Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.08. klo 17:00 Elokuun kisat Ilmoittautuneet
M 100 m

15	Kristian Backman	Imatran Urheilijat		
25	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
198	Ville Hyttinen		Kuopion Reipas		
59	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
246	Erno Mehtonen		Savonlinnan Riento		
123	Tuomas Rouvali		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
214	Mikko Ryhänen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
154	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
167	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
175	Eero Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 400 m

15	Kristian Backman	Imatran Urheilijat		
218	Vikke Elfving		Mikkelin Kilpa-Veikot		
25	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
230	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus		
14	Niko Heikkilä		Iitin Pyrintö		
41	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
57	Kaapo Kangas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
59	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
246	Erno Mehtonen		Savonlinnan Riento		
199	Juho Pirskanen		Kuopion Reipas		
16	Teemu Ruippo		Joensuun Kataja		
214	Mikko Ryhänen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
144	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
147	Juho Seppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
149	Tuomas Seppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
154	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
247	Antti Tanhuamäki	Savonlinnan Riento		
167	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 1500 m

41	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
253	Konsta Hämäläinen	Sulkavan Urheilijat -41		
49	Kristian Isaksson	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
55	Otto Kaario		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
88	Miika Lehtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
13	Otto Loukkalahti	IF Raseborg		
2	Sampo Seppä		Alajärven Ankkurit		

M 10 000 m

268	Antti Hyttinen		Vaajakosken Kuohu		
104	Aleksi Niemelä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
106	Jaakko Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
222	Antti Nisonen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
156	Miika Takala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
176	Konsta Vilkman		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 110 m aj

216	Juha-Matti Iso-Jaakkola	Lauttakylän Luja		
152	Miska Sundberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
247	Antti Tanhuamäki	Savonlinnan Riento		


M Seiväs

53	Jukka Järvenpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
196	Mikko Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
1	Mikko Paavola		Alajärven Ankkurit		
273	Jesse Salmi		Vasa IS		
280	Iiro Suutarinen		Ähtärin Urheilijat		
277	Lauri Vuohelainen	Vilppulan Veikot		
274	Mikael Westö		Vasa IS		

M Kuula

279	Ville Hakomäki		Ylihärmän Junkkarit		
56	Ville Kallinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
252	Lauri Lindqvist		Siilinjärven Ponnistus		
95	Petteri Monni		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
100	Tero Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
223	Perttu Noponen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
123	Tuomas Rouvali		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M Kiekko

279	Ville Hakomäki		Ylihärmän Junkkarit		
51	Sami Jämsen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
56	Ville Kallinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
229	Ville Kivioja		Nokian Urheilijat		
185	Olli-Pekka Korhonen	Kaavin Kaiku		
223	Perttu Noponen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
249	Petteri Peitso		Seinäjoen Seudun Urheilijat		
123	Tuomas Rouvali		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Mika Ruhtinas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
151	Juuso Sillanpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M Kiekko F37

65	Iiro Kokkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
266	Timo Mustikkamaa	Tampereen Pyrintö	

M30+ 400 m

133	Juha Saarisilta M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
208	Kimmo Vainio M50	LahtiSport 35+		

M30+ Kolmiloikka

85	Jarkko Lassila M40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M30+ Keihäs

37	Jussi Heinonen M55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
232	Toni Hiekka M30		Palosaaren Urheiluseura		
48	Petteri Immonen M40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
51	Sami Jämsen M45		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
73	Aki Kujanen M45		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
85	Jarkko Lassila M40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
100	Tero Mäkäläinen M35	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Mika Ruhtinas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
125	Antti Ruuti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
126	Ari Ruuti M45		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N 200 m

27	Heidi Haapamäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
270	Elli Hiltunen		Varkauden Kenttä-Veikot		
3	Sofia Järvelin		Alavuden Urheilijat				
62	Elisa Kirvesniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Ada Koistinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
64	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
212	Tanja Kokkonen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
241	Johanna Kulmala		Pylkönmäen Yrittävä		
245	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento		
271	Laura Lundberg		Varkauden Kenttä-Veikot		
97	Roosa Mähönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Hilla Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
272	Heta Rundelin		Varkauden Kenttä-Veikot		
177	Alisa Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N 800 m

202	Johanna Ala-Pöntiö	Kälviän Tarmo		
27	Heidi Haapamäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
28	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
203	Janna Hautala		Lahden Ahkera		
211	Emma Hietaranta		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
4	Sanna Kekki		Hankasalmen Hanka		
259	Siiri Möller		Suolahden Urho		
213	Rebecca Nisonen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
265	Saija Seppä		Suolahden Urho		

N 10 000 m

107	Katri Niemistö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N 100 m aj

269	Janika Heikkinen	Varkauden Kenttä-Veikot				
62	Elisa Kirvesniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
245	Petra-Sofia Laakso	Savonlinnan Riento		
105	Hilla Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
272	Heta Rundelin		Varkauden Kenttä-Veikot		

N Korkeus

21	Annika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
269	Janika Heikkinen	Varkauden Kenttä-Veikot		
284	Ella Junnila		Janakkalan Jana		

N Seiväs

248	Linnea Marttala		Seinäjoen Seudun Urheilijat		
148	Susanna Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N Kuula

269	Janika Heikkinen	Varkauden Kenttä-Veikot		
62	Elisa Kirvesniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Hilla Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N Kiekko

8	Anna Olkkonen		Hartolan Voima		
235	Tuula Penttinen		Puumalan Viri		

N17 100 m aj

64	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
212	Tanja Kokkonen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet		



N30+ 400 m

282	Marja Kankainen N35	Äänekosken Urheilijat		
283	Tiina Laitinen N30	Äänekosken Urheilijat		

N30+ Kolmiloikka

94	Anette Mehtälä N40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N30+ Keihäs

43	Maija-Liisa Hyppönen N35Jyväskylän Kenttäurheilijat		
58	Pirjo Karetie N75	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
90	Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
94	Anette Mehtälä N40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
117	Merja Pulkkinen N60	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
178	Anne Virtanen N40	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
180	Merja Vuorinen N55	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 60 m

6	Eelis Hynninen		Hartolan Voima		
197	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
215	Valtteri Kinnunen	Laukaan Urheilijat		
71	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
87	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
191	Kosti Moisio		Kaipolan Vire		
192	Voitto Moisio		Kaipolan Vire		
99	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
112	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Verneri Polas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
10	Markus Porvari		Hartolan Voima		
140	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
19	Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		
158	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
194	Juuso Tiihonen		Kangasniemen Kalske		
207	Joel Toivola		Lahden Ahkera		
210	Elmer Vauhkonen		Lapinlahden Veto		
179	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 1000 m

6	Eelis Hynninen		Hartolan Voima		
205	Otso Kaukonen		Lahden Ahkera		
83	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
158	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
207	Joel Toivola		Lahden Ahkera		
162	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
227	Ville Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot		
179	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P11 60 m aj

32	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
197	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
71	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
87	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Verneri Polas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
158	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
194	Juuso Tiihonen		Kangasniemen Kalske		

P11 Kolmiloikka

32	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
87	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
191	Kosti Moisio		Kaipolan Vire		
116	Verneri Polas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
10	Markus Porvari		Hartolan Voima		
162	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
227	Ville Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot		

P11 Keihäs

32	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
42	Juho Hyppönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
256	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho		
250	Kaapo Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
71	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
93	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
190	Aarne Moisio		Kaipolan Vire		
191	Kosti Moisio		Kaipolan Vire		
99	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
112	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
116	Verneri Polas		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
19	Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		
162	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 60 m

11	Jarmo Eromäki		Haukivuoren Kisailijat		
236	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä		
221	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
81	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
84	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
91	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
129	Tatu Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Miska Saartoala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 1000 m

67	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
221	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
81	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
103	Casper Naukkarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
129	Tatu Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
267	Vilho Stenman		Uuraisten Urheilijat		
173	Aapo Viherlehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 60 m aj

77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske		
84	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Miska Saartoala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 200 m aj

77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske		
102	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Miska Saartoala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 Korkeus

236	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä		
77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
84	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Miska Saartoala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 Kolmiloikka

11	Jarmo Eromäki		Haukivuoren Kisailijat		
77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
84	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
169	Akseli Varsala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P13 Kuula

236	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä		
77	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
91	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
93	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
263	Paavo Puro		Suolahden Urho		
137	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 100 m

233	Lassi Hakonen		Pihtiputaan Tuisku		
29	Vilho Happonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
31	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
221	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
113	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
131	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat				
179	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 1000 m

46	Tommi Ilomäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
5	Johannes Merikanto	Hankasalmen Hanka		

P15 100 m aj

20	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
9	Eemil Porvari		Hartolan Voima		
166	Elmeri Valkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		


P15 Seiväs

197	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
113	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Miska Saartoala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 Kolmiloikka

9	Eemil Porvari		Hartolan Voima		
131	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P15 Keihäs

20	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
33	Arttu Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
82	Juho Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
166	Elmeri Valkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 40 m

237	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä		
39	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
281	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat		
75	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
190	Aarne Moisio		Kaipolan Vire		
192	Voitto Moisio		Kaipolan Vire		
96	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
153	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
226	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot		

P9 1000 m

39	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
50	Eetu Jokinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
60	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
75	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
192	Voitto Moisio		Kaipolan Vire		
155	Akseli Suutari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 Korkeus

39	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
281	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat		
75	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

P9 Pituus

237	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä		
35	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
39	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
281	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat		
75	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
130	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
153	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 60 m

17	Fiona Flink		Joutsan Pommi		
54	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
189	Iida Koljonen		Kaipolan Vire		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
220	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
76	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
80	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
260	Mari-Anne Naarminen	Suolahden Urho		
262	Senja Norontaus		Suolahden Urho		
225	Neela Ombati		Mikkelin Kilpa-Veikot		
18	Veera Reponen		Joutsan Pommi		
206	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
174	Neea Viitaharju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
181	Anike Wusu		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 1000 m

34	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
69	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
220	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
74	Hilma Kunttu		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
76	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
260	Mari-Anne Naarminen	Suolahden Urho		
225	Neela Ombati		Mikkelin Kilpa-Veikot		
206	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
170	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 60 m aj

187	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
34	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
54	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
128	Ella Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
206	Jade Toivola		Lahden Ahkera		
174	Neea Viitaharju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
182	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 Kolmiloikka

34	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
54	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
189	Iida Koljonen		Kaipolan Vire		
80	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
258	Selma Möller		Suolahden Urho		
128	Ella Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
170	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
174	Neea Viitaharju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T11 Keihäs

34	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
54	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
189	Iida Koljonen		Kaipolan Vire		
80	Mimmi Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
258	Selma Möller		Suolahden Urho		
262	Senja Norontaus		Suolahden Urho		
128	Ella Saalasti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
160	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
174	Neea Viitaharju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 60 m

217	Amanda Asikainen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
186	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
45	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
239	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä		
240	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä		
61	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
242	Nea Laine		Pylkönmäen Yrittävä		
98	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
224	Aada Ombati		Mikkelin Kilpa-Veikot		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
115	Pauliina Pirinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
135	Kerttu Saksala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
243	Riikka Sorri		Pylkönmäen Yrittävä		
159	Ilona Tapper		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
161	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
200	Riika Tirkkonen		Kuopion Reipas		
163	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
201	Alina Tuomela		Kuopion Reipas		
165	Nela Tyrkkö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 1000 m

47	Ellen Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
204	Minttu Kaukonen		Lahden Ahkera		
224	Aada Ombati		Mikkelin Kilpa-Veikot		
109	Kiia Paavola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
115	Pauliina Pirinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
228	Marianne Salmi		Mäntsälän Urheilijat		
146	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
164	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Nela Tyrkkö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 60 m aj

254	Vilma Honkonen		Suolahden Urho		
40	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
204	Minttu Kaukonen		Lahden Ahkera		
251	Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
244	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
146	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
278	Tytti Vilpakka		Vähänkyrön Viesti		

T13 200 m aj

219	Lotta Häkkänen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
61	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
251	Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
278	Tytti Vilpakka		Vähänkyrön Viesti		

T13 Korkeus

254	Vilma Honkonen		Suolahden Urho		
45	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
195	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
242	Nea Laine		Pylkönmäen Yrittävä		
98	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
261	Inka Nahkala		Suolahden Urho		
121	Vilma Riutta		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
243	Riikka Sorri		Pylkönmäen Yrittävä		
161	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
165	Nela Tyrkkö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 Kolmiloikka

186	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
254	Vilma Honkonen		Suolahden Urho		
40	Elli Huovinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
219	Lotta Häkkänen		Mikkelin Kilpa-Veikot		
240	Jenni Kiminkinen	Pylkönmäen Yrittävä		
61	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
98	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
111	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
275	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti		
121	Vilma Riutta		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
135	Kerttu Saksala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
146	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
157	Saara Tamminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
161	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 Kuula

238	Jenni Honkonen		Pylkönmäen Yrittävä		
242	Nea Laine		Pylkönmäen Yrittävä		
98	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
275	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti		
135	Kerttu Saksala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
200	Riika Tirkkonen		Kuopion Reipas		
163	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T13 4 x 60 m aj

0	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
0	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
0	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		

T15 100 m

26	Anni Gustafsson		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
30	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
36	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
38	Johanna Herlevi-Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Aada Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
89	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
139	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
171	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
172	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 1000 m

257	Jenna Maukonen		Suolahden Urho		
132	Venla Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 80 m aj

21	Annika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
24	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
72	Petra Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
79	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
89	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
234	Nita Rasi		Pihtiputaan Tuisku		
139	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
145	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
183	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 200 m aj

172	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Seiväs

195	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat		
72	Petra Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
7	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
234	Nita Rasi		Pihtiputaan Tuisku		
285	Aino Suorsa		Oriveden Ponnistus		
184	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Kolmiloikka

22	Monika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
26	Anni Gustafsson		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
188	Ella Kokkinen		Kaipolan Vire		
79	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
114	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
234	Nita Rasi		Pihtiputaan Tuisku		
136	Beda Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
145	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
168	Lilli Varila		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
172	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
184	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 Keihäs

21	Annika Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
24	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
30	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
36	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
254	Vilma Honkonen		Suolahden Urho		
66	Ida Kolehmainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Aada Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
244	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
89	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
90	Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
92	Netta Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
98	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
261	Inka Nahkala		Suolahden Urho		
110	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
276	Viivi Raatikainen	Viitasaaren Viesti		
142	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
145	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T15 4 x 800 m

0	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

T9 40 m

23	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
187	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
44	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
108	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
264	Elli Ranta		Suolahden Urho		
120	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
127	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
143	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T9 1000 m

23	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
255	Aino Kinnunen		Suolahden Urho		
118	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
122	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		

T9 Korkeus

187	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
78	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
122	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
127	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	
T9 Pituus

23	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
187	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
44	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
108	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
264	Elli Ranta		Suolahden Urho		
120	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
122	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
127	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
143	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat