Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
25.06. klo 17:00 LIVAL-Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 228 henk. (354 lajisuoritusta)
M 100m (23)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna10.92 / 10.92
Heikki ChenHelsingfors IFK11.04 / 11.31
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna12.25 / 12.25
Victor FagerholmBorgå Akilles11.46 / 11.58
Aalto FrimanHelsingfors IFK12.27 / 12.27
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna11.15 / 11.15
Jeremias HaikonenHelsingfors IFK11.31 / 11.35
Lassi HirvonenHelsingfors IFK11.27 / 11.56
Jonathan HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot11.10 / 11.16
Henrik IllmanBorgå Akilles11.70 / 11.70
Viktor KanteleBorgå Akilles10.98 / -
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot11.55 / 11.55
Sebastian LundqvistBorgå Akilles11.83 / 11.83
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna11.00 / 11.10
Abdinain MoalinHelsingfors IFK12.69 / -
Daniel NivaBorgå Akilles11.42 / 11.42
Jaakko PoutanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.65 / 11.78
Jaakko SalopeltoKarhulan Katajaiset11.51 / -
Aleksi SohlmanHelsingfors IFK11.66 / -
Benjamin StendahlEsbo IF11.40 / 11.40
Henry SundblomLiedon Parma - / -
Isac WedenbergBorgå Akilles11.22 / 11.22
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna11.21 / 11.21
 
M 200m (32)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.45 / 21.51
Erik BackHelsingfors IFK21.58 / 21.58
Jonathan BraceEsbo IF22.20 / -
Heikki ChenHelsingfors IFK22.69 / 22.69
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna24.68 / 24.68
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna22.61 / 22.62
Jeremias HaikonenHelsingfors IFK23.00 / 23.01
Lassi HirvonenHelsingfors IFK22.76 / 23.67
Jonathan HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot22.12 / 22.12
Tuomas HyytiäinenKenttäurheilijat -5823.16 / 23.16
Henrik IllmanBorgå Akilles24.10 / 24.10
Willem KajanderBorgå Akilles21.54 / -
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot23.22 / 23.22
Matias KronlundHelsingfors IFK24.61 / 24.61
Oskari LehtonenNurmijärven Yleisurheilu20.99 / 20.99
Hugo LimnellHelsingfors IFK25.99 / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna23.59 / 23.59
Sebastian LundqvistBorgå Akilles24.76 / 24.76
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna24.14 / 24.64
Abdinain MoalinHelsingfors IFK24.69 / 24.69
Omar MustafHelsingin Kisa-Veikot23.32 / 23.32
Daniel NivaBorgå Akilles23.16 / 23.16
Jaakko PoutanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.47 / 23.90
Roope SaarinenEsbo IF21.19 / 21.41
Jaakko SalopeltoKarhulan Katajaiset23.19 / -
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot21.91 / 21.96
Aleksi SohlmanHelsingfors IFK23.63 / -
Benjamin StendahlEsbo IF23.03 / 23.03
Julius UutelaHelsingin Kisa-Veikot22.46 / -
Isac WedenbergBorgå Akilles22.30 / 22.30
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit29.92 / -
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna22.81 / 22.81
 
M 1500m (8)
Henri HeikkinenPaimion Urheilijat 4:14.10 / 4:18.99
Jari HuovinenJoensuun Kataja 4:25.53 / 4:32.22
Jaakko KeroTurun Urheiluliitto 3:52.61 / -
Samuel KorhonenKenttäurheilijat -58 4:18.11 / -
Jaakko LehtiläHelsingfors IFK - / -
Juha LöppönenHelsingin Jyry 4:27.40 / 4:31.08
Tuomas MyllysiltaKenttäurheilijat -58 4:18.69 / 4:28.66
Toni PiispaKenttäurheilijat -58 4:28.19 / -
 
M 400m aj (7)
Andrei KiviharjuEsbo IF - / -
Gustav KlingstedtHelsingfors IFK 51.67 / -
Samu LaaksoTapanilan Erä - / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna 55.14 / -
Ville RyhänenEsbo IF 63.22 / 63.46
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna 59.60 / -
 
M korkeus (3)
Oskar AnderssonIF Sibbo-Vargarna1.86 / 1.71
Aalto FrimanHelsingfors IFK1.75 / 1.75
Casper TillanderIF Sibbo-Vargarna2.00 / 2.00
 
M 3-loikka (1)
Michael NiskalaKenttäurheilijat -5812.05 / -
 
M kuula (1)
Juha VottonenHelsingfors IFK15.50 / -
 
M keihäs (1)
Petri KoranderVihdin Viesti34.15 / 33.99
 
N 100m (15)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot12.24 / 12.48
Cecilia EkBorgå Akilles13.21 / 13.46
Emma FalckHelsingfors IFK13.23 / 13.67
Janette HanskiKarhulan Urheilijat12.63 / -
Kia HelkamaaIF Sibbo-Vargarna13.45 / -
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.99
Lotta LahtinenIF Raseborg12.61 / 13.29
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna14.14 / -
Sandra LiljendalBorgå Akilles12.54 / 13.25
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa12.04 / 12.04
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna12.61 / 12.61
Sonja NousiainenMikkelin Kilpa-Veikot12.16 / 12.52
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK12.95 / 13.67
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK12.52 / 12.58
Emma TuomalaHelsingfors IFK12.96 / 12.96
 
N 200m (16)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot25.07 / 25.07
Cecilia EkBorgå Akilles27.22 / 28.53
Emma FalckHelsingfors IFK26.87 / -
Ida HenricsonBorgå Akilles26.36 / 27.14
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu26.51 / 26.51
Pinja KonttinenHelsingfors IFK27.32 / -
Lotta LahtinenIF Raseborg26.79 / -
Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat -5824.96 / -
Sandra LiljendalBorgå Akilles25.43 / -
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa25.28 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna25.89 / 25.98
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK26.27 / 26.27
Ella RåstedtEsbo IF37.80 / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna25.27 / 25.27
Emma TuomalaHelsingfors IFK27.37 / -
Nella VarjasEspoon Tapiot26.91 / -
 
N 1500m (6)
Anu KatajistoViipurin Urheilijat 5:09.93 / 5:24.19
Johanna LindholmLovisa Tor 4:40.33 / -
Leena MäkäräinenKenttäurheilijat -58 - / -
Saara MalinenRunners Club 5:23.17 / -
Nella ParonenKarhulan Katajaiset 5:07.85 / 5:20.64
Roosa RantanenKarhulan Katajaiset 4:47.79 / 4:52.17
 
N 400m aj (8)
Anna DahlströmIF Raseborg 69.04 / 69.04
Janette HanskiKarhulan Urheilijat 62.45 / -
Kia LaisiEspoon Tapiot 61.02 / 61.02
Meeri ManninenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 71.07 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 61.91 / 63.14
Neea NurmiEspoon Tapiot 67.66 / -
Ruusu NurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 69.68 / 69.68
Meeri SalomaaEsbo IF 66.23 / 66.23
 
N korkeus (1)
Elina KakkoPerttelin Peikot1.86 / 1.86
 
N pituus (16)
Vivian CastillaViipurin Urheilijat - / -
Marianna HalmetojaTapanilan Erä5.00 / -
Alisa HollmenTapanilan Erä4.59 / 4.59
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.86 / 4.70
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat4.76 / 4.56
Emma KuikkaJanakkalan Jana4.78 / 4.53
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.71 / 5.36
Iira LaatunenViipurin Urheilijat - / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot4.71 / 4.71
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK5.21 / 4.91
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot5.63 / 5.38
Linda PohtoEspoon Tapiot4.26 / -
Teresa PollariHelsingfors IFK4.94 / -
Gia ReinholmKarhulan Katajaiset5.83 / 5.69
Sara VorselmanHelsingin Kisa-Veikot5.96 / -
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot4.98 / 4.67
 
N kuula (6)
Janette HanskiKarhulan Urheilijat13.27 / 13.27
Elina KakkoPerttelin Peikot12.15 / 12.02
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.32 / 13.54
Amanda LiljendalBorgå Akilles12.74 / 12.74
Jessica MeriheinäLiljendal IK14.11 / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK11.87 / 11.66
 
N keihäs (4)
Janette HanskiKarhulan Urheilijat38.49 / 34.48
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.18 / 28.03
Amanda LiljendalBorgå Akilles45.27 / 45.27
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK35.88 / -
 
M17 kuula (3)
Andrei KiviharjuEsbo IF11.06 / 11.06
Ilmari PehkonenRekolan Raikas11.05 / 11.05
Tobias SöderholmSjundeå IF13.83 / 13.83
 
M17 keihäs (1)
Andrei KiviharjuEsbo IF41.70 / 41.70
 
N17 kuula (2)
Sofia RantanenHelsingfors IFK12.53 / 12.50
Cecilia SinervoHelsingfors IFK11.00 / 11.00
 
N17 keihäs (6)
Rhonda JalkanenBorgå Akilles - / -
Sandra JohanssonBorgå Akilles - / -
Emilia KarellSjundeå IF52.01 / 52.01
Sofia RantanenHelsingfors IFK20.66 / -
Cecilia SinervoHelsingfors IFK36.90 / -
Venla ToivolaRiihimäen Kisko35.29 / -
 
