Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
28.01. klo 15:30 Avoimet Helsy-hallit 1 Ilmoittautuneet
Avoimet Helsy-hallit 1 28.1.2017 		
Ilmoittautuneet (myös sähköpostitse tulleet)		
		
Nimi	Seura	Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
M 60m (26)		
Jevgeni Aleksandrov	Helsingfors IFK-friidrott	7.24 / 7.35
Pekka Björklund	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jonathan Brace	Esbo IF	6.98 / 6.99
Don-Zheni Ekoebve	Helsingfors IFK-friidrott	7.26 / -
Tuukka Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Jukka Hieta	Helsingin Kisa-Veikot	8.31 / 8.50
Tuomas Hyytiäinen	Kenttäurheilijat -58	7.40 / 7.40
Viljami Kaasalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	7.07 / -
Willem Kajander	Borgå Akilles	6.96 / 7.00
Viktor Kantele	Borgå Akilles	7.12 / -
Julius Kasule	Viipurin Urheilijat	7.04 / -
Pyry Keränen	Karkkilan Pojat	7.20 / 7.20
Sampo Kiviharju	Hämeenlinnan Tarmo	7.13 / -
Niko Koskinen	Helsingin Kisa-Veikot	7.51 / 7.51
Eemil Koso	Tampereen Pyrintö	7.53 / 7.53
Tuomas Lehtonen	Liedon Parma	7.19 / -
Edward Lindberg	IF Sibbo-Vargarna	7.43 / 7.43
Miika Mäkinen	Riihimäen Kisko	7.34 / -
Veli-Matti Mannila	Helsingin Tarmo	8.16 / 8.37
Arttu Pajulahti	Viipurin Urheilijat	6.87 / 7.29
Samuli Raikunen	Liedon Parma	7.97 / -
Roope Saarinen	Esbo IF	6.98 / -
Hannes Siitonen	Helsingin Kisa-Veikot	6.99 / -
Erik Strömberg	Helsingin Kisa-Veikot	8.27 / -
Jari Tammi	Helsingin Kisa-Veikot	8.39 / 8.80
Santeri Tanner	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	7.31 / 7.31
Antti Miihkinen	Esbo IF	 - / -
Ville Keskinen	Viipurin Urheilijat	7.37 / 7.37
Teemu Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	7.96 / 7.96
		
M 400m (29)		
Jevgeni Aleksandrov	Helsingfors IFK-friidrott	50.05 / 52.00
Filipe Almeida	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Edison Bach	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Niklas Bryggare	Helsingin Kisa-Veikot	50.94 / -
Don-Zheni Ekoebve	Helsingfors IFK-friidrott	49.55 / -
Oscar Härkönen	Esbo IF	- / -
Jani Henriksson	Viipurin Urheilijat	53.75 / -
Jukka Hieta	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jonathan Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot	51.89 / -
Julius Kasule	Viipurin Urheilijat	51.49 / -
Sampo Kiviharju	Hämeenlinnan Tarmo	- / -
Gustav Klingstedt	Helsingfors IFK-friidrott	49.02 / -
Eemil Koso	Tampereen Pyrintö	- / -
Juho Launto	Turun Urheiluliitto	50.29 / -
Tuomas Lehtonen	Liedon Parma	49.51 / -
Edward Lindberg	IF Sibbo-Vargarna	53.25 / -
Mikko Mäkelä	Vantaan Salamat	62.88 / -
Samuli Raikunen	Liedon Parma	53.98 / -
Roope Saarinen	Esbo IF	49.41 / -
Petteri Sahakangas	Helsingin Kisa-Veikot	58.44 / -
Jan Särömaa	Helsingin Kisa-Veikot	55.81 / -
Mika Savolainen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	52.09 / -
Pekka Sinkkonen	Helsingfors IFK-friidrott	49.99 / -
Anton Tallbacka	Helsingfors IFK-friidrott	51.49 / -
Jari Tammi	Helsingin Kisa-Veikot	61.38 / -
Santeri Tanner	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	53.74 / 53.74
Matti Vesterinen	Esbo IF	53.43 / -
Jani-Vesa Viljola	Helsingin Kisa-Veikot	55.40 / -
Niko Viljola	Helsingin Kisa-Veikot	51.94 / -
		
