Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
16.03. klo 12:00 Junior Indoor Meeting - JIM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 201 henk. (453 lajisuoritusta)
P15 60m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.06 / 8.06
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat 8.44 / -
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.76 / 7.76
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.14 / 8.14
 
P15 1000m (5)
Risto HakkarainenJyväskylän Kenttäurheilijat3:10.79 / 3:10.79
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat2:57.95 / 2:57.95
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat3:05.02 / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat2:59.7h / -
Juho VirkajärviKaipolan Vire3:15.63 / 3:15.63
 
P15 korkeus (1)
Tuomas RauhalaKaipolan Vire1.60 / 1.60
 
P15 3-loikka (1)
Tuomas RauhalaKaipolan Vire10.19 / 10.19
 
T15 60m (16)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.65 / 8.89
Emmi HeikkinenKajaanin Kipinä 8.51 / 8.51
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat 8.58 / 8.58
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.51 / 8.51
Jenni KiminkinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.62 / 8.62
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä 9.55 / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat 8.72 / 8.72
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.99 / 8.99
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.92 / 8.92
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.59 / 8.59
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.58 / 8.59
Mimmi SihvonenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.57 / 8.57
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.63 / 8.68
Lilli VarilaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.96 / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.08 / 8.08
Enni ViljanmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.49 / -
 
T15 1000m (2)
Helmi KarkiainenKeuruun Kisailijat3:22.18 / -
Heta VirkajärviKaipolan Vire3:26.94 / 3:29.15
 
T15 korkeus (5)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat1.63 / 1.63
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.41
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat1.53 / 1.50
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.58 / -
Riikka SorriPylkönmäen Yrittävä1.45 / -
 
T15 3-loikka (6)
Aada ÄikäsMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.11 / -
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat - / -
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat9.33 / -
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat10.96 / 10.45
Lilli VarilaJyväskylän Kenttäurheilijat9.89 / 9.89
 
P14 200m (5)
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat28.62 / 28.62
Eero MauroLieksan Urheilijat - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat26.39 / 26.39
Samuli RuotsalainenIisalmen Visa - / -
 
P14 60m aj (3)
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat10.21 / 10.21
Eero MauroLieksan Urheilijat - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P14 seiväs (2)
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat2.40 / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat2.83 / -
 
P14 pituus (6)
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.42 / 4.42
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat4.68 / 4.68
Lauri LiljavirtaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat5.37 / 5.37
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.32 / 4.32
Eelis TurunenKuopion Reipas4.41 / 4.41
 
P14 kuula (3)
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat7.87 / 7.87
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat8.98 / 8.98
 
T14 200m (22)
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat32.13 / -
Emmi HeikkinenKajaanin Kipinä29.94 / -
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat31.96 / -
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä30.73 / -
Helmi KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Jenni KiminkinenJyväskylän Kenttäurheilijat28.06 / 28.06
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat27.18 / 27.18
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat29.55 / 29.67
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat33.80 / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä31.85 / -
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä30.60 / 30.60
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat32.20 / 32.20
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti28.16 / 28.16
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo28.86 / -
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat27.92 / 27.92
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat29.25 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat29.44 / -
Nea SavolainenMaaningan Mahti31.05 / -
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat28.63 / -
Heta VirkajärviKaipolan Vire33.73 / -
 
T14 60m aj (14)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Aada ÄikäsMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot10.89 / 10.89
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat12.74 / 12.74
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.56 / 11.56
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.40 / 9.40
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat10.49 / 10.49
Sofia MattilaLapuan Virkiä10.51 / 10.51
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat 9.90 / 9.91
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 9.80 / 9.80
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.82 / 9.82
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.14 / -
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat12.90 / 12.90
Aino TyynysniemiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T14 seiväs (6)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat3.25 / 3.25
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot2.75 / 2.75
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti3.10 / 3.10
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat3.30 / 3.30
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.03 / 3.03
Jenna TuomaalaJyväskylän Kenttäurheilijat2.33 / -
 
T14 pituus (21)
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot4.32 / 4.32
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.17 / 4.17
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.91 / -
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä4.34 / 4.34
Helmi KarkiainenKeuruun Kisailijat3.70 / -
Jenni KiminkinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.52 / 4.52
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.81 / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.72 / 4.59
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat3.76 / 3.76
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.00 / 4.00
Sofia MorenoPylkönmäen Yrittävä4.03 / 4.03
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat3.72 / 3.72
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.03 / 5.03
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat4.39 / 4.39
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat4.93 / 4.93
Nea SavolainenMaaningan Mahti4.44 / 4.44
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat4.85 / 4.67
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.73 / 4.73
Emma ToivonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.82 / 3.82
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat4.88 / 4.88
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat4.67 / 4.67
 
T14 kuula (4)
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat8.43 / 8.43
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.32 / 10.32
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti14.22 / 12.83
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat10.56 / 10.56
 
P13 60m (11)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eevert HapponenKuopion Reipas 8.84 / 8.84
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.77 / 8.77
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat 9.35 / 9.35
Kosti MoisioKaipolan Vire 9.30 / 9.30
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.83 / 8.83
Lauri PalmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Johannes SellJyväskylän Kenttäurheilijat 9.39 / 9.39
Miro SoininenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eelis TurunenKuopion Reipas 8.75 / 8.75
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.10 / 9.10
 
P13 1000m (9)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat3:24.66 / 3:24.66
Viljami LauronenJyväskylän Kenttäurheilijat3:35.11 / 3:35.11
Lauri PalmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat3:27.53 / 3:27.53
Miro SoininenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eelis TurunenKuopion Reipas3:40.87 / 3:40.87
Aapo VirkajärviKaipolan Vire3:20.66 / 3:20.66
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat3:18.57 / 3:18.57
 
P13 korkeus (4)
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat1.38 / 1.35
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.40 / 1.40
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat1.35 / 1.35
Roope ViitalaPetäjäveden Petäjäiset1.15 / -
 
P13 3-loikka (2)
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat9.10 / 9.10
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat9.46 / 9.46
 
P13 junnukeihäs (2)
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Roope ViitalaPetäjäveden Petäjäiset - / -
 
T13 60m (28)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.49 / 9.49
Linnea HirveläLapuan Virkiä 8.87 / 8.87
Emilia HuittinenImatran Urheilijat 9.30 / 9.30
Aljona KaramzinaJyväskylän Kenttäurheilijat 8.99 / 8.99
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.60 / 8.60
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat 8.91 / 8.91
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot 9.00 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.69 / 8.69
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat 9.00 / 9.00
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.23 / 9.23
Viiu LiskiNummen Kipinä10.23 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.20 / 9.20
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.95 / 8.95
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus 9.45 / 9.45
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.27 / 9.27
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat 9.85 / 9.85
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.51 / 8.51
Milja SarajärviSaarijärven Pullistus - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä 9.96 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.43 / 9.43
Nea SavolainenMaaningan Mahti 8.70 / 8.70
Miranda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Erika SpoofJyväskylän Kenttäurheilijat10.12 / -
Vilma TakanenKuortaneen Kunto 8.70 / 8.70
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.26 / 8.26
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat 8.71 / 8.71
 
T13 1000m (7)
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat3:24.19 / 3:24.19
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat3:19.98 / 3:19.98
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3:36.93 / 3:36.93
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Miranda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat3:42.13 / 3:42.13
Nea VartiainenKuopion Reipas - / -
 
T13 korkeus (12)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.70 / 1.70
Emilia HuittinenImatran Urheilijat1.39 / -
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat1.25 / 1.25
Aljona KaramzinaJyväskylän Kenttäurheilijat1.43 / 1.43
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot1.47 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.15
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.53 / 1.53
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat1.40 / -
Milja SarajärviSaarijärven Pullistus - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / -
Anniina ViitasaariAlajärven Ankkurit1.34 / 1.30
 
T13 3-loikka (12)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.57 / 9.57
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat8.27 / 8.27
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat9.98 / 9.98
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat10.37 / 10.37
 
T13 junnukeihäs (3)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senja NorontausSuolahden Urho - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 1000m kävely (2)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P12 200m (10)
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eevert HapponenKuopion Reipas30.31 / 30.31
Aaro KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Matti LaihoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat31.30 / 31.30
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Konsta SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juho TonteriMikkelin Kilpa-Veikot - / -
 
P12 60m aj (8)
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat11.32 / 11.32
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat11.79 / 11.79
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.30 / 11.30
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat11.68 / 11.68
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat11.24 / 11.24
 
P12 seiväs (3)
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.91 / -
Konsta SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat2.01 / -
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P12 pituus (8)
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat4.10 / 4.10
Eevert HapponenKuopion Reipas4.17 / 4.17
Paavo HeinisuoJyväskylän Kenttäurheilijat3.81 / 3.81
Aaro KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilho KetonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.25 / 4.25
Matti LaihoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat3.66 / 3.66
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot3.84 / 3.84
 
P12 kuula (4)
Aaro KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.96 / 5.96
Konsta SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T12 200m (7)
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat29.69 / 29.69
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat31.59 / 31.59
Sini PekkalinJoroisten Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat33.83 / 33.83
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 60m aj (8)
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö10.25 / 10.25
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö11.09 / 11.09
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat13.08 / 13.08
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Celina SalonenNastolan Naseva11.63 / 11.63
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat13.86 / 13.86
 
T12 seiväs (1)
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö1.60 / 1.60
 
T12 pituus (12)
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat3.28 / 3.28
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.04 / 4.04
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat3.56 / 3.56
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.72 / 4.72
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.65 / 4.65
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat3.48 / 3.48
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö4.01 / 4.01
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.64 / 3.64
Celina SalonenNastolan Naseva3.88 / 3.88
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat3.69 / 3.69
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 kuula (5)
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eeva HolvialaJyväskylän Kenttäurheilijat7.34 / 7.34
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat8.38 / 8.38
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat7.86 / 7.86
Sini PekkalinJoroisten Urheilijat6.56 / 6.56
 
P11 60m (11)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat 9.48 / 9.48
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.82 / 9.82
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat10.06 / -
Antto KivimäkiKauhavan Wisa10.49 / 10.49
Aaro KuorelahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.82 / 9.82
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.55 / 9.55
Aarne MoisioKaipolan Vire10.18 / 10.18
Voitto MoisioKaipolan Vire 9.48 / 9.48
Joel MyllyntausJyväskylän Kenttäurheilijat 9.53 / 9.53
Juho TonteriMikkelin Kilpa-Veikot 9.64 / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset 9.40 / 9.40
 
P11 1000m (4)
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:34.85 / 3:34.85
Antto KivimäkiKauhavan Wisa3:53.6h / 3:53.6h
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:29.44 / 3:29.44
Joel MyllyntausJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P11 korkeus (4)
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat1.15 / 1.15
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat1.18 / 1.18
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat1.15 / 1.10
Verne TorikkaJyväskylän Kenttäurheilijat1.18 / 1.18
 
P11 3-loikka (5)
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat7.91 / 7.91
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat8.10 / 8.10
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat7.98 / 7.98
Juho TonteriMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset - / -
 
P11 junnukeihäs (7)
Reino HautanenPylkönmäen Yrittävä - / -
Vilho HietalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat - / -
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aaro KuorelahtiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aarne MoisioKaipolan Vire - / -
Severi SipiläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Aapo PimiäSaarijärven Pullistus 6:54.46 / 6:54.46
 
T11 60m (17)
Eeva AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.69 / 9.69
Nelli FlyktmanKaipolan Vire 9.10 / 9.10
Iina KellokoskiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.69 / 9.69
Olivia KuitunenVehmaisten Urheilijat11.74 / 11.74
Annika LiekkinenSuolahden Urho11.17 / -
Liia LiskiNummen Kipinä10.40 / -
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 9.94 / 10.00
Iina MannerÄänekosken Urheilijat - / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.88 / 9.88
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat10.26 / 10.26
Fiona SaarukkaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.53 / 9.53
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat10.50 / 10.50
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.42 / 9.42
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat 9.22 / 9.22
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus 9.60 / 9.60
Hilkka WuethrichJyväskylän Kenttäurheilijat11.01 / -
 
T11 1000m (4)
Eeva AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat4:16.08 / 4:17.37
Iina KellokoskiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:53.21 / 3:56.03
Ella RoimelaJyväskylän Kenttäurheilijat4:19.81 / 4:19.81
 