P15 100m (10)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.07 / 14.07
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles14.45 / 14.45
Hugo LimnellHelsingfors IFK12.90 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna12.02 / 12.09
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5812.92 / 12.92
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna12.55 / 12.55
Tommy WeckströmIF Sibbo-Vargarna13.36 / 13.56
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna13.70 / 13.70
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
P15 100m aj (6)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna15.54 / 15.54
Tommy WeckströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna18.01 / 18.01
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
P15 1500m ej (7)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot 4:58.37 / 4:58.37
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Mikael LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna 4:41.38 / 4:41.38
Paulus LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna 4:46.35 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles 5:32.37 / 5:32.37
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna 5:21.32 / 5:21.32
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
P15 kuula (4)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna6.98 / 6.98
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna11.02 / 11.02
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna7.14 / 7.14
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit11.27 / 11.27
 
T15 100m (22)
Vivian CastillaViipurin Urheilijat - / -
Laura EinamoEspoon Tapiot13.24 / 13.24
Amanda EkblomHelsingfors IFK14.11 / 14.11
Ida HenricsonBorgå Akilles12.68 / 13.36
Julia IhantolaEspoon Tapiot13.52 / 13.52
Juulia InkinenLahden Ahkera14.38 / -
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna12.55 / 12.55
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat14.71 / 14.71
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.32 / 13.32
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot12.97 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna15.04 / 15.04
Carla LiukkonenEspoon Tapiot12.97 / 12.97
Camilla OksanenHelsingfors IFK - / -
Inka PöyryHelsingfors IFK12.71 / 12.75
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.81 / 12.97
Carolina SandströmIF Sibbo-Vargarna14.21 / 14.21
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot14.47 / -
Ida SuuronenBorgå Akilles - / -
Alisa TikkanenEspoon Tapiot13.39 / 13.39
Nella VarjasEspoon Tapiot13.27 / 13.27
Venla VehviläinenHelsingfors IFK - / -
Jannika ViljakainenBorgå Akilles13.01 / 13.69
 
T15 800m (6)
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:24.50 / 2:24.50
Carla JalkanenPorvoon Urheilijat2:34.66 / 2:41.11
Noomi MalmgrenEsbo IF2:19.53 / 2:19.53
Emma NyströmHelsingfors IFK2:25.96 / 2:25.96
Ida SuuronenBorgå Akilles - / -
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat2:32.46 / 2:32.46
 
T15 80m aj (14)
Laura EinamoEspoon Tapiot12.88 / 12.88
Alisa HollmenTapanilan Erä13.36 / 13.36
Juulia InkinenLahden Ahkera14.13 / 14.13
Emmi LampioKeravan Urheilijat15.50 / 15.50
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot11.91 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna15.46 / 15.46
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna13.80 / 13.91
Carla LiukkonenEspoon Tapiot12.08 / 12.08
Camilla OksanenHelsingfors IFK14.63 / 14.63
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.60 / 12.62
Carolina SandströmIF Sibbo-Vargarna15.34 / 15.34
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot13.28 / 13.28
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot12.88 / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna13.30 / -
 
T15 korkeus (4)
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.57
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.57
Carolina SandströmIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / 1.45
 
P13 60m (11)
Tuomas AhokasVantaan Salamat 8.72 / 8.72
Jeffrey BachHelsingfors IFK 8.45 / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.20 / 9.49
Alec EkblomHelsingfors IFK 9.38 / 9.38
Linus HenrikssonBorgå Akilles 9.55 / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles 9.32 / 9.36
Paavo KoskimäkiKeravan Urheilijat 9.71 / -
Filip MartinIF Sibbo-Vargarna 8.50 / 8.50
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna 9.46 / 9.46
Samuel PuustinenBorgå Akilles 9.31 / 9.31
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.80 / 8.80
 
P13 1000m (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:53.00 / 3:53.00
Linus HenrikssonBorgå Akilles3:36.2h / -
Isac LindholmLovisa Tor - / -
Einari TiainenVantaan Salamat3:41.12 / -
 
P13 keihäs (7)
Linus HenrikssonBorgå Akilles29.68 / 29.68
Thomas IsakssonBorgå Akilles26.40 / -
Neo LipponenIF Sibbo-Vargarna26.78 / 26.78
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna21.38 / 21.38
Samuel PuustinenBorgå Akilles27.15 / 27.15
Saku RönkköVihdin Viesti38.99 / 38.99
Lukas WiikIF Sibbo-Vargarna25.06 / 25.06
 
