Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.01. klo 16:00 NÅID öppna Hall P/F 9-15 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 212 henk. (391 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Esbo IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 60m (14)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Peik PihlströmEsbo IF 7.90 / 7.90
 
P15 pituus (13)
Peik PihlströmEsbo IF4.84 / 4.84
 
P15 kuula (5)
Peik PihlströmEsbo IF - / -
 
T15 60m (37)
Annika JuvalaEsbo IF 8.94 / 8.94
Olivia KollinEsbo IF 9.60 / 9.70
Malin LindrothEsbo IF 8.80 / 8.92
Ella PaukkuEsbo IF 8.24 / 8.50
Ella WesterlundEsbo IF 8.95 / 9.44
Leonie WinellEsbo IF 8.57 / 8.60
 
T15 800m (15)
Annika JuvalaEsbo IF - / -
 
T15 pituus (31)
Ina AppelqvistEsbo IF4.20 / 4.20
Malin LindrothEsbo IF4.54 / 3.89
Ella PaukkuEsbo IF4.81 / 4.81
Ella WesterlundEsbo IF3.91 / 3.75
Leonie WinellEsbo IF3.91 / 3.91
 
T15 kuula (19)
Ina AppelqvistEsbo IF9.30 / 9.30
Julia NystrandEsbo IF9.79 / 9.79
 
P13 60m (19)
Oliver CarlssonEsbo IF 9.37 / 9.37
Marius HenrikssonEsbo IF 9.49 / 9.70
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 8.52 / 8.95
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.66 / 9.02
Max WredeEsbo IF 8.66 / 8.91
 
P13 korkeus (11)
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.36 / 1.36
Max WredeEsbo IF1.30 / 1.30
 
P13 kuula (6)
Mikael BöckermanEsbo IF11.44 / 10.16
Jasper VilénEsbo IF8.89 / 8.89
 
P13 2000m kävely (1)
William ForsténEsbo IF14:05.1hot / 14:05.1hot
 
T13 60m (37)
Matilda HelminenEsbo IF - / -
Jenni HirvonenEsbo IF 9.45 / 9.46
Nathalie JakobssonEsbo IF 9.09 / 9.28
Linda JuvalaEsbo IF 9.58 / 9.69
Elsa KeinänenEsbo IF 9.24 / 9.24
Alva KollinEsbo IF 9.43 / 10.12
Emilia SiggbergEsbo IF 9.13 / 9.56
Aila VarilaEsbo IF 8.94 / 9.61
Amanda WiikEsbo IF - / -
Liv WikströmEsbo IF 9.12 / 9.12
 
T13 1000m (10)
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / 3:43.24
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
T13 korkeus (15)
Linda JuvalaEsbo IF1.26 / 1.26
Elsa KeinänenEsbo IF1.35 / 1.30
 
T13 kuula (22)
Nathalie JakobssonEsbo IF6.56 / 6.56
Elsa KeinänenEsbo IF8.98 / 8.64
Ella RåstedtEsbo IF7.92 / 7.51
Emilia SiggbergEsbo IF7.57 / 7.57
Aila VarilaEsbo IF6.89 / 6.89
Amanda WiikEsbo IF - / -
 
T13 2000m kävely (6)
Noelle KollinEsbo IF - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF15:47.59 / 15:47.59
 
P11 60m (20)
Tommy CarlssonEsbo IF10.73 / -
Patrik HillbergEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF 9.44 / 9.45
Elmer KeinänenEsbo IF 9.67 / 10.17
Kaspian LindholmEsbo IF 9.36 / 10.42
Eino MauraEsbo IF 9.87 / 9.87
Toivo PapadopoulosEsbo IF10.54 / 10.54
Anton PennanenEsbo IF11.23 / -
Max SundholmEsbo IF 9.67 / 9.72
Torsti VisuriEsbo IF 9.74 / 9.74
 
P11 1000m (5)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Toivo PapadopoulosEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF3:49.47 / -
 
P11 pituus (16)
Tommy CarlssonEsbo IF2.73 / -
Patrik HillbergEsbo IF3.40 / 3.40
Adrian JakobssonEsbo IF3.73 / 3.73
Elmer KeinänenEsbo IF3.94 / 3.94
Kaspian LindholmEsbo IF3.74 / 3.74
Eino MauraEsbo IF3.83 / 3.63
Toivo PapadopoulosEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF3.39 / -
Max SundholmEsbo IF3.78 / 3.78
Torsti VisuriEsbo IF3.75 / 3.75
 
P11 kuula (9)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF6.04 / 6.04
Elmer KeinänenEsbo IF6.43 / 6.43
Kaspian LindholmEsbo IF5.94 / 5.94
Torsti VisuriEsbo IF5.37 / 5.37
 
T11 60m (13)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.42 / 9.66
Mathilda GranvikEsbo IF 9.62 / 9.62
Daniela LindholmEsbo IF 9.97 / 9.97
Ciara MahlbergEsbo IF10.13 / 10.67
 
T11 1000m (3)
Frida BlomfeltEsbo IF3:59.64 / 3:59.64
 
T11 pituus (12)
Frida BlomfeltEsbo IF4.02 / 3.61
Ciara MahlbergEsbo IF2.86 / 2.86
Astrid SundenEsbo IF2.76 / 2.76
 
T11 kuula (8)
Frida BlomfeltEsbo IF6.05 / 6.00
Astrid SundenEsbo IF - / -
 
P9 40m (4)
Cevin MahlbergEsbo IF - / -
 
P9 pituus (4)
Cevin MahlbergEsbo IF - / -
 
T9 40m (6)
Linnea SalmiEsbo IF - / -