T11 korkeus (6)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire1.27 / 1.27
Liia LiskiNummen Kipinä1.20 / 1.20
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat1.13 / 1.13
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.19 / 1.19
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat1.15 / 1.15
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat1.26 / 1.26
 
T11 3-loikka (12)
Eeva AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat7.13 / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire9.07 / 9.07
Pihla HyyppäJyväskylän Kenttäurheilijat8.17 / 8.17
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat7.94 / 7.94
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat7.16 / 7.01
Iina MannerÄänekosken Urheilijat6.77 / -
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat8.76 / 8.76
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat8.15 / 8.15
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat8.41 / 8.41
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat8.01 / -
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus8.88 / 8.88
Hilkka WuethrichJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T11 junnukeihäs (5)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iina KellokoskiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Annika LiekkinenSuolahden Urho - / -
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T11 1000m kävely (4)
Eeva AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eleonora LevaniemiKaipolan Vire 5:23.96 / 5:23.96
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
 
P10 150m (7)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eetu Keto-TokoiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat26.16 / -
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat25.73 / -
Matias NiiranenToivakan Rivakka - / -
Elias OittinenSaarijärven Pullistus25.13 / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P10 pituus (10)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat4.04 / 4.04
Aapo Keski-LoppiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat3.13 / -
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat3.06 / 3.06
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat3.14 / -
Matias NiiranenToivakan Rivakka - / -
Elias OittinenSaarijärven Pullistus3.51 / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.48 / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.72 / 3.72
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat3.14 / 3.14
 
P10 kuula (4)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat8.20 / 8.20
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat5.60 / 5.60
Elias OittinenSaarijärven Pullistus - / -
Åke PimiäSaarijärven Pullistus - / -
 
T10 150m (12)
Pihla HyyppäJyväskylän Kenttäurheilijat26.68 / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat26.47 / -
Olivia KuitunenVehmaisten Urheilijat - / -
Veera LuomaKauhavan Wisa - / -
Enni MustapartaJyväskylän Kenttäurheilijat25.38 / -
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat - / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat27.48 / -
Iida TamminenKaipolan Vire - / -
 
T10 pituus (14)
Veera ElomaaLaukaan Urheilijat - / -
Pihla HyyppäJyväskylän Kenttäurheilijat3.69 / 3.69
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.46 / 3.46
Olivia KuitunenVehmaisten Urheilijat2.57 / 2.57
Veera LuomaKauhavan Wisa3.06 / 3.06
Enni MustapartaJyväskylän Kenttäurheilijat3.63 / 3.63
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella RoimelaJyväskylän Kenttäurheilijat3.07 / 3.07
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat3.32 / 3.32
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju3.39 / -
Iida TamminenKaipolan Vire3.00 / 3.00
 
T10 kuula (8)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat6.84 / 6.84
Veera ElomaaLaukaan Urheilijat - / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.85 / 5.85
Olivia KuitunenVehmaisten Urheilijat - / -
Veera LuomaKauhavan Wisa4.48 / -
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Erika SalonenVehmaisten Urheilijat6.28 / 6.28
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju4.96 / 4.96
 
P9 40m (9)
Veikko AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.91 / 7.91
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.81 / 6.81
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 7.53 / 7.53
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat 7.32 / 7.32
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä 6.66 / 6.66
Juuso SuokkoLapuan Virkiä 7.81 / 7.81
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat 7.14 / 7.14
 
P9 400m (11)
Veikko AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat 98.54 / -
Paavo HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 93.08 / -
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jooas OittinenSaarijärven Pullistus - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Joona SoiluahoÄänekosken Urheilijat - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat 90.20 / -
 
P9 korkeus (5)
Veikko AlonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu0.95 / -
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat0.95 / -
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat1.06 / -
 
T9 40m (6)
Iiris ElomaaLaukaan Urheilijat - / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.55 / 7.55
Mirella LundellJyväskylän Kenttäurheilijat 7.84 / 7.84
Veera MannerÄänekosken Urheilijat 7.71 / 7.71
Nea NiiranenToivakan Rivakka - / -
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.26 / 7.26
 
T9 400m (1)
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 korkeus (2)
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -