Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Maantiekisat
17.09. klo 14:00 Kirkkolammen Juoksu Tulokset (päivitetty: 22:41 17.09.2016)
Kirkkolammen Juoksu
Pohjan Koitto
17.09.2016

M Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Ilja Koljonen                    LKS                       13.45,80          
2)   Pekka Kuivalainen                RovanRR                   14.44,20          


N Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Sanna-Maija Pohjanvesi                                     13.00,70          
2)   Kati Kuivalainen                 RovanRR                   14.36,00          
3)   Paula Vuolo                      ArcticMC                  15.48,20          
4)   Anneli Matero                    ArcticMC                  19.40,70          
5)   Lilja Hiltunen                   ArcticMC                  20.11,90          


P7 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Topias Kylmänen                  LapLu                     1.20,10           
2)   Marius Pitkänen                  PohjKoi                   1.20,60           
3)   Aamos Oinas                      PohjKoi                   1.23,80           
4)   Osku Kesti                                                 1.26,40           
5)   Hugo Mattila                     PohjKoi                   1.28,80           
6)   Torbjörn Russell                                           1.30,70           
7)   Sebastian Palojärvi                                        1.31,50           
8)   Nikolai Mursu                    PohjKoi                   1.33,60           


T7 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Justiina Aho                                               1.31,10           
2)   Seela Oinas                                                2.06,80           
3)   Karin Hovila                                               2.28,90           
4)   Ellen Hovila                                               2.37,40           


P9 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Aksu Kesti                                                 4.43,70           
2)   Paulus Aho                                                 5.02,90           


T9 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Mona Pitkänen                    PohjKoi                   4.25,60           
2)   Laura Ojala                      PohjKoi                   4.36,00           
3)   Sointu Oinas                     PohjKoi                   4.36,50           


P11 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Veikka Mäki-Runsas               PohjKoi                   3.55,20           
2)   Aleksanteri Mursu                PohjKoi                   4.03,10           
3)   Weeti Niemi                                                4.20,80           
4)   Oliver Mattila                   PohjKoi                   4.42,80           


T11 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Nanna Kylmänen                   PohjKoi                   4.16,20           
2)   Viivi Raudasoja                  PohjKoi                   4.21,30           
3)   Anna-Sofia Orajärvi              AlatPi                    4.24,40           
4)   Hilpi Ruotsala                   PohjKoi                   4.28,80           
5)   Elina Kansanaho                  LapLu                     4.29,80           
6)   Heta Ruotsala                    PohjKoi                   4.30,30           
7)   Weera Karhumaa                   PohjKoi                   4.47,20           
8)   Saana Kontio                                               4.52,80           
     Safia Mekki                      PohjKoi                   DNS               


P13 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Joakim Pitkänen                  PohjKoi                   8.06,30           
2)   Joona Rissanen                   LapLu                     8.15,50           
3)   Kasper Kähkönen                  PohjKoi                   8.35,00           
     Luca Ruusala                                               DNS               


T13 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Wiivi Karhumaa                   PohjKoi                   9.16,10           
2)   Emma-Leena Portimojärvi          PohjKoi                   9.20,50           
3)   Monica Kähkönen                  PohjKoi                   10.14,30          


P15 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Teemu Sotaheimo                  PohjKoi                   8.06,00           
     Adam Mekki                       PohjKoi                   DNS               


T15 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
1)   Anni Jauhola                     AlatPi                    8.57,70           
2)   Aino Rajanen                     PohjKoi                   10.42,30          
     Emilia Kähkönen                  PohjKoi                   DNS               




© 2016 - Amptech Oy - Tuloslista 1.1.2.9 - 17.09.2016 16:41:07