M 3000m (13)		
Ville Borgmästars	IK Falken	- / -
Juuso Hava	Kenttäurheilijat -58	- / -
Panu Jantunen	Parikkalan Urheilijat	8:39.34 / -
Konsta Jäppinen	Esbo IF	- / -
Otto Kahilainen	Kenttäurheilijat -58	10:58.63 / -
Jaakko Kero	Turun Urheiluliitto	8:29.42 / -
Rasmus Krogell	Kenttäurheilijat -58	- / -
Henrik Kymäläinen	Espoon Tapiot	8:59.30 / -
Matias Meriläinen	Nurmijärven Yleisurheilu	- / -
Topi Raitanen	Helsingin Kisa-Veikot	8:46.99 / -
Eero Saleva	Sjundeå IF	8:47.53 / -
Tuomo Salonen	Espoon Tapiot	9:15.23 / -
Jari Välikorpi	Kenttäurheilijat -58	9:50.79 / -
Jukka Kero	Turun Urheiluliitto	8.28.0/ -
Tuomas Hapola	Savitaipaleen Urheilijat	 - / -
		
M seiväs (8)		
Samuli Bryggare	Helsingin Kisa-Veikot	4.30 / -
Tommi Holttinen	Someron Esa	5.30 / 5.25
Risto Järvi	Esbo IF	4.71 / 3.50
Timi Katila	Tapanilan Erä	4.60 / -
Petri Korander	Vihdin Viesti	3.20 / 2.90
Urho Kujanpää	Tampereen Pyrintö	5.30 / 5.30
Joonas Mikkanen	Lahden Ahkera	5.00 / 4.70
Tuomas Outinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4.80 / 4.70
		
M pituus (6)		
Eren Gürler	Leppävaaran Sisu	6.54 / 6.40
Tuukka Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Pyry Keränen	Karkkilan Pojat	6.81 / 6.81
Petri Korander	Vihdin Viesti	5.02 / 4.71
Miika Mäkinen	Riihimäen Kisko	6.96 / 6.96
Riku Valtonen	Helsingin Kisa-Veikot	6.00 / 5.99
Antti Miihkinen	Esbo IF	 - / -

M kuula (6)		
Tuukka Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Antti Lamminen	Helsingin Kisa-Veikot	12.00 / 11.40
Sami Siren	Vantaan Salamat	14.78 / 14.40
Jaakko Stenius	Helsingin Kisa-Veikot	11.87 / 10.88
Ville Välimaa	Kenttäurheilijat -58	15.49 / 15.49
Tuomas Valle	Helsingin Kisa-Veikot	13.55 / 13.55
		
N 60m (23)		
Amira Chokairy	Helsingin Kisa-Veikot	8.09 / -
Heli Halonen	Lahden Ahkera	7.72 / 8.05
Elisa Hyry	Helsingin Tarmo	- / -
Merituuli Jääskeläinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7.96 / 7.96
Jandeh Jallow	Helsingin Kisa-Veikot	7.98 / -
Jenni Jokinen	Nakkilan Vire	7.56 / 7.66
Milena Kärnä	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	7.96 / -
Milla Kelo	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	7.90 / 8.50
Lotta Kemppinen	Helsingfors IFK-friidrott	7.56 / 7.65
Christelle Kizola	Helsingin Tarmo	9.24 / 9.24
Elina Kostiainen	Vihdin Viesti	7.82 / 8.17
Kira Kruuti	Helsingin Kisa-Veikot	7.85 / -
Iina Lehtimäki	Kuusankosken Kisa	7.85 / 8.00
Anne-Mari Lehtiö	Kenttäurheilijat -58	7.99 / -
Katariina Liipo	Esbo IF	7.95 / -
Kristiina Mäkelä	Orimattilan Jymy	7.78 / -
Nea Mattila	Helsingfors IFK-friidrott	7.73 / 7.76
Sonja Nousiainen	Mikkelin Kilpa-Veikot	7.81 / 7.93
Pinja Pikkupeura	Helsingfors IFK-friidrott	8.10 / -
Jasmin Showlah	Helsingfors IFK-friidrott	7.43 / 7.55
Aino Tapio	IF Sibbo-Vargarna	8.01 / -
Emma Tuomala	Helsingfors IFK-friidrott	8.63 / -
Kristiina Vuorvirta	Espoon Tapiot	7.73 / 7.73
		
N 400m (9)		
Jonna Berghem	HIK Friidrott	56.58 / -
Amira Chokairy	Helsingin Kisa-Veikot	58.66 / -
Beda Eronen	Helsingin Kisa-Veikot	60.64 / -
Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot	59.52 / -
Reetta Kämäräinen	Espoon Tapiot	- / -
Nadia Korkman	Esbo IF	59.68 / -
Pauliina Mäkinen	Tampereen Pyrintö	67.14 / -
Saga Rekonen	Esbo IF	61.75 / 61.91
Emma Tuomala	Helsingfors IFK-friidrott	62.99 / 62.99
		
N 3000m (18)		
Nerea Abrego	Helsingin Jyry	- / -
Mona Af Forselles	Rekolan Raikas	11:43.71 / -
Linnea Harala	Someron Esa	- / -
Laura Hievanen	Runners Club	- / -
Essi Hjelm	Turun Urheiluliitto	- / -
Andreina Kero	Turun Urheiluliitto	9:57.91 / -
Oona Kettunen	Karhulan Katajaiset	9:16.67 / -
Moona Korkealaakso	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	- / -
Viivi Lankinen	Turun Urheiluliitto	- / -
Henna Mäkinen	Karhulan Katajaiset	- / -
Jutta Moilanen	Joensuun Kataja	- / -
Camilla Richardsson	Vasa IS	9:31.57 / -
Laura Salminen	Viipurin Urheilijat	10:59.36 / -
Karin Storbacka	IK Falken	- / -
Anni Suominen	Raision Kuula	- / -
Henni Tofferi	Viipurin Urheilijat	10:42.19 / -
Mirja Vartiainen	Espoon Tapiot	11:33.05 / -
Amanda Virtanen	Turun Urheiluliitto	- / -
		
N korkeus (3)		
Elin Pajunen	IF Åsarna	1.79 / -
Linda Sandblom	HIK Friidrott	1.93 / -
Viivi Voutilainen	Turun Urheiluliitto	1.82 / -
 		 
N 3-loikka (4)		
Elina Kostiainen	Vihdin Viesti	13.03 / -
Kristiina Mäkelä	Orimattilan Jymy	14.20 / -
Leeni Minkkinen	Vihdin Viesti	11.88 / -
Heini Vainionpää	Helsingfors IFK-friidrott	12.32 / -
Hanna-Maria Penttinen	Helsingin Kisa-Veikot	12.11 / 11.64
		
N kuula (5)		
Milla Kelo	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	12.73 / -
Niina Kelo	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	15.32 / -
Anna Niskala	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	9.42 / 8.96
Sara Oraheimo	IF Raseborg	12.96 / 12.72
Pinja Pikkupeura	Helsingfors IFK-friidrott	10.60 / 10.25
		
M19 60m (19)		
David Bamm	Vasa IS	7.35 / 7.35
Niamatullah Doranai	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Juuso Helpiö	Espoon Tapiot	7.40 / 7.42
Ilari Keränen	Karkkilan Pojat	7.28 / 7.33
Martin Kidron	Espoon Tapiot	7.30 / 7.32
Toma Lahtinen	Helsingfors IFK-friidrott	7.48 / 7.48
Arsi Leinonen	Helsingin Tarmo	8.29 / 8.30
Jaakko Lintula	Espoon Tapiot	7.61 / 7.61
Jere Liskojärvi	Helsingin Tarmo	7.55 / 7.69
Okko Makkonen	Espoon Tapiot	7.46 / 7.46
Elias Nurmela	Espoon Tapiot	7.52 / -
Henri Puumalainen	Borgå Akilles	7.52 / 7.54
Juho Rinne	Helsingfors IFK-friidrott	7.61 / -
Pekka Sinkkonen	Helsingfors IFK-friidrott	7.32 / 7.32
Aleksi Sohlman	Helsingfors IFK-friidrott	7.60 / 7.60
Anton Tallbacka	Helsingfors IFK-friidrott	7.33 / 7.33
Lauri Tuomilehto	Borgå Akilles	6.83 / 6.90
Robert Viloma	Esbo IF	7.53 / -
Elias Ylöstalo	IF Sibbo-Vargarna	7.34 / 7.41
		
