiä11.04 / 11.04
Henrik LounelaIlmajoen Kisailijat12.04 / 12.04
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat11.02 / 11.02
 
P11 korkeus (1)
Joona SänttiKurikan Ryhti1.15 / -
 
P11 keihäs (2)
Anttu KorhonenKurikan Ryhti11.51 / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit29.43 / 29.43
 
T11 60m (6)
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat 9.54 / 9.54
Ella HuuskonenKurikan Ryhti10.21 / 10.21
Senni HuuskonenKurikan Ryhti10.40 / 10.40
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat10.00 / 10.00
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat 9.01 / 9.01
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit 9.58 / 9.58
 
T11 150m (7)
Ella HuuskonenKurikan Ryhti28.29 / -
Senni HuuskonenKurikan Ryhti29.55 / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit24.60 / 24.60
Sara LyytinenKurikan Ryhti28.84 / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti25.61 / 25.68
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat24.20 / 24.20
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu24.87 / 24.87
 
T11 600m (5)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit2:14.78 / -
Venla MäkiAlavuden Urheilijat - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu2:13.32 / 2:13.32
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat - / -
 
T11 60m aj (6)
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat11.30 / 11.30
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit11.01 / 11.01
Sara LyytinenKurikan Ryhti - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu12.65 / 12.65
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat12.08 / 12.08
 
T11 korkeus (2)
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat1.38 / 1.38
Elsi PukkinenVaasan Toverit1.15 / 1.15
 
T11 keihäs (7)
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat25.63 / 25.63
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat17.61 / 17.61
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit18.84 / 18.68
Sara LyytinenKurikan Ryhti5.37 / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti12.41 / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit17.21 / 17.21
Fanny TairaKurikan Ryhti30.86 / 30.86
 
P9 40m (3)
Lewis EvbidaruIF Länken 7.13 / 7.13
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.49 / 7.49
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti 7.82 / 7.82
 
P9 1000m (1)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:07.44 / 4:19.33
 
P9 korkeus (2)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat0.98 / 0.98
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti0.85 / 0.85
 
T9 40m (9)
Ada KallioLaihian Luja 7.14 / 7.14
Iida KananojaKauhajoen Karhu 7.83 / 7.83
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat 7.26 / 7.26
Inez LundforsMalax IF 8.16 / 8.16
Enna MurtolaKurikan Ryhti 7.74 / 7.74
Elli PihlajaKurikan Ryhti 7.58 / 7.58
Neea RautiainenSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.26 / -
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu 7.35 / 7.35
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu 8.02 / 8.02
 
T9 1000m (4)
Ada KallioLaihian Luja4:03.06 / 4:03.06
Inez LundforsMalax IF - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti4:33.06 / 4:33.06
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu4:49.11 / 4:49.11
 
T9 korkeus (4)
Ada KallioLaihian Luja - / -
Enna MurtolaKurikan Ryhti - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti - / -
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu1.13 / 1.13
 
P7 40m (3)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Aleksanteri YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P7 pallo (3)
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Aleksanteri YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T7 40m (4)
Eva DiakiteKurikan Ryhti11.85 / -
Emma HavuluotoKurikan Ryhti - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T7 pallo (4)
Eva DiakiteKurikan Ryhti - / -
Emma HavuluotoKurikan Ryhti - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -