Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.01. klo 11:00 VARSY:n nuorten pm-hallit 1. osa ja pm-hallikävelyt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 51 henk. (55 lajisuoritusta)
N 3000m kävely (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonna KorpiIkurin Vire16:17.81 / -
Jenni LahtinenIkurin Vire14:56.39ot / -
Sanna NeuvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Venla-Nora NirkkonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
M19 200m (6)
Karolus ArevaTurun Toverit - / -
Olli NissinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lasse NordqvistTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Pauli RaitanenNaantalin Löyly31.87 / -
Arttu SalonenTurun Toverit25.29 / 25.98
Jami VepsäNaantalin Löyly - / -
 
M19 1500m (1)
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
M19 3-loikka (1)
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima13.89 / -
 
M19 kuula (1)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu16.46 / -
 
N19 200m (1)
Sanni KettunenSalon Vilpas26.78 / 26.88
 
N19 1500m (1)
Helmi VuorimaaLahden Ahkera - / -
 
N19 60m aj (1)
Sanni KettunenSalon Vilpas - / -
 
N19 seiväs (1)
Amanda LaurilaSomerniemen Veikot3.20 / 2.90
 
M17 300m (3)
Juho HaapalaMaskun Kataja38.98 / -
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto - / -
Mikael SalminenNaantalin Löyly - / -
 
M17 1500m (4)
Aarni EijsSalon Vilpas5:09.47 / -
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto4:09.11 / 4:09.11
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto4:31.10 / 4:31.10
 
M17 seiväs (1)
Oliver HeleniusTurun Urheiluliitto345 / 345
 
M17 3-loikka (1)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto11.45 / -
 
M17 kuula (5)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys - / -
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Taneli KarvonenMynämäen Isku14.46 / 14.46
Miika LahtonenMynämäen Isku15.02 / 15.02
Niilo WaherTurun Urheiluliitto11.50 / 11.50
 
N17 300m (1)
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 1500m (3)
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto5:15.05 / -
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 60m aj (1)
Saga MalmioPargas IF - / -
 
N17 seiväs (6)
Hertta AhonenTurun Urheiluliitto2.90 / 2.90
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu2.30 / -
Aino HongistoTurun Urheiluliitto2.50 / 2.40
Emma HovirintaTurun Urheiluliitto - / -
Julia VuolliKosken Kaiku3.22 / 2.93
 
N17 pituus (5)
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.04 / 4.30
Saimi KoskivainioMarttilan Murto4.65 / -
Johanna KylmänenRaision Kuula5.52 / -
Henni LiimattaMaskun Kataja4.63 / -
Saga MalmioPargas IF - / -
 
N17 kuula (7)
Liinu JokelaPerniön Urheilijat - / 8,91
Silja KosonenSomeron Esa12.45 / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto11.29 / 11.29
Henni LiimattaMaskun Kataja9.27 / -
Elviira NiemeläTurun Urheiluliitto9.37 / -
Saara TuominenTurun Urheiluliitto9.59 / -
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 12.82
 
N17 3000m kävely (1)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto17:50.50 / -