M19 400m (14)		
Omar Abdi Mustaf	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Ahmed Ahmed	Helsingfors IFK-friidrott	52.38 / -
Eero Ilomäki	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Robert Johansson	Esbo IF	- / -
Martin Kidron	Espoon Tapiot	51.59 / 51.59
Samuel Kouri	Borgå Akilles	52.27 / 52.27
Atte Nevala	Kenttäurheilijat -58	- / -
Ossian Newby	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Elias Nurmela	Espoon Tapiot	- / -
Oliver Sainio	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Akseli Salin	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Aleksi Sohlman	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Benjamin Stendahl	Esbo IF	50.92 / 50.92
Batuhan Yildirim	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Doong Kailon	Helsingfors IFK-friidrott	 - / -
		
M19 3000m (2)		
Otto Kahilainen	Kenttäurheilijat -58	10:58.63 / -
Soini Virtanen	Vihdin Viesti	- / -
Samiel Fishbaye	Viipurin Urheilijat	 - / -
		
M19 seiväs (2)		
Lauri Pohto	Espoon Tapiot	3.02 / -
Jermu Tarkiainen	Hyvinkään seudun Urheilijat	4.10 / 4.10
		
M19 pituus (8)		
Ilari Keränen	Karkkilan Pojat	6.50 / 6.25
Luukas Koski	Viipurin Urheilijat	6.16 / 5.96
Toma Lahtinen	Helsingfors IFK-friidrott	6.01 / -
Arsi Leinonen	Helsingin Tarmo	4.90 / 4.90
Jaakko Lintula	Espoon Tapiot	5.96 / 5.96
Okko Makkonen	Espoon Tapiot	6.30 / 6.30
Henri Puumalainen	Borgå Akilles	6.21 / -
		
M19 kuula (5)		
Vili Korhonen	Vantaan Salamat	13.68 / 12.78
Arsi Leinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Jaakko Lintula	Espoon Tapiot	10.33 / 10.33
Jere Liskojärvi	Helsingin Tarmo	11.25 / 11.25
Ville Välimaa	Kenttäurheilijat -58	17.23 / 16.07
		
N19 60m (19)		
Yalda Amini	Helsingin Tarmo	- / -
Jonna Härkönen	Hämeenlinnan Tarmo	8.41 / -
Sanna Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Nelli Kantelinen	Nurmijärven Yleisurheilu	8.89 / 9.00
Susanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	8.29 / 8.36
Aliisa Kunttu	Kuusankosken Kisa	8.36 / 8.69
Silja Laaksonen	Helsingin Tarmo	8.05 / 8.05
Tilda Lipasti	Helsingfors IFK-friidrott	8.18 / -
Rosa Lounela	Espoon Tapiot	9.34 / 9.50
Laura Luukkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	8.48 / -
Iina-Kaisa Mäkelä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	8.11 / -
Maiju Merivirta	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	8.30 / -
Jannika Niemelä	Espoon Tapiot	8.33 / 8.33
Sanni Pajasmaa	Helsingfors IFK-friidrott	7.87 / 8.12
Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot	8.01 / -
Gia Reinholm	Karhulan Katajaiset	7.93 / 7.94
Liisa Sätilä	Espoon Tapiot	8.28 / 8.28
Tara Vaittinen	Esbo IF	8.35 / 8.77
Sofie Westerberg	Esbo IF	8.47 / 8.47
		
N19 400m (14)		
Marika Aarnio	Turun Weikot Yleisurheilu	61.61 / -
Pinja Engman	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Katri Gauriloff	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	62.16 / -
Hertta Hankimaa	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	- / -
Emmi Keinänen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Camilla Kohl	Espoon Tapiot	- / -
Pinja Konttinen	Helsingfors IFK-friidrott	- / -
Rosa Lounela	Espoon Tapiot	- / -
Anni Luukkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	- / -
Meeri Manninen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	- / -
Ruusu Nurmi	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	63.16 / -
Ilona Pulkkinen	Turun Weikot Yleisurheilu	59.25 / -
Sofia Tabit	Helsingin Tarmo	74.37 / 75.95
Pihla Tiilikainen	Viipurin Urheilijat	- / -
		
N19 3000m (2)		
Astrid Snäll	Forssan Salama	10:24.08 / -
Venla Turakainen	Helsingin Tarmo	- / -
		
N19 korkeus (10)		
Sanna Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Ella Junnila	Janakkalan Jana	1.73 / 1.73
Nelli Kantelinen	Nurmijärven Yleisurheilu	1.49 / -
Susanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	1.36 / 1.36
Amanda Liljendal	Borgå Akilles	1.63 / -
Iina-Kaisa Mäkelä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	1.68 / -
Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot	1.64 / 1.50
Janina Pykäri	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	1.66 / -
Riina Rautelin	Esbo IF	1.61 / -
Tara Vaittinen	Esbo IF	1.57 / 1.40
		
N19 3-loikka (5)		
Emma Calculli	Helsingin Kisa-Veikot	9.98 / -
Jannika Niemelä	Espoon Tapiot	10.69 / -
Janina Pykäri	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10.95 / -
Gia Reinholm	Karhulan Katajaiset	11.48 / -
Annika Valle	Helsingin Kisa-Veikot	9.82 / -
		
N19 kuula (9)		
Katri Erkkilä	Borgå Akilles	- / -
Sanna Heinonen	Helsingin Tarmo	- / -
Susanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	- / -
Amanda Liljendal	Borgå Akilles	12.46 / 11.49
Tilda Lipasti	Helsingfors IFK-friidrott	9.23 / -
Rebekka Sukselainen	Espoon Tapiot	11.05 / 9.96
Tara Vaittinen	Esbo IF	10.90 / 10.35
Annika Valle	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Eva-Lotta Vendla	Helsingin Tarmo	9.34 / -
		
M17 60m (28)		
Olli Ahlgren	Kuusankosken Kisa	7.55 / 7.55
Edison Bach	Helsingfors IFK-friidrott	8.37 / 8.37
Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot	7.34 / 7.34
Patrick Fält	Rekolan Raikas	8.01 / 8.01
Sami Hakanen	Vantaan Salamat	7.71 / 7.71
Christian Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	7.90 / 7.90
Lassi Hirvonen	Valkealan Kajo	7.37 / -
Henrik Illman	Borgå Akilles	7.67 / 7.67
Elias Jrad	Kenttäurheilijat -58	7.37 / 7.37
Doong Kailo	Helsingfors IFK-friidrott	7.90 / 7.90
Aku Kärki	Vantaan Salamat	7.85 / 7.85
Lassi Kaukonen	Helsingin Kisa-Veikot	7.40 / 7.40
Anton Koskinen	Helsingin Kisa-Veikot	7.74 / 7.74
Max Koskinen	Espoon Tapiot	7.40 / 7.40
Samu Laakso	Tapanilan Erä	7.70 / 7.71
Topias Laine	Helsingin Kisa-Veikot	7.33 / 7.33
Sebastian Lundqvist	Borgå Akilles	7.72 / 7.72
Severi Mäntylä	Borgå Akilles	7.39 / -
Jaakko Poutanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	7.56 / -
Akim Rauf	Helsingin Kisa-Veikot	8.82 / -
Oliver Sainio	Helsingfors IFK-friidrott	7.78 / 7.78
Akseli Salin	Helsingfors IFK-friidrott	7.56 / 7.56
Max Tallqvist	Borgå Akilles	7.73 / 7.73
Iisakki Torppa	Espoon Tapiot	7.94 / 7.94
Karun Verma	Helsingfors IFK-friidrott	7.94 / 7.94
Santeri Vuola	Espoon Tapiot	7.82 / 7.82
Isac Wedenberg	Borgå Akilles	7.26 / 7.26
Batuhan Yildirim	Helsingfors IFK-friidrott	7.36 / 7.36
Daniel Niva	Borgå Akilles	 - / -

M17 seiväs (6)		
Max Koskinen	Espoon Tapiot	2.32 / -
Sami Laakkonen	Helsingin Kisa-Veikot	4.00 / 4.00
Juho Ruuskanen	Espoon Tapiot	3.17 / -
Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	3.80 / 3.80
Jami Siira	Tampereen Pyrintö	4.20 / 4.10
Joni Uolamo	Toijalan Vauhti	4.12 / 4.05
		
M17 pituus (12)		
Olli Ahlgren	Kuusankosken Kisa	4.35 / -
Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot	5.69 / -
Patrick Fält	Rekolan Raikas	- / -
Sami Hakanen	Vantaan Salamat	5.40 / 5.40
Christian Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Samu Laakso	Tapanilan Erä	5.50 / 5.40
Tomi Laakso	Tapanilan Erä	5.68 / -
Topias Laine	Helsingin Kisa-Veikot	4.49 / -
Akim Rauf	Helsingin Kisa-Veikot	4.15 / -
Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	5.81 / 5.81
Iisakki Torppa	Espoon Tapiot	5.59 / 5.59
Santeri Vuola	Espoon Tapiot	5.17 / -
Juuso Junnila	Janakkalan Jana	6.28 / 6.12

M17 kuula (3)		
Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Lassi Kaukonen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	10.46 / 10.46
		
N17 60m (31)		
Annika Ahokas	Helsingfors IFK-friidrott	8.62 / 8.62
Aino Bergqvist	Helsingfors IFK-friidrott	7.86 / 7.92
Essi Davies	Helsingin Kisa-Veikot	8.61 / -
Marianna Halmetoja	Tapanilan Erä	8.55 / 8.57
Reetta Kämäräinen	Espoon Tapiot	8.18 / 8.18
Emma Kariluoma	Viipurin Urheilijat	9.48 / -
Camilla Kohl	Espoon Tapiot	8.19 / 8.19
Katariina Kontio	Espoon Tapiot	8.44 / 8.44
Kia Laisi	Espoon Tapiot	8.03 / 8.08
Kerttu Latvala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	7.91 / -
Linda Leveelahti	Helsingin Kisa-Veikot	8.35 / 8.35
Minttu Mattinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8.38 / -
Kaisa Mikander	Esbo IF	7.93 / -
Olivia Nurminen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	8.91 / 8.91
Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu	8.05 / 8.05
Veera Perko	Espoon Tapiot	8.46 / 8.46
Sandra Piippo-Pinho	Helsingfors IFK-friidrott	8.04 / 8.04
Helmiina Raninen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	8.35 / 8.35
Fanny Ranta	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	9.08 / -
Iina Rantala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9.16 / -
Sofia Rantanen	Helsingfors IFK-friidrott	8.65 / -
Vilma Rönkä	Hyvinkään seudun Urheilijat	8.48 / 8.48
Hilla Saarinen	Espoon Tapiot	8.49 / 8.49
Meeri Salomaa	Esbo IF	8.73 / 8.73
Jenny Sario	Espoon Tapiot	8.31 / 8.34
Sara Siltala	Helsingin Kisa-Veikot	8.10 / 8.10
Sofia Tabit	Helsingin Tarmo	9.56 / 9.56
Filippa Tallqvist	Borgå Akilles	8.19 / 8.19
Nora Tousignant	Espoon Tapiot	8.38 / 8.38
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat	8.78 / 8.78
Vappu Valtonen	Espoon Tapiot	8.42 / 8.49
Milja Hallio	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9.61/ -

N17 korkeus (10)		
Inka Laakso	Helsingin Kisa-Veikot	1.55 / 1.50
Julia Puustelli	Vantaan Salamat	1.52 / -
Fanny Ranta	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	1.31 / 1.31
Sofia Rantanen	Helsingfors IFK-friidrott	1.45 / -
Viivi Rantanen	Helsingfors IFK-friidrott	1.32 / -
Meeri Salomaa	Esbo IF	1.63 / -
Rosa Salonen	Kenttäurheilijat -58	1.53 / -
Helmi Saukkonen	Helsingin Kisa-Veikot	1.40 / -
Joanna Sauren	Rekolan Raikas	1.35 / -
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat	1.40 / 1.40
		
N17 3-loikka (13)		
Aino Ahtola	Helsingin Kisa-Veikot	9.97 / 9.97
Chloe Hagues	Helsingin Kisa-Veikot	10.55 / -
Marianna Halmetoja	Tapanilan Erä	10.14 / 10.14
Nea-Nora Heiskanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10.30 / -
Lotta Joenpolvi	Viipurin Urheilijat	9.02 / -
Karoliina Kaartti	Orimattilan Jymy	- / -
Inka Laakso	Helsingin Kisa-Veikot	11.15 / 11.15
Janina Laine	Espoon Tapiot	9.87 / -
Sharon Laine	Helsingfors IFK-friidrott	11.14 / 11.14
Minttu Mattinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10.99 / -
Vilma Rönkä	Hyvinkään seudun Urheilijat	10.16 / -
Joanna Sauren	Rekolan Raikas	8.86 / -
Vappu Valtonen	Espoon Tapiot	10.38 / 10.38