Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.06. klo 18:00 Gamlakarleby IF:n avoimet aluekilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 150 henk. (289 lajisuoritusta)
M 200m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.89 / -
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat24.51 / -
Tha TaLarsmo IF22.98 / 23.12
Juuso ToivonenÄhtärin Urheilijat23.80 / -
Eero-Matias ViitalaKannuksen Ura23.28 / -
 
M 800m (2)
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat1:59.56 / -
Pauli RuostetsaariGamlakarleby IF1:56.58 / 2:04.86
 
M 5000m (1)
Tuomas AholaNivalan Urheilijat16:15.66 / -
 
M korkeus (5)
Aleksi KlemolaUllavan Kilpa2.04 / 1.95
Jani SimoinenHalsuan Toivo1.76 / 1.76
Juuso ToivonenÄhtärin Urheilijat1.98 / 1.89
Christoffer WestmanGamlakarleby IF1.81 / 1.80
Sebastian WidjeskogIF Åsarna - / -
 
N 200m (1)
Milla HuuskoVetelin Urheilijat28.30 / -
 
N 5000m (1)
Anne VuotiYppärin Urheilijat - / -
 
N korkeus (3)
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.53 / 1.53
Nea LuokkanenHimangan Urheilijat1.68 / 1.68
Nathalie WestmanGamlakarleby IF1.57 / -
 
N keihäs (4)
Minna HollantiGamlakarleby IF49.54 / 49.54
Rebecca LjungLarsmo IF50.07 / 44.82
Anna MalinowskaIK Falken34.86 / -
Nathalie WestmanGamlakarleby IF31.78 / -
 
M17 200m (3)
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna23.11 / -
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa25.43 / 25.43
Nico MäenpääGamlakarleby IF28.85 / -
 
M17 800m (6)
Josef HöglundIK Falken2:03.71 / -
Lassi KorpijärviToholammin Urheilijat2:07.76 / -
Nico MäenpääGamlakarleby IF2:25.18 / -
Oskari NissiläKälviän Tarmo2:20.29 / -
Axel NorrbackaIK Falken2:21.36 / -
Jani SimoinenHalsuan Toivo2:17.82 / -
 
M17 keihäs (1)
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat68.58 / 66.33
 
N17 200m (8)
Laura ByströmIK Falken32.22 / -
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot26.67 / -
Vilma JukkolaLohtajan Veikot28.13 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula27.62 / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat27.55 / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti29.33 / -
Elli-Noora PuustinenKannuksen Ura27.82 / -
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula30.10 / -
 
N17 800m (4)
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat2:29.89 / -
Erika NiininenVetelin Urheilijat2:25.94 / -
Elina PaavolaLohtajan Veikot2:30.32 / -
Veera VähäkangasYlivieskan Kuula2:42.80 / -
 
P15 100m (14)
Matias ÅbergGamlakarleby IF14.16 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF14.41 / 14.41
Sel DwayLarsmo IF12.29 / 12.29
Oscar GrannasIF Drott - / -
Tino HautamäkiGamlakarleby IF - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF15.13 / 15.13
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF14.16 / 14.16
Nante KorkattiGamlakarleby IF - / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF14.33 / -
Arttu ManninenGamlakarleby IF - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF15.30 / 15.30
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF - / -
Edward WikarIF Drott - / -
 
P15 800m (9)
Matias ÅbergGamlakarleby IF - / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF2:41.06 / 2:41.91
Tino HautamäkiGamlakarleby IF - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF2:53.11 / 2:53.11
Nante KorkattiGamlakarleby IF - / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF2:36.26 / -
Arttu ManninenGamlakarleby IF - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF2:51.37 / 2:51.37
Edward WikarIF Drott - / -
 
P15 pituus (4)
Matias ÅbergGamlakarleby IF4.25 / -
Oscar GrannasIF Drott4.77 / -
Viktor StoreGamlakarleby IF3.36 / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF3.70 / -
 
