Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
06.10. klo 13:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 59 henk. (110 lajisuoritusta)
M kuula (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juha-Matti Iso-JaakkolaLauttakylän Luja11.66 / 11.59
Aaro ViitalaEspoon Tapiot7.85 / 7.85
 
M kiekko (4)
Marko HonkaharjuEspoon Tapiot35.64 / 33.85
Juha-Matti Iso-JaakkolaLauttakylän Luja33.15 / 33.15
Saku PaavolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.20 / 46.55
Jani SeppäläKeravan Urheilijat42.86 / 42.13
 
N kuula (1)
Kirsi AhonenEspoon Tapiot11.76 / 10.39
 
N kiekko (3)
Kirsi AhonenEspoon Tapiot34.05 / -
Enni AulaPohjan Koitto42.18 / 42.18
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK38.48 / 38.48
 
M22 kuula (1)
Tuure ViitalaEspoon Tapiot9.95 / -
 
M22 kiekko (1)
Tuure ViitalaEspoon Tapiot38.55 / 37.44
 
M17 kuula (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot11.57 / 11.57
Aaro ViitalaEspoon Tapiot12.40 / 12.40
 
M17 kiekko (7)
Kaius KalevaEspoon Tapiot41.06 / 41.06
Miika LahtonenMynämäen Isku46.24 / 46.24
Max LampinenSomeron Esa - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot34.57 / 34.57
Lari NikkanenNaantalin Löyly34.64 / 34.64
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna32.23 / -
Aaro ViitalaEspoon Tapiot38.70 / 38.70
 
N17 kuula (1)
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / 11.57
 
N17 kiekko (4)
Lyydia HerralaTöysän Veto25.80 / 25.80
Saskia NahiEspoon Tapiot33.86 / 33.86
Emmy OllasBorgå Akilles31.77 / 31.77
Emma UosukainenEspoon Tapiot38.35 / 38.35
 
P15 kuula (6)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna11.54 / 11.54
Miika LahtonenMynämäen Isku17.00 / 17.00
Lari NikkanenNaantalin Löyly11.25 / 11.25
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna14.80 / 14.80
Leo RautiainenKenttäurheilijat -5812.32 / 12.32
Juho SuominenPiikkiön Kehitys10.73 / 10.73
 
P15 kiekko (12)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna34.06 / 34.06
Miika LahtonenMynämäen Isku61.93 / 61.93
Max LampinenSomeron Esa53.66 / 53.66
Mico LampinenSomeron Esa38.77 / 38.77
Jonathan LindroosEspoon Tapiot49.00 / 49.00
Lari NikkanenNaantalin Löyly47.25 / 47.25
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna51.01 / 51.01
Leo RautiainenKenttäurheilijat -5832.43 / 32.43
Onni RustholkarhuLahden Ahkera33.62 / 33.62
Pyry SelinLahden Ahkera - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5839.20 / 39.20
Juho SuominenPiikkiön Kehitys38.78 / 38.78
 
T15 kuula (1)
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto12.49 / 12.49
 
T15 kiekko (6)
Enni AulaPohjan Koitto49.53 / 49.53
Pinja KärhäLoimaan Jankko33.58 / 33.58
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK48.69 / 48.69
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto47.25 / 47.25
Iiris OjalaEspoon Tapiot21.88 / 21.88
Ella RäisänenEspoon Tapiot9.18 / 9.18
 
P13 kuula (2)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.54 / 15.54
Joona NieminenEspoon Tapiot11.94 / 11.94
 
P13 kiekko (9)
Mikael BöckermanEsbo IF30.23 / 30.23
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat46.03 / 46.03
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima46.70 / 46.70
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto33.76 / 33.76
Mico LampinenSomeron Esa47.19 / 47.19
Riku NaulaTurun Urheiluliitto33.23 / 33.23
Joona NieminenEspoon Tapiot49.00 / 49.00
Onni RustholkarhuLahden Ahkera42.19 / 42.19
Pyry SelinLahden Ahkera34.21 / 34.21
 
T13 kuula (7)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles7.54 / -
Tara HatakkaVantaan Salamat6.14 / 6.14
Aino IkäheimoEspoon Tapiot9.71 / 9.71
Iiris OjalaEspoon Tapiot8.78 / 8.78
Ella RåstedtEsbo IF7.38 / 7.38
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.34 / 8.34
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.22 / 10.22
 
T13 kiekko (8)
Tara HatakkaVantaan Salamat18.27 / 18.27
Aino IkäheimoEspoon Tapiot26.04 / 26.04
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa39.60 / 39.60
Julia NystrandEsbo IF35.33 / 35.33
Iiris OjalaEspoon Tapiot22.01 / 22.01
Ella RåstedtEsbo IF26.46 / 26.46
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot23.85 / 23.85
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot32.90 / 32.90
 
P11 kuula (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.78 / 6.78
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.22 / 9.22
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.27 / 9.27
 
P11 kiekko (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot17.66 / 17.66
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu21.90 / 21.90
Jussi KoskelaKangasalan Kisa28.84 / 28.84
Riku NaulaTurun Urheiluliitto39.22 / 39.22
Aapo VanhanenEspoon Tapiot25.44 / 25.44
 
T11 kuula (3)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles10.31 / 10.31
Pinja KärhäLoimaan Jankko12.21 / 12.21
Emilia LiljendalBorgå Akilles5.97 / 5.97
 
T11 kiekko (4)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles29.08 / 29.08
Pinja KärhäLoimaan Jankko39.43 / 39.43
Emilia LiljendalBorgå Akilles19.19 / 19.19
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu20.35 / 20.35
 
P9 kuula (4)
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna8.75 / 8.75
Tapio JallinojaEspoon Tapiot5.21 / 5.21
Oliver LiljendalBorgå Akilles5.40 / 5.40
 
P9 kiekko (4)
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Tapio JallinojaEspoon Tapiot - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
 
T9 kuula (4)
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna6.10 / 6.10
Isabella TuulariEspoon Tapiot7.12 / 7.12
Lumina UschanowRaision Kuula7.39 / 7.39
 
T9 kiekko (6)
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot - / -
Lumina UschanowRaision Kuula - / -