Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.01. klo 16:00 NÅID öppna Hall P/F 9-15 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 212 henk. (391 lajisuoritusta)
P15 60m (14)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jeffrey BachHelsingfors IFK 7.79 / 7.93
Alec EkblomHelsingfors IFK 9.34 / 9.34
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.61 / 8.61
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles 8.97 / 8.97
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 7.91 / 8.35
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna 8.68 / 8.68
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.58 / 7.63
Peik PihlströmEsbo IF 7.90 / 7.90
Alfons PöntinenHelsingfors IFK 8.27 / 8.27
Nikolay RinasViipurin Urheilijat 8.32 / 8.52
Emil StadeBorgå Akilles 8.00 / 8.00
Einari TiainenVantaan Salamat 9.23 / 9.23
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat 8.13 / 8.13
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna 8.56 / 8.56
 
P15 800m (7)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat2:30.33 / 2:30.33
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles - / -
Victor LindroosBorgå Akilles - / -
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:27.72 / 2:27.72
 
P15 pituus (13)
Jeffrey BachHelsingfors IFK5.19 / 5.19
Alec EkblomHelsingfors IFK4.29 / 4.29
Oliver HeikkinenIF Raseborg3.82 / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat4.82 / 4.82
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles3.65 / 3.65
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat5.05 / 5.05
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna4.60 / 4.60
Peik PihlströmEsbo IF4.84 / 4.84
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg4.67 / 4.67
Einari TiainenVantaan Salamat4.16 / 4.16
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna4.33 / 4.33
 
P15 kuula (5)
Simon BjörklöfIF Raseborg - / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna11.95 / 11.95
Peik PihlströmEsbo IF - / -
Miika TuusjärviHelsingfors IFK - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
P15 3000m kävely (2)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat17:58.60 / 17:58.60
 
T15 60m (37)
Annina DoktarVantaan Salamat 8.85 / 9.07
Laura EinamoHelsingfors IFK 8.36 / 8.36
Jenny ErikssonPorvoon Urheilijat 9.26 / 9.26
Ida FinellBorgå Akilles 9.15 / 9.15
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Lina HelminenVantaan Salamat 9.34 / 9.34
Emmi HilkkuSjundeå IF10.51 / -
Peppiina HiltunenVantaan Salamat 8.90 / 8.97
Helmi IsometsäHelsingfors IFK 8.03 / 8.03
Annika JuvalaEsbo IF 8.94 / 8.94
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.93 / 8.93
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat 9.36 / 9.36
Lumo KeisanenVantaan Salamat 8.97 / 8.97
Ellen KlärichHelsingfors IFK - / -
Olivia KollinEsbo IF 9.60 / 9.70
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK 8.53 / 8.67
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK 8.53 / 8.67
Aava LajunenVantaan Salamat 8.35 / 8.62
Malin LindrothEsbo IF 8.80 / 8.92
Milja MajuriVantaan Salamat 8.49 / 8.66
Vilma NieminenVantaan Salamat 8.73 / 9.22
Saana NuolikoskiVantaan Salamat 9.37 / 10.07
Emma NyströmHelsingfors IFK 8.98 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.72 / 8.93
Ella PaukkuEsbo IF 8.24 / 8.50
Inka PöyryHelsingfors IFK 8.05 / 8.05
Hilla SaarinenHelsingfors IFK 8.25 / 8.39
Josefina SilfverHelsingfors IFK 9.07 / 9.07
Ylva SivaroSjundeå IF - / -
Liina TervoHelsingfors IFK 8.13 / 8.19
Alisa TikkanenHelsingfors IFK 8.24 / 8.24
Vivian TranHelsingfors IFK 8.45 / 8.45
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat 8.93 / 8.93
Emilia VaahtolaVantaan Salamat 8.66 / 8.66
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.10 / 8.23
Ella WesterlundEsbo IF 8.95 / 9.44
Leonie WinellEsbo IF 8.57 / 8.60
 
T15 800m (15)
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:53.72 / -
Carla JalkanenBorgå Akilles2:29.01 / 2:29.01
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Fanny KeroIF Raseborg2:35.16 / 2:35.16
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK2:34.75 / 2:34.75
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK2:34.75 / 2:34.75
Emma LooPargas IF - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Cassandra NynäsIF Raseborg - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:41.16 / 2:49.04
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:51.35 / 2:51.35
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:34.93 / 2:34.93
Mia UshakovEspoon Tapiot - / -
 
T15 pituus (31)
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.80 / 4.40
Ina AppelqvistEsbo IF4.20 / 4.20
Laura EinamoHelsingfors IFK4.84 / 4.84
Jenny ErikssonPorvoon Urheilijat4.20 / 3.84
Minea FogelholmEspoon Tapiot5.03 / 4.68
Lina HelminenVantaan Salamat - / -
Emmi HilkkuSjundeå IF - / -
Peppiina HiltunenVantaan Salamat4.17 / 4.04
Helmi IsometsäHelsingfors IFK4.95 / 4.95
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.40 / 4.27
Ellen KlärichHelsingfors IFK - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK4.74 / 4.74
Aava LajunenVantaan Salamat4.27 / 4.00
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna3.89 / 3.89
Maria LindbohmHelsingfors IFK - / -
Malin LindrothEsbo IF4.54 / 3.89
Emma LooPargas IF4.42 / 4.42
Milja MajuriVantaan Salamat4.19 / 4.19
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.60 / 3.40
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.80 / 4.52
Ella PaukkuEsbo IF4.81 / 4.81
Hilla SaarinenHelsingfors IFK5.17 / 5.17
Josefina SilfverHelsingfors IFK3.87 / 3.87
Ylva SivaroSjundeå IF4.24 / 4.19
Eevi StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Liina TervoHelsingfors IFK4.64 / 4.48
Alisa TikkanenHelsingfors IFK5.13 / 5.13
Vivian TranHelsingfors IFK4.46 / 4.32
Jenna VakkilainenVantaan Salamat4.74 / 4.74
Ella WesterlundEsbo IF3.91 / 3.75
Leonie WinellEsbo IF3.91 / 3.91
 
T15 kuula (19)
Ina AppelqvistEsbo IF9.30 / 9.30
Ellen BlomqvistIF Sibbo-Vargarna8.91 / 8.91
Laura EinamoHelsingfors IFK8.43 / 8.43
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles - / -
Peppiina HiltunenVantaan Salamat8.52 / 8.52
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK7.96 / 7.96
Aava LajunenVantaan Salamat7.15 / 7.15
Carla LiukkonenEspoon Tapiot11.62 / 11.62
Milja MajuriVantaan Salamat - / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat - / -
Julia NystrandEsbo IF9.79 / 9.79
Emmi ParhialaVantaan Salamat7.89 / 7.89
Hilla SaarinenHelsingfors IFK - / -
Liina TervoHelsingfors IFK - / -
Alisa TikkanenHelsingfors IFK9.23 / 9.23
Jonna VirénLiljendal IK10.10 / 10.10
Anna WesterlundVirkby Start8.32 / 8.32
Bodil WikholmIF Raseborg - / -
 
P13 60m (19)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.79 / 9.87
Henri AspelinBorgå Akilles 9.69 / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Oliver CarlssonEsbo IF 9.37 / 9.37
Evert EngbergHelsingfors IFK 9.12 / 9.51
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna 9.63 / -
Marius HenrikssonEsbo IF 9.49 / 9.70
Albert IsakssonBorgå Akilles 9.22 / 9.22
Kevin JanssonHIK Friidrott10.42 / -
Patrik KassHelsingfors IFK 9.29 / 9.29
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.63 / 8.72
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat 9.28 / 9.28
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat 8.95 / 9.04
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 8.52 / 8.95
Matias PalomäkiPorvoon Urheilijat10.65 / 10.65
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.38 / 8.78
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna10.05 / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.66 / 9.02
Max WredeEsbo IF 8.66 / 8.91
 
P13 1000m (11)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:47.60 / 3:47.60
Evert EngbergHelsingfors IFK3:30.68 / 3:45.56
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot3:40.42 / 3:40.42
Patrik KassHelsingfors IFK3:31.80 / 3:31.80
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:27.50 / 3:27.50
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3:49.82 / 3:49.82
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Matias PalomäkiPorvoon Urheilijat - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3:36.06 / 3:43.29
Valter SillmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3:51.16 / -
 
P13 korkeus (11)
Henri AspelinBorgå Akilles1.33 / 1.33
Benjamin BjörklöfIF Raseborg1.22 / 1.22
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna1.25 / 1.25
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Albert IsakssonBorgå Akilles1.30 / 1.30
Patrik KassHelsingfors IFK - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.32 / 1.32
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.36 / 1.36
Tumi SirankoVantaan Salamat1.63 / 1.58
Max WredeEsbo IF1.30 / 1.30
 
P13 kuula (6)
Mikael BöckermanEsbo IF11.44 / 10.16
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.43 / 6.43
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17.22 / 15.54
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna7.82 / 7.82
Jasper VilénEsbo IF8.89 / 8.89
 
P13 2000m kävely (1)
William ForsténEsbo IF14:05.1hot / 14:05.1hot
 
T13 60m (37)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 8.91 / 9.45
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.22 / 9.22
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 8.53 / 8.95
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK - / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna10.02 / 10.27
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.70 / 8.88
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.89 / 9.89
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.48 / 9.52
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat 8.46 / 8.59
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna 9.41 / 9.41
Jill FribergIF Raseborg10.34 / -
Carolina FrimanIF Raseborg10.18 / -
Oona HaatajaEspoon Tapiot 9.15 / 9.25
Matilda HelminenEsbo IF - / -
Jenni HirvonenEsbo IF 9.45 / 9.46
Saara HokkanenEspoon Tapiot 8.92 / 9.28
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna 9.58 / 9.95
Nathalie JakobssonEsbo IF 9.09 / 9.28
Linda JuvalaEsbo IF 9.58 / 9.69
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.52 / 8.88
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK 8.78 / 8.91
Elsa KeinänenEsbo IF 9.24 / 9.24
Tuuli KiviniemiPorvoon Urheilijat 8.89 / 8.89
Elinda KoivulaHelsingfors IFK 8.61 / 8.74
Alva KollinEsbo IF 9.43 / 10.12
Isabell LeinonenBorgå Akilles - / -
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat 8.81 / 8.81
Emilia SiggbergEsbo IF 9.13 / 9.56
Matilda SilfverIF Raseborg - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna10.28 / 10.28
Aila VarilaEsbo IF 8.94 / 9.61
Amanda WiikEsbo IF - / -
Liv WikströmEsbo IF 9.12 / 9.12
 
T13 1000m (10)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna4:16.35 / 4:29.19
Jill FribergIF Raseborg3:56.42 / -
Carolina FrimanIF Raseborg4:18.94 / -
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat - / -
Isabell LeinonenBorgå Akilles - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / 3:43.24
Matilda SilfverIF Raseborg4:02.44 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna4:17.02 / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
T13 korkeus (15)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.68 / 1.61
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK - / -
Erin BjörklöfIF Raseborg1.26 / 1.26
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna1.15 / 1.15
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Saara HokkanenEspoon Tapiot1.44 / 1.44
Linda JuvalaEsbo IF1.26 / 1.26
Charlotte KajanderHelsingfors IFK1.44 / 1.44
Elsa KeinänenEsbo IF1.35 / 1.30
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.23 / 1.23
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.33 / 1.33
Minea ÖsterlundHIK Friidrott1.16 / 1.16
Iina RantonenViipurin Urheilijat1.49 / 1.49
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.25 / 1.25
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.35 / 1.35
 
T13 kuula (22)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo11.73 / 11.55
Emelie BergholmIF Raseborg8.99 / 8.99
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Jessica BjörkstenBorgå Akilles9.28 / 9.28
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu6.43 / 6.43
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna6.82 / 6.82
Jill FribergIF Raseborg7.12 / 7.12
Oona HaatajaEspoon Tapiot9.97 / 7.79
Aino IkäheimoEspoon Tapiot9.92 / 9.92
Nathalie JakobssonEsbo IF6.56 / 6.56
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.70 / 9.93
Elsa KeinänenEsbo IF8.98 / 8.64
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
Ella RåstedtEsbo IF7.92 / 7.51
Saana SäiläViipurin Urheilijat7.35 / 6.63
Emilia SiggbergEsbo IF7.57 / 7.57
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna5.83 / 5.83
Aila VarilaEsbo IF6.89 / 6.89
Amanda WiikEsbo IF - / -
 
T13 2000m kävely (6)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu15:47.63 / 15:47.63
Noelle KollinEsbo IF - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF15:47.59 / 15:47.59
 
P11 60m (20)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF - / -
Tommy CarlssonEsbo IF10.73 / -
Ville EkebomIF Raseborg10.22 / 10.22
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott 9.30 / 9.40
Patrik HillbergEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF 9.44 / 9.45
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
Elmer KeinänenEsbo IF 9.67 / 10.17
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
Kaspian LindholmEsbo IF 9.36 / 10.42
Karo MajuriVantaan Salamat10.43 / 10.43
Eino MauraEsbo IF 9.87 / 9.87
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat 9.46 / 9.46
Max NybergIF Raseborg - / -
Toivo PapadopoulosEsbo IF10.54 / 10.54
Anton PennanenEsbo IF11.23 / -
Oskar SundbergHIK Friidrott - / -
Max SundholmEsbo IF 9.67 / 9.72
Torsti VisuriEsbo IF 9.74 / 9.74
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 1000m (5)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Toivo PapadopoulosEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF3:49.47 / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 pituus (16)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF - / -
Tommy CarlssonEsbo IF2.73 / -
Ville EkebomIF Raseborg3.53 / 3.53
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott3.88 / 3.88
Patrik HillbergEsbo IF3.40 / 3.40
Adrian JakobssonEsbo IF3.73 / 3.73
Casper JanssonHIK Friidrott3.42 / 3.42
Elmer KeinänenEsbo IF3.94 / 3.94
Kaspian LindholmEsbo IF3.74 / 3.74
Karo MajuriVantaan Salamat3.34 / 3.30
Eino MauraEsbo IF3.83 / 3.63
Toivo PapadopoulosEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF3.39 / -
Oskar SundbergHIK Friidrott3.04 / 3.04
Max SundholmEsbo IF3.78 / 3.78
Torsti VisuriEsbo IF3.75 / 3.75
 
P11 kuula (9)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Ville EkebomIF Raseborg5.74 / 5.74
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna5.06 / -
Adrian JakobssonEsbo IF6.04 / 6.04
Elmer KeinänenEsbo IF6.43 / 6.43
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
Kaspian LindholmEsbo IF5.94 / 5.94
Max NybergIF Raseborg6.81 / 6.81
Torsti VisuriEsbo IF5.37 / 5.37
 
T11 60m (13)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.42 / 9.66
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Mathilda GranvikEsbo IF 9.62 / 9.62
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.49 / 9.61
Daniela LindholmEsbo IF 9.97 / 9.97
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna 9.79 / 9.79
Ciara MahlbergEsbo IF10.13 / 10.67
Alina NyholmBorgå Akilles10.70 / 10.70
Amelia OjonenHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
Saga SaarikoskiHIK Friidrott - / -
Sara SeppänenIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles 9.88 / 9.88
 
T11 1000m (3)
Frida BlomfeltEsbo IF3:59.64 / 3:59.64
Brenda JalkanenBorgå Akilles3:55.46 / 3:55.46
Emilia KassHelsingfors IFK - / -
 
T11 pituus (12)
Frida BlomfeltEsbo IF4.02 / 3.61
Fanny FinellBorgå Akilles2.96 / 2.96
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.58 / 3.58
Emilia KassHelsingfors IFK3.24 / 3.24
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna3.43 / 3.43
Ciara MahlbergEsbo IF2.86 / 2.86
Alina NyholmBorgå Akilles3.04 / 3.04
Amelia OjonenHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott2.91 / 2.91
Saga SaarikoskiHIK Friidrott2.88 / 2.88
Astrid SundenEsbo IF2.76 / 2.76
Erika TallqvistBorgå Akilles3.60 / 3.60
 
T11 kuula (8)
Frida BlomfeltEsbo IF6.05 / 6.00
Fanny FinellBorgå Akilles4.69 / 4.69
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott5.53 / 5.53
Amelia OjonenHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott4.48 / 4.48
Saga SaarikoskiHIK Friidrott3.18 / 3.18
Astrid SundenEsbo IF - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles7.03 / 7.03
 
P9 40m (4)
Mikael LukkarinenHIK Friidrott - / -
Cevin MahlbergEsbo IF - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles 7.44 / 7.44
 
P9 600m (1)
Mikael LukkarinenHIK Friidrott - / -
 
P9 pituus (4)
Mikael LukkarinenHIK Friidrott - / -
Cevin MahlbergEsbo IF - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles2.95 / 2.95
 
T9 40m (6)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.01 / 7.58
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Linnea SalmiEsbo IF - / -
Sofie SinervoHelsingfors IFK - / -
 
T9 600m (3)
Vera AhlforsHelsingfors IFK2:25.36 / 2:25.36
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
 
T9 pituus (6)
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.53 / 3.23
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Sofie SinervoHelsingfors IFK2.16 / 2.16