Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
26.01. klo 15:30 Uudyn pm junnuhallit 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 285 henk. (513 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Keski-Uudenmaan Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.08 / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 800m (7)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.23 / 2:33.23
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:58.44 / -
Luukas ParkkilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:32.73 / -
 
P15 korkeus (4)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.50 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / -
 
P15 3-loikka (4)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 60m (25)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.81 / 8.81
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.41 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.90 / -
 
T15 800m (10)
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:43.61 / 2:43.61
 
T15 korkeus (14)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / -
 
T15 3-loikka (12)
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.79 / 9.79
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 kuula (13)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.45 / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.72 / 8.72
 
P13 60m (14)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.07 / 9.10
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
 
P13 korkeus (8)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
 
P13 pituus (10)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 kuula (10)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.22 / -
 
T13 60m (34)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.96 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.34 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.70 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.73 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.89 / -
 
T13 1000m (17)
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:50.62 / -
 
T13 korkeus (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / -
 
T13 pituus (32)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.63 / 4.63
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.00 / 4.00
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.71 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 kuula (12)
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.25 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.89 / 8.21
 
P11 60m (14)
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.47 / 9.47
 
P11 1000m (9)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:59.22 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 korkeus (13)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.10 / 1.00
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / 1.00
 
P11 pituus (17)
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.61 / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 kuula (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.47 / 8.92
 
T11 60m (26)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.88 / -
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 pituus (30)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.12 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.03 / 4.03
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.12 / -
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 40m (12)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.81 / 6.81
Vertti SeilonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 1000m (7)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 pituus (16)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
Vertti SeilonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Leo VertanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 kuula (7)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Leo VertanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (26)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.57 / 7.57
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.08 / -
Cinta SinagaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 pituus (25)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.21 / 3.21
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.13 / -
Cinta SinagaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -