Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
31.07. klo 18:00 Aluekilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 72 henk. (105 lajisuoritusta)
M 400m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Christoffer EnvallIK Falken 47.90 / 48.20
Felix ForsgårdIF Nykarlebynejden 52.99 / 54.43
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat 52.74 / 52.74
Veli-Pekka KorpelaKannuksen Ura 58.87 / -
Rickard NylundLarsmo IF 50.40 / 50.71
Kaj SandellIK Falken 52.32 / 59.5h
 
M 1500m (5)
Nico DahlbackaGamlakarleby IF 4:16.10 / 4:24.66
Jonas HärtullGamlakarleby IF 4:14.54 / 4:15.57
Jonas IngoVasa IS 4:14.63 / 4:14.75
Konsta PuutioYkspihlajan Reima 4:21.58 / 4:21.58
Lasse RaudaskoskiNivalan Urheilijat 4:18.64 / 4:20.75
 
M 110m aj (1)
Kasperi KeiskiKälviän Tarmo16.82 / 16.82
 
M pituus (2)
Johannes HaavistoHimangan Urheilijat6.45 / 6.45
Frans HäggblomIK Falken6.46 / 6.45
 
N 400m (4)
Madeleine GlasbergVasa IS 58.79 / 58.79
Heta JauhiainenKalajoen Junkkarit 63.86 / 63.86
Elina PaavolaLohtajan Veikot 75.74 / -
Jonna SkrifvarsIF Nykarlebynejden 55.35 / 58.38
 
N 1500m (8)
Kaisa HonkaharjuKälviän Tarmo 4:44.61 / 4:44.61
Liina HyyppäKälviän Tarmo - / -
Reija-Elina JylhäHalsuan Toivo 5:13.48 / -
Elina MyllymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 4:55.83 / -
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo - / -
Marie SippusIF VOM 4:58.13 / -
Katja SorriJyväskylän Kenttäurheilijat 5:16.43 / 5:16.43
Liina ViitasaariKälviän Tarmo - / -
 
N 100m aj (1)
Wera HuddVaasan Toverit19.05 / 19.05
 
N pituus (1)
Sofia StorbjörkIF Åsarna5.25 / 5.25
 
N keihäs (3)
Wera HuddVaasan Toverit25.11 / 25.11
Anna MalinowskaIK Falken34.86 / 34.86
Elina MyllymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat33.33 / -
 
M17 100m aj (2)
Juuso ErkkiläLohtajan Veikot - / -
Henrik NylundLappajärven Veikot - / -
 
M17 pituus (1)
Juuso ErkkiläLohtajan Veikot4.64 / 4.64
 
N17 300m (2)
Reija-Elina JylhäHalsuan Toivo59.59 / -
Elli MyllymäkiKaustisen Pohjan-Veikot51.91 / -
 
N17 100m aj (1)
Elli-Noora PuustinenKannuksen Ura15.10 / 15.10
 
N17 pituus (4)
Ida BackmanIF Drott4.86 / 4.86
Veera KoskinenKaustisen Pohjan-Veikot4.31 / -
Elli-Noora PuustinenKannuksen Ura4.57 / 4.57
Petra PuutioKaustisen Pohjan-Veikot3.95 / -
 
P15 200m (1)
Edward WikarIF Drott - / -
 
T15 200m (8)
Ana CiorneiIF Åsarna - / -
Liina HyyppäKälviän Tarmo - / -
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot26.78 / 26.78
Vilma JukkolaLohtajan Veikot28.84 / 28.84
Nea KopsalaKannuksen Ura31.22 / -
Loviisa KupsalaKannuksen Ura28.68 / 28.68
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo34.96 / -
Liina ViitasaariKälviän Tarmo - / -
 
T15 80m aj (1)
Charlotta SandkullaIF Åsarna13.63 / 13.63
 
T15 korkeus (1)
Hilda HaavistoKannuksen Ura1.53 / 1.52
 
T15 pituus (4)
Ana CiorneiIF Åsarna4.35 / 4.35
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot5.13 / 5.13
Charlotta SandkullaIF Åsarna4.50 / 4.50
Emma VikmanIF Åsarna4.20 / 4.20
 
P13 600m (1)
Elmo JukkolaLohtajan Veikot1:46.74 / 1:46.74
 
T13 600m (3)
Mia BackmanIF Drott1:55.65 / 1:55.65
Nea HassilaIF Drott1:58.11 / -
Emma MäkinenNivalan Urheilijat2:01.07 / -
 
T13 60m aj (1)
Mia BackmanIF Drott10.90 / 10.93
 
T13 kuula (1)
Amanda HolmlundIF Åsarna7.00 / 7.00
 
P11 150m (3)
Riko-Matti JylhäHalsuan Toivo23.85 / 23.85
Christian LövsundIF Åsarna23.77 / 23.77
William StrandvallIF Åsarna25.04 / 25.04
 
P11 600m (4)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Riko-Matti JylhäHalsuan Toivo2:20.09 / -
Kristian NylundLappajärven Veikot - / -
William StrandvallIF Åsarna2:08.82 / 2:08.82
 
P11 kuula (3)
Vili AholaKälviän Tarmo6.09 / 6.09
Christian LövsundIF Åsarna6.06 / 6.06
Kristian NylundLappajärven Veikot - / -
 
T11 150m (2)
Angelina LaurénIF Åsarna22.87 / 22.93
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot - / -
 
T11 600m (3)
Kerttu KänsäläKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Angelina LaurénIF Åsarna2:12.03 / 2:12.03
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot2:03.53 / 2:03.53
 
T11 kuula (2)
Emilia HolmlundIF Åsarna6.77 / 6.77
Angelina LaurénIF Åsarna6.39 / 6.39
 
P9 150m (5)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Axel LaurénIF Åsarna27.27 / 27.27
Leo RautioNivalan Urheilijat28.00 / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
 
P9 600m (2)
Niko HassilaIF Drott - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot2:23.99 / 2:23.99
 
P9 pituus (6)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Niko HassilaIF Drott3.17 / 3.17
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot2.95 / 2.95
Axel LaurénIF Åsarna2.99 / 2.99
Leo RautioNivalan Urheilijat3.63 / 3.63
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.25 / 3.25
 
T9 150m (6)
Ringa-Ilona JylhäHalsuan Toivo33.66 / 33.66
Rebekka KänsäläKaustisen Pohjan-Veikot26.41 / 26.41
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Lilia LatvalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Julia StrandvallIF Åsarna27.75 / 27.75
Izabelle ViitasaloIF Åsarna26.03 / 26.03
 
T9 600m (2)
Ringa-Ilona JylhäHalsuan Toivo2:38.75 / 2:38.75
Julia StrandvallIF Åsarna2:35.56 / 2:35.56
 
T9 pituus (5)
Rebekka KänsäläKaustisen Pohjan-Veikot2.95 / 2.95
Tessa KastrénGamlakarleby IF3.34 / 3.34
Lilia LatvalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2.97 / 2.97
Julia StrandvallIF Åsarna2.90 / 2.90
Izabelle ViitasaloIF Åsarna3.04 / 3.04