T15 100m (16)
Mia BackmanIF Drott15.68 / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Malva BrännbackaLarsmo IF - / -
Emilia IlolaKannuksen Ura15.64 / -
Terhi JunnoYlivieskan Kuula13.73 / 13.73
Vilma KnutarKokkolan Veikot14.62 / -
Nea KopsalaKannuksen Ura14.43 / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit14.80 / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat13.28 / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti13.69 / 13.69
Tuulia PaavolaLohtajan Veikot14.70 / -
Roseline SesayKokkolan Työväen Urheilijat13.38 / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna15.23 / -
Jamira SuarezIF Drott14.06 / -
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot14.46 / -
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula13.56 / 13.56
 
T15 800m (4)
Sofia BjörkGamlakarleby IF - / -
Nea HassilaIF Drott2:42.97 / 2:45.57
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:31.57 / 2:34.15
Jamira SuarezIF Drott2:34.51 / -
 
T15 pituus (4)
Mia BackmanIF Drott4.38 / -
Sofia BjörkGamlakarleby IF - / -
Terhi JunnoYlivieskan Kuula4.22 / -
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot3.98 / -
 
P13 60m (11)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Sami AlataloIF Drott 8.76 / -
Anton FuruGamlakarleby IF 9.23 / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 8.49 / -
Paul HjulforsLarsmo IF 8.95 / -
Otto HolmGamlakarleby IF 8.63 / -
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Eino NiininenVetelin Urheilijat 9.25 / -
Lauri NiininenVetelin Urheilijat 9.59 / -
Teemu SimoinenHalsuan Toivo 9.30 / -
Mikael VanhalaKälviän Tarmo 9.45 / -
 
P13 600m (9)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden1:49.44 / -
Sami AlataloIF Drott - / -
Benjamin BjörkGamlakarleby IF - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Paul HjulforsLarsmo IF1:53.69 / -
Otto HolmGamlakarleby IF1:56.25 / -
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Lauri NiininenVetelin Urheilijat2:04.01 / -
Teemu SimoinenHalsuan Toivo1:57.61 / -
 
P13 pituus (8)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Sami AlataloIF Drott3.88 / -
Benjamin BjörkGamlakarleby IF - / -
Anton FuruGamlakarleby IF3.58 / 3.58
Anton HietapakkaGamlakarleby IF4.66 / -
Paul HjulforsLarsmo IF4.08 / -
Otto HolmGamlakarleby IF4.46 / 4.10
Eino NiininenVetelin Urheilijat4.05 / -
 
T13 60m (14)
Natalie AinasojaIK Falken10.34 / -
Emilia ArvolaKärsämäen Kataja 9.05 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF 8.97 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden 9.44 / -
Sointu FinniläGamlakarleby IF 9.89 / -
Emilia IlolaKannuksen Ura 9.25 / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot 8.74 / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit 8.94 / -
Angelina LaurénIF Åsarna 9.00 / 9.00
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.18 / 9.18
Wilma NybergIF Åsarna 8.74 / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat 8.89 / -
Vilma TakanenKuortaneen Kunto 8.63 / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit 8.88 / 8.88
 
T13 600m (7)
Natalie AinasojaIK Falken2:25.51 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF1:53.68 / -
Malva BrännbackaLarsmo IF2:06.96 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:08.21 / -
Angelina LaurénIF Åsarna2:09.58 / -
Ronja LjungbergIF Åsarna2:12.69 / -
Wilma NybergIF Åsarna1:54.68 / -
 
T13 pituus (12)
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.12 / -
Malva BrännbackaLarsmo IF4.10 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden3.99 / -
Sointu FinniläGamlakarleby IF - / -
Emilia IlolaKannuksen Ura3.72 / -
Elma KangasvieriToholammin Urheilijat - / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot4.57 / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna4.38 / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
 
P11 60m (7)
Niko HassilaIF Drott - / -
Oskar HolmGamlakarleby IF 9.34 / 9.34
Arvid KockIK Falken 9.85 / -
Melvin LindqvistIK Falken11.38 / -
Alex LjungbergIF Åsarna10.65 / -
Leevi NiininenVetelin Urheilijat10.45 / -
Theo NordlingIK Falken - / -
 