T13 60m (22)
Sara AhlforsHelsingfors IFK 8.97 / 8.97
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK 9.36 / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 8.81 / 8.81
Aino AnderssonBorgå Akilles - / -
Saga BergholmEsbo IF 9.98 / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles 9.33 / 9.33
Emelie HägglundBorgå Akilles 8.76 / -
Mimosa IskaniusIF Sibbo-Vargarna 9.67 / 9.67
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.79 / 8.79
Olivia KollinEsbo IF 9.37 / 9.37
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.56 / 9.56
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna 9.16 / 9.16
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.10 / 10.10
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.34 / 10.34
Malin LindrothEsbo IF 9.14 / 9.14
Alexandra NylundEsbo IF 8.99 / 8.99
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot 8.87 / 8.87
Ella RåstedtEsbo IF10.08 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat 9.91 / -
Miia SöderströmHelsingfors IFK 9.22 / 9.22
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat 9.26 / 9.26
Ella WesterlundEsbo IF 9.34 / 9.34
 
T13 1000m (10)
Aino AnderssonBorgå Akilles - / -
Noora GustafssonNastolan Naseva3:38.02 / 3:40.14
Emelie HägglundBorgå Akilles3:30.46 / 3:30.46
Isabella HaleHelsingin Kisa-Veikot3:19.02 / 3:19.02
Olivia KollinEsbo IF4:06.47 / 4:06.47
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:41.06 / 3:41.06
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot3:16.58 / 3:16.58
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat3:16.76 / 3:16.76
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:17.38 / 3:19.00
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat3:31.35 / 3:31.35
 
T13 korkeus (10)
Sara AhlforsHelsingfors IFK1.25 / 1.25
Saga BergholmEsbo IF1.40 / 1.40
Charlotte KajanderHelsingfors IFK1.44 / 1.44
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot1.15 / 1.15
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.33 / 1.33
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.10 / -
Malin LindrothEsbo IF1.32 / 1.32
Ella RåstedtEsbo IF1.25 / 1.25
Ella WesterlundEsbo IF1.31 / 1.31
 
P11 60m (5)
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna10.21 / 10.21
Neo LipponenIF Sibbo-Vargarna10.63 / 10.81
Lauri SahaKeravan Urheilijat10.19 / 10.19
Oliver SandbergPorvoon Urheilijat 9.45 / 9.45
Emil TulokasIF Sibbo-Vargarna10.21 / 10.21
 
P11 1000m (6)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3:43.16 / 3:43.16
Kent LindholmLovisa Tor4:03.0h / -
Neo LipponenIF Sibbo-Vargarna4:03.21 / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:35.29 / 3:35.29
Oliver SandbergPorvoon Urheilijat3:49.83 / -
Rafael SandbergPorvoon Urheilijat - / -
 
P11 kuula (4)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.83 / 8.83
Neo LipponenIF Sibbo-Vargarna7.36 / 7.36
Lauri SahaKeravan Urheilijat5.76 / 5.76
Emil TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 60m (9)
Sarah IsakssonBorgå Akilles10.56 / 10.56
Alva KollinEsbo IF 9.97 / 9.97
Noelle KollinEsbo IF10.41 / 10.41
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.54 / 9.54
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna 9.64 / 9.64
Emelie LönnrothBorgå Akilles10.66 / -
Kira ShilovEspoon Tapiot 9.11 / 9.11
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.02 / 10.02
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / 9.12
 
T11 1000m (6)
Brenda JalkanenBorgå Akilles3:45.10 / 3:45.10
Noelle KollinEsbo IF4:55.12 / -
Alina NyholmBorgå Akilles4:02.79 / 4:02.79
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:46.38 / 3:46.38
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna3:57.46 / 3:57.46
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:26.86 / 3:26.86
 
T11 korkeus (7)
Sarah IsakssonBorgå Akilles1.08 / 1.08
Alva KollinEsbo IF1.10 / 1.10
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat1.00 / 0.95
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna1.03 / 1.00
Alina NyholmBorgå Akilles1.05 / 1.05
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.24 / 1.24
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.35 / 1.35
 
P9 40m (6)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna 7.29 / 7.29
Adrian JakobssonEsbo IF 6.71 / 6.78
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna 7.33 / 7.33
Ukko LehtoPyhtään Yritys 7.02 / 7.02
Kasper SalmiEspoon Tapiot 7.54 / 7.55
Rafael SandbergPorvoon Urheilijat 7.78 / -
 
P9 kuula (3)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna8.42 / 8.42
Adrian JakobssonEsbo IF5.94 / 5.94
Kasper SalmiEspoon Tapiot4.13 / 4.13
 
T9 40m (6)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.11 / 7.11
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna 7.30 / 7.30
Mea LipponenIF Sibbo-Vargarna 8.68 / 8.68
Inez LundforsMalax IF friidrott 8.16 / 8.25
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna 7.38 / 7.38
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 7.03 / 7.03
 
T9 kuula (5)
Vera AhlforsHelsingfors IFK5.07 / 5.07
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna5.65 / 5.65
Mea LipponenIF Sibbo-Vargarna4.18 / 4.18
Inez LundforsMalax IF friidrott3.36 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot5.15 / 5.15