P11 600m (5)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Niko HassilaIF Drott2:10.91 / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Theo NordlingIK Falken - / -
 
P11 pituus (5)
Niko HassilaIF Drott3.44 / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Arvid KockIK Falken3.62 / -
Melvin LindqvistIK Falken2.92 / 2.92
Alex LjungbergIF Åsarna3.17 / -
 
T11 60m (21)
Matilda AinasojaIK Falken10.69 / -
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.99 / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.78 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.28 / -
Filippa EleniusIK Falken10.05 / -
Jeanessa FinneIK Falken10.19 / -
Wilma GrannasIF Drott 9.76 / -
Livia KähtäväAlavieskan Viri 9.28 / -
Netta KähtäväAlavieskan Viri10.88 / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF10.93 / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot11.87 / -
Ellen KockIK Falken 9.21 / -
Elin LillhongaGamlakarleby IF - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot 9.67 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden10.73 / -
Linnea StrandvallIK Falken 9.71 / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.74 / 9.74
 
T11 600m (15)
Matilda AinasojaIK Falken2:33.21 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden2:23.32 / -
Milla ByströmIK Falken2:38.95 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden2:15.38 / -
Jeanessa FinneIK Falken2:12.26 / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden2:07.88 / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Ellen KockIK Falken2:05.61 / -
Ellen NybergIF Åsarna2:26.21 / -
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot2:03.53 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden2:25.81 / -
Linnea StrandvallIK Falken2:21.73 / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna2:24.90 / -
Jessica WesterlundIK Falken2:19.38 / -
 
T11 pituus (20)
Matilda AinasojaIK Falken3.21 / -
Dayna AustenGamlakarleby IF3.50 / -
Lydia BackmanIF Drott3.37 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3.61 / -
Milla ByströmIK Falken2.90 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3.47 / -
Filippa EleniusIK Falken2.93 / -
Jeanessa FinneIK Falken3.14 / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF2.69 / -
Wilma GrannasIF Drott3.89 / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF3.53 / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF3.55 / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot2.55 / -
Ellen KockIK Falken4.07 / -
Elin LillhongaGamlakarleby IF - / -
Ellen NybergIF Åsarna3.01 / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF3.36 / -
Ebba SandbackaIK Falken3.08 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden3.17 / -
Linnea StrandvallIK Falken3.74 / -
 
P9 40m (18)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Tobias BjörkGamlakarleby IF - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 7.25 / -
Alex FuruGamlakarleby IF 7.03 / -
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot 7.44 / -
Robin KnutarKokkolan Veikot - / -
Axel LaurénIF Åsarna 7.35 / -
Leevi NissiläLohtajan Veikot 7.43 / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Oskar PietikäinenGamlakarleby IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken 8.32 / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä 6.65 / 6.65
Juuso SuokkoLapuan Virkiä 7.62 / 7.62
Samuel WentusGamlakarleby IF - / -
 
P9 pituus (18)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF2.92 / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Tobias BjörkGamlakarleby IF - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden3.51 / 3.51
Alex FuruGamlakarleby IF3.52 / 3.52
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot3.02 / -
Robin KnutarKokkolan Veikot - / -
Axel LaurénIF Åsarna3.16 / 3.16
Leevi NissiläLohtajan Veikot3.00 / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Oskar PietikäinenGamlakarleby IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken2.89 / 2.89
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.77 / 3.77
Juuso SuokkoLapuan Virkiä2.94 / 2.94
Samuel WentusGamlakarleby IF - / -
 
P9 pallo (14)
Jonas BackmanIF Drott - / -
Tobias BjörkGamlakarleby IF - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden23.42 / -
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot - / -
Robin KnutarKokkolan Veikot - / -
Leevi NissiläLohtajan Veikot20.80 / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Oskar PietikäinenGamlakarleby IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä19.09 / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä - / -
 
T9 40m (4)
Lumia BiskopGamlakarleby IF - / -
Silja KähtäväAlavieskan Viri - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 pituus (4)
Lumia BiskopGamlakarleby IF - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 pallo (2)
Lumia BiskopGamlakarleby IF - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF - / -